One Hour

One Hour

Partner lockme

324

324 opinie

|

PL 15

Polska: 15. miejsce

|

9.7/10

Firma One Hour posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 120 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Firma One Hour posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 120 minut.

Adres oddziału Bydgoszcz

Bydgoszcz

Gdańska 163, Bydgoszcz
Teren Kompleksu Sportowego Zawisza, budynek strzelnicy, na przeciwko Hotelu Zawisza.

Pokoje dostępne w oddziale Bydgoszcz

Zamknięte pokoje w oddziale Bydgoszcz

Ostatnie opinie

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

265 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i wyprawa w nieznane

13.01.2020 | data wizyty: 08.06.2019

Opinia archiwalna

Cyrk Kamiennych Braci 265 opinii

Nie mieliśmy dość po ostatniej wyprawie. Informacja o kolejnym niezwykłym znalezisku sprawiła, że szybko ruszyliśmy na kolejną wyprawę. Wkrótce po udanej ucieczce z kambodżańskiej świątyni przenieśliśmy się do północnej Afryki, by tam zbadać poszlaki dotyczące zaginionej egipskiej świątyni. Nie mogliśmy się doczekać by odkryć co tak naprawdę skrywa tajemnica władcy Nilu.

Wystrój pokoju można opisywać tylko i wyłącznie pozytywnie. Wnętrze zostało zaprojektowane i wykonane z dużą dbałością o detale i z całkiem sporym rozmachem. Właściwie każdy element otoczenia sprawia wrażenie autentycznego i ze święcą szukać kaloryferów czy kabli. Twórcy naprawdę się wykazali. Podróży przez starożytną świątynię towarzyszy bardzo dobrze dobrana muzyka.

Zagadki są zróżnicowane i oryginalne, w dużej mierze korzystają z rozwiązań elektronicznych i mechanicznych. Przede wszystkim zostały zaplanowane w pełnej zgodzie z tematyką. Pokój jest dość trudny.

Do obsługi nie mamy żadnych zastrzeżeń.

"Tajemnica Władcy Nilu" to pokój o bardzo wysokim standardzie. Nikt nie powinien się na nim zawieść. Należy jednak pamiętać, że poziom trudności jest tu wysoki, mogący stanowić spore wyzwanie i dla doświadczonych ekip. Stąd też polecamy, by do tego pokoju wybrać się mając za sobą już kilka innych.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

265 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i wypadek przy pracy

11.01.2020 | data wizyty: 08.06.2019

Opinia archiwalna

Cyrk Kamiennych Braci 265 opinii

W trakcie naszego wypadu do Bydgoszczy, skończyły się nam pieniądze na ER. Mieliśmy tylko dwa wyjścia: wrócić do domu zaliczywszy jedynie 5 pokoi albo skądś zdobyć fundusze. Naturalnie zdecydowaliśmy się na tę drugą opcję. Po zaliczeniu przeszło 250 pokoi ucieczek, uznaliśmy, że napad na skarbiec, to dla nas pikuś. Zebraliśmy więc sprzęt i wkroczyliśmy do akcji. Niestety nie wszystko poszło po naszej myśli...

Wygląd tego ER jest dosyć surowy, minimalistyczny. Jest, to oczywiście z pewnych względów zrozumiałe, gdyż znajdujemy się w industrialnym budynku skarbca. Na pewno na plus należy zaliczyć [spojler] i dynamiczną fabułę.

Pokój od strony zagadek prezentuje się bardzo dobrze. Twórcy postawili na rozwiązania elektroniczne oraz realizm i wyszło im to naprawdę udanie. Zadań jest naprawdę ogromna ilość, a ich solucje bardzo zróżnicowane i dość oryginalne. Pokój nie jest liniowy, dlatego sugerujemy wybrać się do niego w jak największym gronie. W przeciwnym razie może być problem ze zmieszczeniem się w regulaminowym czasie.

Obsługa wykonała swoje zadanie poprawnie. Nie mamy większych zastrzeżeń.

Podsumowując, "Skarbiec", to pokój, który z całą pewnością spodoba się fanom nowoczesnych rozwiązań oraz tym osobom, które w ER nade wszystko cenią zagadki. Jeżeli jednak liczysz na "fajerwerki" wizualne lepiej wybierz drugi z pokoi, jakie ma w ofercie firma "One Hour".

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

yenefel
yenefel

Podróżnik
26 pkt

23 opinie

Świetna zabawa

04.01.2020 | data wizyty: 27.12.2019

yenefel 23 opinie

Po długiej przerwie zdecydowaliśmy się kontynuować zabawę z ER. I nie mogliśmy trafić lepiej. Zagadki na poziomie. Nic zbędnego, ale też nic w nadmiarze. Pokój akurat na godzinkę dla średnio zaawansowanych. Albo takich jak my, po 20 pokojach i długiej przerwie, gdy potrzeba rozruszania : )
Zdecydowanie polecam!!!!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Wifee
Wifee

Podróżnik
42 pkt

15 opinii

Tajemnica rozwiązana!

03.01.2020 | data wizyty: 02.01.2020

Wifee 15 opinii

Och jak ja uwielbiam egipskie klimaty! Mimo kilku pokoi o podobnej tematyce już odwiedzonych, Tajemnica Władcy Nilu zaskakuje niektórymi rozwiązaniami. A wystrojem zachwyca! Zagadki bardzo różnorodne, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa super! Podsumowując - trzy razy tak! :D

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni