Mysterious Room

Mysterious Room

Partner Lockme

3

3 opinie

|

PL 70

Polska: 70. miejsce

|

9.3/10

Mysterious Room to pokoje zagadek, które przenoszą w inną czasoprzestrzeń! W pokojach oprócz oryginalnych zagadek stawiamy na fabułę, powalającą aranżację i... [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Mysterious Room to pokoje zagadek, które przenoszą w inną czasoprzestrzeń! W pokojach oprócz oryginalnych zagadek stawiamy na fabułę, powalającą aranżację i innowacyjne rozwiązania. Staramy się rozgrywkę zamknąć w atrakcyjną całość, porywający ciąg zagadek jednocześnie do minimum ograniczając ilość kłódek, brzmi intrygująco? Zapraszamy!

Adres oddziału Warszawa (Polska)

Warszawa

Warszawa, ul. Wynalazek 4

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Ostatnie opinie

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Nawigator
104 pkt

32 opinie

Sen na jawie

29.06.2020 | data wizyty: 26.06.2020

Blazej_bebetter 32 opinie

Witam,
Odwiedzilismy nowy pokój od Mysterious we czwórkę. Mamy 40 pokoi prawie za sobą więc i wymagania troszkę wyższe. Wyszliśmy 10 minut przed czasem, ale zapewne byłoby szybciej gdyby nie mała 'usterka', która nas na trochę zatrzymala. Jedno z rozwiązan nie zadziałało jak powinno pomimo poprawnego postepowania. MG musiał nam podac gotowe rozwiązanie. Tak więc narzekania daje dzisiaj na początek ;) Druga sprawa to rozwiązana przypadkiem jedna z zagadek. Moim zdaniem nie powinno być takiej opcji. Pokoj jest natomiast świeżakiem więc musimy jako wyrozumiali gracze być świadomi, że nawet po testach ER musi się ograć jakiś czas. Dwie wymienione sprawy nie wpłynęły natomiast w ogóle na zabawę psując ją w jakikolwiek sposób. Dajemy zatem znać, że to trzeba poprawić droga ekipo :) Sam pokój wykonany niezwykle starannie i nieco minimalistycznie. Jest pare zamków i kłódek. Jest też technologia. Zagadki są spójne, logiczne, związane z tematyka pokoju. Skrzynki techniczne ukryte, wszystko jest czyste i schludne. Coś mnie zaskoczyło i coś trochę przestraszyło więc pokój dostarcza emocji. Dla osób o słabym wzroku może troche przeszkadzać półmrok. Długie w nim przebywanie męczy ale też troche myli bo zwykle w takiej sytuacji szuka się sposobu na włączenie światła. Cała historia bliskoa mojemu sercu bo dzieje się w mieście mojego urodzenia i młodości- Łodzi. Obsługa na najlepszym poziomie, sympatyczna i uśmiechnięta. Pogadać też można było po calej grze. Ogólnie daję dyszkę troche na rozruch i zachętę bo te małe błędy sprawiają, że chcialoby się zejść do 8/9. Aha i szkoda, że nie ma klimatyzacji. W te upały może być gorąco a wiatrak nie każdemu pasuje gdy wieje w spoconą głowę przez godzinę. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne pokoje :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Podróżnik
31 pkt

29 opinii

Ucieczka ze snu

27.06.2020 | data wizyty: 26.06.2020

patrycjanadwodna 29 opinii

Zacznę od tego, że pokój został wykonany bardzo estetycznie, wszystkie elementy do siebie pasują i budują świetny klimat. Przebywałoby mi się w nim jeszcze przyjemniej, gdyby było troszkę jaśniej. Wiem, że chodzi o stworzenie atmosfery, jednak przy rozwiązywaniu zagadek ciemność jest bardzo męcząca. W kolejnej części gry nie było z tym problemu :) Zagadki jak dla mnie wymagające, bardzo logiczne i spójne. Niestety nie zadziałała nam jedna rzecz i pani z obsługi musiała wytłumaczyć o co chodzi, ale rozumiemy, że to nowy pokój i takie drobne potknięcie to nic strasznego. Jedna rzecz też zadziałała nam przez przypadek podczas zabawy jednym z rekwizytów :D Na to jednak nikt nie miał wpływu. Ten escape room był dla mnie bardzo przyjemny, klimatyczny, lekko niepokojący, ale niczym mnie nie zaskoczył. Czy jest godny polecenia? Jak najbardziej :) Bardzo miło spędziliśmy czas i na pewno wrócimy, by odwiedzić resztę pokoi.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Panda Express
Panda Express

Globtroter
248 pkt

71 opinii

Przyjemny powrót po długiej przerwie

22.06.2020 | data wizyty: 20.06.2020

Panda Express 71 opinii

Pokój odwiedziliśmy po pięciomiesięcznej kwarantannowej przerwie stęsknieni za dobrą zabawą i wciągającymi zagadkami.
Max Winckler w 100% sprostał naszym oczekiwaniom. Już od wejścia zachwyca przepiękne wykonanie, a wraz z zagłębianiem się w fabułę widać coraz lepiej dbałość o szczegóły i spójność.
Zagadki fajnie wpisują się w historię opowiadaną przez pokój i wymagają róźnorakich umiejętności - od szukania, przez główkowanie ,aż po sprawność manualną - więc każdy z nas znalazł coś dla siebie. Zagadki nie są bardzo trudne (cały pokój zajął nam ok. 32min), ale mimo to dają dużo satysfakcji i dobrej zabawy, więc wyszliśmy całkowicie zadowoleni.
Obsługa również wspaniała, można by z nimi rozmawiać godzinami.
Już nie możemy się doczekać kolejengo pokoju i kolejnej wizyty w Mysterious Room

Przyjemny powrót po długiej przerwie Przyjemny powrót po długiej przerwie

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Majka H.
Majka H.

Podróżnik
43 pkt

12 opinii

Na obiedzie u babci

05.08.2019 | data wizyty: 15.07.2019

Majka H. 12 opinii

Ten pokój to prawdziwy wehikuł czasu. Można poczuć się jak na obiedzie u babci, zrobiony jest fantastycznie, z resztą jak wszystkie pokoje w Mysterious (będziemy tęsknić bardzo! :( ). Zagadki ciekawe, niektóre łatwe inne trudniejsze. Obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

marta.ostrowska.tosa
marta.ostrowska.tosa

Skaut
93 pkt

33 opinie

co skrywa Moria?

27.07.2019 | data wizyty: 14.07.2019

marta.ostrowska.tosa 33 opinie

Pięknie wykonany pokój, idealny do zabawy w dwie osoby (wtedy jest chyba optymalna ilość miejsca i zagadek). Jest liniowo, jest ładnie, zagadki spójne. Pokój ma już swoje lata ale mimo wszystko warto było zapoznać się z siedzibą krasnoludów :)

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy