Logic Room - Escape Room Białystok

Logic Room - Escape Room Białystok

240

240 opinii

|

PL 122

Polska: 122. miejsce

|

9.5/10

Logic Room - escape room w Białymstoku. Dysponujemy 5 pokojami, o zróżnicowanej tematyce i poziomach trudności. Pokoje dostosowane są również do gry z dziećm... [więcej]

5 5 pokoi

1 1 oddział

Opis firmy

Logic Room - escape room w Białymstoku. Dysponujemy 5 pokojami, o zróżnicowanej tematyce i poziomach trudności. Pokoje dostosowane są również do gry z dziećmi . Dysponujemy dodatkowym pokojem, który służy jako chill-out room, ale jego powierzchnia umożliwia również organizowanie różnego rodzaju imprez i spotkań. Wieczory kawalerskie i panieńskie, urodziny, spotkania firmowe - to tylko niektóre przykłady naszych możliwości.
Nasze pokoje charakteryzują: bogaty wystrój i scenografia, ciekawe, niebanalne zagadki, wykorzystanie nowinek technicznych.
Zapraszamy.

Adres oddziału Białystok (Polska)

Białystok

ul. Mickiewicza 92
Białystok

Pokoje dostępne w oddziale Białystok

Ostatnie opinie

matiw51
matiw51

Podróżnik
30 pkt

1 opinia

Lekko zawiedziony

02.07.2020 | data wizyty: 02.07.2020

matiw51 1 opinia

Po odwiedzeniu wielu ciekawych pokojów we Wrocławiu i w Warszawie, postanowiłem się udać do pokoju w Białymstoku. Sam klimat i fabuła pokoju były w porządku - nie mam nic do zarzucenia w tej kwestii, jednak zagadki były słabe. Nie trzeba było dużo myśleć, w porównaniu do tego jak dużo trzeba było szukać. Brak kreatywnych/zaskakujących zagadek, masa niepotrzebnych informacji/zmyłek do odfiltrowania.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

Angelika S. 9
Angelika S. 9

Podróżnik
42 pkt

13 opinii

Za dużo tu wszystkiego

22.02.2020 | data wizyty: 01.12.2019

Angelika S. 9 13 opinii

Pomysł na pokój banalny, bo pokoi o tematyce piramid i faraonów jest mnóstwo, uważam, że potrzeba czegoś więcej niż tandetna muzyczka i miliony bezsensownych gadżetów z pchlego targu, żeby pokój wyszedł dobrze. Masa przedmiotów nie brała żadnego udziału w grze, zagadki każdego typu - na spostrzegawczość, na myślenie, kojarzenie, ale i też takie gdzie trzeba było wymyślić co autor miał na myśli. [Spojler] fajnie wykonane. Pokój nie zachwycił i wychodziliśmy z niego ze sprym żalem i niedosytem ... Obsługa dziwna, dali nam jakieś zgody wyciągające nasze dane osobiste i kazali podpisywać, nie do końca ogarniali co się dzieje, kazali zwracać dużą uwagę na malowidła na ścianach, co wprowadziło nas w duży błąd.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 5/10

Poziom trudności: Trudny

Odpowiedź firmy Logic Room - Escape Room Białystok

Dziękujemy za opinię. Na pewno weźmiemy ją pod uwagę w dalszych działaniach. Naszym, zdaniem, akurat w tym pokoju liczba gadżetów jest bardzo mała... nie licząc elementów scenografii... ale pewnie to kwestia gustu. Co do "papierków" nigdy nikomu nie kazaliśmy nic podpisywać. Każdy gracz zapoznaje się z regulaminem co potwierdza swoim podpisem. Może też, ale nie musi podać email oraz zgodzić się na publikację foto ekipy z czasem na koniec gry (też nie lubimy tej papierologii, bo psuje ona klimat.... niestety takie mamy obecnie prawo... ), ale obie zgody są dobrowolne.
Pozdrawiamy serdecznie.

Angelika S. 9
Angelika S. 9

Podróżnik
42 pkt

13 opinii

Bez zaskoczenia

22.02.2020 | data wizyty: 01.12.2019

Angelika S. 9 13 opinii

Klimat w pokoju fajnie pomyślany, lecz zrobiony dość "tanio". Pokój liniowy, prowadzi uczestnika za rączkę i pokazjue wprost jak co rozwiązać, zero zagadek na logiczne myślenie czy też brak rzeczy trudnych do odnalezienia. Obsługa raczej słaba, wciskali nam jakieś deklaracje do podpisania, co do czego mam wątpliwości czy jest w 100% zgodne z prawem..., do tego mało obeznani i mało kontaktowi. To jeden z najsłabszych pokoi w jakim byliśmy, ale być może okaże się w porządku dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Odpowiedź firmy Logic Room - Escape Room Białystok

Szkoda że pokój zrobił na Was wrażenie "taniego". Ilość środków i pracy jakie w niego włożyliśmy niebyły małe.... przy kolejnych postaramy się jeszcze mocniej. Deklaracje - niestety są potrzebne właśnie po to, żeby działanie było zgodne z obecnym prawem,czyli RODO. Każdy gracz zapoznaje się z regulaminem co potwierdza swoim podpisem. Może też, ale nie musi, podać email oraz zgodzić się na publikację foto ekipy z czasem na koniec gry (też nie lubimy tej papierologii, bo psuje ona klimat.... niestety takie mamy obecnie prawo... )- obie zgody są dobrowolne.
Pozdrawiamy serdecznie.

Deithven
Deithven

Skaut
91 pkt

10 opinii

ok

08.12.2019 | data wizyty: 01.12.2019

Deithven 10 opinii

bardzo liniowy, po prostu ok. Nic specjalnego i ciekawego, ale też nic bardzo słabego. Klimat na plus, rożne zagdaki, ale raczej łatwe.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 6/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

Deithven
Deithven

Skaut
91 pkt

10 opinii

pokój OK

08.12.2019 | data wizyty: 01.12.2019

Deithven 10 opinii

pokój w starym stylu, zagadki bardzo konkretne, mało naprowadzeń. Ciężko coś wymyślić w trakcie, po prostu myśl jak osoba co wymyślała zagdki, które swoją drogą nawet cieżkie.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Trudny