Lock Ness Strefa Zagadek

Lock Ness Strefa Zagadek

61

61 opinii

|

PL 80

Polska: 80. miejsce

|

9.7/10

Lock Ness Strefa Zagadek zaprasza. Nasz pierwszy pokój to temat znany i lubiany - wampiry :) Znajdujemy się bardzo blisko rynku, więc łatwo do nas trafić. Je... [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Lock Ness Strefa Zagadek zaprasza. Nasz pierwszy pokój to temat znany i lubiany - wampiry :) Znajdujemy się bardzo blisko rynku, więc łatwo do nas trafić. Jeżeli jesteście zmotoryzowani, to dla naszych Klientów dostępny jest bezpłatny parking.

Adres oddziału Rzeszów (Polska)

Rzeszów

Zygmuntowska 1, Rzeszów

Pokoje dostępne w oddziale Rzeszów

Ostatnie opinie

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 pkt

182 opinie

Wyprawa do Siedmiogrodu

16.03.2020 | data wizyty: 22.02.2020

Włóczykij 182 opinie

Po ciężkiej, ale pozytywnie zakończonej misji (godzinę wcześniej udało nam się ochronić świat przed zniszczeniem i uratować ludzkość) postanowiliśmy trochę odpocząć i udać się na wycieczkę krajoznawczą do Rumunii.

Od zawsze fascynowała i zachwycała nas ta historyczna kraina, otoczona aurą tajemniczości i licznymi niedomówieniami. Do tego mnóstwo zabytków i fantastyczna przyroda. Wszyscy się chyba domyślają, że chodzi oczywiście o Transylwanię.

No i kiedy tak zwiedzaliśmy piękny, stary zamek, krótko mówiąc (a raczej pisząc)... znów wpakowaliśmy się w niemałe tarapaty. Musieliśmy odnaleźć legendarnego Drakulę, by pokrzyżować jego plany. Po drodze jednak czekało nas sporo zadań i zagadek.

Pokój przygotowany ciekawie i z pomysłem. Dobrze dobrane i klimatyczne rekwizyty, wkomponowane w fabułę. Fajnie wykorzystane również naturalne walory i dostępna przestrzeń. No, może z małym wyjątkiem, bo na pewnym etapie gry miałam poczucie niepotrzebnej pustki (ale to już przedyskutowaliśmy z miłym i profesjonalnym Właścicielem i trochę rozumiem jego spojrzenie na ten temat, chociaż i tak nadal trzymam przy swoim i szkoda mi tych kilku zagadek, które mogłyby tam być, a jednak ich nie ma ;)).

Zagadki są logiczne, oryginalne i zróżnicowane (kłódki, zadania manualne, nieco elektroniki). Niektóre wymagają poruszenia szarymi komórkami (ale nie należą do wybitnie trudnych), inne są łatwe. Dzięki tej przeplatance trudności, gra przebiega płynnie i sprawnie. Część zadań można rozwiązywać równolegle, więc nikt się nie nudzi i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Na zakończenie jeszcze raz dziękuję Właścicielowi za możliwość wcześniejszego rozpoczecia gry i miło spędzony wspólnie czas.

Polecamy ten pokój. My bawiliśmy się w nim bardzo dobrze. Hrabia Drakula to jeden z najlepszych scenariuszy, jakie obecnie ma do zaoferowania Rzeszów.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Włóczykij
Włóczykij

Pionier
218 pkt

182 opinie

Ratujemy świat!

16.03.2020 | data wizyty: 22.02.2020

Włóczykij 182 opinie

Nadszedł czas na Podkarpacie. W końcu, po wielu nieudanych próbach zebrania ekipy i zgrania terminów udało nam się wyjechać. Cel - Rzeszów. Wyjechaliśmy wcześnie rano, aby pozwiedzać i pooglądać jak najwięcej... oczywiście ER :p

Pierwszym punktem na mapie była firma Lock Ness Strefa Zagadek. Właściciel przyjął nas bardzo życzliwie i z uśmiechem na twarzy, choć gdyby nie my to mógłby jeszcze spać spokojnie (bo kto normalny wstaje do pracy po 8 w sobotę? :)), więc jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Na rozgrzewkę postanowiliśmy uratować świat. Pokój umeblowany jest dość skromnie, ale klimatycznie. Atmosfera jest zachowana nie tylko przez wystrój i rekwizyty, ale również dźwięki, które towarzyszą nam w czasie zabawy. Zagadki zróżnicowane, wszystkie związane z tematyką pokoju. Trudność określam jako średnią. Najgorzej było nam ruszyć z miejsca, potem - mając świadomość, że losy świata (jego istnienie lub zagłada) są w naszych rękach - poszło już znacznie szybciej.

Ps. I oczywiście plus za niestandardowy, dobrze dopasowany do tamtejszych czasów sposób komunikowania się!

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

JoaSze
JoaSze

Skaut
55 pkt

20 opinii

Ludzkość uratowana!

11.01.2020 | data wizyty: 27.12.2019

Wiarygodna opinia

JoaSze 20 opinii

Bardzo dobry ER! Zagadki różnorodne, klimat oddany nie tylko przez wystrój ale też przez dźwięki. Byliśmy w 4 osoby. Było na tyle zadań że można było podzielić się na mniejsze grupy. Oryginalny sposób komunikowania się z MG ?.
MG super! To nasze drugie odwiedziny w tym ER i takie samo wrażenie, że MG lubi to co robi i wie o czym mówi.
Ja osobiście byłam bardziej zachwycona Drakulą (pewno jest to subiektywne) ale oba pokoje w Lock Ness to słusznie w rankingu lockme czołówka rzeszowska.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

CK team
CK team

Skaut
71 pkt

30 opinii

Rzeszowska przygoda 2

10.11.2019 | data wizyty: 09.11.2019

CK team 30 opinii

Wycieczka do Rzeszowa została zwieńczona dwoma pokojami LOCK NESS. Na drugi strzał trafiliśmt do pałacu Drakuli. Pokój ma bardzo fajny klimat, wystrój pomaga się wczuć w opowiadaną historię. Jest dość mrocznie, przytłaczająco i "duszno", tak jak powinno być w starym zamczysku :) Pokój ewidentnie trudniejszy i bardziej wymagający.
Same zagadki faktycznie wymagały myślenia i samo ich rozwiązywanie dawało bardzo dużo satysfakcji. Czuliśmy jak nasze małe, szare komórki pracują na najwyższych obrotach. :)
Widać, że oba pokoje robione są z pasją. Prowadzący jest bardzo sympatyczną osobą, widać że mocno zajawioną na taki rodzaj zabawy. Serdecznie pozdrawiamy i chętnie wpadniemy ponownie do planowanego, nowego pokoju zwiedzając następnym razem Podkarpacie. :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny