Liga Odkrywców

Liga Odkrywców

Partner Lockme

365

365 opinii

|

PL 72

Polska: 72. miejsce

|

9.4/10

Szukasz nowych niesamowitych escaperoomów?! Nie mogłeś lepiej trafić, Liga Odkrywców zawodowo zajmuje się dostarczaniem niesamowitych przygód i przeżyć! W sk... [więcej]

4 4 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Szukasz nowych niesamowitych escaperoomów?! Nie mogłeś lepiej trafić, Liga Odkrywców zawodowo zajmuje się dostarczaniem niesamowitych przygód i przeżyć! W skład naszej oferty wchodzą 3 pokoje o zróżnicowanym poziomie trudności. Dysponujemy także salką eventową gdzie można po udanej grze zorganizować poczęstunek w ramach imprezy okolicznościowej lub firmowego spotkania.

____________________________________________________

Nasze pokoje zagadek:

Złoto Lannisterów
Piraci i Źródło Młodości
Demon Asylum: Nekromanta
____________________________________________________

http://www.ligaodkrywcow.pl/
Instagram: https://www.instagram.com/liga.odkrywcow/
LockMe: https://lockme.pl/liga-odkrywcow/
Facebook: https://facebook.com/ligaodkrywcow/

Adres oddziału Szczecin - Centrum (Polska)

Szczecin - Centrum

Krzywoustego 76

Pokoje dostępne w oddziale Szczecin - Centrum

Zamknięte pokoje w oddziale Szczecin - Centrum

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Salka eventowa

Salka eventowa

Salka eventowa dla 12 osób wyposażona w stoły, ławy do siedzenia oraz kącik gastronomiczny: czajnik, ekspres do kawy, szklanki, filiżanki, sztućce, talerze, miski na przekąski. Zapraszamy do organizacji spotkań, przyjęć urodzinowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich i integracji firmowych. W salce hula bezpłatne wifi, mamy system nagłośnieniowy, a dla wielbicieli rozrywek analogowych - gry planszowe. Zapraszamy serdecznie!

Cena: 50 zł / godz.

Metoda zamawiania: tel. +48 505 865 990

Ostatnie opinie

Kruszynki
Kruszynki

Skaut
57 pkt

29 opinii

Piraci.....

08.08.2020 | data wizyty: 04.08.2020

Wiarygodna opinia

Kruszynki 29 opinii

Jeden ze słabszych odwiedzonych przez nas pokoi. Spotkały nas tam niedziałające zagadki, których część według nas była nielogiczna. Do tego w naszym odczuciu obsługa była słaba.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 1/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Trudny

Aleksandra M. 8
Aleksandra M. 8

Świeżak
15 pkt

2 opinie

Magiczna przygoda

04.08.2020 | data wizyty: 03.08.2020

Aleksandra M. 8 2 opinie

Wybralismy pokój poniewaz chcicielismy zobaczyć coś nowego. Przyciągnęła nas tematyka pokoju i niższa cena. Z poczatku obawialismy się czy będzie tak fajnie jak w normalnym pokoju ale szybko się przekonalismy ze bylo lepiej niż w niejednym pokoju. Zagadki byly tematyczne i ciekawe a cała fabuła bardzo wciągająca. Pani bardzo miłai pomocna podpowiedzi byly subtelne i nie oczywiste co swiadczy o duzym doswiadczeniu. Poza tym po rozwiazaniu zagadek pani odpowiedziala nam na wszystkie nasze pytania i watpliwosci.
Ogolnie pokoj 10/10
Obsluga 10/10
Polecam i na pewno odwiedzę inne pokoje❤

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

matarto
matarto

Podróżnik
35 pkt

14 opinii

Udało się!

04.08.2020 | data wizyty: 02.08.2020

matarto 14 opinii

Poszliśmy do pokoju w 5 osób jako doświadczona grupa i nie zawiedliśmy się, wręcz przeciwnie! Zagadki bardzo dobrze przemyślane, musieliśmy trochę pogłówkować, wystrój pokoju bardzo ładnie odwzorowany, jeden z lepszych w jakim byliśmy. Kontakt z mistrzem gry bez zarzutu. Z pewnością wrócimy przetestować inne pokoje! Polecamy!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

evokethedark
evokethedark

Świeżak
11 pkt

1 opinia

Czarnobyl

02.08.2020 | data wizyty: 02.08.2020

Wiarygodna opinia

evokethedark 1 opinia

Trudne zagadki, prosty do bólu wystrój, który mocno oddaje klimat tej kwietniowej nocy w okolicach Prypeci. Do tego przemiła obsługa i dobre zabezpieczenia podczas tego koronawirusowego szału, które w żaden sposób nie psuły zabawy. Polecam! :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Swistakk
Swistakk

Przewodnik
338 pkt

150 opinii

Czarnobyl

01.08.2020 | data wizyty: 25.07.2020

Swistakk 150 opinii

Przyznam, że mnie ten pokój nie zachwycił na tyle na ile poprzednich komentujących. Jak na pokój, który na starcie w 2020 roku dostaje tyle dziesiątek określiłbym go mianem minimalistyczny. Pokój jest całkiem duży, a dominującym w nim elementem jest szara ściana. Jest całkiem spora i ładna widoczna na zdjęciach kontrolka, ale mimo wszystko odbiera się wrażenie pustki.

Co do zagadek, to stoją na wysokim poziomie trudności, jednak jakościowo oceniłbym je słabiej. Pokój jest prawie cały liniowy co sprawia, że jest ich mniej. Na niektórych uczciwie polegliśmy, w innych momentami logika jednak moim zdaniem była dość wątpliwa, kilka z kolei dość męczących. Ja bym zagadkowo w tym pokoju zmienił naprawdę dużo (załączam obszerny komentarz z konkretnym feedbackiem w polu dla właścicieli).

Dzięki za dodatkowe minuty, bez nich by się nie obeszło.

Podsumowując, pokój na pewno nie jest taki zły jak można być może odnieść wrażenie z tej opinii (może miałem za wysokie oczekiwania po dotychczasowych ocenach), ma w sobie trochę ciekawych elementów, choć moim zdaniem wiele rzeczy można by w nim jeszcze dopracować. Z czystym sumieniem za to zdecydowanie polecam Piraci i Źródło Młodości za ścianą.

W nowej skali oceniania, którą postanowiłem zaadaptować (dokładniejszy opis na moim profilu, w skrócie 1-kiepski, 3-solidny, 5-wyjątkowy):
Wystrój, klimat i production value: 2
Zagadki i flow: 2
Coś oryginalnego: 3
Czy się dobrze bawiłem?: 2

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny