In&Out

In&Out

Partner lockme

99

99 opinii

|

PL 28

Polska: 28. miejsce

|

9.4/10

Firma In&Out posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 140 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Firma In&Out posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 140 minut.

Adres oddziału Wrocław

Wrocław

Świętego Mikołaja 56/57/ 4 piętro
50-127 Wrocław

Pokoje dostępne w oddziale Wrocław

Ostatnie opinie

Quara
Quara

Pionier
198 pkt

72 opinie

Do góry nogami

24.01.2020 | data wizyty: 10.11.2019

Quara 72 opinie

Do "Stranger Room" warto przyjść, w szczególności, gdy:
a) widziało się serial "Stranger Things" - ER jest pełen smaczków związanych z tą serią!
b) żyło się w latach 80/90 - pokój jest nasycony gadżetami z tamtych lat i ciężko było się skupić na rozwiązywaniu zagadek, gdy leciała dobra muzyka, a nasz wzrok odwracały wspomnienia!

Gdy połączy się oba punkty, pokój wtedy oferuje coś więcej niż dobre, momentami wymagające zagadki (oj, a na pewno wymagającymi wyobraźni). Zagadek naprawdę jest dużo, więc z bólem trzeba oderwać się od scenografii, żeby zdążyć. W 3 osoby mieliśmy ręce pełne roboty i dużo biegania, więc dodatkowa para rąk z pewnością byłaby przydatna.

Pokój, pomimo tego, że jest naprawdę dobry i warty odwiedzenia, to nie robi jednak aż takiego wrażenia jak drugi pokój tej firmy. Tak czy owak, uwierzcie mi, warto umieścić "Stranger Room" na liście "do odwiedzenia" :)

O Właścicielce nie można mówić nic innego jak same pozytywy, fantastyczna osoba!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Quara
Quara

Pionier
198 pkt

72 opinie

Witaj w świecie Indian

24.01.2020 | data wizyty: 10.11.2019

Quara 72 opinie

Jeszcze przed przekroczeniem progu firmy nuciliśmy pod nosem piosenki z "Pocahontas". Spodziewałam się podróży do czasów dzieciństwa, ale to, co ekipa z In&Out stworzyła w tym pokoju przerasta najśmielsze oczekiwania.

Cała scenografia powala na kolana, otaczają nas dobrze znane z bajki dźwięki, każdy fragment pokoju gra i nawet najmniejsze, pozornie nieistotne dekoracje są dopieszczone. Ciężko oderwać pełen zachwytu wzrok, ale skup się!, nie przenieśliśmy się do odległego świata, żeby go podziwiać, tylko mamy wyciągnąć z niego to, co najcenniejsze!
Droga po złoto to ścieżka usłana dużą ilością zróżnicowanych, bardzo klimatycznych zagadek; logiczne myślenie, zdolności manualne, spostrzegawczość - to tylko kilka z cech, które się przydadzą, żeby ją pokonać. Przez pokój przechodzi się płynnie, dzięki nieliniowości można się podzielić obowiązkami. W razie problemu Mistrz Gry w bardzo zabawny (i również tematyczny :D) sposób nam podpowie, co robić dalej. W 3 osoby mieliśmy dużo przestrzeni, żadne z nas się nie nudziło.
Zakończenie pokoju jest wyjątkowe, na samo wspomnienie się uśmiecham :)

Dla mnie ten pokój był swego rodzaju podróżą w czasie, a dzięki połączeniu zagadek z fabułą i wystrojem, była to naprawdę wspaniała przygoda :)

Co można powiedzieć o Właścicielce? Jak stworzyła taki pokój to nie może być kiepsko - to osoba z pasją, bardzo dużą ilością pozytywnej energii i zapewniam, że chciałoby się wyjść na miasto z kimś takim :)
Gorąco polecam!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Marcelina H.
Marcelina H.

Podróżnik
34 pkt

6 opinii

W poszukiwaniu złota

18.01.2020 | data wizyty: 14.01.2020

Marcelina H. 6 opinii

Jako pierwsza w oczy rzuca się sceneria pokoju. Każdy detal jest jak najbardziej w klimacie. Aż miło się tam przebywa. Cześć zagadek jest standardowa, osoby które mają jakieś doświadczenie zrobią je "z marszu", jednak jedna zagadka jest szczególnie nieszablonowa i sprawia spory kłopot. Na poświęcenie uwagi zasluguje również zakończenie gry, w tym pokoju celem nie jest wyjście😁😁 bardzo polecam ten pokój. Jest on przyjemny pod każdym względem i zapewnia świetną zabawę :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Włóczykij
Włóczykij

Nawigator
138 pkt

148 opinii

Powrót do przeszłości

13.01.2020 | data wizyty: 10.11.2019

Włóczykij 148 opinii

Zanim zabraliśmy się za rozwiązywanie zagadek przez kilka minut musieliśmy nacieszyć się cudowną i wyjątkową scenografią, a szczególnie wyjątkową głównie dlatego, że były w niej zawarte rekwizyty, które pamiętaliśmy z dzieciństwa. A do tego jeszcze fantastyczna ścieżka dźwiękowa. Cały ten wystrój stylizowany na lata 80-te jest świetny. Co chwilę ktoś z nas się odzywał: "Wow, patrzcie!", "Ej, ja takie miałam, jak byłam mała", "A pamiętacie to?" :). Pokój jest bardzo sentymentalny i pozwala cofnąć się w czasie.

Serialu Stranger Things, na którym bazuje i do którego odwołuje się ten pokój wcześniej nie znałam, ale po grze stwierdziłam, że chętnie poznam.

Zagadki są logiczne i spójne, ale nieliniowe, dzięki czemu nikt się nie nudzi. Pokój wymaga spostrzegawczości i umiejętności łączenia faktów, a momentami również współpracy.

Właścicielka ponownie spisała się na 10 gwiazdek- nic dodać nic ująć.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

252 opinie

Walka z Demogorgonami

12.01.2020 | data wizyty: 13.10.2019

Adashi (dezERterzy) 252 opinie

Mike, Dustin, Lucas i Will- paczka czterech kumpli, którzy od zawsze trzymają się razem, pasjonaci gry fabularnej pobudzającej wyobraźnię Dungeons & Dragons przekonują się, że istnieje równoległy świat pełen potworów i po tajemniczym zniknięciu Willa muszą się z tym światem zmierzyć. Jest to zarys fabuły serialu Stranger Things, który stał się inspiracją dla ekipy In&Out w tworzeniu swojego Escape Roomu.
Dwie osoby z naszej ekipy widziały serial a dwie nie. Mozliwe, że akurat w naszym przypadku miało to wpływ na odbiór pokoju, bowiem tej drugiej części pokój nie przypadł aż tak bardzo do gustu. Dla mnie jednak już od samego przekroczenia jego progu było świetnie. Nawiązań, smaczków i elementów wystroju wyjętych jakby wprost z serialu jest cała masa. Do tego zagadki świetnie wpasowane w klimat i fabułę. To wszystko dla mnie sprawiało, że gra była czystą przyjemnością a momentami miałem szeroki uśmiech na twarzy z podziwu jak oni to super zrobili. Klimat lat 80 był również oddany genialnie.
Podsumowując, tak jak Mike, Dustin, Lucas i Will tak samo my- dezERterzy (Ewela, Shandy, Klakier i Adashi) w eskejpowych przygodach trzymamy się razem. I również jesteśmy pasjonatami pokoi pobudzajacych naszą wybraźnię i jak najwięcej takich na naszej drodze sobie życzymy.
A za Stranger Room wielkie brawa!!!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni