iESCAPE

iESCAPE

Partner lockme

114

114 opinii

|

PL 85

Polska: 85. miejsce

|

9.2/10

iESCAPE to największy escape room w Olsztynie, a tym samym na Warmii i Mazurach. Drużyny mają do wyboru aż sześć pokoi tematycznych, w których łącznie może bawić... [więcej]

6 6 pokoi

1 1 oddział

Opis firmy

iESCAPE to największy escape room w Olsztynie, a tym samym na Warmii i Mazurach. Drużyny mają do wyboru aż sześć pokoi tematycznych, w których łącznie może bawić się niemal 40 graczy: Apokalipsa, Upiór z Alt Allenstein, Czołg w jeziorze, Zamach na Napoleona, Zbrodnia w domu leśniczego oraz Kradzież dzieł Kopernika. Każde pomieszczenie powiązane jest z historią, legendami, charakterystycznymi postaciami i miejscami Olsztyna. Grupy przez godzinę szukają wskazówek, łamią kody, rozwiązują łamigłówki i poznają tajemnice stolicy Warmii i Mazur. Pokoje są zróżnicowane pod względem stopnia trudności, ale także wykorzystanych rozwiązań i technologii - od pokoi stricte analogowych / kłódkowych (Czołg, Leśniczówka, Kopernik), poprzez pokoje z domieszką elektroniki (Napoleon), aż po pokoje, w których dominują rozwiązania elektryczno-elektroniczne (Apokalipsa, Upiór). Wybrane pokoje zostały również powiązane tak, aby dostarczyć doświadczonym graczom jeszcze więcej frajdy i emocji - w iESCAPE można bowiem spróbować swoich sił, uciekając nie tylko z pokoju, ale z całego mieszkania - na to zadanie jedna drużyna ma aż 4 godziny.

Wizyta w iESCAPE to znakomita zabawa dla całej rodziny i przyjaciół. To doskonały sposób na świętowanie urodzin, imienin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, zaręczyn oraz rocznic. To również świetna forma imprezy integracyjnej w klasie albo firmowych ćwiczeń typu team building.

Adres oddziału Olsztyn

Olsztyn

ul. Staromiejska 16 lok. 4
10-017 Olsztyn

Pokoje dostępne w oddziale Olsztyn

Zamknięte pokoje w oddziale Olsztyn

Ostatnie opinie

kluczypęk
kluczypęk

Nawigator
136 pkt

37 opinii

Koniec świata?

05.10.2019 | data wizyty: 15.01.2019

Wiarygodna opinia

kluczypęk 37 opinii

Olsztyn przywitał nas apokalipsą.... i to jaką! Wykreowany świat zdecydowanie zapadający w pamięć. Zagadki bardzo spójne z tematyką, logiczne i oddające klimat panujący w całym ER. Zdecydowanie polecamy wszystkim ekipom :) Obowiązkowy przystanek na Warmii! Na pewno odwiedzimy iEscape przy kolejnej wizycie w Olsztynie :) Do zobaczenia!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

kluczypęk
kluczypęk

Nawigator
136 pkt

37 opinii

Olsztyński upiór...

05.10.2019 | data wizyty: 15.01.2019

kluczypęk 37 opinii

czy mała dziewczynka? Będąc w Olsztynie postanowiliśmy zajrzeć do legendarnej rezydencji i rozwiązać zagadkę panujących samobójstw w okolicy.. Czy to możliwe, że ta mała dziewczynka w rzeczywistości jest upiorem o tak strasznej mocy?? :O Z minuty na minutę odkrywaliśmy coraz to mroczniejsze tajemnice Alt Allenstein. Na szczęście wystarczyło nam sił aby odkryć prawdę i wydostać się o czasie (chociaż czuliśmy na plecach jej mroźny oddech...)
Pokój zrobiony na prawdę przyzwoicie. "Miły" i "przyjemny" z lekkim dreszczykiem (jak przystało na) thriller. Jeśli jednak ktoś spodziewa się super efektów specjalnych i fajerwerków to śmiało możemy powiedzieć, że nie jest to ER w tym stylu. My jednak bawiliśmy się tam dobrze i zaliczyliśmy od razu kolejny pokój firmy :) Do zobaczenia przy kolejnej wizycie w Olsztynie :D

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Łatwy

Ida Ertmańska
Ida Ertmańska

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Strata pieniedzy

05.09.2019 | data wizyty: 05.09.2019

Ida Ertmańska 1 opinia

Możliwe, że sam pokój jest urządzony swietnie, niestety nie mielismy okazji doswiadczyc połowy zagadek, poniewaz 25 minut zabawy stracilismy na szukaniu nieistniejacej wskazowki, podczas gdy pani z obsługi zapomniala po prostu wlaczyc dzwieku (wskazowka byla dźwiękowa). To, co zdążyliśmy rozgryźć w pozostałym czasie, było fajne i ciekawe. Szkoda...

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 1/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Janusze Ucieczki
Janusze Ucieczki

Nawigator
106 pkt

54 opinie

Lody, lody dla ochłody !

02.09.2019 | data wizyty: 29.08.2019

Janusze Ucieczki 54 opinie

Pokój przyjazny dzieciom, kobietom w zaawansowanej ciąży, mężczyznom z piwnym brzuchem i rowerzystom, na tyle go sprawdziliśmy :) Wykonanie profesjonalne, robi wrażenie, zagadki przyjemne. Mimo wszechobecnego lodu, ciepła i miła atmosfera.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Janusze Ucieczki
Janusze Ucieczki

Nawigator
106 pkt

54 opinie

Nie taka straszna ta Klara, jak ją opisują :)

02.09.2019 | data wizyty: 30.04.2018

Janusze Ucieczki 54 opinie

Bardzo przyjemny pokój, jako że żeńska część naszej grupy jest z natury strachliwa podeszła do sprawy sceptycznie-strach nie pozwoli rozwiązać zagadek - nic bardziej mylnego! Lekki dreszczyk zmotywował nas do działania :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni