HURRY UP

HURRY UP

Partner lockme

772

772 opinie

|

PL 38

Polska: 38. miejsce

|

8.7/10

Firma HURRY UP posiada 8 pokoi. By je odwiedzić potrzebujesz 420 minut. [więcej]

8 8 pokoi

2 2 oddziały

Opis firmy

Firma HURRY UP posiada 8 pokoi. By je odwiedzić potrzebujesz 420 minut.

Adres oddziału Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Ul. Sikorskiego 2/10
Bielsko-Biała

Pokoje dostępne w oddziale Bielsko-Biała

Adres oddziału Wrocław

Wrocław

ul. Ruska 61/6b
50-079 Wrocław

Pokoje dostępne w oddziale Wrocław

Ostatnie opinie

Włóczykij
Włóczykij

Nawigator
118 pkt

129 opinii

Graj, jeśli cię nudzi życie wśród szarych ludzi!

16.11.2019 | data wizyty: 16.08.2019

Włóczykij 129 opinii

"(...) Rzucasz kośćmi. Para - kolejny ruch. Pierwszy na mecie wygrywa."
Zasady wydają się bardzo proste, prawda? Czy jednak na pewno? Pamiętaj tylko o jednym: Nie zaczynaj, jeśli nie chcesz skończyć!

W pokoju jest wiele nawiązań do filmu. Fajnie odwzorowana scenografia i podkład dźwiękowy sprawia, że z centrum Wrocławia możemy przenieść się prosto do dżungli. Jumanji wciąga- dosłownie i w przenośni.

Zagadki jednocześnie są i nie są trudne. Zależy jak się na nie spojrzy. Jeżeli ktoś jest kreatywny i potrafi myśleć abstrakcyjnie, to zakończenie gry nie powinno sprawić mu większych kłopotów. Nam udało się wyjść przed czasem bez podpowiedzi, ale przy niektórych zadaniach trzeba było trochę pogłówkować. Mimo tego, że pokój nie jest najmłodszy to potrafi zaskoczyć.

Obsługa rewelacyjna- dziewczyna pozytywnie zakręcona, widać, że uwielbia to, co robi, do tego uśmiechnięta i bardzo gadatliwa (podobnie jak my), więc naprawdę ciężko było nam opuścić firmę ;).

Właściciele Hurry Up przenieśli świat z ekranu telewizyjnego do ER i zrobili to naprawdę fantastycznie. Już czekamy, aż do Wrocławia wprowadzi się Rodzina Adamsów. Wtedy na pewno i my zagościmy tam ponownie!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

kabura
kabura

Podróżnik
37 pkt

13 opinii

Uważaj, bo gra naprawdę Cię wciągnie.

14.11.2019 | data wizyty: 30.10.2019

kabura 13 opinii

Pokój idealny dla fanów filmu Jumanji... i nie tylko :) Świetny klimat, zagadki nie należą do najtrudniejszych ale nie można powiedzieć, że nie są pomysłowe. Dobra zabawa gwarantowana!
Przesympatyczny Pan z obsługi dobrze wprowadza w fabułę pokoju, chętnie porozmawiał z nami również po rozgrywce więc dla niego również plus za zaangażowanie! :)

Poziom średniozaawansowany, my odwiedziłyśmy ten pokój w piątkę jednak mniejsze grupy również sobie poradzą.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Gripp
Gripp

Nawigator
127 pkt

44 opinie

La la lalala laaaa la la la la laaaaaaaaaa….

13.11.2019 | data wizyty: 18.08.2019

Gripp 44 opinie

Schlümpfe, Smurfs lub po prostu Smerfy. Któż ich nie zna?! Małe niebieskie, sympatyczne stworzonka, których przygodami fascynowały się dzieci niejednego pokolenia. Zawsze razem, zawsze przeciw złu. Niezłomne, małe istotki. Niby małe a zarazem wielkie. Niby takie same, a takie różne. Mają w sobie jakiś magiczny urzekający czar. Zatem kto by nie chciał dołączyć do tej wesołej ferajny, aby przeżyć z nimi przygodę…

I dzięki HURRY UP mamy taką możliwość. Stworzyli oni bowiem bajkowy pokój, który jest super miejscem do zabawy w towarzystwie smerfów. Można zabrać znajomych albo wybrać się na rodzinne rozwiązywanie zagadek. A to wszystko w otulinie wioski smerfów. Wchodzimy do pokoju, zamykają się za nami drzwi i jesteśmy wśród smerfastycznych chatek w kształcie grzybów. Po prostu smerfastycznie :)

Na szczególną uwagę zasługuje wskaźnik postępu gry. No czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Nie dość, że bardzo ładnie wygląda to jeszcze wskazuje graczom, jak daleko już zaszli w rozwiązywaniu zagadek. A jak się utknie na jakiejś zagadce to zawsze można poprosić o pomoc. Myślę, że dla zwykłej ciekawości i przetestowania jak działa system pomocy warto z niego skorzystać chociaż raz.

Pokój nie jest trudny. Jak wspomniałem to idealne miejsce do rodzinnego wypadu. Dzieciaki na pewno będą zachwycone. A zagadki są przeróżne, to jest spora szansa, że każdy znajdzie coś dla siebie :) Super zabawa gwarantowana.

I uwaga – jak to u Smerfów, nie jest wcale tak bajkowo – niebezpieczeństwa czają się wszędzie, więc uważajcie na nie i nie dajcie się złapać ;)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Gripp
Gripp

Nawigator
127 pkt

44 opinie

W sercu dżungli…

13.11.2019 | data wizyty: 18.08.2019

Gripp 44 opinie

Czy słyszysz te bębny? Czy wiesz co tak dudni? Czy śnisz, czy dzieje się to naprawdę? To małe pudełko z grą znalezioną na strychu. To ona. Ona Cię woła dzielny podróżniku. Chodź, weź zagraj! Zobacz, jak ta figurka zwierza po planszy pola przemierza. A potem niech nie dopadnie Cię zdziwienie, gdy w świecie gry ty sam spotkasz w dżungli przerażenie. Nie trać jednak pogody ducha, bo ta wyprawa jest idealna dla takiego zucha!

Cóż tu napisać o pokoju Jumanji… Kto grał ten wie. Łatwo nie jest. Pokój już ma swoje lata i może wydawać się, że potrzebne mu odświeżenie. Może tak, może nie. To trochę tak jak ze starymi grami komputerowymi. Gramy w nie z sentymentu. Nie ważna jest grafika, a ważna jest ‘miodność’. I tutaj w tym pokoju ta mityczna miodność jest. Przez to, że zagadki do najłatwiejszych nie należą, a wręcz są trudne, to gracz angażuje się w sam proces grania i rozwiązywania zagadek, niekoniecznie zwracając uwagę na ząb czasu, jaki już odcisnął się na tym pokoju.

Nie ma tutaj czasu na błąkanie się bez celu. Od samego początku trzeba wyostrzyć wszystkie zmysły. Patrzeć i widzieć, słuchać i słyszeć. Niech nie zwiedzie was intuicja. Czasem trzeba jej zaufać. I nie bać się podpowiedzi, bo lepiej je wziąć i grać dalej niż stać w miejscu i drapać się w głowę.

Nam udało się dosłownie na ostatni rzut ukończyć pokój. Bardzo dobre rozpoczęcie, które w drugiej części gry zostało mocno zastopowane. I ledwo, ledwo udało się wyrwać z objęć gry. A podobno niejedna grupa już tam została na wieki ;)
Dla fanów filmu z lat 90 pozycja obowiązkowa – można zagrać w Jumanji! :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny