Forest Escape

Forest Escape

Partner lockme

0

Brak opinii

|

PL 38

Polska: 38. miejsce

|

0/10

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, oglądasz film lub grasz na komputerze. Nie mija chwila, a Ty przenosisz się do świata, który jeszcze parę sekund temu zdaw... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Wyobraź sobie, że czytasz książkę, oglądasz film lub grasz na komputerze. Nie mija chwila, a Ty przenosisz się do świata, który jeszcze parę sekund temu zdawał się być nieosiągalny. Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że znalazłeś się z garstką przyjaciół w obcym Wam miejscu na obrzeżach miasta. Nie jest tam zwyczajnie. Wasze serca przyspieszają i w mgnieniu oka stajecie się częścią historii, którą wybraliście lub która wybrała Was… Czy będzie to podejrzanie przytulna chatka na skraju sosnowego lasu, opuszczony ośrodek psychiatryczny, czy postapokaliptyczna baza łącznościowa - zadecydujecie sami.

Blask księżyca przebija się przez korony drzew, okoliczni mieszkańcy oddają się w objęcia Morfeusza, a Wasz zegar zaczyna tykać. Tu nikt nie wyjdzie na przywitanie, nie wskaże drogi do szatni i nie zaparzy herbaty. Przed Wami niełatwa przeprawa. Liczne zagadki i łamigłówki to tylko ułamek tego, co przyjdzie Wam dzisiaj przeżyć. Tu wszystko jest prawdziwe. Każda rzecz ma swoją historię i tysiąc innych do opowiedzenia...

Forest Escape to gry fabularne w terenie bazujące na formule escape-room. Rozgrywki, które tworzymy od A do Z - nasz pomysł na życie. Gry, których mechanika oraz autorskie fabuły dostarczyć mają niezliczoną ilość wrażeń, pobudzając przy tym wszystkie zmysły i emocje. Forest to świat, który wciąga. To błoga pożywka dla umysłu, której zadaniem jest pozwolić oderwać się od codzienności i aktywnie wypocząć w niespotykanych dotychczas okolicznościach.

Zbierz grupę przyjaciół, wybierzcie historię, od której zaczniecie swoją przygodę i wyruszcie do Forest Escape!
Stawcie czoła tajemnicom, które kryje każdy ze scenariuszy.

Wejdźcie do świata innego niż wszystkie!
Do uniwersum Forest Escape.

Adres oddziału Łódź (Polska)

Łódź

Stara 666
Pabianice k/Łodzi,

Pokoje dostępne w oddziale Łódź

Ostatnie opinie

wnadarzewska
wnadarzewska

Nawigator
139 pkt

33 opinie

Zagonieni w las zagadek

08.03.2020 | data wizyty: 07.02.2020

Wiarygodna opinia

wnadarzewska 33 opinie

Ten "pokój" to mistrzostwo! Przejechaliśmy prawie 300 km tylko po to, by w nim zagrać i warto by było przejechać nawet dwa razy tyle, jest bezbłędny! Klimat i immersja tego miejsca to zdecydowane 11/10, obsługa super sympatyczna i rozmowna po grze, rozgrywka poprowadzona genialnie a poziom zagadek bardzo zróżnicowany. Takie ERy lubimy!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Alicja Machnik
Alicja Machnik

Podróżnik
42 pkt

32 opinie

Słychać szept

26.02.2020 | data wizyty: 07.02.2020

Alicja Machnik 32 opinie

Bardzo fajny, unikatowy pokój - to w zasadzie więcej niż pokój, inny typ rozgrywki, inny jej wymiar. Myśle, ze każdy kto chodzi po er musi tego sam doświadczyć. Wykonanie bardzo na plus, zagadki ambitne. Idźcie tam! A my czekamy na rozdział drugi.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

swiechu
swiechu

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Klimat, klimat, klimat!

22.02.2020 | data wizyty: 21.02.2020

swiechu 1 opinia

Na szeptach byliśmy o godzinie 17:30 gdzie w lutym mniej więcej o tej porze zaczyna zachodzić słońce. To zrobiło dodatkową robotę. Zagadki bardzo ciekawe, z niektórymi rozwiązaniami spotkałem się po raz pierwszy, a trochę już tego zwiedziliśmy. Wystrój jest świetnie dobrany do całości. Dbałość nawet o małe szczegóły. Jest parę elementów zaskoczenia, które powodują ciarki na skórze :) W przeciwieństwie do prologu i postapo nie zostało nam wcale tak dużo czasu bo około 15 minut. Obsługa czuwa nad graczem, nie jest tak, że biegacie sobie po terenie, a nikt na to nie zwraca uwagi. Dla mnie bomba, szkoda że trzeba czekać na więcej 😀

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Srogie Brzoskwinki
Srogie Brzoskwinki

Podróżnik
41 pkt

12 opinii

W to trzeba wejść!

15.02.2020 | data wizyty: 15.02.2020

Srogie Brzoskwinki 12 opinii

Klimat i wystrój zwala z nóg,to trzeba zobaczyć i przeżyć! Zachwyca dbałość o każdy szczegół. Zagadki logiczne i zróżnicowane. Podziwiamy ogrom pracy, który został włożony, by to miejsce wyglądało tak idealne jak teraz. Trzymamy kciuki za ekipę, żeby mogli się rozwijać i otwierać kolejne niesamowite pokoje.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Ewa W. 26
Ewa W. 26

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Super!

07.02.2020 | data wizyty: 05.01.2020

Ewa W. 26 1 opinia

Pokój Szepty spełnił nasze oczekiwania - było i strasznie i super. Zagadki w miarę intuicyjne, z jedną mieliśmy problem. Jedyne o co mogłabym się przyczepić to to że kompletnie nie wiedzieliśmy jak się ma koniec do początku :D Ale bardzo polecam i najlepiej po zmroku - niezapomniany klimat. Podrawiamy ekipę :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni