Folwark Szyfrów

Folwark Szyfrów

Folwark Szyfrów, powstał w celu pokazania bogactwa historii Dolnego Śląska poprzez interaktywne uczestniczenie w przygodach, jakie na Was czekają w pokojach.... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Folwark Szyfrów, powstał w celu pokazania bogactwa historii Dolnego Śląska poprzez interaktywne uczestniczenie w przygodach, jakie na Was czekają w pokojach. Każdy pokój, to opowieść nawiązująca do prawdziwych wydarzeń z różnych epok. Dzięki temu, możemy przenieść się w czasie nawet o ponad 400 lat. Dbamy o detale i niemalże wszystkie przedmioty używane do zabawy, mają wartość historyczną i kolekcjonerską, zatem, możecie dotknąć prawdziwej historii.

Adres oddziału Folwark Szyfrów

Folwark Szyfrów

Ławica 24 k/Kłodzka - górna przystań wodna Ski-Raft

Pokoje dostępne w oddziale Folwark Szyfrów

Ostatnie opinie

tomeksilewicz
tomeksilewicz

Podróżnik
30 pkt

1 opinia

Ciekawy pokój popsuty przez niedociągnięcia

24.12.2018 | data wizyty: 23.12.2018

tomeksilewicz 1 opinia

Ciekawie zrobiony pokój, dużo klimatycznych gadżetów. Zagadek nie za dużo, poziom na pewno nie "ekspert", zagadki nie są liniowe (taka była informacja od obsługi). Największym mankamentem były zagadki /wskazówki (naliczyliśmy ich w sumie 6) które nie działały/były nieaktualne. Byliśmy w 4 osoby i to zdecydowanie max dla tego pokoju.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Dorota G. 9
Dorota G. 9

Świeżak
20 pkt

1 opinia

Niezwykłe doświadczenie

07.11.2018 | data wizyty: 03.11.2018

Wiarygodna opinia

Dorota G. 9 1 opinia

Byliśmy w takim miejscu pierwszy raz, nigdy nie graliśmy w gry komputerowe i było to dla nas niezłe doświadczenie. Na początku byliśmy w totalnej czarnej dziurze i nie wiedzieliśmy od czego zacząć ale dzięki podpowiedzi ruszyliśmy z miejsca. Myślę,że moderator miał z nas niezły ubaw ha,ha. Wrażenie super, pokój ciekawy , zagadki dla takich żółtodziobów jak my w sam raz. Udało się wyjść przed czasem i rozwiązać wszystkie. Na pewno kiedyś jeszcze odwiedzimy takie miejsce, polecam :-)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Krystyna S. 2
Krystyna S. 2

Podróżnik
27 pkt

2 opinie

Dobry pokój z klimatem

28.10.2018 | data wizyty: 27.10.2018

Wiarygodna opinia

Krystyna S. 2 2 opinie

Byliśmy we dwójkę, jako totalne świeżaki zmieściliśmy się w czasie z jedna malutką podpowiedzią od obsługi, co może sugerować poziom trudności z tych łatwiejszych (chociaż, kto wie, gdyby nie pomoc, może do tej pory siedzielibyśmy, gapiąc się na ścianę bunkra :P ). Mieliśmy parę zawieszek, ale z każdą rozwiązaną zagadką szło coraz szybciej, pokój jest trochę schematyczny i po jakimś czasie można niejako wczuć się w tok myślenia autora. Niemniej bawiliśmy się bardzo dobrze do ostatniej minuty. Zdolności manualne się przydają i trochę pomyślunku technicznego. Wystrój na piątkę z plusem, dopracowany, bardzo ciekawe gadżety z epoki. Klimatycznie, bez dreszczyku grozy, ale naprawde fajnie.
Polecam dla par lub małych grupek.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Lilith
Lilith

Skaut
63 pkt

41 opinii

Poznaj historię tego miejsca

09.09.2018 | data wizyty: 12.08.2018

Lilith 41 opinii

Odwiedziliśmy tą firmę dwa razy, spotykając się za każdym razem z inną osobą obsługującą nas. Pani- nie polecam, jej entuzjazm do pracy był znikomy, nie wykazywała zainteresowania naszą grą, nawet nie miała pojęcia na jakim etapie gry jesteśmy.
Pan- pełny profesjonalizm! Bardzo komunikatywny, uśmiechnięty i pomocny. Można go było dopytać o wszystko bo miał wiedzę.
Teraz przejdę do oceny pokoju- pokój standardowy z dużą ilością kłódek. Fajny jest klimat, bo wszystko wygląda jakby było pozostawione samo sobie od czasu toczenia się fabuły pokoju. Pokoik warto zwiedzić, jeżeli ma się chwilkę czasu, jednak "Tajemnica Riese" spodobała nam się bardziej.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Astem88
Astem88

Świeżak
21 pkt

8 opinii

przede wszystkim klimat!

06.09.2018 | data wizyty: 06.09.2018

Astem88 8 opinii

Pokój sprawia świetne wrażenie. Zwłaszcza klimat i powierzchnia zabawy. Wydaje mi się jednak, że mimo wszystko mogłoby być kilka zagadek więcej. Nie popieram też wprowadzania do pokoju bez opasek na oczach i dawania podpowiedzi przez mikrofon - ucieka bardzo dobry klimat.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy