Find a Way

Find a Way

Partner lockme

32

32 opinie

|

PL 79

Polska: 79. miejsce

|

8.9/10

Nowy gracz na mapie Poznania. Chcemy, żeby zawsze było przyjemnie, intrygująco i ciekawie. Stawiamy na sprawną i miłą obsługę, ciekawą fabułę i dużą ilość za... [więcej]

5 5 pokoi

2 2 oddziały

Opis firmy

Nowy gracz na mapie Poznania. Chcemy, żeby zawsze było przyjemnie, intrygująco i ciekawie. Stawiamy na sprawną i miłą obsługę, ciekawą fabułę i dużą ilość zagadek.

Adres oddziału Palacza 102 (Polska)

Palacza 102

ul. Palacza 102
60-274 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Palacza 102

Adres oddziału Małeckiego 23 (Polska)

Małeckiego 23

ul. Małeckiego 23
60-708 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Małeckiego 23

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Sala Integracyjna

Sala Integracyjna

Cena: Przy rezerwacji dla minimum 8 osób korzystani

Metoda zamawiania: W celu zarezerwowania wizyty w escape roomie wraz z salą integracyjną poprosimy o kontakt mailowy: kontakt@gameoverescape.pl lub poprzez Faceook - facebook.com/gameoverescape

Ostatnie opinie

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
290 pkt

262 opinie

Zwiedzanie Rosji

06.03.2020 | data wizyty: 06.12.2019

Adashi (dezERterzy) 262 opinie

Wycieczka do Rosji, złe wybory i trochę pecha, to wszystko sprawia, że zwyczajne zwiedzanie może zakończyć się prawdziwym horrorem.
Russian Horror Story jest jednym z pokoi od poznańskiej firmy Find a way. Byliśmy już w naprawdę wielu eskejpach i te z nutką grozy są dla nas zawsze najbardziej interesujące ale zarazem najwięcej od nich wymagamy.
W tym przypadku jednak skończyło się na lekkim zawodzie, bowiem ten ER horrorem jest według mnie jedynie z założenia a nie przekłada się to wcale na to co w nim spotykamy. Klimatycznie także średnio czuć, żebyśmy byli naprawdę w Rosji bo sugeruje to jedynie kilka elementów wystroju.
Największym plusem za to są zagadki, co prawda nie są jakoś mocno wplecione w fabułę czy też klimat ale ich rozwiązywanie sprawiało nam dużo przyjemności.
Russian Horror Story jest ciekawym pokojem jednak w moim odczuciu bardziej wymagający gracze mogą czuć pewien niedosyt.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Kluski i Klopsiki
Kluski i Klopsiki

Świeżak
17 pkt

8 opinii

Przygoda na zamku

03.03.2020 | data wizyty: 19.02.2020

Kluski i Klopsiki 8 opinii

Bardzo przyjemny ER zapewniający godzinę dobrej zabawy – taki w sam raz na wzbogacenie escape’owego doświadczenia.

Wystrój przenosi nas w klimat średniowiecznego zamku, wszystko tutaj ładnie się „skleja” – fabuła współgra z klimatem; dekoracje, elementy gry, ścieżka dźwiękowa i konstrukcja pokoju jak najbardziej pozwalają wczuć się w atmosferę.
Nam szczególnie przypadł do gustu początek rozgrywki – fajny motyw stawiający na to, co najbardziej w ER lubimy – czyli współpracę.

Zagadki można powiedzieć standardowo – kilka łatwiejszych, klika trudniejszych, jest trochę szperania, konieczna spostrzegawczość. Kilka elementów „zmyłkowych”, ale raczej w małej ilości.
Był to 10-ty pokój naszej dwuosobowej grupy – udało nam się zmieścić w czasie z dwoma podpowiedziami. Jedna ze względu na poziom trudności zagadki (raczej nie wpadlibyśmy samodzielnie na rozwiązanie), druga przez nasz brak spostrzegawczości ;).

Podsumowując – jak najbardziej polecamy.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

291 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i szalone wakacje

29.02.2020 | data wizyty: 03.01.2020

Cyrk Kamiennych Braci 291 opinii

Cyrk Kamiennych Braci postanowił wyjechać na wakacje do Rosji. Niestety podczas zwiedzania tego ogromnego kraju, zabłądziliśmy. Wałęsając się po głębokiej prowincji wpadliśmy w pułapkę zastawioną przez jakiegoś szaleńca. Zostaliśmy zamknięci w małym pomieszczeniu w na wpół zrujnowanym domostwie, gdzie czekał nas prawdziwy rosyjski horror.

Wystrój pokoju jest miły dla oka i adekwatny do tematyki. Większość rekwizytów jest autentyczna, co w połączeniu z realistycznym wystrojem tworzy ciekawy i dobrze odczuwalny klimat. Twórcy bardzo dobrze zagospodarowali dysponowaną przestrzeń, dzięki czemu w pokoju odkryjemy niejedną niespodziankę.

Zagadki dobrze dobrano do scenariusza i należycie wykorzystano autentyczne rekwizyty podczas odnajdywania solucji. Postawiono tutaj głównie na tradycyjne rozwiązania analogowe. Zadań jest sporo, ale zagadki nie są bardzo wymagające. Pokój jest dosyć liniowy, przez co może nieco tracić na atrakcyjności przy większych grupach.

Obsługa swoje zadanie spełniła należycie. Nie mamy zastrzeżeń do jej pracy.

Podsumowując, "Russian Horror Story", to dość oryginalny scenariusz w popularnej tematyce. Od strony wizualnej ER prezentuje się bardzo dobrze, a i rozwiązywanie zagadek mimo, że nie są one bardzo złożone, potrafi sprawić przyjemność. Polecamy fanom mrocznych klimatów.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

uska20
uska20

Świeżak
17 pkt

2 opinie

Bardzo ciekawy

11.02.2020 | data wizyty: 07.02.2020

Wiarygodna opinia

uska20 2 opinie

Bardzo ciekawy i zaskakujący. Idealne ćwiczenia na spostrzegawczośc.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
290 pkt

262 opinie

Znając Pabla, naśladując Escobara

28.01.2020 | data wizyty: 30.10.2019

Adashi (dezERterzy) 262 opinie

Pablo Escobar, kolumbijski baron narkotykowy dorobił się na swoim nielegalnym interesie fortuny. My żądni łatwej choć niebezpiecznie zdobytej kasy idziemy w ślady króla kokainy. Lecz na naszym tropie są już agenci DEA i to kwestia czasu aż pojawią się w naszej kryjówce.
Manewry kartelu to pokój do Find a way utrzymany w klimacie czy to serialu Narcos czy jednego z filmów o Escobarze. Fabuła dość oryginalna jak na rynek ER. Samo wykonanie jest na dobrym poziomie, choć bez jakichś rewelacji. Dużym plusem jest to, że zagadki wpasowują się w klimat i nawiązują bezpośrednio do histori, którą przechodzimy podczas wizyty w tym pokoju.
Szczerze polecam Manewry kartelu bo to naprawdę solidny eskejp, klimatyczny i logiczny. Nie jest może jakoś mocno zaawansowany jeśli chodzi o elektronikę ale jest bardzo grywalny dzięki czemu czas płynie przyjemnie.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy