Exit19.pl

Exit19.pl

Partner lockme

1432

1 432 opinie

|

PL 9

Polska: 9. miejsce

|

9.4/10

#Adrenalina #Emocje #Klimat Exit19 gwarantuje emocje niespotykane nigdzie indziej i nigdy wcześniej. Po prostu daj się zamknąć... [więcej]

9 9 pokoi

2 2 oddziały

Opis firmy

#Adrenalina #Emocje #Klimat
Exit19 gwarantuje emocje niespotykane nigdzie indziej i nigdy wcześniej. Po prostu daj się zamknąć...

Adres oddziału Ofiar Oświęcimskich 19

Ofiar Oświęcimskich 19

UL. OFIAR OŚWIĘCIMSKICH 19 (WEJŚCIE PRZEZ PATIO)

Pokoje dostępne w oddziale Ofiar Oświęcimskich 19

Adres oddziału Włodkowica 21

Włodkowica 21

Włodkowica 21/2
50-062 Wrocław

Pokoje dostępne w oddziale Włodkowica 21

Ostatnie opinie

Peter
Peter

Skaut
95 pkt

36 opinii

Nie tylko dla miłośników zamków i rycerzy ;)

16.01.2020 | data wizyty: 12.01.2020

Peter 36 opinii

Świetny, świetny, świetny. Ciężko znaleźć inne określenie - w pokoju niczego nie brakowało. Największym jednak atutem pozostawały zagadki w swojej i ilości, i jakości :)

Plusy:
+różnorodność - były i zagadki na spostrzegawczość, i kłódki, i bardziej złożone do rozwiązywania, nawet elementy zręcznościowe ;)
+fabuła sympatyczna
+wystrój
+90 minut!
+no i ten ogólny efekt wow :D

Minusy:
-brak zdjęcia na koniec ;)

Gra podobała się wszystkim, poziom zagadek jest zróżnicowany, jednak przy pojedynczych podpowiedzach dla średniozaawansowanej grupy bez problemu do przejścia w określonym czasie :) Dziękujemy za świetną rozrywkę!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Isia
Isia

Nawigator
101 pkt

40 opinii

Świetny!

15.01.2020 | data wizyty: 15.01.2020

Isia 40 opinii

WOW! Świetny pokój, który na dłużej zostanie w naszej pamięci. Zagadki bardzo logiczne i spójne, do tego ekstra wejście. Trzeba pójść i przekonać się samemu. Oczywiście pokój polecamy dla grup z doświadczeniem.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Zuzanna Q
Zuzanna Q

Nawigator
100 pkt

17 opinii

#17 Obłędny

12.01.2020 | data wizyty: 30.11.2019

Wiarygodna opinia

Zuzanna Q 17 opinii

Ten pokój to był drugi, w którym byliśmy z firmy Exit19 i był zdecydowanie najlepszym we Wrocławiu.

Pierwszy raz byłam w thrillerze, który faktycznie nim był. Klimat był perfekcyjny - bardzo niepokojący, ale bez niepotrzebnego straszenia. Emocje narastały wraz z biegiem rozgrywki, ale nie było sytuacji, że byliśmy sparaliżowani strachem. To co tam się dzieje to trzeba po prostu przeżyć, bo trudno to opisać. Zagadki fenomenalnie się wpisują w klimat i zamykają spójną całość.

Zagadek jest sporo, większość do zrobienia bez większego problemu, niektóre są takie, że trzeba się wytężyć. Pokój też jest bardzo mocno nastawiony na kooperację uczestników, dlatego polecam dla grup dobrze zorganizowanych.

Polecam jednak dla grup z doświadczeniem, początkujący raczej mogą mieć problemy.

Nie ma co się tutaj rozpisywać, po prostu to zdecydowanie MUST HAVE, jeżeli chodzi o pokoje w Polsce! :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

253 opinie

Zero problemów z erupcją :D

12.01.2020 | data wizyty: 13.10.2019

Adashi (dezERterzy) 253 opinie

Escape Roomy to zabawa wywołująca u graczy bardzo wiele różnych emocji, od ekscytacji poprzez niepewność na strachu kończąc. Nowością dla nas był pokój, który powodował u nas śmiech a momentami nawet rozbawiał do łez czyli Wulkan na Madagaskarze.
Sami twórcy tego ER mówią, że nie jest on wzorowany na animacji o przygodach zwierzęcych przyjaciół z wyspy na wschód od Afryki, ale też, że fani Króla Juliana będą zadowoleni no i z tymi słowami nie sposób się nie zgodzić.
Porwani przez Ducha Wulkanu mamy ostatnią szansę na przetrwanie czyli odzyskanie od Krwiożerczej Kuny magicznego bożka, bez którego jest wielki problem z erupcją...wulkanu ;)
Sam pokój może nie zachwyca swoim rozmiarem, ale to ile w nim jest umieszczonych zagadek i jak bardzo jest nieprzewidywalny i urozmaicony różnego rodzaju efektami powinno zachycić nawet najbardziej wymagających fanów Escape Roomów.
Pokój stawia przed nami wiele zadań, przechytrzenie Kuny, odzyskanie bożka, nie danie z siebie zrobić gulaszu a przede wszystkim zmusza nas do dobrej zabawy. No i to "techenko" - PETARDA!!!
Dawno się tak nie bawiłem, nie uśmiałem i nie główkowałem w ciągu jednej godziny. Konieczna pozycja nie tylko na wrocławskim rynku ER ale także powód żeby odwiedzić stolicę dolnego śląska, nawet jeśli konieczne jest przejechanie setki kilometrów. Nie dajcie się prosić człowieki, duch wulkanu czeka na pomoc przy erupcji :D

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

253 opinie

Klasa sama w sobie

12.01.2020 | data wizyty: 13.10.2019

Adashi (dezERterzy) 253 opinie

Podróże w czasie od zawsze były dla ludzkości czymś ciekawym i wyczekiwanym a dzięki ekipie Exit19 mamy możliwość cofnięcia się w czasie o prawie 1500 lat do zamku Camelot. Jednak nie jest to dla nas zbyt szczęśliwe bowiem stajemy się świadkami zdrady żony Króla Artura z jego najbardziej wiernym, wydawać by się mogło Sir Lancelotem.
Jak nie trudno się domyśleć para kochanków chcąc, by ich romans nie wyszedł na jaw postanawia się nas pozbyć i wrabia w kradzierz berła i korony króla za co grozi nam śmierć i trafiamy do lochów.
Jeśli ktoś był w poprzednich pokojach Exit19 ten wie czego może sie spodziewać w środku. Fenomenalny wystrój, a co ja gadam to już nie wystrój a scenografia na tyle realistyczna, że nie sposób nie poczuć się jak w czasach legendarnego okrągłego stołu. Do tego wszystkiego zagadki tak doskonale wkomponowane w fabułę i klimat, że ani na sekundę nie pozwalają nam się odciąć od historii. Jak już się zdążyłem przyzwyczaić po poprzednich eskejpach od wrocławskiego lidera to były momenty, w których myślałem że to już koniec a tu nagle kolejny zwrot akcji.
Zdrada w Breslau- pokój który do teraz siedzi mi w głowie i nie chce z niej wyjść.
Obłęd- jeden z najbardziej klimatycznych i najbardziej oszałamiających pod względem powierzchni Escape Roomów.
No i teraz Lochy Króla Artura z fenomenalnym wystrojem wymuszający na graczach pełną immersję. To są dowody na to, że Exit19 z Wrocławia są gigantem w branży ER na całą Polskę.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni