Exciting Escape Room

Exciting Escape Room

Partner lockme

128

128 opinii

|

PL 31

Polska: 31. miejsce

|

9.4/10

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest... [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam obce, o czym masz możliwość się przekonać. Exciting ekscytuje, pobudza wyobraźnię i przenosi do różnych światów nieznanej dotąd przygody. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie, Ty decydujesz o przyszłości. Przyjdź i sprawdź czy potrafisz się wydostać.

Adres oddziału Warszawa

Warszawa

Władysława Broniewskiego 71, Warszawa 01-865. (Wejście z lewej strony budynku).

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Ostatnie opinie

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Skaut
72 pkt

22 opinie

Niby ciemno i brudno ale fajnie

25.01.2020 | data wizyty: 24.01.2020

Blazej_bebetter 22 opinie

Nie wiem co sie dzieje jak czlowiek wchodzi do tego pokoju, ale kompletnie zniechęceni tematyką, wbrew sobie, postanowilismy go sprawdzic i okazal się strzałem w sendo. Niby wystrój żaden, ale to przecież kopalnia, wiec nie oczekuje sie bogatego wnętrza. Oprawa audio super, serio z tymi gorniczymi latarkami i kaskami czlowiek sie czuje jak w kopalni. Zagadki świetnie wyważone a całość zrobiona tak,że przez pokoj sie płynie. Nie jest trudny, ale we dwie osoby poprosiliśmy o dwie male podpowiedzi. Wynikało to z faktu iż w pokoju trzeba się bardzo duzo rozglądać. Na końcu fajny efekt specjalny i udało się wydostać 😊 Na koniec najlepsze- super obsługa. Jak zresztą zawsze w Exciting Escape. Adrian poświęcił nam bardzo duzo czasu na pogawedke. Pozdrawiamy i czekamy z niecierpliwością na kolejny pokój 😊

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Panda Express
Panda Express

Globtroter
248 pkt

68 opinii

Biała koszulka to był zły pomysł

24.01.2020 | data wizyty: 11.01.2020

Wiarygodna opinia

Panda Express 68 opinii

Świetnie zrobiony pokój, który pozwala na 60 min zostać górnikiem. Wszystko od wystroju, przez zagadki i fabułę, aż po walający się tu i ówdzie węgiel pozwala się wczuć w ten wspaniały klimat. Zagadki bardzo oryginalne, niektóre wymające bardzo dużej spostrzegawczości, a przy tym niezbyt trudne i sprawaiające dużo satysfakcji z rozwiązania. Do tego jeszcze bombowe zamknięcie całej przygody, które sprawiło, że wyszliśmy zachwyceni tym pokojem.

Naprawdę warto odwiedzić!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Panda Express
Panda Express

Globtroter
248 pkt

68 opinii

To nie był nasz dzień :)

24.01.2020 | data wizyty: 11.01.2020

Wiarygodna opinia

Panda Express 68 opinii

Od wejścia jest mrocznie, czasem nawet strasznie i czuć czające się gdzieś zło, czyli dokładnie to czego się można spodziewać po horrorze. Wystrój świetnie oddaje tematykę, chociaż czasem mieliśmy wrażenie, że jest tego wszystkiego trochę za dużo i czuliśmy się przytłoczeni.
Zagadki bardzo fajne, wymagające, ale czasami trochę niespójne i niejasne - parę razy zdażyło nam się skorzystać z podpowiedzi, bo mimo, wielu różnych prób nie mogliśmy dojść co autor miał na myśli. Panujący półmrok dodawał klimatu, ale też utrudniał grę - jedna latarka więcej byłaby mile widziana :)
Bawiliśmy się całkiem dobrze, obsługa też bardzo przyjemna, a piesek w recepcji skradł nasze serca.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Podróżnik
25 pkt

14 opinii

Dobry horror :)

20.01.2020 | data wizyty: 19.01.2020

patrycjanadwodna 14 opinii

Pokój zdecydowanie zasługuje na miano horroru. Strach utrzymany przez cały czas, ale nie na tyle wielki, żeby rezygnować z rozwiązywania zagadek. Było sporo elementów zaskoczenia. Zagadki dosyć trudne i niestety niektóre ciężko było rozgryźć ze względu na niewyraźny przekaz kilku elementów. Ogólne wrażenia na plus. Polecam każdemu, kto lubi się pobać :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Anusia1991
Anusia1991

Podróżnik
32 pkt

10 opinii

Jeden wielki szacun za klimat !

20.01.2020 | data wizyty: 19.01.2020

Anusia1991 10 opinii

My w tym pokoju byliśmy we czwórkę, i całe szczęście! Jeśli któś lubi się bać i czeka na pokój w którym W KOŃCU będzie strasznie to musi tutaj przyjść. Jeśli jednak opanowanie i stalowe nerwy to nie jest Twoja mocna strona to może być ciężko skupić się w pełni na grze :P Klimat jest zrobiony super prawie pod każdym względem. Widać, że właściciele mocno się postarali, zeby wszystko było przygotowane jak należy. Zagadki różnorodne, takie, że każda umiejętność się przydaje. Od matematycznego myślenia, po spostrzegawczość czy logikę. Jeśli chodzi o poziom trudności to trzeba przyznać, że niektóre do łatwych nie należały, no ale nie może być zawsze łatwo. Jakichś tam szczegółów przy dwóch zagadkach mogłabym się przyczepić, ale bez przesady. Elementów zaskakujących podczas całej gry było kilka a jeden zdecydowanie się wyróżniał :P Jeśli chodzi o obsługę to meega sympatyczni goście, którzy widać, że są mocno ogarnięci w temacie. Można z nimi porozmawiać, powymieniać opinię, usłyszeć kilka cennych rad a mogą ich udzielać bo doświadczenie mają nie małe :) Uważam, że to narazie najlepszy pokoj w klimacie horroru w jakim byłam.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny