Exciting Escape Room

Exciting Escape Room

Partner lockme

113

113 opinii

|

PL 29

Polska: 29. miejsce

|

9.5/10

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam... [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Exciting Escape Room to nowe miejsce na mapie Warszawskich Bielan, pozwalające przenieść się w jednej chwili w nieznane. Nic co ludzkie i nieludzkie nie jest nam obce, o czym masz możliwość się przekonać. Exciting ekscytuje, pobudza wyobraźnię i przenosi do różnych światów nieznanej dotąd przygody. Tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie, Ty decydujesz o przyszłości. Przyjdź i sprawdź czy potrafisz się wydostać.

Adres oddziału Warszawa

Warszawa

Władysława Broniewskiego 71, Warszawa 01-865. (Wejście z lewej strony budynku).

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Ostatnie opinie

Paulina P. 10
Paulina P. 10

Skaut
82 pkt

10 opinii

Dreszczyk strachu

17.11.2019 | data wizyty: 15.11.2019

Wiarygodna opinia

Paulina P. 10 10 opinii

Pokój stworzony przez prawdziwych pasjonatów, gdzie każdy szczegół jest przemyślany. Zagadki tworzą logiczną całość i są dość trudne, ale fabuła pokoju bardzo mocno wciąga i czas mija zdecydowanie za szybko. Klimat fenomenalny - czuć dreszczyk i ciarki ma plecach. Jest dużo kłódek ale nie ma się wrażenia zmęczenia ich otwieraniem. Byliśmy we dwójkę, ale w pokoju na pewno nie będzie się nudzić większa ilość osób. I na koniec obsługa, której należą się ogromne brawa za świetnie przygotowaną rozgrywkę, zaangażowanie w jej trakcie, wyważone podpowiedzi i dyskuję po wyjściu z pokoju! Nigdy tak miło nam się nie rozmawiało w żadnym innym ER. Z niecierpliwością czekamy na kolejne pomysły tej Ekipy!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Magdalena Z. 8
Magdalena Z. 8

Podróżnik
38 pkt

23 opinie

Czułam się jak w filmie :)

16.11.2019 | data wizyty: 15.08.2019

Magdalena Z. 8 23 opinie

Świetny klimat !! Super zagadki. 100% gwarancji, ze zabawa bedzie udana. Dla kazdego fana horroru. Cudownie zaprojektowany pokoj. Gratuluję:)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Q
Q

Przewodnik
460 pkt

250 opinii

#247

08.11.2019 | data wizyty: 26.07.2019

Archival rating

Q 250 opinii

Na warszawskiej scenie escapowej horrory są w zdecydowanej niszy. Fajnie więc, że pojawiają się nowe projekty, które powoli ją wypełniają. Podejrzewam, że nawet mocno strachliwi gracze poradzą sobie tu bez ataku paniki, choć nie znaczy to, że kategoria pokoju jest czysto umowna. Przeciwnie, atrakcji wokół nie brak, a z tego co wiemy z rozmowy po grze, pokój miał być w tym względzie jeszcze bardziej dopieszczony. Na moment naszej rozgrywki tak czy inaczej dbałość o różne tego typu atrakcje, pozostawała na poziomie więcej niż zadowalającym. Klimat muzeum ze słynną lalką jest odtworzony, a główna bohaterka zdaje się, że patrzy na nas w trakcie gry czujniej niż MG. Pokój dość wymagający pod kątem spostrzegawczości. Więcej kłódek niż elektroniki czy manuali, ale pasują one do historii. Obsługa Mistrzów Gry to jak zwykle najwyższa escapowa klasa.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

katarzyna.laszczewska
katarzyna.laszczewska

Nawigator
118 pkt

20 opinii

Wizyta w nietypowym muzeum

08.11.2019 | data wizyty: 01.10.2019

Wiarygodna opinia

katarzyna.laszczewska 20 opinii

Super pokój, zdecydowany jeden z najlepszych w Warszawie na ten moment :) Bardzo fajnie że takie pokoje powstają wciąż mimo er niżu.
Są jednak dwie rzeczy które trzeba wziąć pod uwagę przed wybraniem się do tego pokoju:
- pokój może nie jest horror housem, ale zdecydowanie rodzaj pokoju to horror wiec jak ktoś ma słabsze nerwy to może być ciężko. Ja mam dość słabe i momentami było dość... zaskakująco :) Aczkolwiek poza faktem przemieszczania się po pokoju parami i poza kilkami podskokami ze strachu było w całkiem ok! Póki co bo modernizacje które planują właściciele mogą zmienić ten pokój w jeszcze straszniejszy :)
- Pokój zdecydowanie nie należy do łatwych, ani nawet do średnich. Zagadek jest sporo i nie które wymagają dobrego kombinowania. Jest też dużo zagadek na spostrzegawczość (i to była jak zwykle nasza słabsza strona :D). My byliśmy w 4 osoby i myślę że to była odpowiednia ilość bo w sumie wszyscy mieli co robić w każdym momencie a też nie możemy narzekać na brak zagadek.
No i tak więc jeżeli ktoś się lubi trochę bać podczas rozwiązywania zagadek i ma już kilka pokojów za sobą to zdecydowanie polecam :) Wystrój i klimat na bardzo wysokim poziomie. Jedyne na co mogłabym potencjalnie zwrócić uwagę to fakt że wystrój był tak bogaty że niektóre elementy nas trochę zmyliły i myśleliśmy że były częścią którejś zagadki (a nie były)
No i oczywiście obsługa również super, czworonożny członek obsługi również skradł nasze serca ❤️
Już nie możemy się doczekać na kolejny pokój tej ekipy!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Anita P. 7
Anita P. 7

Skaut
91 pkt

16 opinii

Umorusani węglem

01.11.2019 | data wizyty: 20.10.2019

Wiarygodna opinia

Anita P. 7 16 opinii

W pokoju byliśmy we czwórkę. Był to nasz któryś z kolei pokój. Dlaczego kopalnia? Byliśmy w tej firmie w pokoju Warrenów i zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Postanowiliśmy więc dać też szansę kopalni. I słusznie. ER jest bardzo dopracowany i można poczuć się jak w prawdziwej kopalni. Zagadki są dosyć zróżnicowane i trzeba przy nich ruszyć głową, chociaż nie ukrywam, że przy naszym doświadczeniu nie mieliśmy z nimi raczej problemów. Wyjść nam się udało jakieś 15-20 minut przed czasem, ale nie mieliśmy wrażenia, że jakoś strasznie szybko nam to minęło. Ten pokój jest dużo łatwiejszy od Warrenów, zagadek jest chyba też mniej. Myślę więc, że spokojnie nada się dla mniej doświadczonych grup. Jeżeli chcecie odwiedzić ten pokój, to warto się pospieszyć, bo podobno może się niedługo zamykać :( Mam nadzieję, że na jego miejsce powstanie kolejny warty odwiedzenia ER!

PS. Podobno da się wyjść bez ubrudzenia węglem, ale przecież w tym jest najwięcej radochy :D

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy