Escape Game Studio

Escape Game Studio

Partner lockme

20

20 opinii

|

PL 134

Polska: 134. miejsce

|

7.4/10

Forma Escape Game Studio posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Forma Escape Game Studio posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut.

Adres oddziału Gliwice

Gliwice

ul. Na Piasku 12 B
44-100 Gliwice

Pokoje dostępne w oddziale Gliwice

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Gliwice

Ostatnie opinie

Włóczykij
Włóczykij

Nawigator
118 pkt

115 opinii

Strasznie zniechęcająco

24.08.2019 | data wizyty: 22.06.2019

Włóczykij 115 opinii

Do odwiedzenia Gore zachęcił nas opis pokoju na lockme. Bardzo chciałam zobaczyć ten "najbardziej kontrowersyjny i szokujący pokój w Polsce".

Zapowiadało się dość obiecująco. Miejsce, w którym znajduje się ER wydaje się być opuszczone, sam jego wygląd wprowadza nastrój z lekkim dreszczykiem grozy, nieco tajemniczy i mroczny.

Po dotarciu do recepcji miły właściciel przypomniał krótko zasady gry i wprowadził w tematykę (ale w klimat to już niekoniecznie), a następnie weszliśmy do pokoju.

Czy było brutalnie i makabrycznie? Zależy dla kogo. Klimat niby był, ale jak dla mnie trochę za dużo "soku malinowego", po którym wszystko się kleiło. Taki trochę "keczupowy" room, a mocnych nerwów wcale nie potrzebowałam, żeby go przejść.

Było za to strasznie zniechęcająco- głównie pod kątem zagadek. Już pierwsze zadanie nas zirytowało i odebrało jakąkolwiek chęć do dalszej zabawy, a kolejne tylko utwierdzały nas w tym przekonaniu. Pokój pod względem zagadek był po prostu słaby, a większość zadań polegała na odnajdywaniu różnych elementów w ciemności. Był to mój pierwszy room (a mam za sobą jakieś 130), z którego miałam ochotę po prostu wyjść, niekoniecznie rozwiązując pozostałe przewidziane przez twórcę łamigłówki.

Szkoda, że nie mieliśmy okazji pogadać z Właścicielem (musieliśmy pędzić do kolejnego pokoju), bo chętnie wymienilibyśmy się naszymi spostrzeżeniami i opiniami.

Podsumowując, pokój ma potencjał. Niestety niewykorzystany. Sami oceńcie, czy chcecie go odwiedzić.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 7/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Adrian D. 16
Adrian D. 16

Podróżnik
35 pkt

5 opinii

Niezapomniane wrażenia

24.07.2019 | data wizyty: 24.07.2019

Adrian D. 16 5 opinii

Weszliśmy 2-osobową grupą.Zagadki są ciężkie i nie oczywiste.Powiem od razu, żeby nie było, że nie ostrzegałem.To, że nie ma tam pająków, nie oznacza, że nie mógł się tam nagle jakiś pojawić.Strasznie dla osób z arachnofobią.Jeżeli chodzi o klimat - ciekawie, mrocznie i bardzo tajemniczy.Pan z obsługi mimo, że się spóźnił o 20 minut, był bardzo miły i wszystko szybko wyjaśnił.Czy było strasznie - moim osobistym zdaniem nie, ale na razie chyba najlepszy pokój w jakim byliśmy.Polecam

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

fafner25
fafner25

Skaut
61 pkt

21 opinii

W poszukiwaniu mocnych wrażeń

27.04.2019 | data wizyty: 25.04.2019

fafner25 21 opinii

Pokój bardzo dobrze przygotowany. Jego największą zaletą jest wystrój, który wzbudza emocje. Może niekoniecznie straszy, niekoniecznie przeraża ale na pewno przez całą rozgrywkę świetnie utrzymuje nas w klimacie. Zagadki przemyślane, kilka zadań wystawiających naszą odwagę na próbę a jeden motyw dał nam nawet do myślenia (odpowiadać czy nie?). Pomimo małych problemów technicznych, bawiliśmy się świetnie i to jest najważniejsze. Bardzo podobał mi się sposób kontaktu z obsługą a sama obsługa zakręcona horrorową tematyką. Bardzo dziękujemy za wizytę

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Kafar
Kafar

Skaut
80 pkt

6 opinii

Mieszane uczucia

06.02.2019 | data wizyty: 30.01.2019

Wiarygodna opinia

Kafar 6 opinii

Gore jest bardzo klimatycznym pokojem, naszej grupie pozostał jednak pewien niedosyt w kwestii zagadek. I nie chodzi nawet o to, że były łatwe, bo na końcu musieliśmy się nawet wspomóc podpowiedzią. Problem w tym, że poziom trudności zawyżał głównie fakt (i tu mam nadzieję, że nie jest to spojler?), że w pokoju było ciemno.

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że obsługa również nas nie zachwyciła. O ile sam pokój i budynek, w którym się on mieści, były bardzo klimatyczne, to obsługa (chociaż naprawdę bardzo miła) w żaden sposób nie próbowała nas w ten klimat wprowadzić. Skaczący po kolanach piesek był uroczy, ale w tej kwestii również nie pomógł. Było też dosyć zimno, więc zabawę spędziliśmy w kurtkach.

Chciałbym mimo wszystko zakończyć pozytywnym akcentem, więc muszę dodać, że sposób informowania o pozostałym czasie i system postępu / podpowiedzi był dla nas nowością i bardzo nam się podobał.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni