Escape ARENA

Escape ARENA

Partner lockme

168

168 opinii

|

PL 16

Polska: 16. miejsce

|

9.6/10

Escape Arena to nie tylko 3 pokoje zagadek o unikalnej tematyce, to przede wszystkim miejsce gdzie oderwiesz się od rzeczywistości, zapomnisz o codziennych o... [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Escape Arena to nie tylko 3 pokoje zagadek o unikalnej tematyce, to przede wszystkim miejsce gdzie oderwiesz się od rzeczywistości, zapomnisz o codziennych obowiązkach i wejdziesz w zupełnie inny świat! Świat, w którym liczy się tylko postawione przed Tobą Wyzwanie! Niezależnie czy przyjdzie Ci rozwikłać zagadkę nielegalnego kasyna, odszukać mistyczne amulety mocy, albo pomóc rebeliantom zdobyć tajne plany ataku- Nasz mistrz gry zadba byś całym sobą przeniósł się do przeżywanej przez siebie historii.

Adres oddziału Poznań

Poznań

ul. Krauthofera 55, 60-202 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Poznań

Ostatnie opinie

Waleczne Kotlety
Waleczne Kotlety

Pionier
215 pkt

91 opinii

Ragnarok powstrzymany!

16.01.2020 | data wizyty: 15.01.2020

Waleczne Kotlety 91 opinii

Tym razem z Kotletów przeobraziliśmy się w Wikingów i ruszyliśmy na podbój mroźnej Skandynawii! Co to była za wyprawa - na szczęście zakończona sukcesem, Amulety zdobyliśmy na czas! :)

Zacznę od początku, czyli wprowadzenia - bardzo klimatyczne i immersyjne, podobało mi się takie wejście w klimat i fabułę, takie zaangażowanie i pomysłowość Mistrza Gry jak najbardziej doceniam dając najwyższą notę :)

Pokój bardzo wciągający - zagadki odpowiadały logicznie fabularnej podróży i z ogromną satysfakcją je rozwiązywaliśmy. Zastosowano w nich sporą różnorodność i ciekawe rozwiązania technologiczne, co jeszcze potęgowało wrażenia. Były nieliniowe, wiec mogliśmy drużynowo się podzielić i przy czterech osobach każdy miał co robić :)

Klimat również pomysłowo oddany, wystrój cieszył oko :)

Ten pokój z dotychczasowych w Escape Arenie podobał nam się najbardziej, czekamy na więcej :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

LockBuster
LockBuster

Podróżnik
43 pkt

15 opinii

Nie tak dawno temu i bliżej niż myślicie

13.01.2020 | data wizyty: 09.01.2020

LockBuster 15 opinii

Galaktyka Tajemnic nie jest tylko pokojem. Jest miejscem, w którym od momentu przejścia przez drzwi czujesz, że jesteś częścią świata Gwiezdnych Wojen - nawet nie znając uniwersum.

Wystrój pokoju - fenomenalny. W środku zobaczymy, że dni, tygodnie i miesiące włożone w wystrój nie poszły na marne.

Jeśli chodzi o trudność - jest parę zagadek, nad którymi trzeba się zastanowić. Jednak między zadaniami przechodzi się gładko i przyjemnie. Dzięki temu nie uświadczymy żadnych denerwujących przestojów, które wybiją nas z rytmu i klimatu. Wiele mechanizmów zdecydowanie jest w stanie Was bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Sposób komunikacji między graczami a mistrzem gry - unikalny. Gwarantuję, że w żadnym innym pokoju nie spotkacie czegoś takiego.

Obsługa - właściciele Escape Areny nie są tylko i wyłącznie pasjonatami, ale także swojego rodzaju escape room'owymi "freakami", z którymi można o całym przeżyciu rozmawiać godzinami. W trakcie gry jesteśmy uważnie obserwowani, co podwyższa poziom Waszego bezpieczeństwa.

Podsumowując - jestem oczarowany.
Niech Moc będzie z Wami.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

kosma727
kosma727

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Wspaniała zabawa!

08.01.2020 | data wizyty: 08.01.2020

Wiarygodna opinia

kosma727 1 opinia

Poszukiwanie amuletów okazało się fanatastyczną przygodą. Zagadki były świetnie przygotowane. Widać, że dołożono wszelkich starań, by nadać niepowtarzalny klimat! To bomba dla wielbicieli historii Wikingów. Wystrój na 10 z plusem! Szacun!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Natalia^
Natalia^

Świeżak
22 pkt

4 opinie

Moc jest z nami

08.01.2020 | data wizyty: 07.01.2020

Natalia^ 4 opinie

Wizyta w "Galaktyce Tajemnic" to niezapomniane przeżycie. Klimat odległej galaktyki, z wiadomej serii filmów, zachowany jest w stu procentach (nieznajomość historii zupełnie nie powinna przeszkodzić w przejściu pokoju). Poziom trudności zagadek nie jest zbyt wysoki, ale nie są też najłatwiejsze. Znajdzie się coś dla miłośników klasycznych zagadek opartych na kłódkach, ale też coś dla osób szukających innych, ciekawych rozwiązań. Na pewno wielkim plusem są ręcznie robione zdobienia. W powstanie tego pokoju włożono wiele wysiłku, co widać gołym okiem. Oczywiście obsługa pokoju na najwyższym poziomie.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

piotrsadowski
piotrsadowski

Świeżak
17 pkt

2 opinie

Doskonała niespodzianka

07.01.2020 | data wizyty: 04.01.2020

piotrsadowski 2 opinie

Pierwsze wrażenie po dojechaniu na miejsce i obejrzeniu obiektu z zewnątrz: to będzie chyba pomyłka, ale... miła odmiana nastąpiła bardzo szybko. Okazało się, że w środku jest bardzo dobrze zorganizowana przestrzeń - w tym sporej wielkości chill-out room, w którym warto poćwiczyć celność, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się ona przydać...
Obsługa ewidentnie utożsamia się z fabułą pokoju i tworzy jeszcze lepszy nastrój. Jeśli chodzi o klimat Star Wars - pokój bazuje zdecydowanie bardziej na pierwszej odsłonie Gwiezdnych Wojen (i dobrze!)
Prowadzenie gry - bez narzucania się, za co również należy się duży plus.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni