Dom Zagadek

Dom Zagadek

Partner lockme

238

238 opinii

|

PL 81

Polska: 81. miejsce

|

9.1/10

Dom Zagadek to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Do stworzenia interaktywnych i zaskakujących zagadek wykorzystaliśmy najnowsze technologie elektro... [więcej]

9 9 pokoi

2 2 oddziały

Opis firmy

Dom Zagadek to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Warszawy. Do stworzenia interaktywnych i zaskakujących zagadek wykorzystaliśmy najnowsze technologie elektroniczne. Nie opieramy się wyłącznie na kłódkach i kluczach a wręcz przeciwnie, ograniczamy to do minimum. Zapraszamy na 60 minut pełne wrażeń!

Adres oddziału Dom Zagadek Przyrynek

Dom Zagadek Przyrynek

Przyrynek 28
00-219 Warszawa

Pokoje dostępne w oddziale Dom Zagadek Przyrynek

Adres oddziału Dom Zagadek Zwrotnicza

Dom Zagadek Zwrotnicza

Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa

Pokoje dostępne w oddziale Dom Zagadek Zwrotnicza

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Wieczory panieńskie/kawalerskie

Organizujesz wieczór panieński/kawalerski? Dom Zagadek to idealny wybór na rozpoczęcie zabawy!
Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym oferujemy (w porozumieniu z organizatorem) spersonalizowane scenariusze, nawiązujące do życiorysu Młodej Pary, a także umieszczenie w pokojach prezentów, które będą odkrywane wraz z rozwiązywaniem kolejnych zagadek.
W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z nami.

Urodziny w Domu Zagadek

Urodziny w Domu Zagadek

Nie masz pomysłu na zorganizowanie urodzin dla swojego dziecka? Dom Zagadek to idealny pomysł na świętowanie tego wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół i rodziny, połączony z dobrą zabawą. Scenariusze dostosowane do wieku dzieci są gwarancją ich uśmiechu oraz zapewniają dużą dawkę emocji. Animatorzy w pokojach będą czuwać, aby rozwiązywanie zagadek przebiegało w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.
Do dyspozycji gości dostępna jest sala urodzinowa wraz z fotobudką i stanowiskiem wirtualnej rzeczywistości.

Integracje firmowe

Integracje firmowe

Dom Zagadek to rewelacyjny pomysł na imprezy firmowe. Drużynowe rozwiązywanie zagadek oraz wspólne dążenie do celu to idealny sposób na budowanie współpracy oraz integrację zespołu. Nasze pokoje zapewniają dużą dawkę świetnej zabawy połączonej z doskonaleniem pracy zespołowej oraz komunikacji w grupie.

Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Dom Zagadek to miejsce na świetną zabawę oraz sposób na kreatywne i rozwijające spędzanie czasu.
Mamy możliwość zapewnienia jednoczesnej rozrywki dla grupy nawet 45 osobowej.
Bezpośrednio pod lokalem znajduje się bezpłatny parking.
Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę.
Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów rezerwacji.

Mobilny escape room

Mobilny escape room

Wyjazdowy Escape Room możemy zorganizować w siedzibie firmy, plenerze, na konferencji, w pokojach hotelowych i każdym innym miejscu, gdzie zostanie nam udostępniona przestrzeń.
Zagadki możemy dopasować do tematyki imprezy np. zagadki, gdzie przemycimy elementy kojarzące się z firmą / imprezą, zagadki nawiązujące i promujące cechy produktu.

Ostatnie opinie

irena.le
irena.le

Świeżak
10 pkt

1 opinia

Super

19.11.2019 | data wizyty: 19.11.2019

irena.le 1 opinia

Na wstępie bardzo miła obsluga. Pokój na poczatku rozczarowuje, ale jest to tylko pierwsze wrazenie. Im dalej tym wszystko jest lepsze, bardziej dopracowane, skrytki i [spojler] na wysokim poziomie. Zagadki nietypowe, tylko jedna klodka. Generalnie polecam i ten pokoj i caly Dom Zagadek.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Ruda uciekinierka
Ruda uciekinierka

Świeżak
12 pkt

2 opinie

Jak dziecko

14.11.2019 | data wizyty: 04.11.2019

Ruda uciekinierka 2 opinie

Bardzo fajna przygoda, duza przestrzen i ciekawe zagadki, ktore pozwalaja poczuc sie jak dziecko. Polecam rodzinom i grupom znajomym. Dla mnie super opcja dla poczatkujacych.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Indi
Indi

Świeżak
16 pkt

2 opinie

Po prostu kosmos

13.11.2019 | data wizyty: 11.11.2019

Indi 2 opinie

Rewelacyjny pokój! To ogólne podsumowanie. A w szczegółach - świetnie utrzymany klimat, rozkręcająca się fabuła, rewelacyjnie pomyślana linia opowieści. Zagadki idealnie zgrane z klimatem pokoju, ze świetnym wykorzystaniem technologii (mało tu jest klasycznych kłódek), ale na poziomie dostępnym dla każdego. Mówiąc inaczej - wykorzystano proste elektroniczne wynalazki, zestawiając je z klasyką i wyszło znakomite połączenie. Gdy otworzyły się drzwi po zakończeniu zagadki, miałam poczucie żalu, że nie mogę tu jeszcze posiedzieć.
Dodatkowe atuty - jest przestrzennie. Kolory nie drażnią oczu. Nie jest duszno.
I do tego przemiła obsługa z poczuciem humoru.
Żal, że nie można tego samego dwa razy ;)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

kapibarabarbara- PoWROmcy Escape
kapibarabarbara- PoWROmcy Escape

Pionier
208 pkt

175 opinii

#198

09.11.2019 | data wizyty: 26.10.2019

Opinia organiczona

kapibarabarbara- PoWROmcy Escape 175 opinii

Pokój wybrany przez nas trochę z przypadku- nie było możliwości odwiedzenia jednej z firm, toteż mając w pamięci dawne rekomendacje znajomych- trafiliśmy do Pokoju Zagadki. Dodam, że nigdy nie byłam fanką ER abstrakcyjnych- zawsze miałam wrażenie, że tylko autor wie o co tak naprawdę tam chodzi...- NIE TYM RAZEM. Zagadki wybitnie nam podpasowały- gdyby nie jeden przestój może padłby rekord :))
Na pierwszy rzut oka- prawdziwe pomieszanie z poplątaniem. Tok myślenia niezwykle oryginalny, wystrój niepozorny- a jednak to jeden z ER, w których bawiliśmy się najlepiej podczas tego wyjazdu. Pokój potrafi rozbawić, nieraz próbuje oszukać, zmylić... Jest to ER na maksa nietypowy, bez dorabiania sztucznie brzmiącej fabuły, spektakularnego wystroju- po prostu ciąg niekoniecznie związanych ze sobą zagadek :D . Bardzo bardzo polecam- chociażby żeby zobaczyć coś całkiem innego niż w innych ER.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Trouble_maker
Trouble_maker

Pionier
220 pkt

144 opinie

Zbuntowane kolory

08.11.2019 | data wizyty: 02.11.2019

Trouble_maker 144 opinie

Był to zdecydowanie najbardziej kolorowy pokój w jakim byłam. Wszystko było wszędzie, co nie ułatwiało odnalezienia i rozwiązania zagadek. W tym szalonym pokoju kolory faktycznie namieszały. Jednak udało nam się je okiełznać.

Wystrój i klimat pokoju to jak najbardziej 10, nie był on tylko kolorowy, był zrobiony z pomysłem, a w tym całym chaosie była też logika.

Nad obsługą rozwodziłam się pod innym komentarzem dlatego tylko tutaj dodam, że wszystko świetnie i wspaniale oraz pozdrowię Panią Magdę.

Przechodząc do zagadek to było ich naprawdę sporo. Łamigłówki były bardzo różnorodne, a nad niektórymi musieliśmy mocniej pomyśleć. Pokój w dużej mierze stawia na nowoczesne rozwiązania, za co plus, ponieważ wszystko zadziałało bezbłędnie, dzięki czemu nasz rozgrywka nie została przerwana na żadnym etapie.

Chociaż pokój był bardzo przyjazny i kolorowy przez co wydawać by się mogło, że będzie bardzo prosty, to wcale tak nie było. Zagadki jak najbardziej logiczne i przyjemne ale nad niektórymi trzeba się zastanowić.

Dla mnie była to bardzo miła odmiana, powalczyć z kolorami zamiast morderców/psychopatów lub innych groźnych stworów.

Świetna zabawy i bardzo miło spędzony czas :).

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni