DO NOT ENTER

DO NOT ENTER

0

Brak opinii

|

PL 163

Polska: 163. miejsce

|

0/10

Chcemy Wam umożliwić wejście do pokoju, który będzie zaskakiwał, który opowiada pewną historię. Dokładamy wszelkich starań, abyście poczuli, że jesteście głó... [więcej]

0 Brak pokoi

0 Brak oddziałów

Opis firmy

Chcemy Wam umożliwić wejście do pokoju, który będzie zaskakiwał, który opowiada pewną historię. Dokładamy wszelkich starań, abyście poczuli, że jesteście głównymi bohaterami, tego co się wokół Was dzieje, a nie tylko biernymi obserwatorami. Naszym celem jest to, abyście wrażenia z gry zapamiętali na długi czas.

Ostatnie opinie

agnieszka_qurowska
agnieszka_qurowska

Pionier
193 pkt

130 opinii

Dzikie Koty ratują Święta

24.07.2019 | data wizyty: 20.12.2018

agnieszka_qurowska 130 opinii

Gdy tylko usłyszeliśmy, że chłopaki z DO NOT ENTER otwierają nowy pokój, nie mogliśmy odpuścić. Zagadki zróżnicowane i na wysokim poziomie technicznym. Zresztą byliśmy tam w grudniu i pokój wręcz pachniał nowością :-) Fabuła była, obsługa jak zwykle w DNE rewelacyjna, rozgrywka płynna i ciekawa :-) Troszkę tęsknię za horrorami i thrillerami chłopaków, ale taki przygodowy pokój w ich wykonaniu to też majstersztyk:-) Zastanawiam się tylko, czy nie mają juz dość tych Świąt ;D

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Karolciaaa
Karolciaaa

Nawigator
119 pkt

30 opinii

Polecam :) Nie tylko w Grudniu!

16.05.2019 | data wizyty: 15.02.2019

Karolciaaa 30 opinii

Ekipa z Do Not Enter przyzwyczaiła nas do tego, że lubi stawiać wysoko poprzeczkę konkurencji i że jest to firma wręcz kultowa na śląskim rynku ER. Z pewnością jednak może zaskakiwać fakt, iż Panowie odeszli od typowej i znanej dla siebie tematyki, tworząc tym razem coś zupełnie nowego-pokój miły, przyjemny, "ciepły" , rodzinny. Okazało się to jednak strzałem (dosłownie) w dziesiątkę, udowadniając że DNE dba o swoją pozycję i nie zwalnia narzuconego sobie tempa. Jest to miejsce w którym od progu czuć ducha świąt oraz zapach wigilijnych potraw, a prowadzący witają nas z uśmiechem na twarzy . Tematyka pokoju współgra z usposobieniem bardzo sympatycznych prowadzących ( poprzednie pokoje DNE utrzymywane były w klimacie horroru , i taka też atmosfera panowała ( a przynajmniej z założenia tak miało być ) w tej firmie już od przejścia przez próg- ciemność oraz groza-którą szybko przełamywała wesoła aparycja prowadzących . Tym razem, wszystko od początku do końca jest miłe, przyjemne,familijne więc pokój sprawdzi się swietnie nie tylko wśród starych Escape'owych wyjadaczy ale także wśród rodzin ( a P. Grzegorz do roli elfa pasuje idealnie ) .
Jeśli chodzi o zagadki, są i te łatwe oraz te cięższe, jednak brak elementów spektakularnych, był to świetny pokój po dłuższej przerwie od grania by wrócić do formy. Poza tym jest duży, bardzo dobrze wykonany, ze sporą ilością elektroniki a wszystko jest świetnie dopracowane - (łącznie z podkładem muzycznym, którego prowadzący mają już raczej dość ). To właśnie wykonanie i dbałość o szczegóły jest bardzo mocną stroną tego pokoju.
Obsługa jak już wspomniałam bardzo miło, mimo iż tym razem nie w komplecie :( wprowadzenie dobrze komponuje się w fabułęPodsumowując - nowy pokój DNE to miejsce w którym mozna dobrze sie bawic i poczuc atmosferę swiat bez względu na porę roku , nie tylko pozna jesienia i zimą, lecz takze latem a zabawa w tym miejscu w lipcu z pewnością jest ciekawym i zabawnym doświadczeniem . Panowie pokazali ze do tworzenia pokoi podchodzą z sercem i z pasją, nie uznają polsrodkow oraz sprawiają, ze w ich firmie poczujesz sie jak w domu wśród wielkiej escapowej rodziny .
Z pewnoscia fani tej firmy ( choć myślę ze juz to zrobili ) powinni odwiedzić "Cichą Noc" ponieważ DNE oferuje nam coś innego niż dotychczas i sprawdzić, jak M&G poradzili sobie w tej tematyce.

Mimo że pokoje w klimacie grozy są "melodią przeszłości " Do Not Enter , to myślę że chłopaki nie odpuszczają i w kolejnym, nowym pokoju znów nas czymś zaskoczą ponieważ oprócz Ducha Świąt w "Cichej Nocy", mają również ducha walki na obecnym Escape'owym rynku . Polecam :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

291 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i smutne święta

05.04.2019 | data wizyty: 09.02.2019

Wiarygodna opinia

Cyrk Kamiennych Braci 291 opinii

Święta Bożego Narodzenia- kojarzą się z radością i odpoczynkiem, ludzie ich wyczekują i miło wspominają. Jednak nie dla wszystkich perspektywa świąt jest przyjemna. Oto dostaliśmy list od elfów, w którym zostaliśmy poproszeni o pomoc. Okazało się, że świąteczna radość pewnej dziewczynki jest bardzo zagrożona. Nie mogliśmy na to pozwolić.

Wystrój pokoju jest całkiem przyjemny. Udekorowany został w taki sposób, że możnaby odnieść wrażenie, że faktycznie znajdujemy się w czyimś domu, tuż przed wigilią. Historia, którą opowiada jest ciekawa i przewija się przez kolejne etapy scenariusza. W tle przygrywa muzyka, która właściwie odzwierciedla moment przedstawianej opowieści. Tu musimy przyznać, że utwór pojawiający się na koniec gry mocno nie przypadł nam do gustu.

Zagadki są mocnym punktem tego pokoju- są dobrze dopasowane do tematyki i świetnie korelują z historią. Powoduje to, że ich rozwiązywanie jest przyjemne i dość intuicyjne. Zadania są raczej średnio trudne, a bazują głównie na elektronice.

Obsługa "Do Not Enter" jest jedną z najbardziej przyjaznych jakie poznaliśmy. Nie ma tu mowy o wymuszonych rozmowach przed czy po wyjściu z pokoju. Chłopaki na te rozmowy chętnie poświęcają więcej czasu.

"Cicha Noc" to pokój o bardzo dobrze poprowadzonej fabule, do czego "Do Not Enter" zdążyło nas już przyzwyczaić. Jest bardzo grywalny, i potrafi też zaskoczyć. Warto się do niego wybrać i poznać historię, bez względu na doświadczenie.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Bogusia S.
Bogusia S.

Skaut
65 pkt

30 opinii

ś(n)ięty mikołaj ??? ;)

04.04.2019 | data wizyty: 21.12.2018

Bogusia S. 30 opinii

Do pokoi Do Not Enter mam szczególny sentyment :) Fajny pokój, a odwiedzenie go w okresie bożonarodzeniowym tylko dodaje mu smaczku. Pozdrawiam chłopaków i z niecierpliwością czekam na kolejne. Odejmuję trochę punkcików za klimat (a w zasadzie wystrój) i nie dlatego, że nie był fajny tylko dlatego, że niestety widziałam już lepsze ;) - przy czym absolutnie nie wpływa to na jakość gry i zadowolenia z zabawy, bo ta jak zwykle wielka :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Edziq
Edziq

Skaut
96 pkt

23 opinie

Na ratunek świętom!

06.03.2019 | data wizyty: 08.01.2019

Wiarygodna opinia

Edziq 23 opinie

Na wstępie trzeba pochwalić obsługę, a także całe wprowadzenie i klimat pokoju :) Wielki + ! Cały ER zdecydowanie zaliczamy do tych udanych i tych, które wspominamy z uśmiechem. Bardzo fajne, ciekawe zagadki, niebanalne rozwiązania, których nie do końca można się spodziewać. Jednak wszystko kształtuje się w logiczną całość. Super, Polecamy!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni