Dark House

Dark House

Nasze pokoje łączą klimat zagadkowy i przerażający. Staraliśmy się stworzyć w nich unikalną atmosferę, na która składają się pomysłowe zagadki oraz specyficz... [więcej]

0 Brak pokoi

0 Brak oddziałów

Opis firmy

Nasze pokoje łączą klimat zagadkowy i przerażający. Staraliśmy się stworzyć w nich unikalną atmosferę, na która składają się pomysłowe zagadki oraz specyficzne elementy scenerii. Zapraszamy zarówno początkujących, zaawansowanych graczy jak i absolutnych nowicjuszy, którzy chcą przeżyć jednorazową przygodę lub wkręcić się w świat escape roomów. Gwarantujemy mocne wrażenia :)

Ostatnie opinie

Clexane
Clexane

Świeżak
21 pkt

8 opinii

Nie dla ludzi o słabych nerwqch

18.08.2019 | data wizyty: 17.11.2018

Clexane 8 opinii

Najlepszy klimat ER w Poznaniu. Od samego wejścia jesteśmy w środku rozgrywki, MG jest niesamowity i wprowadzenie od niego powodowało ciarki na plecach. Zagadki logiczne, da się do wszystkiego dojść samodzielnie. Momentami naprawdę przerażająco. Do opuszczonego szpitala psychiatrycznego wchodzicie na własną odpowiedzialność.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

daria.nowak
daria.nowak

Świeżak
19 pkt

6 opinii

Super

19.02.2019 | data wizyty: 24.01.2019

daria.nowak 6 opinii

Bardzo polecam. Od samego początku panuje odpowiednia atmosfera. Już osoba wprowadzająca graczy do pokoju wciela się w odpowiednią rolę tak, że napięcie budowane jest zanim gracze zostaną zamknięci. Zagadki wymagające, ale do przejścia. Pokój, aranżacja, atmosfera wszystko w klimacie. Bardzo mi się podobało.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

anaasta
anaasta

Świeżak
19 pkt

5 opinii

Bać się lubię, a najbardziej boję się ludzkiej psychiki...

06.02.2019 | data wizyty: 03.03.2018

anaasta 5 opinii

... szczególnej tej nieco chorej! Albo nawet bardziej niż nieco. Panuje powszechna opinia, że lekarze pracujący z psychicznie chorymi, nie mogą pozostać zbyt długo przy zdrowych zmysłach. Pracujący w tym opuszczonym szpitalu pan doktor mocno się wpisuje w tę opinię:)
Wszystko tu do siebie pasuje, a mistrz genialnie wprowadza w kapitalny klimat szpitala. No i rozpoczęcie gry mocno podnosi poziom adrenaliny, który sukcesywnie jest podsycany kolejnymi zdarzeniami. Oczywiście dałam się ponieść emocjom, więc w pewnym momencie straciłam kontrolę nad trzeźwym myśleniem, na szczęście moi towarzysze trzymali rękę na pulsie i wspólnymi siłami otworzyliśmy wszystkie kłódki. W mojej opinii (jak i reszty ekipy), pokój zasługuje na najlepsze oceny i jest godny polecenia głodnym silnych emocji ludziom.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Jakub-theDoorKicker
Jakub-theDoorKicker

Podróżnik
34 pkt

6 opinii

W mroku czarnych sił

12.01.2019 | data wizyty: 05.01.2019

Jakub-theDoorKicker 6 opinii

Pokój dobrze przygotowany i klimatyczny, nawet łatwy, ale zawiesiliśmy się na jednej zagadce. Przez całą grę czuć na sobie czyiś wzrok (i wcale nie chodzi tu o kamerę). Według mnie scenografia bardziej straszna niż standardowo. Polecam dla mniejszych grup, pokój wyjątkowo ciasny. Nie będę ukrywał, że akurat tutaj sporo mi brakowało, ale jak najbardziej można wpaść, jeśli ktoś lubi mroczne klimaty.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni