Combinator Kraków

Combinator Kraków

Partner lockme

914

914 opinii

|

PL 42

Polska: 42. miejsce

|

9.7/10

Firma Combinator Kraków posiada 3 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 180 minut. [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Firma Combinator Kraków posiada 3 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 180 minut.

Adres oddziału Kraków (Polska)

Kraków

ul. Piekarska 9/2
31-067

Pokoje dostępne w oddziale Kraków

Zamknięte pokoje w oddziale Kraków

Ostatnie opinie

Daget
Daget

Skaut
50 pkt

8 opinii

Typowe 7 - miło i bez szału

02.03.2020 | data wizyty: 01.03.2020

Daget 8 opinii

Ocena zdecydowanie pozytywna był to miło spędzony czas, ale oczekiwaliśmy czegoś więcej.
Wystrój był świetny i klimatyczny. Bardzo dobre wykorzystanie posiadanego zasobu. . Generalnie zagadki przejrzyste i logiczne, we dwie osoby z doświadczeniem dało się przejść. Jednak od czołówki Krakowa liczyłam na jakieś WOW, niestety nie było.

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Łukasz Key
Łukasz Key

Podróżnik
41 pkt

7 opinii

Technika i elektronika

02.03.2020 | data wizyty: 01.03.2020

Łukasz Key 7 opinii

Liczyliśmy na coś więcej. Obsługa była bardzo miła, wprowadzenie i kontakt w trakcie gry bez skazy. Nie mniej jednak pokój miał kilka błędów technicznych, niedostosowań. Pewien element działa tak, że niestety nie jest ergonomiczny dla każdego gracza, co skończyło się uderzeniem w kolano i nie był to przyjemny aspekt gry niezależnie od zamierzeń twórców. Mechanizm w jednej zagadce zadziałał prawidłowo przy pierwszym podejściu, ale niestety musieliśmy go powtórzyć przez jedno niedopatrzenie. Kiedy już wszystko było na miejscu mechanizm nie zadziałał a game master pytał nas czy pewien element jest na swoim miejscu (był i sprawdzaliśmy przed i po tej uwadze), przez co słychać było jak za ścianą jest załączany mechanizm jak przy błędzie technicznym. W grze występuje ekran (to nie jest spojler) gdzie po uruchomieniu nie wyświetla się od razu właściwa treść, a napisy errror, hdmi i inne techniczne zaplecze na niebieskim tle, co psuje klimat czasów Twardowskiego (z jednej strony nie ma wyświetlania czasu, a z drugiej i tak jest ekran, który nawet nie kamufluje cudu techniki XXI w). Zagadki były dość przyjemne bez względu czy sprawiały trudność czy nie.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Oliwia Paprocka
Oliwia Paprocka

Podróżnik
48 pkt

42 opinie

Trudna przygoda

01.03.2020 | data wizyty: 21.02.2020

Oliwia Paprocka 42 opinie

Mamy mieszane uczucia. Siedząc w poczekalni grupa siedząca obok dyskutowała o pokoju, do którego za chwilkę mieliśmy wejść. Mistrzyni gry bardzo się starała, ale było widać, ze potrzebowałaby pomocy. Niektóre zagadki wydają nam się mało logiczne tzn bez wskazówek o co może chodzić. 2 osoby to zdecydowanie zbyt mało. Różnorodne zagadki, niektóre ciekawe, jedna nam nie zadziałała. Wystrój zdecydowanie na plus. Dziekujemy za dodatkowy czas:)

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

patrykjucha2
patrykjucha2

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Nie działa

01.03.2020 | data wizyty: 01.03.2020

Wiarygodna opinia

patrykjucha2 1 opinia

Pokój klimatyczny, zagadki ciekawe, szkoda tylko, że...nie działają.
10 minut straciliśmy szukając włącznika światła w pomieszczeniu w którym podobno jest czujnik i światło powinno zapalić się samo.
Kolejne 15 minut straciliśmy ponieważ skrytka się nie otworzyła, a elementy potrzebne do jej otwarcia utknęły w środku. Obsługa musiała zdalnie interweniować.
Temat jest znany obsłudze, bo już na wstępie zaznaczają, że jak coś nie zadziała, to trzeba spróbować ponownie. Niestety w naszym przypadku nie było to możliwe.

Pokój jakiś czas temu na pewno był super. Niestety w obecnym stanie technicznym bardziej irytuje niż bawi.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

chrno1992
chrno1992

Świeżak
17 pkt

2 opinie

Alchemik i Komnata Usterek

21.02.2020 | data wizyty: 15.02.2020

Wiarygodna opinia

chrno1992 2 opinie

Bardzo fajny klimat i świetne zagadki... które nie do końca działały. Nie będę oryginalny jeśli napiszę, że pokój ma duże problemy techniczne. Elementy mechanizmów luźne, niezaskakujące prawidłowo. Czasem strach było czegoś dotknąć bo nie wiadomo czy czegoś się nie popsuje. Wszelkie "znaki" i wskazówki pisane przydałoby się wymienić bo te obecne są już mocno sfatygowane i nieczytelne.
Najgorsze jednak były wspomniane problemy techniczne. Przy jednej z z pierwszych zagadek straciliśmy bardzo dużo czasu ponieważ przez usterkę rozwiązanie było inne niż zagadka zakładała.
Ok, uznaliśmy, że to jednorazowa wpadka, idziemy dalej. Niestety, w dalszym etapie zabawę psuły tylko kolejne usterki, które ciężko opisać bez spojlerowania.
Przy jednym z rekwizytów końcowej fazy znowu straciliśmy czas bo jak się okazało uszkodziła go poprzednia grupa. Szkoda tylko, że poinformowano nas o tym po skończeniu pokoju.
Gdy po wyjściu z pokoju poinformowaliśmy obsługę o tym, że wiele rzeczy nie działało, lub zaskakiwało dopiero po kilku próbach usłyszeliśmy "no tak u nas czasem bywa" xD)
Szkoda bo gdyby nie te wszystkie usterki to chętnie dałbym 10/10 bo założenia niektórych zagadek były świetne i stanowiły wyzwanie.

Ode mnie osobiście mały plusik za muzykę z Divinity Original Sin 2. ;)

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni