Cinema Escape

Cinema Escape

Partner lockme

158

158 opinii

|

PL 6

Polska: 6. miejsce

|

9.9/10

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość wykonania... [więcej]

1 1 pokój

1 1 oddział

Opis firmy

W skromny skład drużyny Cinema Escape wchodzi dwoje młodych ludzi, którzy ożywiają niezwykłe przestrzenie starego kina „Wenus” w Pszczynie . Wysoka jakość wykonania zagadek i scenografii, dbałość o utrzymanie flow gry i obsługa reagująca natychmiastowo na każde Wasze zawołanie to nasz standard, który potwierdza zdobycie 1 miejsca w rankingu National Geographic. Wpadnij do nas z wizytą, a z pewnością zarazimy Cię naszym entuzjazmem, a nasze gry naładują pozytywną energią na cały tydzień :)

Adres oddziału Pszczyna

Pszczyna

ul. Warowna 18
43-200 Pszczyna

Pokoje dostępne w oddziale Pszczyna

Zamknięte pokoje w oddziale Pszczyna

Ostatnie opinie

przemek_gumolka
przemek_gumolka

Skaut
53 pkt

14 opinii

Wow!

22.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

przemek_gumolka 14 opinii

Mimo, że to mój #43 pokój totalnie mnie zaskoczył. Od początku do końca świetny klimat, zagadki spójne, logiczne i wymagające współpracy. Efekt kulminacyjny to ostatnia "faza" pokoju, olbrzymi efekt WOW!
Obsługa na najwyższym poziomie, serdecznie wszystkim polecam! :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

kuba.wiktor
kuba.wiktor

Podróżnik
25 pkt

1 opinia

Absolutna rewelacja!

16.10.2019 | data wizyty: 12.10.2019

Wiarygodna opinia

kuba.wiktor 1 opinia

Chyba najlepszy pokój w jakim kiedykolwiek byliśmy z ekipą. Fajna fabuła, zagadki bardzo fajnie przygotowane. Olbrzymi plus za wykorzystanie tak wielkiej powierzchni. Nie będę się rozpisywać,zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca i przemiłej obsługi!!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Adashi (dezERterzy)
Adashi (dezERterzy)

Globtroter
285 pkt

230 opinii

Na ratunek sierotom

28.08.2019 | data wizyty: 06.06.2019

Adashi (dezERterzy) 230 opinii

Na wizytę w tym pokoju czekałem bardzo długo, zaciekawiony opiniami, pozycją w rankingu no i oczywiście samą lokalizacją. Więc przy planowaniu kolejnego wypadu na Śląsk jednym z przystanków musiała okazać się Pszczyna.
KLIMAT:
Od samego wprowadzenia do zakończenia gry jesteśmy prowadzeni poprzez świetnie wymyśloną i perfekcyjnie przeniesioną w eskejpowe realia fabułę. Naszym celem jest uratowanie Wioletki, Klausa i Słoneczko przed niecnymi planami hrabiego Olafa.
ZAGADKI:
Pokój w dużej mierze nastawiony na współpracę, zwłaszcza w początkowej fazie gry. Zagadek jest sporo, choć możliwości jeśli chodzi o powierzchnię tego Escape Roomu pozwalałyby na dorzucenie co najmniej kilku. Znajdujemy tu tradycyjne rozwiązania jak i ciekawe mechanizmy i wszystko wplecione w klimat i fabułę pokoju.
PODSUMOWANIE:
Cinema Escape moim zdaniem jest jednym z ciekawszych miejsc na eskejpowej mapie Polski i wcale nie dziwi mnie tak wysoka pozycja w rankingu na LockMe.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

cruelandglorious
cruelandglorious

Podróżnik
49 pkt

22 opinie

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

28.08.2019 | data wizyty: 04.07.2019

cruelandglorious 22 opinie

Trafiliśmy i tutaj, zawzięcie odradzana przez innych graczy była nam rozgrywka w trzy osoby, ale w sumie to my uparci jesteśmy, więc jeśli właśnie się zastanawiacie czy w trójkę się da, to odpowiadamy- DA SIĘ.
Pojawiliśmy się z doświadczeniem między trzydziesto, a czterdziestopokojowym, w trójkę, z jakim skutkiem? Ocalonego majątku oczywiście (w ostatnich sekundach, ale jednak!)
Koncept ER w budynku starego kina napawał nas optymizmem nie do opisania, z perspektywy czasu, jednak uważamy, że troszkę nie do końca został wykorzystany potencjał tego miejsca.
Zagadki spójne i bardzo ciekawe, a obsługa bardzo miła i rozmowna, co bardzo lubimy (bo trochę gaduły jesteśmy...).
Czegoś nam jednak w całokształcie brakowało, na co oczywiście zwracaliśmy uwagę podczas rozmowy po zakończonej rozgrywce. Szkoda, że końcowy etap gry nie był bardziej rozbudowany, bo robił prawdziwą furorę.
Mimo wszystko, fabuła dociągnięta do samego końca, a to nie zdarza się tak często.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni