CentEr Poznań

CentEr Poznań

Partner lockme

81

81 opinii

|

PL 7

Polska: 7. miejsce

|

9.7/10

Firma CentEr Poznań posiada 6 pokoi. By je odwiedzić potrzebujesz 585 minut. [więcej]

6 6 pokoi

4 4 oddziały

Opis firmy

Firma CentEr Poznań posiada 6 pokoi. By je odwiedzić potrzebujesz 585 minut.

Adres oddziału Fun4Brain (Polska)

Fun4Brain

Ul. Lechicka 59

Pokoje dostępne w oddziale Fun4Brain

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Fun4Brain

Adres oddziału Lock Escape (Polska)

Lock Escape

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Lock Escape

Adres oddziału Przygodownia (Polska)

Przygodownia

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Przygodownia

Adres oddziału CluERoom (Polska)

CluERoom

ul. Lechicka 59
61-695 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale CluERoom

Ostatnie opinie

MTN42
MTN42

Podróżnik
29 pkt

8 opinii

Uciec z lasu?

20.03.2020 | data wizyty: 27.02.2020

Wiarygodna opinia

MTN42 8 opinii

Tajemniczy las to escape room, w którym dobrze się będą bawić zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani gracze. Zróżnicowane zagadki, dobry klimat i przemiła obsługa sprawiają, że na pewno wrócę do następnych ich pokoi. Polecam ;)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

patryk.kozlowski
patryk.kozlowski

Świeżak
20 pkt

2 opinie

Tajemniczy pokój

11.03.2020 | data wizyty: 27.02.2020

patryk.kozlowski 2 opinie

Pokój raczej dla osób które były już w kilku pokojach. Bardzo podobał mi się wystrój oraz to jak różne były zagadki. Czasem trzeba było dłużej pomyśleć ale sprawiało to większy fun! Było w nim dużo interaktywnych rzeczy i co by więcej nie mówić, bardzo klimatyczny, a sekret wcale nie jest taki oczywisty jak się nam wydaje. Polecam

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

291 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i tajemne korytarze grobowca

10.03.2020 | data wizyty: 04.01.2020

Cyrk Kamiennych Braci 291 opinii

Egipt chyba musi być jednym z naszych ulubionych kierunków zagranicznych podróży. Nie pierwszy już raz tam kierujemy swe kroki, oczywiście zawsze odwiedzając piramidy i inne starożytne budowle. Tym razem jednak, chcąc odpocząć od przygód i mocnych wrażeń, wybraliśmy się na zwykłe spokojne zwiedzanie świątyni. Życie jednak spłatało nam figla, bowiem przez przypadek zostaliśmy oddzieleni od grupy trafiając do nieznanego segmentu piramidy. Jak się okazało, spoczywał tam legendarny Faraon.

Pokój wygląda całkiem ładnie, znaleźć tu można wiele elementów jednoznacznie wskazujących na tematykę pokoju. Nie da się jednak jednocześnie ukryć, że wystrój nie trzyma równego poziomu i w niektórych miejscach można natrafić na elementy, których poziom wrażenia autentyczności jest wyraźnie niższy. Scenariusz pod względem dekoracji i efektów nie jest też szczególnie zaskakujący. Generalnie jednak trzyma dobry poziom.

Zagadki starają się angażować graczy na różny sposób, czasem wymagając aktywności manualnej, czasem spostrzegawczości a czasem logicznego myślenia. Zadania w większości pasują do klimatu, choć kilka elementów trochę odstaje od wykreowanego świata. Pokój ogólnie jest średnio trudny.

Obsługa wypełniła swoje zadania jak należy, miło było także uciąć sobie krótką pogawędkę, po zakończeniu gry.

"Faraon" to solidnie wykonany scenariusz. Patrząc przez pryzmat całego kraju, porusza on dość popularną tematykę. Ograniczając się jednak do Poznania, możliwość wyprawy do starożytnej piramidy będzie dość oryginalną przygodą. Tak czy inaczej będzie to raczej miło spędzony czas. My bawiliśmy się dobrze.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Cyrk Kamiennych Braci
Cyrk Kamiennych Braci

Przewodnik
435 pkt

291 opinii

Cyrk Kamiennych Braci i niezdobyty skarbiec

10.03.2020 | data wizyty: 04.01.2020

Cyrk Kamiennych Braci 291 opinii

Pewnego razu, jeden profesor, który przypadkiem okazał się szefem najsłynniejszego na świecie gangu, który wsławił się iście spektakularnymi napadami, poprosił nas o pomoc. Szykowała się kolejna robota, jednak tym razem jak nam powiedział nasz zleceniodawca - bez najlepszych specjalistów od ucieczek skok się nie uda. Przyszedł czas, aby zdobyć Golden Hajs.

Wystrój pokoju nie jest nadzwyczajny, ale adekwatny do klimatu. Większość rekwizytów i elementów wystroju robi dobre wrażenie, choć trafiły się i takie mocno chałupnicze. Na pewno twórcom udało się w dobry sposób zagospodarować przestrzeń i ukryć w pokoju niejedną niespodziankę, którymi można zaskoczyć nawet doświadczonych graczy.

Od strony zagadek, ER prezentuje się bardzo solidnie. Główny nacisk położono tutaj na rozwiązania elektroniczne. Kilka zastosowanych w tym pokoju mechanizmów było naprawdę oryginalnych. Poziom trudności był średni, ale przez wzgląd na dużą liczbę zagadek w dwie osoby mieliśmy pełne ręce roboty. Rozgrywka należy do tych bardziej liniowych.

Obsługa swoje zadanie spełniła bardzo dobrze. Było miło i profesjonalnie.

Podsumowując, "Golden Hajs", to bardzo dobry pokój, który szczególnie powinien się spodobać osobom, które cenią sobie oryginalne rozwiązania i dla których atrakcyjność zagadek jest sprawą nadrzędną, a wystrój tylko elementem drugoplanowym.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Aleksandra S. 13
Aleksandra S. 13

Podróżnik
49 pkt

13 opinii

Uwaga! Obudziłyśmy faraona!

09.03.2020 | data wizyty: 09.03.2020

Aleksandra S. 13 13 opinii

W pokoju musicie przygotować się na najcięższe zagadki umysłowe. Logika i dobra strategia to najważniejsze elementy tej gry. By wydostać się z grobowca przyda się dużo cierpliwości, gdyż w piramidzie można łatwo zgubić drogę... Dziękujemy obsłudze za świetną zabawę i mistrzowskie wyczucie bo udało nam się zrobić pierwszy pokój bez żadnej podpowiedzi :) Polecamy gorąco i pozdrawiamy Mistrza Gry!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny