Black Cat Escape Room

Black Cat Escape Room

Partner Lockme

3868

3 868 opinii

|

PL 14

Polska: 14. miejsce

|

9.5/10

Jesteśmy największym w Polsce centrum rozrywki typu „escape room”. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, urodziny, eventy okolicznościowe, wieczory pan... [więcej]

5 5 pokoi

1 1 oddział

Opis firmy

Jesteśmy największym w Polsce centrum rozrywki typu „escape room”. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, urodziny, eventy okolicznościowe, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz imprezy studenckie. Black Cat Escape Room działa od 2015 roku. Przeprowadziliśmy setki gier, organizowaliśmy duże imprezy firmowe oraz rodzinne spotkania kameralne. Jesteśmy największym escape roomem w Polsce. Nasza siedziba ma powierzchnię 1200 m2. Pomieścimy w komfortowych warunkach nawet 150 osób.

Galeria zdjęć

Adres oddziału Warszawa (Polska)

Warszawa

ul. Grochowska 23/31
Warszawa, 04-186

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Zamknięte pokoje w oddziale Warszawa

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Organizacja eventów firmowych

Organizacja eventów firmowych

LINK DO OFERTY:
https://blackcatescape.pl/organizacja-imprez/

Gra typu escape room to nie tylko dobra zabawa w klimatycznych pokojach przenoszących do innego świata, która odstresuje pracowników. Jest to rozrywka inteligentna, która zapewnia mnóstwo wrażeń zarówno estetycznych, jak i ćwiczeń umysłowych. Dodatkowo sprawia, że między ludźmi tworzą się więzi. Współpracownicy mają dobrą okazję, aby poznać się na mniej oficjalnym gruncie.


Cena: CENNIK: https://blackcat.pl/eventy-firmowe

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321;

Escape room mobilny

Escape room mobilny

LINK DO OFERTY:
https://blackcatescape.pl/organizacja-imprez/escape-mobilny/

CO TO JEST MOBILNY ESCAPE ROOM?
Przedrostek „mobilny” oznacza, że zabawa w rozwiązywanie zagadek odbywa się w miejscu wyznaczonym przez klienta. Mobilny Escape Room jest instalowany we wskazanym przez zamawiającego miejscu, w całej Polsce. W biurze, hotelu etc. Więcej o możliwych miejscach w podrozdziałach: „Na jaką okazję?” i „Gdzie organizujemy gry”?

Cena: CENNIK: https://blackcat.pl/mobilny-escape-room

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321

Urodziny i imieniny

Urodziny i imieniny

Proponujemy 4 różne pokoje gry o rozmaitej tematyce i przeznaczone dla różnych grup wiekowych – patrz szczegóły poniżej. Łącznie może się jednocześnie bawić nawet 30 osób!

Szczegóły:

-Dla uczestników w wieku od 8 lat – mamy 2 pokoje: Złoto nazistów i Przeklęty Obraz. Mogą one pomieścić do 15 osób. Dla grupy wiekowej od 13 lat mamy do dyspozycji 2 pokoje:
Złoto nazistów, Przeklęty Obraz.
Mogą one pomieścić do 20 uczestników. Dla uczestników powyżej 16 roku życia mamy do dyspozycji 4 pokoje:
Sex room, Złoto nazistów, Przeklęty Obraz, Dom Mordercy.
Mogą one pomieścić do 25 uczestników

-Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 10:30 – 22:30, 7 dni w tygodniu. Na pewno znajdziemy dogodny termin

- Po zabawie istnieje możliwość zorganizowania chilloutu w naszej sali event'owej. Atrakcja przeznaczona dla grupy do 18 uczestników. Koszt wynajęcia sali na 2h to 250 zł, przy czym każda kolejna godzina to koszt 100zł. W tym czasie uczestnicy mogą zjeść tort i skosztować innych napoi i przekąsek przez Państwa zakupionych. Za przyniesienie tortu i innych słodkości nie pobieramy opłaty, istnieje również możliwość zorganizowania cateringu z naszej strony. Udostępniamy szklanki i talerzyki
- Płatność odbywa się przelewem lub gotówką. Wystawiamy faktury vat

-Zagadki i obsługa zorganizowane są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach

Cena: 35 zl za osobę

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie. Do dyspozycji uczestników oddajemy wszystkie 4 pokoje zagadek.

Szczegóły:

-Dwa rodzaje zabawy. Pierwsza to zabawa w pokojach zagadek. Możemy naraz przyjąć 25 osób w 4 pokojach zagadek. Druga opcja jest rozszerzona o rezerwację sali integracyjnej, którą można wynająć na 1,5 h po zabawie w pokojach zagadek. Można do nas przyjść tylko porozwiązywać zagadki, można też usiąść i coś wypić – zorganizować before przed właściwą imprezą. Więcej szczegółów poniżej.

-Grupie do 10 osób, które chcą bawić się w jednym pokoju – proponujemy pokój Sex Room. Jeżeli przychodzicie do nas większą grupą osób możecie zarezerwować kilka pokoi, które będą grały w tym samym czasie.

- Cena pokoju to 190 zł dla 4 osób, przy czym każda kolejna osoba to koszt 30zł - maksymalnie 390 zł dla 10 osób (tylko Sex Room).

-Pokaz striptizera/ striptizerki w sex roomie w komfortowych, prywatnych warunkach. Zabawa trwa około 25 minut. Cena 500 zł. Pierwsze 15 minut pokaz, a potem zdjęcia, krótka rozmowa. Tancerze to profesjonaliści pod względem wyglądu i tańca. Zobacz Tancerzy http://www.modelsfx.pl/tancerze.php

Cena: https://blackcat.pl/wieczory-panienskie-i-kawalerskie

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Wyjścia klasowe/ Escape Room dla dzieci

Wyjścia klasowe/ Escape Room dla dzieci

- Miejsce parkingowe dla autobusu
Nasz Escape Room położony jest w Warszawie, mamy do dyspozycji miejsca gdzie wygodnie zaparkuje nawet duży autobus.

- Niewygórowana cena dla ucznia
Cena dla jednego ucznia to 40zł. Dodatkowo do każdej 15 osobowej grupy, jeden opiekun może skorzystać bezpłatnie.
*Przedział wiekowy - poza opiekunami do 19 lat.

- Dla uczestników w wieku od 8 lat – mamy 2 pokoje:
Złoto nazistów, Przeklęty Obraz.
Mogą one pomieścić do 10 osób.

-Dla uczestników powyżej 16 roku życia mamy do dyspozycji 4 pokoje:
Sex room, Złoto nazistów, Przeklęty Obraz, Dom Mordercy.
Mogą one pomieścić do 40 uczestników

-Proponujemy zabawę w 4 pokojach zagadek do 40 uczestników w jednej lokalizacji. Odbywa się ona w tym samym czasie. Możemy zorganizować zabawę do 60 uczestników w jednej lokalizacji w ciągu dwóch tur. Na przykład pierwsza grupa 30 osób wchodzi na godzinę 19:00, a druga grupa 30 osób na 20:30, a w tym czasie do dyspozycji mamy salę integracyjną.

- Zagadki i obsługa zorganizowane są w języku polskim i angielskim. Każda zagadka jest automatycznie w dwóch językach, na specjalne życzenie możliwość gry w języku rosyjskim.

Cena: https://blackcat.pl/wycieczki-szkolne

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321; Contact us info@blackcatescape.pl or phone +48 881 612 321

Sale integracyjne

Sale integracyjne

LINK DO OFERTY:
https://blackcatescape.pl/organizacja-imprez/sale-integracyjne/

Posiadamy trzy niezależne sale integracyjne:
a. sala konferencyjna - 40m2
b. sala integracyjna - 40m2
c. sala kinowa - 15m2
d. poczekalnia - 80m2
Sale można dowolnie łączyć ze sobą, co daje 175m2 przestrzeni
eventowej.

Istnieje możliwość zmiany funkcjonalności oraz wystroju każdej sali.

Cena: Cennik: https://blackcatescape.pl/organizacja-imprez/sale-integracyjne/

Metoda zamawiania: Skontaktuj się z nami za pomocą maila: info@blackcatescape.pl lub telefonicznie. +48 881 612 321

Ostatnie opinie

Ola_Aleksandra
Ola_Aleksandra

Podróżnik
26 pkt

8 opinii

Nie ma nic lepszego!

23.11.2020 | data wizyty: 23.11.2020

Ola_Aleksandra 8 opinii

Pokój zdecydowanie wpada u nas na TOP 1!!. Bedąc w tym miejscu warto wyciągnąć z niego wszystko co się da ! Wiem, że może być to trudne, bo adrenalina i zagadki są tak skonstruowane, że nie ma ani sekundy na nudę, ale warto zrobic krótki stop i nacieszyć oko wnętrzem, dopracowaniem, podziwianiem scenerii i pięknej pracy - coś niesamowitego. Od początku do końca wiemy co jest naszym celem, nie ma nic wyrwanego z kontekstu. Forma wskazówek niestandardowa. Brak słów, by wszystko opisac - trzeba to przeżyc. Wystroj, efekty specjalne, zagadki, przedmioty, wszystko przenosi nas w inny czas i miejsce. Praca aktorska Bogdana i Mario genialna, która dodała jeszcze więcej wrażen i powodów do niezapomnienia i wracania myślami do tej przygody. Warto było czekać, widać ogrom włożonej pracy. Czuć i widać, że w Black Cat to nie jest tylko praca, a wielka pasja pracowników. Ta przygoda spełni oczekiwania nawet wymagajacych graczy. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to najlepszy Escape Room w jakim kiedykolwiek byłam.
Dziękuję Black Cat.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

an.olzak
an.olzak

Świeżak
6 pkt

1 opinia

Złoto dla zuchwałych!

23.11.2020 | data wizyty: 23.11.2020

an.olzak 1 opinia

Była to pierwsza przygoda, w jakiej miałam okazję uczestniczyć w Black Cat i już teraz, z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie ostatnia! Niesamowicie klimatyczny, genialnie wystylizowany pokój, w którym już od pierwszych minut gry możemy się przenieść w czasie. Każdy miłośnik tego typu klimatów będzie zachwycony smaczkami, które można znaleźć [spojler]. Mnóstwo zagadek, zarówno tych wymagających głębszej analizy, jak i tych dość intuicyjnych, a przy tym zminimalizowane prawdopodobieństwo na rozwiązanie ich zupełnym przypadkiem. Przemiła i profesjonalna obsługa, bardzo pomocny Game Master, któremu nie straszne żadne problemy techniczne ;) Pozdrowienia dla BOGDANA! Z pewnością tu wrócę.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

trzmiel1919
trzmiel1919

Świeżak
8 pkt

3 opinie

Genialna przygoda

23.11.2020 | data wizyty: 23.11.2020

trzmiel1919 3 opinie

Pokój najlepszy w jakim byłem. Dodatkowo dla fana historii, militariów i II Wojny Światowej jeszcze większa frajda. Klimat robi wrażenie. Polecam nawet początkującym, jakby co pomoże game master. U nas był to Bogdan.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Patryk.Cpt
Patryk.Cpt

Świeżak
18 pkt

4 opinie

Artystyczna Wizja

22.11.2020 | data wizyty: 17.09.2020

Patryk.Cpt 4 opinie

Chyba najtrudniejszy pokój z oferty Black Cata. Może nie jestem najbardziej domyślny i dobry w zagadkach, dlatego też pokój sprawił mi trochę problemów. Pomijając to, jak zwykle wystrój i klimat na niesamowicie wysokim poziomie. Dodatkowo fabuła pokoju jest intrygująca i sprawia, że chce się postępować dalej z zagadkami jak najszybciej. Bardzo fajne zakończenie. Obsługa jak zwykle na najwyższym możliwym poziomie. Pozdrawiamy Bogdana :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Patryk.Cpt
Patryk.Cpt

Świeżak
18 pkt

4 opinie

Intrygujący

22.11.2020 | data wizyty: 16.09.2020

Patryk.Cpt 4 opinie

Standard w wykonaniu Czarnych Kotów - bardzo dobry pokój. Wystrój szalenie dobry i oddający realia tytułowego sex roomu. Zagadki jak zwykle bardzo ciekawe i pomysłowe, z tym, że tutaj chyba bardziej przystępne dla początkujących. Podsumowując - bardzo przyjemny pokój, polecam wybrać go na początek przygody z Black Catem. Pozdrawiamy Nikolę, podziękowania za obsługę najwyższej próby.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy