Black Box

Black Box

Partner lockme

24

24 opinie

|

PL 12

Polska: 12. miejsce

|

9.8/10

Firma Black Box posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 135 minut. [więcej]

2 2 pokoje

2 2 oddziały

Opis firmy

Firma Black Box posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 135 minut.

Adres oddziału Poznań (Polska)

Poznań

Poznań, osiedle Przyjaźni 132 b (pawilon handlowy, I piętro, wejście przy kwiacarni)

Pokoje dostępne w oddziale Poznań

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Poznań

Zamknięte pokoje w oddziale Poznań

Adres oddziału Black Box - Dark House - Polska 32 (Polska)

Black Box - Dark House - Polska 32

Poznań, ul Polska 32

Pokoje dostępne w oddziale Black Box - Dark House - Polska 32

Ostatnie opinie

Q
Q

Przewodnik
460 pkt

273 opinie

#278

18.03.2020 | data wizyty: 18.12.2019

Wiarygodna opinia

Q 273 opinie

Pokój to efekt połączenia wysiłków dwóch świetnych poznańskich firm, które znają się na horrorach i potrafią odpowiednio stopniować napięcie. Dbałość o fabułę, którą tak często pomija się w tego typu ER-ach, jest tu faktycznie duża. Jest wstęp (w skrócie – coś nowego), jest rozwinięcie (w skrócie – dzieje się!), jest koniec (w skrócie – uff). Wydłużony ponad standardową godzinę czas rozgrywki nie jest przypadkowy – dwuosobowe grupy będą miały zdecydowanie co tutaj robić, a okoliczności mile niemiłe. Kolejny dobry horror na poznańskiej mapie escapowej.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Karrrol
Karrrol

Świeżak
24 pkt

8 opinii

Hey Piggy, Piggy, Piggy....

18.03.2020 | data wizyty: 04.01.2020

Karrrol 8 opinii

Byliśmy już w Coś, który zrobił na nas dobre wrażenie i z takim nastawieniem poszliśmy i do tego pokoju, że "będzie się działo". Zdecydowanie się nie zawiedliśmy, a wręcz powiedziałabym, że nie spodziewaliśmy się, że ten pokój będzie tak niesamowity. Od samego wstępu budowane było napięcie, które z minuty na minutę rosło. Nie było takiego momentu, że dało się do czegoś przyzwyczaić. Jeżeli już niepokój malał to tylko po to , by zaraz powrócić ze zdwojoną siłą.
Fabularnie? Nic dodać nic ująć. Od początku wiadomo, co się nam przytrafiło, ale z biegiem rozgrywki dowiadujemy więcej, co nie tylko uściśla nam historię, która się toczy, ale również pozwala zagłębić się w sposób myślenia owego Pana Świnki.
Pokój jest dopracowany w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Widać ogrom pracy, który został włożony w stworzenie takiego wystroju. System podpowiedzi bardzo oryginalny. Zagadki bardzo logiczne, intuicyjne - było ich dużo, każdy miał co robić.
Podkład dźwiękowy odpowiednio niepokojący.
Dla nas? Pokój był przecudowny pod każdym względem. Jeżeli poza ciarkami na plecach, chcesz odwiedzić pokój fabularny - to ten będzie idealny.
Chyba nie muszę wspominać, że obsługa na najwyższym poziomie :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

domekn
domekn

Świeżak
18 pkt

1 opinia

Najlepszy PanicRoom

08.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

domekn 1 opinia

Ten pokój był niesamowity! Super klimat, świetna Mistrz Gry, potężne emocje. W dwóch słowach niepowtarzalne przeżycie - jednak tylko dla osób i mocnych nerwach.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Ania P
Ania P

Nawigator
103 pkt

19 opinii

Pan Świnka

07.03.2020 | data wizyty: 07.03.2020

Ania P 19 opinii

Kolejny dobry thriller w Poznaniu.
Klimat jest chyba jeszcze lepszy niż w Cosiu. Wprowadzenie i zakończenie gry jest jednym wielkim zaskoczeniem!
Momentami straszny, a gdy strachu jest za dużo to mamy chwilę żeby odetchnąć i się pośmiać :)
Polecamy dla 4-osobowych grup.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Przemo&Angela
Przemo&Angela

Podróżnik
46 pkt

2 opinie

Fabularne zaskoczenie. Pasja, czy szaleństwo?

04.03.2020 | data wizyty: 15.02.2020

Przemo&Angela 2 opinie

Na Pana Świnkę wyciągnęli nas znajomi, z którymi zaczęliśmy regularnie odwiedzać pokoje w Poznaniu (Pozdrawiamy Was kochani! <3 ) i absolutnie nie żałuję tego wyboru. Mimo iż na mojej liście pokoi do wydostania się sytuuje się kilka innych pozycji, które czekają cierpliwie na odpowiednią okazję, Pan Świnka przeskoczył kolejkę.

Co spotkaliśmy na miejscu? Przede wszystkim świetną opowieść, która została nam przekazana wszystkimi możliwymi mediami. Zgrabnie przekazana i dawkowana fabuła sprawiła, że nie czuliśmy znużenia, a zagadki bardzo dobrze komponowały się w całość historii. Wystrój pokoju był trafiony w punkt - [spojler] były bardzo dobrze przygotowane, zachowując tym samym odpowiedni, szaleńczy klimat Pana Świnki. Zarówno wszystkie rekwizyty, jak i zagadki przygotowane zostały z największą starannością, które zrobią duże wrażenie nawet na największym sceptyku.

Co według mnie było największym atutem pokoju? Sam Pan Świnka, ale co on nam zaserwował (bynajmniej nie na talerzu) pozostawię w tajemnicy, abyście mogli sami to przeżyć :) Powiem tylko, że średnia wieku naszego zespołu wynosiła ok 25 lat, a czułem się jakbym miał przynajmniej 10 lat mniej, czując lęk przed prozaicznymi momentami sytuacjami, jednak były momenty, które NAPRAWDĘ zmroziły nam krew.

Polecam gorąco ten pokój, jeśli chcecie przeżyć bardzo dobry THRILLER (nie horror!), jednak ustrzegam - pokój jest zdecydowanie TRUDNY, jeśli nie bardzo trudny. Nie jest to zdecydowanie pokój dla początkujących, ponieważ wymaga sprawnego oka, a także doświadczenia przy prostszych zagadkach w innym pokoju, jednak jeśli będzie to Wasz trzeci, czy piąty pokój, mogę śmiało już polecić - podpowiedzi przygotowane przez Mistrza Gry zapewne pozwolą przejść całość pokoju do końca.

Podziękować chciałbym na końcu właścicielowi pokoju, z którym odbyliśmy miło rozmowę po ukończeniu zabawy. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawostek na temat samego pokoju, a także wyjaśnił nam czym kierował się sam Pan Świnka przygotowując [spojler] :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny