Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

Partner lockme

580

580 opinii

|

PL 14

Polska: 14. miejsce

|

9.6/10

Forma Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Forma Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut.

Adres oddziału Warszawa

Warszawa

Warszawa ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23
Wejście do lokalu od ronda Zesłańców Syberyjskich

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Dodatkowe usługi dostępne w tej firmie

Kawiarnia AKCJA KAWA

Kawiarnia AKCJA KAWA

Zapraszamy na bogatą ofertę przepysznych świeżo palonych kaw i wyselekcjonowanych herbat.

Metoda zamawiania: Na miejscu.

Ostatnie opinie

Maurycy M.
Maurycy M.

Skaut
62 pkt

1 opinia

A tak dobrze nam szło...

06.12.2019 | data wizyty: 06.12.2019

Wiarygodna opinia

Maurycy M. 1 opinia

Po udanym napadzie na bank, kontynuowalismy przygodę w pokoju "Pasażer", zaskakującym graczy w pozytywny sposób od samego początku do końca. Nasz koniec, gdyby nie prosty błąd mógł być ciekawym zwieczeniem miłego wieczoru z "Akcja Ewakuacja". Gorąco polecamy i oczekujemy na kontynuację przygody.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Marcin19
Marcin19

Świeżak
14 pkt

2 opinie

EXTRA Pasażer!

23.11.2019 | data wizyty: 26.10.2019

Marcin19 2 opinie

Po pierwsze musimy bardzo podziękować właścicielowi, który był na tyle uprzejmy, że zorganizował nam wejście do pokoju w jedynym możliwym dla nas terminie, czyli we wczesnych godzinach sobotniego poranka. Nasza wdzięczność jest tym większa, że mieliśmy możliwość na zagranie w wersję EXTRA (która swoją drogą jest po prostu niesamowita).
Wrażenia- nie do opisania. Zdecydowanie każdemu polecam sprawdzenie samemu na czym polega fenomen tego pokoju bo warto! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.
Zagadki- mega zaawansowane. Nad niektórymi musieliśmy dłużej pomyśleć ale łączenie kolejnych faktów i pokonywanie kolejnych etapów było ogromnie satysfakcjonujące.
Wystój- perfekcyjny. Dopracowany do ostatniego szczegółu. Nic tam się nie znajduje przez przypadek, wszystko jest bardzo przemyślane.
Fabuła wielokrotnie nas zaskakiwała i nie raz się zdarzyło, że ktoś z naszej ekipy podskoczył z zaskoczenia, czy też wydał jakiś krzyk. Dzięki temu jeszcze długo długo po wyjściu dyskutowaliśmy między sobą i dzieliśmy się spostrzeżeniami. Nie wspominając już o buzującej w naszych żyłach adrenalinie :D
Obsługa- genialna. Bardzo profesjonalna i sympatyczna. Dostaliśmy listę pokojów wartych odwiedzenia nie tylko w Warszawie ale również w całej Polsce. Zarówno przed jak i po rozmawialiśmy z przemiłą dziewczyną, która podzieliła się z nami wszystkimi ciekawymi anegdotkami i odpowiedziała na nasze wszelkie pytania.
To wszystko sprawia, że stawiamy ten pokój na pierwszym miejscu w naszym osobistym rankingu ER.
Przy następnej wizycie atakujemy Napad na Bank i szczerze nie możemy się doczekać!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Obserwator
Obserwator

Skaut
96 pkt

52 opinie

niesamowity realizm

15.11.2019 | data wizyty: 03.11.2019

Obserwator 52 opinie

Kto z nas nie podróżuje koleją? Każdy czasem zanucić może "wsiąść do pociągu byle jakiego" i nie chodzi tu bynajmniej o nieznany cel podróży, a o jakość obsługi PKP. W przedziale Akacji Ewakuacja jest zupełnie inaczej. Wchodzimy niemal od razu w gęsty od emocji klimat kina akcji. Dzieje się, oj dzieje, bo czasu coraz mniej, a groźni terroryści tuż obok pilnują, by nikt nie wszedł im w paradę. My weszliśmy, aby uratować siebie, współpasażerów i połowę Łodzi przed pewną zagładą. Niemal prosto z "Napadu na bank" wskoczyliśmy do pociągu, by poczuć się Pasażerem w sytuacji kryzysowej. Znów atutem pokoju jest świetny klimat i pomysłowość. Znowu trochę gorzej z poziomem zagadek, które nie wymagają szczególnie dużej integracji, ani lotności - wystarczy spostrzegawczość na poziomie zadowalającym, kojarzenie faktów i jako takie ogarnięcie w kwestii nietypowej komunikacji z mistrzem gry. To co jest atutem pokoju, może okazać się również jego wadą, bowiem rację mają ci, którzy sugerują, że to pokój na 2-3 osobowych ekip. Bardzo trudno poruszać się w nim większej liczbie osób. To ponownie bardzo dobra zabawa, jeszcze lepsza niż w przypadku Napadu na bank, ale na 10-tkę to w naszym odczuciu nie wystarczy. Na 9,5 z pewnością!

zgłoś komentarz | Zobacz zgłoszenia (2)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Obserwator
Obserwator

Skaut
96 pkt

52 opinie

jak kraść to miliony!

15.11.2019 | data wizyty: 03.11.2019

Obserwator 52 opinie

Warto od czasu do czasu wcielić się w rolę rabusia, zwłaszcza, jeśli cel jest tak ciekawie obwarowany jak podczas "Napadu na bank". Jest tu kilka świetnych pomysłów, szczególnie zaś ten, który uczy uczestników precyzji i odpowiedzialności za zespół. Poziom grywalności Napadu na bank jest bardzo wysoki, poziom frajdy również. Po prostu - warto tu przyjść i zmierzyć się z trudnościami, by dostać się do skarbu. Co zaś tyczy się samych trudności - te w mieszanej grupie z dwójką osób z dużym doświadczeniem i dwójką ze znikomym nie były specjalnie trudne do rozszyfrowania. Dobrze, że idąc tu w cztery osoby każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo pracy trzeba wykonać niemało, by później pławić w luksusie. No dobra, skoro jest tak dobrze, to czemu "tylko" 9? Po prostu ten pokój jest bardzo dobrze przemyślany, ale nie zachwyca. Gdybyśmy bardziej musieli pochylić się nad zagadkami, które w dużej części nie wymagały specjalnego główkowania, to może byłoby inaczej. Nie poznaliśmy nowatorskich rozwiązań - nic nas nie olśniło. Ta rozrywka jest wysokich lotów - tylko i aż tyle.

zgłoś komentarz | Zobacz zgłoszenia (2)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni