Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa

Partner lockme

565

565 opinii

|

PL 12

Polska: 12. miejsce

|

9.6/10

Forma Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut. [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy


Forma Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa posiada 2 pokoje. By je odwiedzić potrzebujesz 130 minut.

Adres oddziału Warszawa

Warszawa

Warszawa ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 23
Wejście do lokalu od ronda Zesłańców Syberyjskich

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa

Ostatnie opinie

Ryngrafi
Ryngrafi

Podróżnik
46 pkt

11 opinii

Wtem słyszymy kół stukoty...

16.10.2019 | data wizyty: 21.09.2019

Ryngrafi 11 opinii

Da się... da się zrobić coś tak małego i niezwykle absorbującego. Realizm jest tu słowem klucz. Wszystko przecież dzieje się naprawdę? Pokój pozostawia mega pozytywne wrażenie. Odczucia wewnątrz oszukują zmysły.

Dużo ciekawych (niektóre trudne) zagadek. Wszystkie (no może oprócz jednej) wpisane w klimat kolei. Nigdy nie sądziłam, że PKP może okazać się tak interesujące.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

JacM
JacM

Podróżnik
42 pkt

38 opinii

Jak to w TLK

16.10.2019 | data wizyty: 16.10.2019

JacM 38 opinii

Jedziemy TLK do... tam gdzie się jedzie 70 minut. Realizm pełen, zatem troje to max - czworo tłum. Zagadki wymagają skupienia i spostrzegawczości. Tak. Spostrzegawczy tu wygrają. My we dwóch ale z serią podpowiedzi skończyliśmy kilka minut przed czasem. Robi wrażenie i rzeczywiście warto!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Vít B.
Vít B.

Skaut
61 pkt

32 opinie

Najmniejszy

15.10.2019 | data wizyty: 01.09.2019

Vít B. 32 opinie

Chyba najmniejszy pokój w którym byłem. Na początku myślałem że będzie to na przeszkodę, szczególnie że było nas czterech, ale okazało się nie być. Wprowadzenie świetne, obsługa zabawna, klimat super. Tak super, że podobno niektórzy przed nami nawet po policję dzwonili.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

kingamazur97
kingamazur97

Świeżak
12 pkt

2 opinie

NAJLEPSZY!!

11.10.2019 | data wizyty: 07.10.2019

kingamazur97 2 opinie

Po udanym napadzie na bank udaliśmy się do Pasażera, aby kontynuować naszą ekscytującą 130minutową przygodę w firmie Akcja Ewakuacja. Bardzo ciekawe wprowadzenie i śmiech połączony z zaskoczeniem i zaintrygowaniem.
Nie jest do opisania to, co poczuliśmy po ujrzeniu wnętrza pokoju. Szok szok szok!! Tak idealnie odtworzonego miejsca nie widzieliśmy nigdzie. Pokój absolutnie doskonały! Odwzorowuje rzeczywistość z najdrobniejszymi szczegółami, wchodząc masz wrażenie ze wszystko co tam spotykasz dzieje się naprawdę. Klimat- powalający, tak samo jak aranżacja. Trudno jest napisać cokolwiek, żeby nie zdradzić tajemnicy tego pokoju, dlatego też po prostu polecam go z całego serca i gwarantuję świetną zabawę. Pierwsze kilka minut poświęciliśmy na zachwyt nad wystrojem, a właściwie konstrukcją pokoju. Wystrój, dźwięki, oświetlenie - wszystko bardzo realistyczne.
Zagadki przysporzyły nam niesamowicie dużo frajdy, były niebanalne i dopracowane.
Wszystkie osadzone w klimacie pokoju za co duży plus, nic nie było nielogiczne lub znalazło się tam bez przyczyny. Wprawdzie nie były łatwe ale z małą pomocą naszego informatora daliśmy radę. Mega realistyczne, spójne idealnie wpasowujące w klimat pokoju.
Tym razem jest inaczej niż w Napadzie na bank, tutaj nie musimy być cicho, tutaj są emocje, które z nas już po chwili z nas emanują.
Ciekawie zbudowany finał historii – drobna pomyłka i misja jest nie do odratowania, więc trzeba uważać.
Graliśmy w wersję z Extra dodatkiem, jeśli tylko będziecie mieć taką możliwość – bierzcie ją bez zastanowienia. Historia przedstawiona jest rewelacyjna, bez problemu odnalazłam się w niej i bawiłam się znakomicie.

Widać autentyczną pasję właściciela i nastawienie na zadowolenie gości, czuliśmy się zaopiekowani i dopieszczeni pod każdym względem.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

kingamazur97
kingamazur97

Świeżak
12 pkt

2 opinie

130 MINUT AKCJI! SUPER PRZYGODA!

11.10.2019 | data wizyty: 07.10.2019

kingamazur97 2 opinie

Skorzystaliśmy z dostępnej opcji 130 minut akcji i był to strzał w dziesiątkę!
Najpierw Napad na Bank, następnie zaskakujące przejście do Pasażera.
Ale jeśli chodzi o Napad na Bank:
Pokój w środku prezentuje się niesamowicie. Od wejścia [spojler] robią wrażenie i jestem pewna, że nie tylko ja po wejściu powiedziałam "WOW". Robią mega wrażenie! [Spojler] jest po prostu fenomenalna. Każdy może poczuć się jak prawdziwy rabuś od pierwszej minuty rabunku.
Naprawdę pomysł na pokój oceniam bardzo wysoko, widać, że ktoś bardzo starannie przemyślał fabułę i zadbał o odpowiedni klimat. Ogólnie, klimat utrzymany od początku do końca, z dobrze dopasowanymi zagadkami. Sam pokój urządzony świetnie, bank jak prawdziwy i dzięki temu można na prawdę się wczuć. Wystrój trafiony w punkt.
Przede wszystkim na wielki plus zasługują zagadki- techniczne, różniące się od tych które często powtarzają się w innych pokojach, zaskakujące. Ważne jest, że są również spójne z klimatem bankowym i ściśle ze sobą powiązane. Są także logiczne, więc wszystko współgra. Zagadki są trudne jednak po ich rozwiązaniu jest duża satysfakcja ale trzeba trochę pogłówkować.
Napad na bank jest absolutnie rewelacyjnym pokojem, wysokie miejsce w rankingu nie jest tu żadnym przypadkiem. Mamy do czynienia z przemyślanym, logicznym scenariuszem, nie ma tu żadnej zagadki dołożonej "na doczepkę.
Pisząc tę opinię konieczne jest wyróżnienie obsługi. Wprowadzenie było precyzyjne, każdy z nas wiedział jakie reguły panują w pokoju, co można nam robić, a co nie. Jest to pewne ułatwienie, bo wiadomo potem na czym należy się skupić. Wydaje mi się, że dobra opieka obsługi jest bardzo pomocna, zwłaszcza dla grupy początkującej, jaką jesteśmy.

Bawiliśmy się bardzo dobrze zarówno w pokoju, jak i w poczekalni, co jest oczywiście zasługą fantastycznego właściciela, który chętnie z nami rozmawiał, wymienialiśmy opinie i poglądy i trochę pożartowaliśmy.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne