Adventure Hunters

Adventure Hunters

Partner Lockme

24

24 opinie

|

PL 38

Polska: 38. miejsce

|

9.9/10

Adventure Hunters (dawniej Exit Now) – niepowtarzalny klimat, niebanalne historie, ciekawe zagadki. Chcesz poczuć emocje? Zarezerwuj dogodny termin i daj się... [więcej]

2 2 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Adventure Hunters (dawniej Exit Now) – niepowtarzalny klimat, niebanalne historie, ciekawe zagadki. Chcesz poczuć emocje? Zarezerwuj dogodny termin i daj się ponieść zabawie.

Adres oddziału Warszawa Tarchomin (Polska)

Warszawa Tarchomin

Kępa Tarchomińska 6
03-113 Warszawa
(wjazd przez bramę przy barze pod 6)

Pokoje dostępne w oddziale Warszawa Tarchomin

Ostatnie opinie

maciejprostko
maciejprostko

Świeżak
14 pkt

1 opinia

Jak u Hitchcocka

16.06.2020 | data wizyty: 14.06.2020

Wiarygodna opinia

maciejprostko 1 opinia

Klimat pokoju jest absolutnie nie do podrobienia. Od samego początku są ogromne emocje, świetnie przemyślana cała przygoda w zasadzie od chwili otrzymania instrukcji dotarcia na miejsce , aż do szczęśliwego (lub nie) końca. Klimat niesamowicie wciąga i sprawia, że zapominamy o świecie do okoła i koncentrujemy się wyłącznie na tym, że chcemy uciec. :)

W pokoju w zasadzie nic nas nie jest w stanie wytrącić z przygody, nie ma elementów zaklejonych taśmą "nie dotykać", a nawet podpowiedzi, jeżeli są potrzebne, są tak przemyślane, że ani na moment nie gubimy niepowtarzalnego przeżycia.

Wystrój pokoju do bólu wręcz surowy, bez większych fajerwerków i udziwnień ale to właśnie jedna z większych zalet. Co istotne wszystko co jest w okół nas ma mniejsze lub większe znaczenie.

Obsługa to jedna z największych zalet tego pokoju, niesamowicie oddana temu co robi, nie sprawiająca wrażenia jakiejkolwiek rutyny, a do tego niesamowicie profesjonalna. Po wszystkim przyjemnością była rozmowa o elementach swojej gry jak i w ogóle o "biznesie". Od razu widać, że mamy do czynienia z pasjonatami.

Ten pokój ma jedną wadę! Po wizycie w nim, ciężko będzie wrócić do "standardowego ER", który powita nas ciasteczkami, kawką i miłą Panią z obsługi opowiadającą jak otworzyć kłódkę. Po prostu po wizycie w Okupie byłoby to nudne.

Absolutnie warte polecenia dla każdego kto lubi wczuć się w klimat.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Blazej_bebetter
Blazej_bebetter

Nawigator
104 pkt

32 opinie

Idealny powrót po przerwie

07.06.2020 | data wizyty: 06.06.2020

Blazej_bebetter 32 opinie

Byl to nasz pierwszy pokoj bo przerwie i bardzo dobrze wybraliśmy. Zacznę of tego, że wbilismy rekord więc przerwa nie odbiła się tak bardzo na formie jak myśleliśmy. Pokoj ewidentnie nam podpasował pod każdym względem. Wprowadzenie trzyma w napięciu. Początek mocny. Miejsce rozgrywki pasuje do klimatu. Nic nie jest przypadkowe. Troche surowo, ale przecież jesteśmy porwani więc nie spodziewamy się luksusu i pieknego wykończenia. Zagadki różnorodne i nastaiwone na współpracę. Nikt sie nie nudzi. Kazdy ma co robic. W trakcie gry pojawiało sie wiele niespodzianek i na kazdym kroku byliśmy zaskakiwani. Do tego świetna obsługa. Zakończenie miłe i w dobrej atmosferze. Mamy za sobą prawie 40 pokoi i ten wpada w czołówkę. Pozdrawiamy 😊

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

patrycjanadwodna
patrycjanadwodna

Podróżnik
31 pkt

29 opinii

Pojmani

07.06.2020 | data wizyty: 06.06.2020

patrycjanadwodna 29 opinii

Po długiej przerwie od escape roomów zdecydowaliśmy się na ten pokój w wersji hard. Jak dla mnie od początku do końca rewelacja :) Świetnym wyborem rozpoczęliśmy kolejny sezon escaperoomowania :D Z reguły znajdujemy elementy, które gdzieś tam nie do końca są spójne z grą lub lekko rozczarowują, a tutaj absolutnie każdy element gry został przemyślany, klimat znakomicie zbudowany i utrzymany przez całą grę. Zagadki nie przekombinowane, spójne i bardzo satysfakcjonujące. Mimo, iż jest to pokój dość oldscoolowy, nic nie jest oczywiste, banalne ani kiczowate. Każdy kolejny etap pokoju wciągał coraz bardziej i zaskakiwał pomysłowością. Każdemu polecę wersję hard mimo, iż nie mam porównania z light, ponieważ można poczuć się jak podczas prawdziwego porwania, a nikomu faktyczną krzywda na pewno się nie stanie :) Gorąco zachęcam do odwiedzenia tego pokoju!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Werga24
Werga24

Świeżak
11 pkt

3 opinie

Niesamowite emocje

25.02.2020 | data wizyty: 08.02.2020

Werga24 3 opinie

Bardzo klimatyczny pokój! Nie spodziewałam się, że escape room może przysporzyć mi tylu emocji w ciągu dwóch godzin! Od momentu rozpoczęcia zabawy wiedziałam, że nie jest to zwykły, standardowy pokój z zagadkami. [Spojler] jest na naprawdę wysokim poziomie, wręcz czułam się tak, jakby [spojler], co potęgowało wrażenia. Jest to kompletnie inny wymiar zabawy, który polecam każdemu, a sam pomysł okupu jest strzałem w dziesiątke, który każdy musi przeżyć! (tylko i wyłącznie w wersji hard)?

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Patryk M. 25
Patryk M. 25

Świeżak
14 pkt

3 opinie

Mega wrażenia!

23.02.2020 | data wizyty: 23.02.2020

Patryk M. 25 3 opinie

W 2020 roku mamy wiele escape roomów, do których większość wchodzi i generalnie po prostu „wie, za co się wziąć”. Tutaj jednak nie doświadczymy takiej prostoty, a czeka nas totalne przełamanie tradycyjnej konwencji czterech ścian i paru kłódek. Ja jako facet wchodzę tam i myślę, że będzie śmiesznie, jednak [spojler] jest na tyle wysoki, że po prostu nie masz wyboru - czujesz presję, zupełnie jakby okup nie miał być żartem, a zagadki same się nie rozwiążą, więc trzeba zacząć myśleć. Jest to diametralnie inny poziom escape roomu, w którym po prostu dochodzi ta dawka stresu (osobiście brałem udział w wersji hard), co dodaje ogromu wrażeń i emocji, a sam poziom wczucia się rośnie z minuty na minutę. Obsługa podchodzi do tego profesjonalnie, nie da się odczuć tutaj braku zaangażowania w żadnym aspekcie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto po prostu chce doświadczyć prawdziwych emocji! :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni