Activity Escape Room

Activity Escape Room

293

293 opinie

|

PL 165

Polska: 165. miejsce

|

8.9/10

Całkowicie nowa forma Escape Room, żeby się wydostać będziecie musieli wykonać szereg zadań zręcznościowych w specjalnie wykonanych strojach, które mają za z... [więcej]

0 Brak pokoi

0 Brak oddziałów

Opis firmy

Całkowicie nowa forma Escape Room, żeby się wydostać będziecie musieli wykonać szereg zadań zręcznościowych w specjalnie wykonanych strojach, które mają za zadanie ograniczyć wasze możliwości. Nasz pokój jest w klimacie Steampunkowym, a wszystkie zadania jak i całe wyposażenie naszego pokoju zostało wykonane ręcznie, specjalnie na potrzeby rozgrywki.

Ostatnie opinie

Ritititi
Ritititi

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Kreatywność na poziomie "Master"

27.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

Ritititi 1 opinia

Niebywałe, jakie pomysły mogą się kryć w głowach ludzi! Kiedy weszłam do pokoju, odniosłam wrażenie, że siedzę w mózgu Twórców i krążę po neuronach, a wycieczka ta przyprawia o zawrót głowy ;). Każde z zadań w sposób zaskakujący przechodzi w kolejne, wszystkie elementy idealnie do siebie pasują, pokój jest pełen zadziwiających mechanizmów i zakamarków. Całości dopełnia totalnie „odjechana” warstwa wizualna oraz kostiumy, dzięki którym czuliśmy się jak superbohaterowie. Gra wymaga bardzo dużej współpracy, zdolności manualnych i… cierpliwości, więc wypieki wykwitły na naszych twarzach, a emocje sięgały zenitu!!
Polecam ten pokój wszystkim, którzy szukają wyrafinowanej rozrywki, a Twórcom gratuluję sukcesu, bo nie ma drugiego takiego miejsca w naszym kraju!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Alien
Alien

Podróżnik
44 pkt

9 opinii

Ech...

25.03.2019 | data wizyty: 24.03.2019

Alien 9 opinii

Nie lubię dawać negatywnych opinii, ale w tym przypadku nie mam wyboru.
Długo głowiłem się co mogłoby być na plus w tym pokoju.
Jedyne i to dosłownie jedyne co przychodzi mi do głowy to poskręcana konstrukcja z metalu przypominająca wszelkie "zadziwiające maszyny".
I nawet nie można nazwać ją zagadką.
I tu przechodzimy do głównego problemu tego pokoju.
Brak zagadek. Nie ma tu miejsca na myślenie czy zastanawianie się.
Znajdujesz rzecz i używasz gdzieś, by zdobyć inną rzecz i użyć gdzie indziej.
Przechodząc przez ten pokój podobały mi się mechaniczne pomysły. Problem w tym, że widziałem je już w innych pokojach, gdzie były jako dodatkowy motyw klimatyczny albo odmiana od szyfrów i kłódek. Tutaj nie było nic innego poza nimi.
Kolejny problem to "gate'owanie" czyli jeśli nie znaleźliśmy rzeczy, której mamy użyć to stoimy w miejscu. Wyglądało to tak, że w grupie czteroosobowej dwie osoby walczyły nad zagadką, a reszta stała i się przyglądała, a gdy trafiliśmy na rozwiązanie...o pardon, mam na myśli zdobyliśmy potrzebną rzecz to ci co się nudzili wyrywali ją i lecieli do kolejnego ustrojstwa, żeby nie umierać z nudów.
Oczywiście niektóre zdobyte rzeczy trzeba było użyć wielokrotnie, bo po co komu zastanawianie się nad użyciem właściwej.
Jednym słowem pokój można zaliczyć w dwie osoby. Każda kolejna będzie się tylko nudzić.
Klimat pokoju to nieporozumienie. To jakby rozlać trochę niebieskiej farby z kieliszka i nazwać to basenem.
Gdzie tu Steampunk, gdzie tu Alicja? Jak słusznie zauważyła koleżanka z którą tam byłem: wystarczyłoby kilka plakatówek i pół godziny roboty, by wyglądało tam o niebo lepiej.
Najwyraźniej cały zapał został włożony w kilka mechanicznych gadżetów i metalowych dodatków.
O obsłudze też nie mogę powiedzieć nic dobrego. Pani, która nas wprowadzała wyglądała na znudzoną swoją pracą i tak jakbyśmy przeszkadzali jej. Nawet na wstępie dodała, że nie daje żadnych wskazówek nawet jeśli mielibyśmy wyjść z pokoju bez "rozwiązania" ergo "proszę mi nie zawracać głowy".
Ten pokój nadaje się na pokazywanie go na objazdowych festynach albo dla dzieci, które nie są w stanie knuć nad szyframi i kodami.

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 2/10

Poziom trudności: Łatwy

wolenderweronika
wolenderweronika

Nawigator
105 pkt

14 opinii

Dawaj te "cycki" ja wkręcam głowę i uciekamy :)

24.03.2019 | data wizyty: 23.03.2019

Wiarygodna opinia

wolenderweronika 14 opinii

Zupełnie inny świat!!!
Ktoś kto go stworzył musiał mieć nieźle... Inne podejście do escape room'ów.
Przede wszystkim na dzień dobry poraża techniczne zaawansowanie ręcznie wykonanych elementów. Wszystko się tam zgrywa, wszystko działa. Klimat - niesamowity, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, gdyż stworzony wyłącznie pod potrzeby tego pokoju. Osobno komponowana muzyka, grafika, całość utrzymana w steampuknowym stylu... Kreatywność nie zna granic... wchodząc do tego pokoju, przekonasz się o tym - co można zrobić ze starych narzędzi dziadka? :D
Właściciel a zarazem MG, jest niesamowity - tak pozytywnego człowieka dawno nie widzieliśmy, a do tego widać u niego prawdziwą pasję tworzenia. Kiedy opowiadał o tym jak powstawał pokój, aż oczy mu się uśmiechały!!!
Zagadki wymagające cierpliwości, współpracy, kombinowania i kilogramów kreatywności !!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

VaIkiria
VaIkiria

Podróżnik
30 pkt

13 opinii

Warto znaleźć się po drugiej stronie

20.03.2019 | data wizyty: 17.12.2018

VaIkiria 13 opinii

Już na początku otrzymaliśmy magiczne stroje, w których pozostaliśmy do końca naszej przygody. Zagadki nietypowe, bardzo ciekawe. Mała przestrzeń, jednak bardzo dobrze wykorzystana.

+ pomysłowe zagadki
+ obsługa
+ wystrój
+ stroje - utrudniają poznawanie pokoju, ale w przyjemny sposób

- pokój wydaje się trochę podniszczony
- zdjęcia słabej jakości

Poziom dość trudny, na pewno nie dla początkujących grup. Warto już mieć jakieś doświadczenie :) Przyda się sprawność fizyczna :D

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny

Dagmara Małecka
Dagmara Małecka

Podróżnik
28 pkt

14 opinii

Nietypowy

13.03.2019 | data wizyty: 09.03.2019

Dagmara Małecka 14 opinii

Jest inny od reszty, nietuzinkowy - tak w skrócie można powiedzieć. Pokój naprawdę nas zaskoczył swoją "odmiennością" Wszystko logiczne i składające się w jedną całość. Bardzo miło spędzony czas. obsługa rewelacyjna bez spin i na luzie.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni