Action Escape

Action Escape

Partner lockme

0

Brak opinii

|

PL 40

Polska: 40. miejsce

|

0/10

Action Escape dąży do tego by oferować swoim klientom escape roomy nowej generacji, z zupełnie odświeżoną i niespotykaną formułą gry. [więcej]

3 3 pokoje

1 1 oddział

Opis firmy

Action Escape dąży do tego by oferować swoim klientom escape roomy nowej generacji, z zupełnie odświeżoną i niespotykaną formułą gry.

Adres oddziału Poznań (Polska)

Poznań

Bukowska 32/2a

Pokoje dostępne w oddziale Poznań

Zamknięte pokoje w oddziale Poznań

Ostatnie opinie

Jakub-theDoorKicker
Jakub-theDoorKicker

Podróżnik
34 pkt

6 opinii

Raport z misji

16.02.2020 | data wizyty: 16.02.2020

Jakub-theDoorKicker 6 opinii

Jest to w mojej opinii jeden z najwybitniejszych escape roomów w jakich do tej pory byłem, a byłem już w niemałej ich ilości. Klimat od początku trzymający w napięciu i ani na moment nie odchodzący od głównego tematu. Interesujące i oryginalne wprowadzenie, jak i sam styl wykonania i poniekąd odwrócenia klasycznej idei escape roomów - do mnie osobiście bardzo przemawia. Wprowadzenie zawiera elementy role-play, więc larpowcy mogą się tu odnaleźć. Cała rozgrywka łączy elementy statyczne i dynamiczne akcje - każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecam drużynom, które potrafią wspólnie kooperować i własnymi reakcjami wpływać na przebieg zabawy.

Jeśli chodzi o czysto techniczne refleksje - klimat na najwyższym poziomie, zagadki liniowe, poniekąd łatwe ale ich rozwiązanie w specyficznych warunkach nie jest takie proste. Napięcie narasta z każdą chwilą i trzyma do samego końca. Choć nie znajdziecie tu skomplikowanych kompilacji i mechanizmów, to jednak zastosowane rozwiązania w zupełności wystarczą i wpisują się logicznie w fabułę. Polecam wszystkim, naprawdę warto tutaj zajrzeć nawet na początku swojej przygody z ER.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Patryk P. 26
Patryk P. 26

Świeżak
14 pkt

1 opinia

Bez kaca, za to Vegas w Poznaniu

15.02.2020 | data wizyty: 08.02.2020

Wiarygodna opinia

Patryk P. 26 1 opinia

Pokój inny niż wszystkie, w których do tej pory byliśmy. Zagadki niby łatwe, a jednak trudne i nie do końca oczywiste. Mega plus za kasynowy klimat i obsługę oraz możliwość umilenia sobie oczekiwania, kiedy reszta rozwiązuje zagadki :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Kacper G. 2
Kacper G. 2

Skaut
61 pkt

41 opinii

45.

15.02.2020 | data wizyty: 10.02.2020

Wiarygodna opinia

Kacper G. 2 41 opinii

Poziom trudności zaznaczyłem jako trudny, mimo iż same zagadki (było ich naprawdę sporo) w większości logiczne i przemyślane, tylko trzeba wpaść na rozwiązanie. A było to utrudnione przez panujący klimat, towarzyszący przez cały czas, którego nie jestem w stanie opisać słowami. Przed pójściem do tego pokoju należy przeczytać uważnie, to co napisane jest zarówno w fabule, jak i na stronie. Fenomenalny wystrój, genialnie poprowadzona historia. Czas mija tu naprawdę szybko, mimo braku wyznaczonego sztywnego limitu. Wielki plus za system podpowiedzi wpasowany w klimat, z którym jeszcze nigdzie się nie spotkałem. Tak jak napisano w fabule, nie jest to odpowiedni pokój na pierwszą wizytę. Mimo sporego doświadczenia, ciągle czułem się zagubiony jak dziecko we mgle. Drugi pokój w tej firmie, drugi który czymś zaskoczył, drugi z zasłużoną 10.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

wrut
wrut

Świeżak
9 pkt

1 opinia

Czy leci z nami ósmy pasażer?

09.02.2020 | data wizyty: 07.02.2020

wrut 1 opinia

Pokój świetnie oddaje klimat z filmów o Obcym za sprawą wystroju i efektów. Kategoria thriller jest tu w pełni zasłużona - nasz oddział był trzymany w napięciu do samego końca, rozwiązując zagadki wczuliśmy się w role i z pewnością przejmowaliśmy się kosmicznym BHP bardziej niż załoga Przymierza.

Łamigłówki wykorzystywały ciekawe rekwizyty (również w klimacie), a na 3 osoby zagadek było w sam raz, każdy miał okazję się wykazać. Pewnym zaskoczeniem było jak szybko minęła godzina i udało się akurat z sukcesem wykonać misję. Poszliśmy po dobrą zabawę i ją dostaliśmy, wraz z mocną dawką emocji.

Całość 9-10, trudno mi się do czegokolwiek przyczepić. #opiniaświeżaczka

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Action Escape

Bardzo dziękujemy za opinie! Cieszy nas docenienie naszych starań w budowaniu napięcia, a w szczególności fakt, że grupa po prostu świetnie się bawiła. Dziękujemy również za komentarz w przekazany nam w dodatkowych informacjach od graczy, na pewno weźmiemy to pod uwagę, choć jak sami zauważyliście, również może to budować klimat :)
Pozdrawiamy!

Kacper G. 2
Kacper G. 2

Skaut
61 pkt

41 opinii

Szperacze

08.02.2020 | data wizyty: 05.02.2020

Kacper G. 2 41 opinii

Klimat - naprawdę można było poczuć się jak w jakimś opuszczonym centrum badawczym, brak było elementów, które nie pasowały do tego pokoju.
Zamysł fabularny bardzo ciekawy, wprowadzenie i wytłumaczenie wszystkiego szczegółowe. [Spojler] - ciekawy pomysł, choć przydało by się zaangażować każdą z nich w równym stopniu.
Zagadki - wszelakiego rodzaju, poprowadzone liniowo, wymagające współpracy, wiele szukania, co zdecydowanie mnie uradowało, ponieważ to jedna z moich ulubionych aktywności w escapach. Zdecydowanie w tym przybytku trzeba mieć łeb na karku i nie zapominać o zabieraniu ze sobą wszystkiego, co może się przydać. Także organizacja przede wszystkim.
Pokój polecam raczej ekipom już mającym za sobą kilka podobnych przygód, mimo sporego doświadczenia wyszedłem nieco po godzinie zabawy.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Action Escape

Bardzo dziękujemy za opinie!
Cieszy nas to, że elementy, na które sami najczęściej zwracamy uwagę będąc w escape roomach są w opinii wskazane jako pozytywne :)
Co do rzeczy oznaczonej (automatycznie przez lockme) jako spoiler, domyślamy się o co może chodzić i zapisujemy sobie wszystkie sugestie, aby pokój był tak dobry jak to tylko możliwe.
Pozdrawiamy!