Opinie do pokoi są sercem lockme. Dzięki nim budowany jest ranking i to właśnie one pomagają Wam wybrać ten jeden idealny pokój na kolejną wizytę. Teraz nie dość, że możecie pomóc innym w wyborze pokoju, to dodatkowo możecie wygrać voucher, który pokryje koszty Waszych kolejnych wizyt w escape roomach.

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w konkursie na rzetelną opinię. Zasady są bardzo proste! Jak wygrać? Wystarczy, że w okresie od 14.11.2018 do 14.12.2018:

  • Zarezerwujesz wizytę w escape room za pomocą lockme.pl
  • W trakcie rezerwacji w koszyku zaakceptujesz regulamin konkursu
  • Wystawisz opinie na lockme do pokoju, w którym byłeś


Jak widać jest to bardzo proste. Co ważne, do konkursu liczy się każda opinia wystawiona w tym okresie, spełniająca wymogi konkursu.

Kto wygra?

Zwycięzcę wyłoni nasze Jury spośród wszystkich zgłoszonych opinii. Wygra najbardziej rzetelna i kreatywna opinia. W kreatywności nie chcemy Was ograniczać, jednak jeśli jeszcze nie wiecie, na czym polega rzetelna opinia Escape Roomu, to sprawdźcie nasz wpis na ten temat pod tym linkiem

Co jest nagrodą?

Jakiś czas temu nie na marne pytaliśmy się Was na grupie fanów Escape Roomów, jaka nagroda byłby dla Was najciekawsza. Praktycznie jednogłośnie odpowiedzieliście, że najlepszy dla Was będzie voucher na kolejne wizyty w Escape Roomach. Dlatego też zdecydowaliśmy się, że przy tej edycji tego konkursu będzie do wygrania voucher o wartości 750zł. Warto zagrać!

Zapraszamy do udziału w konkursie !

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj