Noc Zagadek w Lublinie

12.11.2019

Noc Zagadek w Lublinie

Noc. Pusta galeria handlowa. Zaraz, czy aby na pewno taka pusta? Przed wszystkimi fanami ucieczek pochodzących z Lublina i okolic nie lada wyzwanie - już w nocy z 7 na 8 grudnia w Galerii Olimp odbędzie się Noc Zagadek, czyli połączenie masowego escape roomu z grą miejską. Lubelska edycja koordynowana będzie przez firmę LetMeOut.

Co czeka nas w grudniową noc?

Tym razem wirus przemieniający ludzi w zombie zawędrował aż do Lublina, gdzie zagraża wszystkim jego mieszkańcom. To właśnie w tutejszej Galerii Olimp, jednym z największych centrów handlowych w Lublinie, gracze będą musieli podołać bardzo wymagającemu i odpowiedzialnemu zadaniu - trzeba znaleźć szczepionkę. A wszystko to połączone będzie z tym, co lubimy najbardziej, czyli z zagadkami! Bądźcie spostrzegawczy i myślcie logicznie, nie będzie potrzebna Wam żadna wiedza z zewnątrz.


Podczas gry będziecie wspierani przez aplikację, w związku z czym warto naładować telefon przed wybraniem się na nocny podbój lublińskiej galerii handlowej. Aplikacja będzie udzielać Wam podpowiedzi i sprawdzać postępy gry. Być może będziecie najszybsi - to już zweryfikujemy na miejscu!


Oprócz zagadek będzie towarzyszyła Wam zgraja zombie, żołnierzy oraz epidemiologów. Ale nie bójcie się - nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona obiektu, koordynatorzy zabawy oraz ratownicy medyczni, a w razie potrzeby będziecie mogli opuścić galerię w każdej chwili. Miejsc jest 600, a zabawa potrwa od północy do maksymalnie 4 nad ranem.

Dane wydarzenia

Termin: noc z 7 na 8 grudnia 2019
Godziny: 0:01 - 4:00
Miejsce: Galeria Olimp w Lublinie
Strona wydarzenia i bilety: KLIK
Facebook: KLIK
Wydarzenie na FB: KLIK

O tym wydarzeniu z edycji w Legnicy napisaliśmy już jeden artykuł na blogu, który możecie przeczytać tu: LINK

Przeczytaj również:

Pomysły na prezent dla fana escape roomów

Pomysły na prezent dla fana escape roomów

04.12.2019

Święta już za trzy tygodnie - dla jednych będą to “aż trzy tygodnie”, dla innych - “tylko”. Wiele zależy od nas samych, w tym od naszej umiejętności organizacji czasu i działań oraz kreatywności w kwestii pomysłów na prezenty dla najbliższych. Jedno jest pewne - ze względu na ogromną ilość zamówień u kurierów warto już teraz zamówić podarunki. A jeśli nie macie pomysłu - zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dla fanów główkowania.

Czytaj więcej
Halloween 2019 - lista ofert

Halloween 2019 - lista ofert

21.10.2019

Do Halloween zostało jeszcze parę dni, jednak warto jest zaplanować ten dzień dużo wcześniej, ponieważ wiele firm robi z tej okazji różnego rodzaju promocje oraz akcje specjalne. Postanowiliśmy - podobnie jak w zeszłym roku - przygotować dla Was listę promocji i ofert naszych partnerów z całego kraju. Lista będzie wydłużana na bieżąco, dlatego zachęcamy do śledzenia posta i regularnego odświeżania! Szczegóły promocji, które są już wgrane na lockme, możecie podejrzeć w opisie promocji widocznym w profilu pokoju danej firmy, z poziomu którego możecie również dokonać rezerwacji przypisanej do danej oferty.

Czytaj więcej

Znajdź idealny pokój dla siebie