Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Kwarantanna
Partner lockme

Kwarantanna

Łódź | Łódzkie | Portal Zagadek

9.5/10
Łódź: 11. miejsce | Łódzkie: 11. miejsce | Polska: 233. miejsce

 • 2-6 osób
 • brak informacji
 • 59 minut
 • Horror

Chiński koncern farmaceutyczny Ixion w swoich tajnych laboratoriach opracowuje recepturę unikalnego wirusa D12 planując zbicie miliardów dolarów na sprzedaży szczepionek. Kontrola nad badaniami nie idzie jednak w zaplanowanym przez naukowców kierunku, a zarażeni wirusem doświadczają silnych halucynacji, deformacji ciała i transformacji w kierujące się pierwotnym instynktem bestie. Jedną z zarażonych okazuje się 24 letnia Rebeka – studentka medycyny, która wraca z wyprawy do Chin. Wraz z innymi zarażonymi zostaje zamknięta na przymusowej kwarantannie w przemysłowym kampusie. Gdzieś w środku podobno znajduje się ampułka z antidotum – jedyna nadzieja na przetrwanie.

Jako grupa śmiałków postanawiająca odnaleźć resztki płynnego diamentu wkraczacie na teren wysokiego ryzyka. Kiedy zamkną się za Wami drzwi nie będzie już odwrotu…

 • Możliwość gry po angielsku
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Promocje

 • Jeszcze więcej adrenaliny!

  Ważny od 01.08 do 30.09

  Każdy kolejny zamówiony pokój z tej firmy w ramach promocji będzie tańszy o 20,00 zł

Adres

Portal Zagadek

Portal Escape Games
ul. Piłsudskiego 135
92-318 Łódź
Teren WI-MA
Wejście C5
https://goo.gl/zNbu9m
Wjazd od ul. Piłsudskiego, pod zegarem w lewo, następnie drugie prawo.

Strona WWW 423072606 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Cennik

Wejście dla 2 osób :: 100zł
Wejście dla 3 osób :: 110zł
Wejście dla 4 osób :: 120zł
Wejście dla 5 osób :: 130zł
Wejście dla 6 osób :: 140zł

Dane właściciela
einkubator sp. z o.o.
Aleja Kościuszki 132
90-451 Łódź
NIP: 7282797153
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 122 opinie o tym pokoju

9.5/10

Łódź: 11. miejsce
Polska: 233. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.6/10

0

2

26

70

24

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • adelaide89

  adelaide89

  Liczba recenzji: 43 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  strefa kwarantanny

  09.05.2018 | data wizyty: 28.04.2018

  Ciekawy, dobrze wykonany pokój. Klimat dość mroczny dzięki umiejscowieniu w starych pofabrycznych budynkach, odpowiednia ścieżka dźwiękowa wzbudza niepokój. Nie przesadzałabym jednak z poziomem straszności - nie jest to może pokój dla dzieci, ale zawału raczej nikt nie dostanie ;)

  Największą zaletą są tu przemyślane, logiczne zagadki. Nie trzeba przeszukiwać każdego kąta, wystarczy pomyśleć. Rozwiązania są nieszablonowe i łącza różne elementy, jest trochę elektroniki, trochę klasycznych łamigłówek. Na pewno nie można się tu nudzić :)

  Mały minus za problemy techniczne (wszystko kiedyś musi się popsuć ;)) - straciliśmy niepotrzebnie kilka minut, ale obsługa szybko rozwiązała problem i dalej wszystko działało bez zarzutu.

 • Alicja K. 10

  Alicja K. 10

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  W poszukiwaniu antidotum.

  14.06.2018 | data wizyty: 26.03.2018

  Tak bardzo chcieliśmy znaleźć antidotum i ocalić ludzkość, że przy rezerwacji zapomnieliśmy spojrzeć na kategorię pokoju :O i byliśmy w ciężkim szoku gdy okazało się, że to horror...
  ... ale na odwrót nie było już szans, ponieważ drzwi za nami zostały już zamknięte.

  Być może z własnej woli nie wybrałabym tego pokoju do odwiedzenie, jako drugiego w swoim życiu, ale po fakcie mogę śmiało stwierdzić, że nie żałuję ;) Było mrocznie, tajemniczo i strasznie (!), ale jednocześnie ciekawie, intrygująco i zachęcająco.
  Zagadki różnorodne i ciekawe, ale momentami odrobinę (dosłownie maleńką odrobinę) niedopracowane. Być może dlatego do wyjścia zabrakło nam 2-3minuty... a może to po prostu jeszcze brak wprawy ;)

 • Mała :)

  Mała :)

  Liczba recenzji: 24 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  no i zaczęły się zawroty głowy...

  29.10.2017 | data wizyty: 29.10.2017

  ciekawy...
  klimatyczny...
  trochę mroczny...
  trzymający w napięciu...
  Jednak typowym horrorem bym go nie nazwała.

  Zagadki przemyślane - tworzą spójną, logiczną całość. Autorzy zastosowali niespotykane rozwiązania, wplatając w fabułę trochę elektroniki, nauki, jak i zwykłą kartkę papieru :) Warto tu zajrzeć, nawet mając w perspektywie rychłą śmierć.

 • Tomek W. 1

  Tomek W. 1

  Liczba recenzji: 6
  Wiarygodna opinia

  Udany eksperyment

  04.03.2018 | data wizyty: 03.03.2018

  W pokoju panuje półmrok i należy działać z oświetleniem. Co już samo w sobie dodaje smaczku, budując i tak gęsty niczym śmietana klimat. Jako pokój o tematyce ,,horrorowatej'' sprawdza się nad wyraz dobrze, można w paru momentach poczuć dreszczyk emocji, ale nie ma mowy o głębszych przeżyciach. Wszystko jest odpowiednio wyważone, a to się ceni. Gdyby obsługa przed wejściem dawała pampersy to mógłbym się obawiać, jednak nie jest aż tak strasznie ;)

  Zagadki w lwiej części opierają się na spostrzegawczości i przypisaniu szeregu znaków do siebie. Jest świetny patent niczym z najnowszej odsłony gry - Resident Evil VII i zastanawiam się, czy twórcy zaczerpnęli inspiracji z pewnej kasety ;) Ogólnie wszystko na plus, bo widać, że ekipa postarała się o różnorodność i odpowiedni klimat. Muzyka budująca atmosferę, ciekawa historia i niewiadoma skrywana za....(niech to będzie tajemnicą)
  Mojej ekipie udało się wyjść...10 minut po czasie, niektórzy byli wściekli na siebie, bo kluczowe okazały się pierwsze minuty, które zgodnie ze standardem ER są najtrudniejsze.

  W ostatecznym werdykcie ocena byłaby zdecydowanie wyższa , gdyby nie fakt, że niektóre elementy były ukryte na zasadzie ,,niemożliwych do znalezienia''. Bo jeżeli 4 pary oczu nie wystarczą na wyszukanie pewnego elementu to coś jest nie tak....
  Przez to poziom trudności sztucznie winduje pod trudny, mimo że same zagadnienia są średnie. Amen ;)

 • dobrostaj

  dobrostaj

  Liczba recenzji: 2
  Wiarygodna opinia

  Napięcie rośnie

  15.01.2018 | data wizyty: 14.01.2018

  W pokoju nie ma czasu na nudę, autorzy zastosowali bardzo zróżnicowaną gamę zagadek, które łączą się ze sobą bardzo spójnie. Emocje rosną w miarę rozwoju sytuacji. Być może nie jest to pokój dla osób "uczulonych" na adrenalinę. Dla mnie świetna zabawa! Polecam!

 • Magdalena R. 1

  Magdalena R. 1

  Liczba recenzji: 45
  Wiarygodna opinia

  Mrocznie

  02.07.2017 | data wizyty: 18.02.2017

  Zdecydowanie polecam nawet na randkę we dwoje :) bardzo nam się podobało :)

 • Marcin B. 11

  Marcin B. 11

  Liczba recenzji: 12 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Czegoś zabrakło.

  01.04.2017 | data wizyty: 26.03.2017

  Pokój surowy, a niektóre elementy wystroju wydają się umieszczone na siłę, aby były. Wprowadzenie poprowadzone bardzo od niechcenia, zupełnie nie budując klimatu. Niektóre zagadki utrudnione na siłę, lub wręcz źle zaprojektowane: Patrzę na Ciebie nieszczęsny remixie...

  Sporo fajnych pomysłów, duży potencjał, ale nie do końca wykorzystany. Mogło być super, a wyszło przeciętnie. Szkoda.

  P S
  Polecam pomyśleć o jakiejś kartce z długopisem do zapisywania, bardzo tego w pokoju brakuje, a dałoby się idealnie wpasować to w wątek fabularny.

 • faustrat

  faustrat

  Liczba recenzji: 144
  Wiarygodna opinia

  obudzić w sobie zwierze ...

  19.11.2016

  Choć pokój jest daleko zlokalizowany od ścisłego centrum zdecydowanie polecamy odwiedzić go chociażby ze względu na niesamowita i klimatyczną lokalizację. Jest tu mnóstwo emocji nawet w dojściu do samego pokoju rozgrywki. Zrobiony w pełni profesjonalnie. Nie jest łatwy a do tego my graliśmy na wysokim poziomie adrenaliny. Dzięki temu zapamiętamy go na długo . Obsługa pomocna o fachowa. Plecamy

 • Rafał H.

  Rafał H.

  Liczba recenzji: 37 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Rezydencja zła

  10.10.2016 | data wizyty: 10.10.2016

  Z pierwszej podpowiedzi skorzystaliśmy już szukając wejścia. Udało się i tak oto zostaliśmy poddani kwarantannie. Czy przeżyjmy? Wszystko wskazuje na to, że Rebece, która była zamknięta przed nami się nie udało. Czy możliwe w ogóle jest wydostanie się z tego miejsca? W pokoju znajdziemy trochę kłódek, w tym nietypowych. Również kilka sprawdzonych zagadek. Ale były też świeże, ciekawe rozwiązania, w tym kilka bardzo zaskakujących. Poziom zagadek określiłbym jako średnio-trudny - dobrze zbalansowany. Co bardzo istotne, rozwiązanie zagadek było logiczne i dało się je znaleźć bez korzystania z podpowiedzi. Zaliczyłbym go do swoich top 3 pokoi (odwiedziłem kilkanaście). W trakcie polecam zwracać uwagę na oprawę audio.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • lukwych l.

  lukwych l.

  Liczba recenzji: 175 Profil FB

  Problemy z wirusem

  02.09.2018 | data wizyty: 14.07.2018

  Tym razem w ramach uciekania wyjazdowego odwiedziliśmy Łódź i Portal Zagadek. Sympatyczna i gadatliwa obsługa po naszej ucieczce z Inferno poddała naszą 4 osobową grupę doświadczonych dorosłych Kwarantannie. I przyznam, że atmosfera pełna mroku i niepokoju podziałała na nas demobilizująco. Niestety ja w klimat wirusa wczułem się za bardzo i więcej czasu spędziłem na walce z samym sobą zamiast z pokojem, co wybiło moją drużynę z uderzenia. Dodatkowo mrok jak zawsze obniżył naszą spostrzegawczość i utrudnił dokładne przeszukanie. Efekt końcowy - pomimo fajnych i oryginalnych zagadek zostaliśmy pokonani (zabrakło nam czasu) i nie tylko musieli nas wypuścić, ale również nie zobaczyliśmy zakończenia. Inna sprawa, że mieliśmy problemy techniczne w trzech miejscach (drobne usterki w stylu słabych baterii - nic poważnego) i trochę czasu na to straciliśmy. Trudność oceniam na średnią - w pełnej formie i zmotywowani dalibyśmy radę. Zdecydowanie odradzam pokój początkującym - zagadek jest sporo i doświadczenie jest tu absolutnie wymagane. Ocena końcowa w mojej nowej podwójnej skali:
  - lokalnie - 10/10 (taka ocena widnieje na serwisie)
  - ogólnopolska - 9/10 (minus za oszczędny wystrój i problemy techniczne).
  Generalnie znów zaskoczyła mnie pomysłowość Portalu i nietypowość ich zagadek. Niestety słabszy wystrój pokoju i kilka standardowych kłódek sprawiły, że Kwarantannę oceniam minimalnie słabiej niż Inferno. Planujemy jednak wrócić tu za jakiś czas, najchętniej po zmianach, dokończyć pokój i zrewidować swoją opinię.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 11 12 13

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM