Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room VR / The ship
zamknięty

VR / The ship

Łódź | Łódzkie | Mysterious Room

Pokój zamknięty

 • 1-2 osób
 • brak informacji
 • 50 minut
 • Przygodowy

...ponura, ciemna noc! niepokojący ryk oceanu, skrzypiący stary kadłub a w tym wszystkim Ty - uwięziony pod pokładem osiemnastowiecznego galeonu!

`The Ship` to przygoda, którą przeżyjecie w świecie wirtualnej rzeczywistości.
Mamy dla Was dwa stanowiska i dwa komplety sprzętu, który pozwoli zanurzyć się w morskiej opowieści.
Sama rozgrywka przeznaczona jest dla pojedynczego gracza ale rezerwacja zakłada udział dwóch uczestników więc będziecie bawić się równolegle! /challenge or cooperation;)

Każdy ma dwie szanse na ucieczkę, pojedyncza próba trwa 20 min.

It's 18th century. You were sailing across the Indian Ocean. Suddenly you woke up under the deck of the unknown ship and you realize that all doors are locked and you are trapped. You are confused because you don’t know what has happened. Last thing you can remember is that your ship was boarded by enemies. All men from your crew were killed but you were left alive and captured. You know that your kiddnapers will either kill you or sell you as a slave... And you really don’t know what is worse. You are thirsty and sore but willing to gather all strenght you have left to survive.

God, help me escape!

Adres
Dane właściciela
Navi Concept s.c.
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
NIP: 947 198 24 73

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 7 opinii o tym pokoju

9.4/10

Brak danych

Obsługa 10.0/10

Klimat 9.3/10

0

5

2

0

0

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • agnieszkaswiniarska

  agnieszkaswiniarska

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Rewelacja

  15.01.2018 | data wizyty: 11.12.2017

  Bardzo fajne przeżycie. Połączenie wirtualnej rzeczywistości z escapem to poezja. Człowiek zapomina o tym, że stoi na podłodze.

 • Rafał H.

  Rafał H.

  Liczba recenzji: 37 Profil FB

  Wirtualny statek

  04.08.2018 | data wizyty: 03.08.2018

  Obawiałem się, że sterowanie będzie kiepskie, z powodu niskiej precyzji lub rozkalibrowywaniu się układu. Okazało się, że interfejs i sterowanie były bardzo płynne. Sama przygoda niezbyt wysublimowana. Zagadki przeciętne. Gra bardzo krótka. Dwie osoby grają zupełnie niezależnie - mogą sobie wzajemnie podpowiadać, ale prowadzą oddzielne gry. Telefony się przegrzewają i po 7-8 minutach gra zaczyna mocno haczyć. Ale to z pewnie z powodu dzisiejszej pogody - okrutny ukrop. Dlatego też musieliśmy dodatkowo odczekać pomiędzy grami. Obsługa na najwyższym poziomie - bardzo miły gość :-). Mieliśmy bonusową sesję z inną grą.

 • Room Busters

  Room Busters

  Liczba recenzji: 151 Profil FB

  Ahoj wirtualna przygodo!!! :)

  09.08.2017 | data wizyty: 01.08.2017

  Gra pozwala nam wcielić się w marynarza pojmanego i zamkniętego na statku, który musi wydostać się z niewoli. Mamy tutaj kilka zagadek logicznych, sporo "znajdziek" i łączenia faktów, ale wszystko zachowane w klimacie. :)
  Sam czas rozgrywki jest idealnie dopasowany na spędzenie w technologii VR. Wrażenie innej rzeczywistości jakiego tu doznamy jest bardzo unikatowe. Ciekawe jest uczucie "oszukania" mózgu i błędnika, który nagle zaczyna nas kołysać jak na prawdziwym morzu. ;)
  Bardzo dobre jest to, że twórcy cały czas pilnują i łatają grę jeśli, w międzyczasie, wyjdzie jakiś błąd, a nie jest to po prostu wrzucona gra na zasadzie "jak się psuje to trudno".
  Zanim ktokolwiek będzie coś zarzucał... nie, nie jest to coś co mogłoby zastąpić escape roomy w realu. Jest to raczej przyjemny i nowatorski sposób spędzenia czasu, dostarczający innych, nowych wrażeń. Umożliwia stworzenie miejsc, które są niemożliwe do osiągnięcia w czterech ścianach pokoju, a technologia VR sprawia, że doznania i wrażenie przestrzeni lub wysokości są całkiem rzeczywiste.

 • Trzy Świnki

  Trzy Świnki

  Liczba recenzji: 156 Profil FB

  Kurs na latarnię Panie Bosman!

  13.08.2017 | data wizyty: 13.08.2017

  Mysterious jak zwykle mocno zaskakuje! Jeszcze nikt aż tak nie wyszedł poza szablon! Z zewnątrz podobno każde z nas wyglądało komicznie.
  Zdecydowaliśmy się na VR mimo pierwszego kontaktu z nim i nie zawiedliśmy się! Mimo, że grafika sporo odbiega od rzeczywistości to szacun dla twórców.
  Jak na pierwszy taki kontakt to pokój stosunkowo trudny. Nie zauważa się tego wszystkiego co normalnie w realu. Zagadki sympatyczne chociaż wszystko opiera się na szukaniu i spostrzegawczości.
  Czekamy na rozwój! Polecamy wszystkim!

 • Niewiem

  Niewiem

  Liczba recenzji: 4 Profil FB

  Pierwszy VR pokój w Łodzi

  09.08.2017 | data wizyty: 08.08.2017

  Ogólnie przypomian ot bardziej takie przeglądarkowe gierki typu wyjdź z pokoju z tym, że jest dużo bardziej imersyjne :)

 • karols10

  karols10

  Liczba recenzji: 1

  VR pokoje przyszłości?

  29.12.2017 | data wizyty: 16.12.2017

  Bardzo ciekawy pokój, można rzeczywiście poczuć się jak pod pokładem starego statku. Jest to bardzo ciekawe doznanie, mimo że grafika jest nie na najwyższym poziomie, ale jak najbardziej odpowiednim do dostarczenia wysokiej jakości rozrywki w tego typu grze. Zagadki nie są zbyt trudne, także jest to pokój zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych graczy, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Zdecydowanie polecam!

 • Natalia K. 34

  Natalia K. 34

  Liczba recenzji: 1

  Ahoj Piraci

  24.10.2017 | data wizyty: 06.10.2017

  To było zanurzeniem się w wirtualny świat okrętu. Gdy raz posmakowałam VR nie miałam ochoty wracać do prawdziwego świata. Miałam swoja przygode tam we wnętrzu tych okularów. Poza niesamowitymi odczuciami i klimatem na jaki pozwalają nam te okulary trzeba jeszcze trochę pomyśleć. Zagadki nie są łatwe ale myślę że to dlatego że są większe możliwości ich ukrycia. Nie udało mi się wykonać w pełni zadania w czasie ale i tak byłam bardzo pozytywnie zaskoczona jak ten "pokój " działa. Polecam każdemu.

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM