Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Miasto w ogniu
Partner lockme

Miasto w ogniu

Łódź | Łódzkie | Mysterious Room

9.3/10
Łódź: 12. miejsce | Łódzkie: 12. miejsce | Polska: 265. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Kryminalny

"Wszystko ma swój koniec."Nowa książka p. Bondy kończy serię, a my żegnamy się z nazwą Lampiony oraz Saszą Załuską. Pokój zaś pozostaje w naszym pakiecie, ale pod nową nazwą: Miasto w ogniu.

Łódzkie kamienice pochłaniają płomienie! Liczba podpaleń zatrważająco wzrasta. Policja jest na tropie podpalacza, a wy zostajecie powołani do służby w charakterze stażystów. W trakcie waszego śledztwa kolejny budynek stanął w płomieniach. Nadarza się okazja aby uchwycić złoczyńcę na miejscu zdarzenia. Aby jednak do tego doszło musicie ustalić adres, pod którym płonie kamienica, następnie zaś powiadomić właściwą jednostkę straży pożarnej.
Słynny profiler, którego tożsamość poznacie podczas czynności śledczych, udostępnia wam zdobyte informacje, poszlaki i dowody. 60 minut- tylko tyle dzieli was od powstrzymania ognistej tragedii!

 • Płatność kartą na miejscu
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
Adres
Dane właściciela
Navi Concept s.c.
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
NIP: 947 198 24 73

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 53 opinie o tym pokoju

9.3/10

Łódź: 12. miejsce
Polska: 265. miejsce

Obsługa 9.5/10

Klimat 9.4/10

0

2

22

26

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • anoriell

  anoriell

  Liczba recenzji: 49
  Wiarygodna opinia

  Łódź płonie

  09.03.2018 | data wizyty: 08.03.2018

  Jak zawsze w Mysterious Room bawiliśmy się genialnie. W pokoju jest dużo kłódek i kluczyków, ale..! Dostawanie się do nich po kolejnych ŚWIETNYCH zagadkach, to czysta przyjemność :)
  Wszystko logiczne i z efektem Aha! ;)

  No i jak zawsze pszefantastyczne chłopaki z obsługi <3

  To był nasz ostatni pokój w Mysteriusie i trzymam za słowo, że pojawią się jeszcze jakieś!

 • Krzysiek K. 7

  Krzysiek K. 7

  Liczba recenzji: 7 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  dosyc trudny

  19.04.2018 | data wizyty: 11.04.2018

  byliśmy na tropie każdej zagadki, naprawdę blisko, zawsze brakowało czegoś, więc kilka podpowiedzi braliśmy. niezły klimat

 • Wychodziciele

  Wychodziciele

  Liczba recenzji: 53 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lampiony

  18.12.2017 | data wizyty: 16.12.2017

  Jak przystało na MR realizacja na wysokim poziomie jednak w znacznie mniejszej skali. Zagadki logiczne i powiązane z fabułą, nie wymagają znajomości lektury. Na plus zaliczamy różnorodność rozwiązań od kłódek po zadania zręcznościowe. Klimat w porządku choć do innych pokojów firmy trochę mu brakuje. Niewielka usterka lekko nas spowolniła, ale wyszliśmy.

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 341 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lampiony

  17.06.2017 | data wizyty: 16.06.2017

  Lampiony to pokój na małej, trochę dusznej powierzchni, który nawiązuje swoim scenariuszem do powieści Bondy. Pokój jest prosty i gdyby nie nasza nieuwaga, to pewnie udałoby się nam uciec z niego jeszcze szybciej. Zagadki są spójne z fabułą, a wystrój pokoju podkręca klimat opowieści. Dla nas przydałoby się więcej zagadek. Może to nie do końca nasz klimat i otoczenie ale trudno nam było się odnaleźć w firmie Misterious Room. W naszym subiektywnym odczuciu przy całym starannym, ładnym wykonaniu wnętrza i zagadek, zabrakło duszy w pokoju. Widać, że firma jest nastawiona na masowego klienta, co odbiera obsłudze czas na zaangażowanie się w kontakt z konkretnymi graczami.

 • Nexire

  Nexire

  Liczba recenzji: 15
  Wiarygodna opinia

  Lampiony

  17.06.2017 | data wizyty: 17.06.2017

  Pokój w miarę trudny, lecz udało nam się wyjść 13 minut przed czasem. Polecam każdemu :)

 • domixon

  domixon

  Liczba recenzji: 19 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Cytrynówka i Marlboro

  14.05.2017 | data wizyty: 14.05.2017

  "Nie wzniecił jeszcze tak wielkiego pożaru. Hipnotyczny pomarańcz, błękit szaleństwa na tle czarnego nieba. I siwy dym unoszący się wysoko nad budynkiem. Wdychał z lubością znajomy zapach spalenizny i starał się zapamiętać każdy z obrazów, by starczyło na jak najdłużej. Wiedział, że wkrótce będzie potrzebował tych widoków" - Katarzyna Bonda "Lampiony".

  Rewelacyjny Escape Room - trzeba się pilnować przy recenzji żeby nie zdradzić zawiłości pokoju - mogłoby to kolejnym odwiedzającym popsuć zabawę. Znajomość książki nie jest konieczna, ale pozwala jeszcze bardziej wczuć się w klimat (przy jednym dosyć niekonwencjonalnym rozwiązaniu znajomość książki może też się delikatnie przydać, chociaż ja wpadłem na to dopiero 30 minut po wyjściu z pokoju mimo niedawnej lektury powieści Bondy).

  W "Lampionach" jest wszystko - świetny klimat, rewelacyjny wystrój, wykorzystanie całej przestrzeni pokoju, kłódki, mechanizmy, rozwiązania techniczne i zręcznościowe, miła obsługa. Obowiązkowa pozycja na mapie łódzkich Escape Roomów. Poleciłbym też przyjezdnym w ramach urozmaicenia zwiedzania Łodzi.

  Musicie to sami przeżyć!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Daria K. 5

  Daria K. 5

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Rewelacja!

  10.04.2017 | data wizyty: 09.04.2017

  Pokój zrobiony fantastycznie, ilość i różnorodność zagadek robią wrażenie. Dopracowany w 100%. Zupełnie inny niż dotychczasowe escape roomy w Łodzi. Polecam!!

 • kondzio1a

  kondzio1a

  Liczba recenzji: 101 Profil FB

  Dzikie Koty na tropie podpalacza!

  25.05.2018 | data wizyty: 23.05.2018

  "Je­den płomień może rozpętać pożar.
  Je­den człowiek może rozpętać piekło."

  Do "Lampionów" poszliśmy spontanicznie, po dwóch pokojach sympatyczny pan z obsługi zaproponował nam trzeci free! < pozdrawiamy Pana > xD
  Pokój niewielki, jeden z trudniejszych w tej firmie, nie obeszło się bez podpowiedzi. :)
  W czuliśmy się klimat fabuły i odkryliśmy zamiary podpalacza. :)
  Firma Mysterious Room jest 100% zaangażowana w to co robi. Między pokojami można zagrać w planszówki na korytarzu. Na pewno odwiedzimy ich jeszcze następnym razem, oczywiście w przebraniach będziemy! :D
  Pozdrawiamy!

 • agnieszka_qurowska

  agnieszka_qurowska

  Liczba recenzji: 98 Profil FB

  Dzikie Koty na tropie podpalacza

  04.06.2018 | data wizyty: 23.05.2018

  To było zdecydowanie największe zaskoczenie tamtego dnia. Po rekordowym Maxie i 30 minutowej Morii, zaproponowano nam Lampiony gratis :-) I choć był to nasz 4 pokój z rzędu, a w kolejce czekały jeszcze 2 - nie mogliśmy odpuścić takiej okazji :-) Tym bardziej, że podczas łódzkiego maratonu, słyszeliśmy od kilku osób, że Lampiony są warte świeczki.
  Lampiony to miejsce, w którym na niewielkim metrażu pomieszczono bardzo dużą ilość zagadek. My z racji zmęczenia mieliśmy zacięcia i bez podpowiedzi by się nie obeszło. Nie mniej pokój był logiczny i myślę, że na świeżo dałoby się go przejść bez pomocy :-)
  Zagadki są różnorakie. Przydaje się spostrzegawczość i zdolność łączenia faktów. Duży plus za elementy wystroju, a także ich użycie :-)
  Jako, że był to trzeci i ostatni pokój jaki odwiedziliśmy w firmie Mysterious Room z tego miejsca serdecznie dziękuję za tak ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie :-) Trzeba przyznać, że pracownicy tej firmy to właściwe osoby na właściwym miejscu. Mamy w planach tam jeszcze wrócić! Pozdrawiam!

 • que p.

  que p.

  Liczba recenzji: 30 Profil FB

  Dzikie Koty szukają podpalacza

  11.06.2018 | data wizyty: 23.05.2018

  Za pobicie rekordu dostaliśmy wejście do tego pokoju za darmo - za to duży plus dla firmy :)
  Wystrój ciekawy, wprawdzie powierzchnia pokoju nie jest duża, ale i tak rozgrywka jest ciekawa. Jeśli chodzi o poziom trudności, to był to najtrudniejszy pokój z odwiedzonych przez nas trzech (jeszcze Moria i Max Winckler), ale jak najbardziej do przejścia :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM