Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Lampiony
Partner lockme

Lampiony

Łódź | Łódzkie | Mysterious Room

9.3/10
Łódź: 11. miejsce | Łódzkie: 11. miejsce | Polska: 266. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Kryminalny

"Wszystko rodzi się z ognia i do niego powraca"
Pokój inspirowany powieścią kryminalną Katarzyny Bondy, której akcja rozgrywa się w ponurej i pełnej tajemnic Łodzi.
Miasto trawią dziesiątki pożarów! I oto przed chwilą kolejna kamienica stanęła w ogniu!
Szalony podpalacz prowadzi z policją niebezpieczną grę, w necie trwa dramatyczna transmisja z pożaru na żywo... " Widzimy jak płomienie pożerają budynek ale gdzie to jest do cholery?!"
Musicie dowiedzieć się pod jakim adresem wybuchł ogień oraz niezwłocznie zawiadomić właściwą jednostkę straży pożarnej. Może uda się ująć szaleńca na miejscu

 • Płatność kartą na miejscu
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Promocje

Adres
Dane właściciela
Navi Concept s.c.
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
NIP: 947 198 24 73

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 46 opinii o tym pokoju

9.3/10

Łódź: 11. miejsce
Polska: 266. miejsce

Obsługa 9.5/10

Klimat 9.4/10

0

2

18

23

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • anoriell

  anoriell

  Liczba recenzji: 49 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łódź płonie

  09.03.2018 | data wizyty: 08.03.2018

  Jak zawsze w Mysterious Room bawiliśmy się genialnie. W pokoju jest dużo kłódek i kluczyków, ale..! Dostawanie się do nich po kolejnych ŚWIETNYCH zagadkach, to czysta przyjemność :)
  Wszystko logiczne i z efektem Aha! ;)

  No i jak zawsze pszefantastyczne chłopaki z obsługi <3

  To był nasz ostatni pokój w Mysteriusie i trzymam za słowo, że pojawią się jeszcze jakieś!

 • Wychodziciele

  Wychodziciele

  Liczba recenzji: 47 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lampiony

  18.12.2017 | data wizyty: 16.12.2017

  Jak przystało na MR realizacja na wysokim poziomie jednak w znacznie mniejszej skali. Zagadki logiczne i powiązane z fabułą, nie wymagają znajomości lektury. Na plus zaliczamy różnorodność rozwiązań od kłódek po zadania zręcznościowe. Klimat w porządku choć do innych pokojów firmy trochę mu brakuje. Niewielka usterka lekko nas spowolniła, ale wyszliśmy.

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 308 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lampiony

  17.06.2017 | data wizyty: 16.06.2017

  Lampiony to pokój na małej, trochę dusznej powierzchni, który nawiązuje swoim scenariuszem do powieści Bondy. Pokój jest prosty i gdyby nie nasza nieuwaga, to pewnie udałoby się nam uciec z niego jeszcze szybciej. Zagadki są spójne z fabułą, a wystrój pokoju podkręca klimat opowieści. Dla nas przydałoby się więcej zagadek. Może to nie do końca nasz klimat i otoczenie ale trudno nam było się odnaleźć w firmie Misterious Room. W naszym subiektywnym odczuciu przy całym starannym, ładnym wykonaniu wnętrza i zagadek, zabrakło duszy w pokoju. Widać, że firma jest nastawiona na masowego klienta, co odbiera obsłudze czas na zaangażowanie się w kontakt z konkretnymi graczami.

 • Nexire

  Nexire

  Liczba recenzji: 14 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Lampiony

  17.06.2017 | data wizyty: 17.06.2017

  Pokój w miarę trudny, lecz udało nam się wyjść 13 minut przed czasem. Polecam każdemu :)

 • domixon

  domixon

  Liczba recenzji: 18 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Cytrynówka i Marlboro

  14.05.2017 | data wizyty: 14.05.2017

  "Nie wzniecił jeszcze tak wielkiego pożaru. Hipnotyczny pomarańcz, błękit szaleństwa na tle czarnego nieba. I siwy dym unoszący się wysoko nad budynkiem. Wdychał z lubością znajomy zapach spalenizny i starał się zapamiętać każdy z obrazów, by starczyło na jak najdłużej. Wiedział, że wkrótce będzie potrzebował tych widoków" - Katarzyna Bonda "Lampiony".

  Rewelacyjny Escape Room - trzeba się pilnować przy recenzji żeby nie zdradzić zawiłości pokoju - mogłoby to kolejnym odwiedzającym popsuć zabawę. Znajomość książki nie jest konieczna, ale pozwala jeszcze bardziej wczuć się w klimat (przy jednym dosyć niekonwencjonalnym rozwiązaniu znajomość książki może też się delikatnie przydać, chociaż ja wpadłem na to dopiero 30 minut po wyjściu z pokoju mimo niedawnej lektury powieści Bondy).

  W "Lampionach" jest wszystko - świetny klimat, rewelacyjny wystrój, wykorzystanie całej przestrzeni pokoju, kłódki, mechanizmy, rozwiązania techniczne i zręcznościowe, miła obsługa. Obowiązkowa pozycja na mapie łódzkich Escape Roomów. Poleciłbym też przyjezdnym w ramach urozmaicenia zwiedzania Łodzi.

  Musicie to sami przeżyć!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Daria K. 5

  Daria K. 5

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Rewelacja!

  10.04.2017 | data wizyty: 09.04.2017

  Pokój zrobiony fantastycznie, ilość i różnorodność zagadek robią wrażenie. Dopracowany w 100%. Zupełnie inny niż dotychczasowe escape roomy w Łodzi. Polecam!!

 • faustrat

  faustrat

  Liczba recenzji: 144 Profil FB

  Gorąco

  29.10.2017 | data wizyty: 21.10.2017

  Hm, mamy mieszane uczucia po przejściu tego pokoju, chyba przez to że bardzo podobał nam się Max Winckler i mieliśmy bardzo wysokie oczekiwania wobec Lampionów;) Generalnie pokój jest bardzo dopracowany i fabularny, zagadki tematyczne i ciekawe, czegoś nam jednak zabrakło, może jakiegoś rodzaju rozmachu. Polecamy małym grupom. Obsługa bardzo fajna:)!!!

 • little

  little

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Można było pomyśleć :)

  16.01.2018 | data wizyty: 13.01.2018

  Po tym, jak szybko rozpracowaliśmy Sherlocka Holmesa czuliśmy mały niedosyt. Stwierdziliśmy więc, że od razu pójdziemy na kolejny pokój, tym razem Lampiony. No, to dopiero był strzał w dziesiątkę :) Pokój był wymagający i świetnie przygotowany. Bawiliśmy się przednio! Niestety nie udało nam się wyjść bez użycia podpowiedzi :( Aczkolwiek może jakbyśmy się uparli, to po 10 minutach może byśmy doszli jak jedną rzecz wykombinować ;) Generalnie wyszliśmy 15 min przed czasem, więc mieliśmy mały zapas...
  Pokój polecam wszystkim, zwłaszcza tym trochę bardziej doświadczonym. Nawet pomimo małej wpadki uważam, że jest na bardzo wysokim poziomie, podobnym do pokoju Kim był Max Winckler. Gorąco polecam!

 • Diankers

  Diankers

  Liczba recenzji: 61 Profil FB

  Fire hole

  26.02.2018 | data wizyty: 01.09.2017

  Pomimo niewielkich rozmiarów, pokój zdecydowanie na plus. Fabuła fajnie poprowadzona logicznymi i zróżnicowanymi zagadkami, pokój dobrze dopracowany i naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

 • Bartus

  Bartus

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Łódź w płomieniach

  15.01.2018 | data wizyty: 13.01.2018

  Kolejny pokój z MR pozostawił wiele ciekawych doświadczeń i zaskoczył kolejnymi kreatywnymi urozmaiceniami logicznymi.

  Wystrój pokoju naprawdę przyzwoity, pozwalający poczuć się jak na jednej z Łódzkich obskurnych ulic połączony z gabinetem Pani detektyw. Choć do pełnego oddania klimatu myślę, że twórcy mogliby coś dorzucić (coś w stylu Maxa Winklera).

  Fabuła jak zawsze perfekcyjnie obsadzona przez twórców w zamierzonej rzeczywistości. Ciąg przyczynowo-skutkowy idealnie się domyka i powoduje płynne przejścia od zagadki do zagadki co myślę że jest największym plusem tego pokoju. Poziom trudności pokoju oceniam na średni, a kreatywność zagadek na dobrą (warto dorzucić jakiś zaskakujący gadżet z efektem wow).

  Ogólna ocena to oczywiście 10 bo dzięki temu pokojowi nasz wieczór był naprawdę przebojowy, choć wiem że MR stać na więcej co widziałem i słyszałem o innych pokojach.

  Mysterious Room do zobaczenia w Morii ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM