Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Kim Jest Max Winckler
Partner lockme

Kim Jest Max Winckler

Łódź | Łódzkie | Mysterious Room

9.6/10
Łódź: 8. miejsce | Łódzkie: 8. miejsce | Polska: 200. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fabularny

Max Winckler jest młodym mieszkańcem Łodzi, który w niespodziewanym momencie swojego życia dziedziczy spadek. Nie ma jednak pojęcia, że tym samym został uwikłany w mroczny postęp XIX-wiecznego miasta...
Znajdujecie się na samym środku mrocznej uliczki w historycznej Łodzi. Nie jest to jednak zwykła uliczka - to koszmar Maxa, który wisi na granicy snu i rzeczywistości. Musicie się stąd natychmiast uwolnić - inaczej zostaniecie tam już na zawsze...

 • Możliwość gry po angielsku
 • Płatność kartą na miejscu
 • Od 16 lat

Promocje

Adres
Dane właściciela
Navi Concept s.c.
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
NIP: 947 198 24 73

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 60 opinii o tym pokoju

9.6/10

Łódź: 8. miejsce
Polska: 200. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.9/10

0

1

8

47

4

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • RiP

  RiP

  Liczba recenzji: 124 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Trudny sen

  06.01.2018 | data wizyty: 30.12.2017

  Logika rozgrywki: tak
  Fabuła: jest, prowadzi nas przez pokój
  Klimat: zdecydowanie tak
  Zagadki: klasyczne, ciekawe rozwiązania, z przewagą zagadek na spostrzegawczość
  Trudność: średnio trudny

  Póki co najlepsze zagadki ze wszystkich pokoi jakie odwiedziliśmy w Mysterious Room. Rozgrywka jest spójna i dość dynamiczna. Będąc w dwójkę zdecydowanie się nie nudziliśmy i mieliśmy ręce pełne roboty. Dbałość o szczegóły, która jest charakterystyczna dla pokoi tej firmy, dodaje uroku rozgrywce. Czujemy się przeniesieni w inne miejsce. Wszystko jest tu na miejscu, no i ten klimat! Niektóre zagadki zaskakują, a nawet jak znajdziemy tu takie, które już gdzieś widzieliśmy, to podejście do nich jest świeże. Jak zawsze dobra zabawa! Dziękujemy MR!

 • ania-mroz

  ania-mroz

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Klimatycznie

  20.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  Pokój pozostawia mega pozytywne wrażenie, zarówno pod względem zagadek - różnorodnych i spójnych fabularnie - jak i pod względem bardzo dopracowanego i klimatycznego wystroju. Zaangażowanie obsługi dopełnia pozytywne wrażenia z wizyty w Mysterious Rooms!

 • Pan Kluczyk i Pani Kłódka

  Pan Kluczyk i Pani Kłódka

  Liczba recenzji: 36 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Uliczka strachu

  21.03.2017

  No i to jest to co tygrysy lubią :) Słuchowiska nie znaliśmy, ale nic to nie przeszkodziło w świetnej zabawie. Zagadki są dość trudne - na długo się zawiesiliśmy, ale potem jakoś poszło. :) Jest element zręcznościowy, są zagadki dotykowe, są związane z literami, jest różnorodnie. Kłódki są bodaj w szalonej liczbie 3 sztuk, ale nadal jest co robić. Polecam dla bardziej doświadczonych ekip. Mocną stroną Mysterious Room są pracownicy, widać lubią to co robią i lubią ludzi :) Dziękujemy za wizytę i wspaniałą zabawę :)

 • Marcin B. 11

  Marcin B. 11

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super przygoda.

  21.05.2017 | data wizyty: 21.05.2017

  Po 6 miejscu w Łodzi nie obiecywałem sobie czegoś super. Tym bardziej, że miejsce 5, <---> okazała się mega zawodem.
  Jednak same pozytywne zaskoczenia. Fajny klimat, miła obsługa, no i zerwanie ze schematem kłódkowym. Fajne rozwiązania. Na pewno wrócę zbadać inne pokoje. Trzymajcie poziom!

 • Damian M. 7

  Damian M. 7

  Liczba recenzji: 10 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Musisz myśleć jak on

  06.05.2017 | data wizyty: 09.04.2017

  Jeden z lepszych pokoi w jakim byłem, ogromnie zaskakujące rozwiązania (chociaż to dość pospolite w tej firmie). Widać że nie żałowano na wystrój i zagadki. Początek bardzo ciężki - moim zdaniem, ale potem jak wpada się w wir rozwiązywania to momencie otworzonych dni ma się pozytywny niedosyt (chciało by się więcej).
  Zdecydowanie polecam osobą które już mają na koncie kilka pokoi.

 • ialipka

  ialipka

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Świetny

  15.01.2017 | data wizyty: 14.01.2017

  Przemyślany, ciekawy bardzo dopracowany. Świetny.

 • romacieslak

  romacieslak

  Liczba recenzji: 39 Profil FB

  w XIX-wiecznej Łodzi

  04.01.2018 | data wizyty: 14.12.2017

  Nie znałam wcześniej historii Maxa Wincklera, ale to nie miało znaczenia...
  Klimat - zasługuje na medal! Mała mroczna uliczka dawnej Łodzi "jak żywa", dalej też jest nieźle. Zagadki wydawały nam się trudne, ale był późny wieczór i byliśmy już trochę zmęczeni. Jedna z pierwszych zagadek - super (choć trudna). Pierwszy raz spotkałam się z zadaniem, w którym trzeba było użyć tego zmysłu... Przy końcu - też małe zaskoczenie :)
  Ogólnie bawiliśmy się bardzo dobrze i na pewno jeszcze wrócę do Mysterious Room przy okazji następnej wizyty w Łodzi.

 • Wychodziciele

  Wychodziciele

  Liczba recenzji: 47 Profil FB

  Kim Jest Max Winckler

  02.10.2017 | data wizyty: 01.10.2017

  Tradycyjnie już w MR wystrój i realizacja na najwyższym poziomie. Pokój niezwykle klimatyczny i atrakcyjny wizualnie. Zagadki logiczne, ciekawe i zróżnicowane. Poziom trudności nie jest szczególnie wysoki, ale może być wyzwaniem dla początkujących lub doświadczonych zespołów po dłuższej przerwie... Nam zabrakło kilku minut. Obsługa jak zawsze wybitna.

 • Tomasz P. 15

  Tomasz P. 15

  Liczba recenzji: 5 Profil FB

  Super

  09.12.2017 | data wizyty: 09.12.2017

  Niesamowicie klimatyczny pokój, kojarzący mi się z filmem "Sanatorium pod klepsydrą". Ciekawe mechanizmy zagadek. Rozwiazywanie ich daje duzą satysfakcję. Do tego rewelacyjna obsługa. Polecam.

 • Sandra 2

  Sandra 2

  Liczba recenzji: 16 Profil FB

  Przepiękny!

  06.11.2017 | data wizyty: 30.09.2017

  Zdecydowanie jedną z najmocniejszych stron pokoju jest jego wyjątkowy klimat. Wystrój dopracowany w najmniejszych szczegółach, z bardzo przyjemnym zastosowaniem elektroniki.
  Rzeczywiście można poczuć się jak we śnie Maxa, osoby znające słuchowisko na pewno docenią różne elementy nawiązujące do historii. Zagadki są zróżnicowane poziomem trudności, jednak początek rozgrywki może być sporym wyzwaniem. Lepiej odnajdą się tu ekipy z jakimkolwiek doświadczeniem niż początkujący gracze. Dużym plusem jest różnorodność zagadek, przyda się zarówno wyobraźnia, spostrzegawczość jak i odrobina zręczności. Warto też być uważnym, ponieważ logika rozgrywki nie jest zachowana przy każdej zagadce. Nie dajcie się zwieść - zakończenie naprawdę nas zaskoczyło!

  Niestety, największym rozczarowaniem okazała się obsługa. Być może trafiliśmy na wyjątkowe duże obłożenie lub gorszy dzień, jednak zdecydowanie wpłynęło to negatywnie na odbiór pokoju, który jest naprawdę fantastyczny. Jedna z podpowiedzi wprowadziła nas w błąd, mimo wyraźnego upewnienia się czy dobrze ją zrozumieliśmy. Nie udało nam się porozmawiać o zagadkach i pokoju z obsługą, przeoczono też nasze wyjście z pokoju. Po zrobieniu zdjęcia i odstawieniu rekwizytów obsługa zniknęła nam z zasięgu wzroku.

  Mimo wszystko uważam, że Max to świetny pokój, a zagadki stanowią prawdziwe wyzwanie, dlatego warto spróbować swoich sił.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM