Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Kim Jest Max Winckler
Partner lockme

Kim Jest Max Winckler

Łódź | Łódzkie | Mysterious Room

9.7/10
Łódź: 7. miejsce | Łódzkie: 7. miejsce | Polska: 172. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fabularny

Max Winckler jest młodym mieszkańcem Łodzi, który w niespodziewanym momencie swojego życia dziedziczy spadek. Nie ma jednak pojęcia, że tym samym został uwikłany w mroczny postęp XIX-wiecznego miasta...
Znajdujecie się na samym środku mrocznej uliczki w historycznej Łodzi. Nie jest to jednak zwykła uliczka - to koszmar Maxa, który wisi na granicy snu i rzeczywistości. Musicie się stąd natychmiast uwolnić - inaczej zostaniecie tam już na zawsze...

 • Płatność kartą na miejscu
 • Od 16 lat
Adres
Dane właściciela
Navi Concept s.c.
ul. Duńska 1
91-204 Łódź
NIP: 947 198 24 73

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 71 opinii o tym pokoju

9.7/10

Łódź: 7. miejsce
Polska: 172. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.9/10

0

3

13

51

4

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Rafał H.

  Rafał H.

  Liczba recenzji: 37 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Kim jest Max Winkler? Nie wiem

  21.07.2018 | data wizyty: 16.07.2018

  Do pokoju zawitaliśmy we dwoje. Wprowadzenie w porządku. Sam pokój zachwyca wykonaniem. Dokładnie, bogato - pieści zmysły. Byłaby 10 za klimat, gdyby nie jeden element, który ten klimat psuje. Chodzi o nieproszone podpowiedzi. Domyślam się, że obsłudze zależało na tym, abyśmy wyszli. Jednak przed wejściem umawialiśmy się, że podpowiedzi będą wtedy, gdy o nie poprosimy. Niestety były też wtedy, kiedy nie prosiliśmy. Szkoda - popsuło nam to zabawę i odebrało satysfakcję z wyjścia z pokoju. Jeszcze dodam, że czas nam się nie kończył drastycznie, bo gdy wychodziliśmy zostało nam jeszcze 10 minut. Same zagadki ciekawe. Mało kłódek, trochę mechanizmów, szukania, kombinowania. Podejrzewam, że przy czterech graczach w pokoju, zwłaszcza zaprawionych w boju część mogłaby się nudzić. Jeszcze co do fabuły, zgodnie uznaliśmy, że niezbyt była ona zaakcentowana w pokoju. Kim jest Max Winkler? Być może był lekarzem? Akordeonistą? Krawcem? Nie wiemy.

 • Maciej S. 32

  Maciej S. 32

  Liczba recenzji: 21 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Trzy magiczne słowa...

  15.07.2018 | data wizyty: 14.07.2018

  ...oraz nietuzinkowa fabuła zbudowana z bardzo nietypowych zagadek zbudowana wokół nich. Rzeczywistość snu, czy koszmaru? Po wyjściu z tego pokoju zaczęliśmy się zastanawiać czy był to najlepszy pokój, w którym dotąd byliśmy? Ciężko ocenić, ale na pewno należy do naszej topowej piątki. Polecam bardzo.

 • nelaa42

  nelaa42

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Są momenty kiedy zastanawiasz się czy to jawa czy koszmar senny...

  09.05.2018 | data wizyty: 09.05.2018

  Mysterious room jak zwykle postawił bardzo wysoko poprzeczkę, jest to nasz trzeci pokój i żaden nie odstaje poziomem aranżacji wnętrza. Co do zagadek, są bardzo pomysłowe, niekonwencjonalne, momentami ciężkie, ale wszystko łączy się w idealną całość. Pokój jest mocno logiczny, z minimalną ilością kłódek, spostrzegawczość przyda się w 100%. Wiele zwrotów akcji na pewno pozytywnie wpływa na ocenę. Mroczny klimat pokoju pozwala wczuć się w poszukiwania tajemnic skrywanych w snach Maxa Wincklera. Byliśmy w trzy osoby, ilość zagadek dla trzech osób jest idealna, wyszliśmy przed czasem, ale nie obyło się bez podpowiedzi. Zabawa była świetna, ocena pokoju to 10/10. Pozdrawiamy ekipę i mamy nadzieję na rychłe spotkanie!

 • Uciekające Kucyki

  Uciekające Kucyki

  Liczba recenzji: 127 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Trudny sen

  06.01.2018 | data wizyty: 30.12.2017

  Logika rozgrywki: tak
  Fabuła: jest, prowadzi nas przez pokój
  Klimat: zdecydowanie tak
  Zagadki: klasyczne, ciekawe rozwiązania, z przewagą zagadek na spostrzegawczość
  Trudność: średnio trudny

  Póki co najlepsze zagadki ze wszystkich pokoi jakie odwiedziliśmy w Mysterious Room. Rozgrywka jest spójna i dość dynamiczna. Będąc w dwójkę zdecydowanie się nie nudziliśmy i mieliśmy ręce pełne roboty. Dbałość o szczegóły, która jest charakterystyczna dla pokoi tej firmy, dodaje uroku rozgrywce. Czujemy się przeniesieni w inne miejsce. Wszystko jest tu na miejscu, no i ten klimat! Niektóre zagadki zaskakują, a nawet jak znajdziemy tu takie, które już gdzieś widzieliśmy, to podejście do nich jest świeże. Jak zawsze dobra zabawa! Dziękujemy MR!

 • ania-mroz

  ania-mroz

  Liczba recenzji: 4
  Wiarygodna opinia

  Klimatycznie

  20.03.2018 | data wizyty: 18.03.2018

  Pokój pozostawia mega pozytywne wrażenie, zarówno pod względem zagadek - różnorodnych i spójnych fabularnie - jak i pod względem bardzo dopracowanego i klimatycznego wystroju. Zaangażowanie obsługi dopełnia pozytywne wrażenia z wizyty w Mysterious Rooms!

 • Damian Trzy Świnki

  Damian Trzy Świnki

  Liczba recenzji: 35 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Musisz myśleć jak on

  06.05.2017 | data wizyty: 09.04.2017

  Jeden z lepszych pokoi w jakim byłem, ogromnie zaskakujące rozwiązania (chociaż to dość pospolite w tej firmie). Widać że nie żałowano na wystrój i zagadki. Początek bardzo ciężki - moim zdaniem, ale potem jak wpada się w wir rozwiązywania to momencie otworzonych dni ma się pozytywny niedosyt (chciało by się więcej).
  Zdecydowanie polecam osobą które już mają na koncie kilka pokoi.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Marcin B. 11

  Marcin B. 11

  Liczba recenzji: 12 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super przygoda.

  21.05.2017 | data wizyty: 21.05.2017

  Po 6 miejscu w Łodzi nie obiecywałem sobie czegoś super. Tym bardziej, że miejsce 5, <---> okazała się mega zawodem.
  Jednak same pozytywne zaskoczenia. Fajny klimat, miła obsługa, no i zerwanie ze schematem kłódkowym. Fajne rozwiązania. Na pewno wrócę zbadać inne pokoje. Trzymajcie poziom!

 • Pan Kluczyk i Pani Kłódka

  Pan Kluczyk i Pani Kłódka

  Liczba recenzji: 36
  Wiarygodna opinia

  Uliczka strachu

  21.03.2017

  No i to jest to co tygrysy lubią :) Słuchowiska nie znaliśmy, ale nic to nie przeszkodziło w świetnej zabawie. Zagadki są dość trudne - na długo się zawiesiliśmy, ale potem jakoś poszło. :) Jest element zręcznościowy, są zagadki dotykowe, są związane z literami, jest różnorodnie. Kłódki są bodaj w szalonej liczbie 3 sztuk, ale nadal jest co robić. Polecam dla bardziej doświadczonych ekip. Mocną stroną Mysterious Room są pracownicy, widać lubią to co robią i lubią ludzi :) Dziękujemy za wizytę i wspaniałą zabawę :)

 • ialipka

  ialipka

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Świetny

  15.01.2017 | data wizyty: 14.01.2017

  Przemyślany, ciekawy bardzo dopracowany. Świetny.

 • kondzio1a

  kondzio1a

  Liczba recenzji: 106 Profil FB

  Dzikie Koty w koszmarze Maxa.

  24.05.2018 | data wizyty: 23.05.2018

  "Ocknął się po raz kolejny z koszmarnego snu, tylko po to, by stwierdzić, że rzeczywistość również jest koszmarem." ~ "Kameleon"

  Przygodę w Mysterious Room zaczęliśmy od pokoju "Kim Jest Max Winckler".

  Wchodziliśmy do pokoju z otwartymi ustami, wielkim plusem pokoju jest jego klimat. Mi osobiście uliczka przypominała ulicę Pokątną z Harrego Pottera! <3
  Zagadki musiały być widocznie proste bo z jedną podpowiedzią <może z 2 > pobiliśmy rekord pokoju! <Dzikie Koty rządzą << oklaski>> >
  Sugerowałbym jednak wprowadzenie drużyn w opaskach, żeby rozpoczynając grę byli jeszcze w większym wrażeniu. < do innych pokoi również ;) >
  Pokój obowiązkowy dla każdego escapowicza!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM