Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Ej! To mój rewir!
Partner lockme

Ej! To mój rewir!

Kraków | Małopolska | The Trap

9.2/10
Kraków: 23. miejsce | Małopolska: 30. miejsce | Polska: 270. miejsce

 • 2-4 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Teorie spiskowe, biały dom, tajne stowarzyszenia? Do uwolnienia się z więzów jednej z tajnych organizacji będziecie potrzebować sporo kreatywności. Byliście już o krok od udowodnienia światu, iż tajne bractwo istnieje na prawdę. Ale pamiętajcie oni zawsze patrzą... Obserwowali Was, a w najmniej oczekiwanym momencie wpuścili do pomieszczenia gaz usypiający.
Teraz będziecie musieli ściśle współpracować, aby ich przechytrzyć. Wiecie, że na wydostanie się z potrzasku macie 60 minut!

Pokój wprowadza nowy sposób rozgrywki, a im więcej gości przyjmujemy tym bardziej utwierdzają nas w przekonaniu, że "takiego pokoju jeszcze nie widzieli"!

 • Możliwość gry po angielsku
 • Płatność kartą na miejscu
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Promocje

 • Konkurs 3 pokoje

  Ważny od 09.07 do 10.08

  W czasie trwania tej promocji pokój dostępny jest w specjalnej wersji

Adres
Cennik

2 osoby - 90 zł
3 osoby - 110 zł
4 osoby - 120 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 16:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 11:00 - 22: 00

Dane właściciela
Trusted Investment Tomasz Traczyk
ul. Kisielewskiego 44
31-708 Kraków
NIP: 6751015100

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 56 opinii o tym pokoju

9.2/10

Kraków: 23. miejsce
Polska: 270. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.0/10

0

15

38

2

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Michał G. 39

  Michał G. 39

  Liczba recenzji: 2
  Wiarygodna opinia

  Nietypowy escape room

  06.03.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Ciekawe zagadki, świetny klimat, bardzo miła obsługa. Polecam spróbować każdemu, chociażby ze względu na dosyć niestandardowy tym escape room-u.

 • Paweł J. 5

  Paweł J. 5

  Liczba recenzji: 70 Profil FB

  Tajemnica Iluminatów

  21.06.2018 | data wizyty: 21.06.2018

  Po pewnej liczbie odwiedzonych pokojów trudno jest nas czymś zaskoczyć... a tutaj zdecydowanie się udało. Jest bardzo oryginalnie, konstrukcja pokoju wymusza współpracę, przez co zabawa jest na prawdę przednia. Zagadki są logiczne, dobrze pomyślane i sprawiają dużo satysfakcji przy rozwiązywaniu. Co do wystroju to może i jest stosunkowo minimalistyczny, ale w pomieszczeniu znajduje się wszystko co powinno, żeby utrzymać dobry klimat. Na plus też bardzo oryginalne zakończenie. Co do obsługi, to taka powinna być w każdym escape roomie - zaangażowana w temat, widać pasję. Zdecydowanie polecamy :)

 • wanat8

  wanat8

  Liczba recenzji: 24 Profil FB

  Raz-dwa-trzy!

  23.05.2018 | data wizyty: 05.05.2018

  Spragnieni świeżych, escape’owych wrażeń odwiedziliśmy „Ej! To mój rewir” – opinie i komentarze obiecywały, że to pokój oparty na zupełnie nowatorskim rozwiązaniu. Faktycznie, oryginalności nie brakowało :)

  Zdecydowanie najmocniejszą stroną pokoju jest właśnie niecodzienne podejście do tematu. Pomysł podzielenia pokoju na małe strefy i wymuszenia przerwy za każdego jego opuszczenie bardzo przypadł nam do gustu i wprowadził do rozgrywki powiew świeżości. Oczywiście teoretycznie można opuszczać swoje rewiry, ale błyskawicznie wkręciliśmy się w klimat i żadne z nas nie śmiało przekroczyć świętej granicy – pod tym względem zabawa pozwalała naprawdę mocno zanurzyć się w klimacie.

  Znacznie słabiej było z wystrojem, który był dosyć oszczędny i (jak zaznaczali sami twórcy pokoju) i przygotowany przy możliwie niskim nakładzie środków. Niemniej poszczególne elementy nawiązywały do tematu Iluminatów i wielkich, historycznych tajemnic. Zagadki opierały się na mechanizmach analogowych, ale ponieważ każdy z nas miał swoje zadania do rozwiązania, wydały się nam dość różnorodne. Same zagadki nie stanowiły raczej większego wyzwania i spokojnie poradzi sobie z nimi mniej doświadczona grupa.

  Obsługa również była bardzo sympatyczna i twórcy poświęcili nam sporo czasu po rozgrywce, by opowiedzieć o pokoju, zastosowanych rozwiązaniach i planach na przyszłość.

  Podsumowując, Ej! To mój rewir to dosyć ciekawa propozycja na krakowskim rynku ER. Sam pomysł na podzielony pokój jest źródłem fajnej (i niestandardowej) zabawy, który skłania do współpracy każdą grupę. Gdyby tylko zainwestować trochę więcej w wystrój, byłoby bardzo, bardzo dobrze :) Ale i tak pokój to fajny pomysł zarówno dla mniej doświadczonych grup (z uwagi na odpowiedni poziomi trudności), jak i dla bardziej zaawansowanych graczy szukających nowych wyzwań!

 • Braton

  Braton

  Liczba recenzji: 24 Profil FB

  Strach stanowi świetną motywację

  18.05.2018 | data wizyty: 16.05.2018

  Złapali nas... byliśmy tylko we 2 ale daliśmy rade uciec.

  Nietypowy ER wymagający 100% współpracy (komunikacja to klucz do "wygranej"), zagadki ciekawe a klimat mimo minimalizmu pasował do idei (porwania przez tajną organizacje)

  Dla 2 poszukiwaczy zagadek jest idealna ilość by przez prawie całą godzinę mieć zajętą głowę. Na mapie Krakowa ER która trzeba odwiedzić.

  Oczywiście duży plus za zakończenie.

 • Kacper M. 5

  Kacper M. 5

  Liczba recenzji: 19

  Oko zawsze patrzy.

  29.03.2018 | data wizyty: 28.03.2018

  Szybka decyzja co do pokoju w Krakowie. Wybraliśmy The Trap. A na właśnie ten pokój namówił nas pan Sebastian, który wspomniał, że ten pokój jest inny niż wszystkie...

  Rzeczywiście pokój ma zupełnie inne reguły gry niż klasyczne ER! Ciekawe wprowadzenie, klimatyczna muzyka, wystrój minimalistyczny, ale to sprawia, że pokój jest nieco tajemniczy. Zagadki bardzo dobrze przemyślane, średni poziom trudności. Zakończenie wspaniałe. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

  Podsumowująć. Pokój polecam wszystkim, którym znudziły się tradycyjne ER. Ale również, na początek przygody z ER jest odpowiedni. Obowiązkowy na mapie Krakowa, mam nadzieje, że urośnie troche w rankingu.

  Na pewno wrócimy do The Trap do drugiego pokoju i czekamy na otwarcie następnych.

 • Natalia I.

  Natalia I.

  Liczba recenzji: 19

  Iluminaci podbijają ER!

  28.03.2018 | data wizyty: 27.03.2018

  Spontaniczny wypad, lecz bardzo udany. Świetna obsługa, od samego początku przywitała nas z uśmiechem na ustach. Wprowadzili nas w grę w sposób profesjonalny i zachęcający.
  Rozgrywka przebiegała bardzo dobrze, pierwszy pokój który dość różnił się od pozostałych odwiedzonych przez nas, wiec było ciekawie, lecz bardzo nam się to spodobało. Świetnie dobrane zagadki, dość minimalistyczny wygląd pokoju krył w sobie wiele ciekawych i pomysłowych zagadek. Jeżeli chodzi o poziom trudności to nie jest mocno wygórowany. Zakończenie gry super! Jeszcze raz wspomnę o obsłudze, Bardzo miły Pan rozmawiał z nami o ER, aż nie chciało się stamtąd wychodzić :) także polecam każdemu odwiedzić ten pokoj. Na pewno wrócimy do tego biura!

 • Katarzyna S. 38

  Katarzyna S. 38

  Liczba recenzji: 11 Profil FB

  Bardzo pozytywne zaskoczenie!!!

  11.05.2018 | data wizyty: 10.05.2018

  Pokój bardzo pozytywnie nas zaskoczył, ponieważ jest zupełnie inny, niż wszystkie. Bardzo ciekawy, oryginalny pomysł, dobra fabuła i doskonały klimat. Fajne zakończenie. Pokój wymaga od uczestników ścisłej współpracy w nieco innym niż w pozostałych pokojach wymiarze. Byliśmy w 3 osoby i było ok, chociaż pewnie grupy 4-osobowe mają najfajniej ;) Bardzo, bardzo polecamy!!!

 • AgnieszKa

  AgnieszKa

  Liczba recenzji: 323 Profil FB

  Illuminati

  11.02.2018 | data wizyty: 21.01.2018

  Warto zwiedzić ze względu na ciekawe rozwiązanie wymuszające współpracę.

 • pietrucha

  pietrucha

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Bardzo fajny pomysł

  15.05.2018 | data wizyty: 24.03.2018

  Bardzo fajny pomysł, ale mam wrażenie, że nie wykorzystany do końca. A szkoda.... Wystrój pokoju minimalistyczny i klimat przez to nieco kuleje. Niemniej jednak, pokój zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju i godny polecenia.

 • Aneta T. 3

  Aneta T. 3

  Liczba recenzji: 36

  Podobało mi się!

  08.03.2018 | data wizyty: 27.01.2018

  Ale tylko mi z naszej czteroosobowej drużyny.

  Świetny klimat, czuć napięcie.

  Rozwiązywanie zagadek było wyzwaniem i zmusiło nas do współpracy. Rewir robi robotę!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM