O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Reaktor 404: powrót atomu
Partner lockme

Reaktor 404: powrót atomu

Katowice | Śląsk | Quest Cage

9.9/10
Katowice: 1. miejsce | Śląsk: 3. miejsce | Polska: 15. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Fabularny

Tym razem przenosimy Was w bardzo odległą przyszłość.
Świat po wojnie nuklearnej. Życie dosłownie zniknęło z powierzchni Ziemi, a Ci którzy przeżyli próbują zbudować swój świat na nowo pod ziemią. Wszystko nawet nieźle się układa, do momentu kiedy pojawia się problem, który ponownie podzieli ludzi na dwa obozy....

Pierwszy escape room, w którym można, a nawet należy, ROZKRĘCAĆ. :)

 • Możliwość gry po angielsku
 • Od 16 lat
Adres

Quest Cage

ul. Dębowa 65/2
40-109, Katowice
możliwa płatność gotówką po rezerwazaji przez questcage.pl

Strona WWW +48 794 780 888 Wyślij wiadomość
Dane właściciela
Iwona Gluzińska
ul. Dębowa 65/2
40109 Katowice
NIP: 9541653379

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 89 opinii o tym pokoju

9.9/10

Katowice: 1. miejsce
Polska: 15. miejsce

Usługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

0

4

65

19

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  Liczba recenzji: 226 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Wybuchnie, a może nie wybuchnie....

  13.02.2017 0 0

  Już od dłuższego czasu czekaliśmy na nowy pokój prosto od Quest Cage. I naprawdę warto było czekać!

  W ramach gry będziecie musieli wczuć się w bardzo przyjemną fabułę zorientowaną wokół zagłady ludzkości. Co najważniejsze w te rolę można się tak mocno wczuć, że śmiało możemy chwytać za narzędzia i dosłownie rozkręcać pokój :)

  Technicznie jest to świetnie zrealizowany scenariusz z dużą ilością elektroniki i manualnych zagadek. Zadania nie są ułożone liniowo dzięki czemu żaden z członków Waszej ekipy nie będzie się nudzić.

  Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Escape Roomów!

 • Łukasz D. 6

  Liczba recenzji: 16 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Zegar tyka...

  15.03.2017 | data wizyty: 12.03.2017 0 0

  Czasu jest tylko 60 minut, ale jak się okazuje, wystarcza.
  Dobrze zorganizowana grupa, to podstawa, by wyjść z tego pokoju. No, dwójka osób także da radę. Najważniejszym elementem jest współpraca i dobre kojarzenie tego, co się w pokoju dzieje. Bądźcie spostrzegawczy i zerkajcie we wszystkie zakamarki.

  Pokój inny niż wszystkie popularne Escape Room'y. Dużo mechaniki, elektroniki, czuć (dosłownie) z czego zbudowany jest reaktor ;)

  Obsługa bardzo miła. Szczególnie można to dostrzec po wyjściu z pokoju. Wtedy zawsze jest ten moment, czy obsługa zagada, chwilę czasu poświęci grupie. Wiadomo, że ich też goni czas, by wszystko w pokoju poukładać na nowo. W Quest Cage czułem się bardzo dobrze i już planuję z grupą kolejny pokój tej firmy!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Mydo

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Fallout PL

  13.12.2016 0 0

  Pokój niewielki, ale w 5'ciu nie ma problemu. Escape Room dla majsterkowiczów. BARDZO "wypieszczone" pomieszczenie, na prawdę kawał dobrej roboty, a nie tylko kłódki, kłódki, kłódki... Zagadki do ogarnięcia, nie tylko dla naukowców i elektryków ;)

 • kzawadzka

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Reaktor

  11.04.2017 | data wizyty: 10.04.2017 0 0

  Super przygotowany i duzo dobrej zabawy

 • Łukasz Z. 3

  Liczba recenzji: 94 Profil FB

  Loftogame ratuje atom

  27.02.2017 | data wizyty: 26.02.2017 0 0

  To nie była zabawa, ale nie przyszliśmy tutaj dla zabawy ;) Rozumiemy dlaczego ten pokój jest numerem jeden w Katowicach. To jeden z lepszych pokoi, w których byliśmy. Ogólnopolska czołówka ze względu na klimat, wykonanie, zastosowane rozwiązania i jakość zagadek. To co jest wyjątkową cechą Quest Cage to wstępy - to w jaki sposób zostajemy wprowadzeni do pokoju, jak opisywana jest misja do wykonania, sama otoczka sprawia, że chce się tam być. Obsługa - choć mailowy kontakt jest trudny - była genialna. Na pewno wrócimy do nich jak otworzą coś nowego, bo taką jakość lubimy!

 • Mr.

  Liczba recenzji: 64 Profil FB

  Zapobiegając zagładzie

  21.05.2017 | data wizyty: 30.04.2017 0 0

  Już na wstępie trzeba przyznać że Reaktor zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w Katowicach. Pokój pod względem wykonania to absolutny top i widać że został przemyślany od samego początku aż do ostatniej śrubki.

  Zagadki także stoją na bardzo wysokim poziomie pomimo faktu że są dosyć proste. Jest tu dużo niekonwencjonalnych rozwiązań, niektóre zagadki są nieliniowe inne wymagają współpracy ale wszystkie łączy fakt że są idealnie wpasowane w tematykę pokoju.

  Sądzę że mimo topowego wykonania i świetnych zagadek największym atutem Reaktora jest jego interaktywność z graczem która powoduje że całkowicie zanurzamy się w rozgrywce i łapiemy się na tym że faktycznie zależy nam żeby uratować elektrownię oraz ludzkość. Za to brawa bo niewiele pokoi tak potrafi wciągnąć. Obsługa także dorzuca do tego swoje trzy grosze fundując nam świetne wprowadzenie z rekwizytami i podziałami na role.

  Podsumowując. Jest to pozycja obowiązkowa w Katowicach, bardzo polecamy :)

 • Escape Group

  Liczba recenzji: 75 Profil FB

  Polecamy

  15.03.2017 0 0

  Pokój z precyzyjnie wykonanymi szczegółami oraz detalami a przy czym z pomysłowymi rozwiązaniami technicznymi z pewnością przypadnie do gustu średniozaaawansowanym grupom. Przyda się spostrzegawczość oraz umiejętność pracy zespołowej.

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 201 Profil FB

  Uwaga promieniowanie

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Nasz śląski maraton zaczęliśmy od firmy Quest Cage, odwiedzając wszystkie cztery pokoje. Od samego początku zachwyciło nas podejście właścicieli i ich pomysł na rodzinny biznes. Cały nasz pobyt odbywał się w przemiłej atmosferze, czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Na deser zostały nam zabawy z promieniotwórczymi pierwiastkami i machanie kluczami francuskimi. Pierwszy pokój w którym mogliśmy nie tylko sami się rozkręcić podczas rozwiązywania zagadek ale też dosłownie rozkręcić pokój. Bardzo oryginalne zadania i mechanizmy sprawiły nam mnóstwo satysfakcji. Dopracowany wystrój oddawał klimat reaktora a rozbudowana fabuła i przydział ról i rekwizytów podkręcał nasze emocje. Bawiliśmy się świetnie! Odwiedzenie wszystkich pokoi zgodnie z chronologią powstawania pokazało nam ogromny rozwój firmy i rozbudziło apetyt na kolejne ERy w tym miejscu. Pobyt w Quest Cage był kwintesencją tego, co w ERach lubimy najbardziej - fantastyczne pokoje stworzone przez fantastycznych ludzi z pasją, z którymi można usiąść, napić się herbaty, porozmawiać i pożartować. Dziękujemy! Na pewno wrócimy po więcej!

 • AgnieszKa

  Liczba recenzji: 224 Profil FB

  co by tu jeszcze odkręcić ? ....

  04.04.2017 | data wizyty: 28.01.2017 0 0

  Quest Cage to firma do której mamy niesamowity sentyment – każdy pokój inny, każdy pokój dopracowany do detalu. Odwiedziliśmy wszystkie i teraz tylko możemy czekać z niecierpliwością na coś nowego. W pokoju czuć pasję twórców i ich miłość do ER – owocuje to doskonałą atmosferą i rewelacyjnymi zagadkami. W tym pokoju założenie, że niczego nie można demontować legnie w gruzach – fanatastyczne uczucie tak sobie coś rozkręcić – a klucz w ręku daje poczucie władzy. Doskonały scenariusz i realizacja. Polecamy wszystkim – my w Quest Cage czujemy się jak w domu.

 • Latający Cyrk M.

  Liczba recenzji: 77 Profil FB

  Profesjonalny świetnie pomyślany pokój

  26.03.2017 | data wizyty: 26.03.2017 0 0

  Kolejny pokój Quest Cage który można z czystym sumieniem polecić - bodaj najlepszy do tej pory. Masa ciekawych mechanicznych zagadek, fajny klimat i tematyka. Kto jeszcze nie był to obowiązkowo do zobaczenia w Katowicach. Świetna zabawa.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 7 8 9

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM