Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Moriarty sp. z o.o.
Partner lockme

Moriarty sp. z o.o.

Katowice | Śląsk | Quest Cage

10.0/10
Katowice: 1. miejsce | Śląsk: 1. miejsce | Polska: 3. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 75 minut
 • Fabularny

Igraszki z Sherlockiem to jest to co Moriarty lubi najbardziej. Jednak tym razem Sherlock jest niebezpiecznie blisko zdemaskowania swego arcywroga, a Moriartiemu … zabrakło ludzi do pracy. W związku z tym poszukuje specjalistów ds. relokacji mienia i osób (najogólniej mówiąc)
Więc, jeśli masz dość spokojnego życia i doświadczenie w następujących dziedzinach: przeszukania, działanie od presją czasu, ulatnianie się z zamkniętych pomieszczeń niezauważanym przez nikogo (a w szczególności organy ścigania), jesteś mistrzem kamuflażu , a ponad to masz ekipę o podobnych zainteresowaniach – zgłoś się do nas. Moriarty spółka z o.o. szuka właśnie Ciebie.
Nie zwlekaj - umów się na rozmowę kwalifikacyjną.

Pełna treść ogłoszenia na QuestCage.pl/Moriarty

UWAGA: Pokój jest stworzony z myślą o grupach z doświadczeniem w ER'ach.

 • Pokój klimatyzowany
 • Od 16 lat
Adres
Cennik

Od Poniedziałku do Czwartku
2-3 osoby - 99zł
4-5 osób - 129zł

Od Piątku do Niedzieli
2-3 osoby - 119 zł
4-5 osób - 139 zł

Godziny otwarcia

Od Poniedziałku do Piątku
14:00 - 22:00

Weekendy
12:00 - 00:00

Dane właściciela
Iwona Gluzińska
ul. Dębowa 65/2
40109 Katowice
NIP: 9541653379

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 260 opinii o tym pokoju

10.0/10

Katowice: 1. miejsce
Polska: 3. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

0

3

159

93

5

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 285 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Inaczej, więcej, bardziej...

  14.03.2018 | data wizyty: 22.09.2017

  Jedno trzeba powiedzieć od razu - w tym pokoju dzieje się bardzo wiele. Nie ma czasu na pierdoły, trzeba się uwijać. Szczególnie jak pójdziecie małą grupą. Sprawdziliśmy, że da się go rozwiązać w czasie w dwie osoby, jednak choć jedna dodatkowa para rąk jest bardzo wskazana!

  Gra odbywa się w niebanalnym wnętrzu, o którym powiedzieć można tylko tyle, że zaskoczy każdego wyjadacza. Nie raz.

  Zadania natomiast świetnie prowadzą graczy przez fabułę i są pełnym wachlarzem od łatwych po trudne, każdego możliwego rodzaju. Nie ma miejsca na nudę :)

  Pokój najlepiej docenią grupy doświadczone, dlatego zalecamy przed wizytą zebrać choć trochę doświadczenia. Będziecie się dzięki temu lepiej bawić!

 • Quara

  Quara

  Liczba recenzji: 27 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...

  11.04.2018 | data wizyty: 10.04.2018

  Jako ogromna fanka kryminałów, klimatu okołoholmesowego, a także zaangażowany i jednocześnie młody "uciekinier" (to dopiero mój czwarty pokój!), z przyjemnością stawiłam się z CV w dłoni na rozmowę kwalifikacyjną do Moriarty'ego... Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością...

  W towarzystwie dwóch uprzejmych panów od sprzątania, jednego bardziej doświadczonego, drugiego doświadczonego w stopniu równie niskim jak ja, weszliśmy do środka i... szczęki nam opadły (no dobra, przynajmniej mi). Mnogość zagadek, ich logika, konieczność współpracy, a do tego każdy element w klimacie - zachwycające. Tak bardzo, że aż nabiłam sobie guza z wrażenia ;-)

  Co do trudności: powiedziałabym, że łamigłówki w pokoju były raczej łatwe (każda miała sens, a to ułatwia znalezienie rozwiązania), ale podniosę "poziom trudności" na średni z uwagi na ich mnogość (naprawdę masa elementów do ogarnięcia!). Trzeba szybko myśleć i reagować. Nie obyło się bez pięknych, zróżnicowanych i wymagających manualnych zagadek.
  Lepiej zobaczyć kilka innych ER'ów przed pójściem na rozmowę do Moriarty'ego (tak jak jest napisane w opisie, oni nie kłamią!) - głównie po to, żeby można było docenić trud włożony w przygotowanie całości i móc sprawnie przejść przez opracowany tor przeszkód, czerpiąc z tego maksimum przyjemności.

  3 osoby to tak akurat, każde z nas miało co robić i nawet było trochę czasu, żeby docenić estetykę otoczenia, ale raczej należało się uwijać :-) Jedna dodatkowa para rąk na pewno przyspieszyłaby proces wykonywania misji i raczej nie narzekałaby na nudę ani przez chwilę.

  Wyrażam ogromny zachwyt nad pomysłowością związaną z informacją o pozostałym czasie! I w ogóle nad wszystkim! :D

  To mój drugi pokój w Quest Cage i jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem dbałości o każdy element wykończenia.

  Ogromnie doceniam fantastyczną ekipę zarządzającą obiektem - są bardzo sympatyczni, świetnie wprowadzają w klimat, poświęcają dużo czasu na rozmowę po zabawie, wypytując o uwagi i polecając inne pokoje. Po prostu Was uwielbiam i na pewno do Was wrócę zmierzyć się z pozostałymi pokojami! Dziękuję! :-)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • trickme

  trickme

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  pełna profeska

  11.07.2018 | data wizyty: 11.07.2018

  Pokój jest niesamowicie dopracowany, każda zagadka jest tam w konkretnym celu. Polecam grupie która już ma jakieś doświadczenie chociaż niewielkie w escaperoomach. Dużym plusem jest wielkość pokoju a także system podpowiedzi. malutkim minusikiem jest brak wyświetlacza czasu pozostałego do końca jednakże sama informacja, że zostało np 15 min jest podawana. Gorąco polecam :)

 • morkins

  morkins

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Moriarty kontra Sherlock 1:0

  12.07.2018 | data wizyty: 12.07.2018

  Co tu napisać:) Trzeba: Przyjść, Wejść i Wyjść:)
  Super klimat. Fantastyczne zagadki. Bardzo miła obsługa. 3x10:) I już nie dziwię się, że ten pokój jest tak wysoko w rankingu. Na razie nasz number One:)

 • Tomasz Prenzyna

  Tomasz Prenzyna

  Liczba recenzji: 7 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  CV przyjęte!

  23.05.2018 | data wizyty: 20.05.2018

  Chodzenie do najwyżej ocenianych pokoi ma jeden poważny minus - niemal zawsze trzeba pisać o nich w superlatywach. A że człowiek istotą ułomną jest, to i pomysły szybko się kończą. No bo ileż można pisać tylko, że klimat super, obsługa super, zagadki logiczne i ciekawe mechanizmy? Bla bla bla...

  Tak samo powinienem napisać i o katowickim Moriartym, gdyż pokój posiada wszystkie wyżej wymienione cechy. Zawsze staram się znaleźć jakieś rzeczy do poprawienia; próbuję wsadzić jakąś szpilę twórcom, ale tutaj naprawdę jest mi trudno! Począwszy od wejścia na teren Spółki aż do momentu jej opuszczenia wszystko przebiega z rzadko spotykaną logiką i... gracją. Tak, Proszę Państwa - gracją! Ten pokój jawi mi się jako niezwykle delikatny, przemyślany, subtelny. Właśnie taki jak intelektualne igraszki Sherlocka z jego arcywrogiem Moriartym. Wielki szacunek za stworzenie takiej koncepcji. Będę zachwalał na każdym kroku.

  Na koniec dwie uwagi, z czego jedna istotna. Od niej może zacznę - naprawdę warto odwiedzić wcześniej kilka pokoi. Zdecydowanie NIE POLECAM na pierwszy raz. Nie oznacza to, że amator nie wyjdzie z niego, bo pewnie wyjdzie, ale czy wszystko przebiegnie według zasad sztuki? ;-)

  A ta mniej istotna informacja to taka, że udało się mojej grupie wyjść niemal kwadrans przed czasem nie wziąwszy żadnej podpowiedzi!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • AnnaRSl

  AnnaRSl

  Liczba recenzji: 13 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Praca szuka człowieka

  16.03.2018 | data wizyty: 15.03.2018

  Zauważyliśmy ogłoszenie o pracę, wysłaliśmy cv i tak zaczęła się jedna z najlepszych naszych przygód z ER!
  Pokój zdumiewa intensywnością, mnogością zagadek do rozwiązania i rzeczy do zrobienia - ani sekundy nudy! Mimo to nie czuliśmy się przytłoczeni czy zmęczeni. Byliśmy w dwójkę i musieliśmy zakasać rękawy, 3-4 osoby na spokojnie miałaby się czym zająć.
  Pokój i obsługa zasługują na wysokie oceny i lokaty. Polecamy go jednak raczej doświadczonym uciekinierom.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Bartosz M.

  Bartosz M.

  Liczba recenzji: 112 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dzień dobry, my na rozmowę kwalifikacyjną!

  19.12.2017 | data wizyty: 17.12.2017

  W zasadzie nie wiem co napisać - mogę się tylko i wyłącznie zgodzić z poprzednikami, bo pokój jest klasą samą w sobie i zasłużenie znajduje się w topie rankingu. W środku znajdują się tylko i wyłącznie rzeczy przemyślane - nie ma tu żadnego przypadku i po prostu można cieszyć się dobrą zabawą - i właśnie o to w tym wszystkim chodzi! Myślę, że Moriarty jest doskonałym połączeniem fabuły i zagadek, zazwyczaj jedno lub drugie jest lepsze, w tym wypadku ciężko wybrać, bo obie rzeczy są świetne. Byliśmy w grupie 4 osobowej (2 osoby +100 pokoi, 2 osoby mniej niż 10 pokoi) i nikt nie mógł narzekać na nudę, każdy się na coś przydał :)

  To była 4 wizyta w Quest Cage i z pewnością jeszcze wrócimy :) Są takie nieliczne miejsca w świecie ER, gdzie nie czuję się klientem, ale gościem - Quest Cage zdecydowanie należy do tego grona. Serdecznie pozdrowienia dla Właścicielki, która nas pamiętała i przyszła specjalnie się z nami przywitać - było nam bardzo miło :)

  Quest Cage - robicie to dobrze i nie przestawajcie!

  No to jak - dostaliśmy pracę? ;)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • majuba

  majuba

  Liczba recenzji: 6
  Wiarygodna opinia

  Rozmowa o pracę

  05.03.2018 | data wizyty: 02.03.2018

  Genialny, wspaniały, doskonały, fantastyczny!

  Co prawda w połowie zapomnieliśmy po co tam przyszliśmy (jesteśmy zdecydowanie team Sherlock, więc odwrócenie ról było trudne ;-)), ale pokój jest przewybitny!

  Bardzo podobała nam się konieczność współpracy już na samym początku, a później... aż chciałoby się wszystko opisac od początku do końca!

  Trudno znaleźć jakikolwiek minus - wszystko co mogło pójść źle albo co może zatrzymać na dłużej wyniknęło tylko i wyłącznie z naszego niedopatrzenie czy zbyt małej ilości siły (ale ogólnie pamietajmy o zasadzie - nie używamy siły!)

  Zaskakujące i niespotykane rozwiązania, logiczne i doskonale dopracowane zagadki - niektóre trudne, inne mniej, ale wszystkie sprawiają tyle samo frajdy przy rozwiązaniu.

  Początkującym doradzamy odwiedzenie kilku łatwiejszych pokoi na nabranie doświadczenia, a tym wszystkim którzy maja już doświadczenie i znają się na rzeczy życzymy doskonałej zabawy i bicia rekordów wyjścia - chociaż nie jest to wcale takie proste ;-)

  Quest cage mimo, że skończyło się aresztowaniem i pracy nie dostaliśmy, to jesteście najlepsi! :)

 • Karolina Ł. 3

  Karolina Ł. 3

  Liczba recenzji: 5 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Miejsce obowiązkowe ! :)

  01.06.2018 | data wizyty: 30.05.2018

  Pokój warty swej oceny i miejsca w rankingu ! Zagadki dopracowane w najmniejszych szczegółach, różnorodność i wielkość samego pokoju zachwyca :) do tego przesympatyczna obsługa. Idealne miejsce dla fanów Sherlocka! Miejsce obowiązkowe na liście ER!

 • Mirosław W.

  Mirosław W.

  Liczba recenzji: 28 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Klasa sama w sobie!!!!

  15.12.2017 | data wizyty: 23.11.2017

  Pokój w pełni zasługuje na tak wysokie miejsce w rankingu. Zagadki poprostu zwalają z nóg. Klimat pokoju rewelacyjny, dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Zagadki średnio zaawansowane. Pokój jak najbardziej polecam każdemu, ponieważ jest to pozycja obowiązkowa na Śląsku.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 24 25 26

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM