O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Escape room Łódź Podwodna
Partner Lockme

Łódź Podwodna

Katowice | Śląsk | Quest Cage

9.4/10
Katowice: 7. miejsce | Śląsk: 13. miejsce | Polska: 110. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fabularny

Tajna misja w Łodzi Podwodnej! Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości, w świecie, w którym zakazane jest wszystko, co daje ludziom radość. Nasza łódź zajmuje się przemytem nielegalnych towarów. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co tym razem szmugluje nasza dzielna załoga, przyjdź i zawalcz o dobra zabawę!

 • Pokój klimatyzowany
 • Od 16 lat
Adres

Quest Cage

ul. Dębowa 65/2
40-109, Katowice
możliwa płatność gotówką po rezerwazaji przez questcage.pl

Strona WWW +48 794 780 888 Wyślij wiadomość
Dane właściciela
Iwona Gluzińska
ul. Dębowa 65/2
40109 Katowice
NIP: 9541653379

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 106 opinii o tym pokoju

9.4/10

Katowice: 7. miejsce
Polska: 110. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.3/10

0

1

23

47

34

Wystaw opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Vilgefortz

  Vilgefortz

  Liczba recenzji: 17 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bez zgranych szmuglerów ani rusz!

  19.08.2016 | data wizyty: 18.08.2016 0 0

  Pokój odwiedziliśmy w trzy osoby, wszyscy już mający kilka pokoi na swoim koncie. Na plus trzeba od razu zaznaczyć, że zabawa nie polega wyłącznie na wyjściu z pokoju :)

  Pan z obsługi już od pierwszej chwili okazał się prawdziwym pasjonatem ER, wprowadził nas w używane w pokoju kłódki, mechanizmy zagadek i fabułę. Dziękujemy również za wyrozumiałość i wyciągniętą rękę do klientów ze strony obsługi ze względu na nasze karygodne spóźnienie! (korki na drogach D:)
  Podczas rozmowy po wyjściu dowiedzieliśmy się, że pokój cały czas jest usprawniany i modernizowany, co bardzo się chwali!

  Po wejściu do pokoju - efekt wow. Wystrój i klimat łodzi podwodnej jest dopracowany, faktycznie można się poczuć jak na pokładzie. Największe wrażenie robi centralna część wyposażenia - bardzo realistyczna i dopracowana w detalach.

  Zagadki trzymają poziom średnio-zaawansowany, są liniowe i w większości logiczne. Elementy i mechanizmy elektroniczne w pokoju są bardzo ciekawe i pasujące do klimatu.
  Bardzo pozytywne były podpowiedzi do zagadek obecne na miejscu, jak również realistyczny i wpasowany fabularnie system podpowiedzi z zewnątrz.
  Miłym akcentem jest też mały roleplay prowadzony przed i w trakcie gry przez obsługę :)
  W pokoju wymagana jest również kooperacja, co jest zdecydowanym atutem tego pokoju; po raz pierwszy do tej pory spotkałem się z sytuacją, gdzie faktycznie jedna osoba nie byłaby w stanie samodzielnie wyjść.

  Problematyczny był brak miejsca na rzeczy, z którymi przyszliśmy (brakło skrzynek, gdzie moglibyśmy schować torby, telefony, itp.), a odnośnie samego pokoju rozpraszała nas jedna ze skrytek, która jak się okazało, w ogóle nie brała udziału w zabawie oraz niewielki zgrzyt jeśli chodzi o spójność/logikę kilku zagadek w porównaniu do całości.

  Z pokoju wyszliśmy dosłownie w ostatniej sekundzie, a mimo to zaproponowano nam doliczenie czasu, pewnie nie zauważając w powstałym chaosie, że zdobyliśmy klucz, co było bardzo uprzejme ze strony obsługi :)
  Z pewnością jeszcze wrócimy do innych pokoi!

  TL;DR

  +świetny wystrój
  +idealnie stworzony klimat łodzi podwodnej
  +interesująca fabuła i elementy roleplay
  +pan z obsługi jest prawdziwym pasjonatem i wie jak dobrze prowadzić ER
  +szczegółowy wstęp i opis używanych kłódek/mechanizmów
  +przemyślane zagadki
  +używana elektronika i mechanizmy
  +wymagana kooperacja!
  +zaproponowany dodatkowy czas

  -problem z miejscem do zostawienia rzeczy przed wejściem do pokoju
  -kilka małych zgrzytów z zagadkami

 • mati_hvn

  mati_hvn

  Liczba recenzji: 38 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Całkiem przyjemny pokój

  22.04.2016 0 0

  Po raz pierwszy pokój w Katowicach i po raz pierwszy z zupełnie innymą ekipą. Tym razem w 100% rodzinną.

  Zacznę od tego, że doświadczenie u nas jest mocno zróżnicowane (poza mną reszta to zupełni nowicjusze), a do tego po raz pierwszy byliśmy wspólnie. Współpraca niezbyt nam się układała, ale mimo to dobrze się bawiliśmy.

  Zagadki są średnio trudne, ale na pewno nie dla początkujących. Wiele z nich to bardzo fajne rozwiązania technologiczne, z kilkoma spotkałem się po raz pierwszy. Ogólnie wszystkie mają sens i bardzo przyjemnie się je rozwiązuje. Świetne jest też to, że nie chodzi o samą ucieczkę, ale także o dodatkową misję.Jedyny minus, według mnie, to brak oznaczeń na kłódkach. To, że pokój jest dla doświadczonych, nie oznacza, że jak się rozwiąże zagadkę, to należy sprawdzać każdą kłódkę. Trudność powinna leżeć w myśleniu, a nie sprawdzaniu każdego zabezpieczenia.

  Co do klimatu, to rzeczywiście jest, chociaż mogłoby być lepiej. Minusem jest to, że na początku obsługa wchodzi z nami do pokoju. Wydaje mi się, że można to inaczej rozwiązać. Pokój w środku rzeczywiście przypomina łódź podwodną, chociaż otwarte okno trochę psuje atmosferę.

  Obsługa na bardzo duży plus. Bardzo sympatyczna oraz dająca bardzo dobre podpowiedzi.

  Podsumowując, pokój jest dobry na któryś raz dla zgranych drużyn. Kilka elementów co do klimatu i oznaczeń kłódek bym zmienił. Zagadki świetne, ciekawe rozwiązania technologiczne w kilku miejscach bardzo mi się spodobały. Bardzo polecam!

 • Bartosz

  Bartosz M.

  Liczba recenzji: 79 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dobra robota!

  04.04.2016 0 0

  Drugi pokój w Quest Cage i drugi raz nachodzi ta sama myśl - właściciele przywiązują dużą wagę do wystroju i stworzenia klimatu właściwego dla nazwy pokoju. Cieszy fakt, że jest odejście od dosyć oklepanych motywów horrorów/thrillerów itp, a co należy podkreślić - sama zabawa nie opiera się tylko i wyłącznie na ucieczce z pokoju :)

  Jeśli chodzi o zagadki - są liniowe, doświadczonym zespołom nie powinny przysporzyć problemów, co nie znaczy, że ekipy z dużym stażem nie będą się dobrze bawić. Mały minus za jedną kłódkę - zdaję sobie sprawę, że znając 3 cyfry nie jest trudno wykręcić właściwą kombinację, ale może udałoby się coś wymyślić, żeby nie strzelać? :)

  Pani z obsługi przesympatyczna, Quest Cage to bardzo mocny punkt na mapie escape roomów, warto odwiedzić!

 • monche

  monche

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wspaniała Zabawa !!

  27.06.2016 0 0

  Przemyślane zagadki. Pokój dla bardziej doświadczonych grup, ale mój dwunastoletni brat był pierwszy raz w tego typu pokoju i też się dobrze bawił. Miła obsługa i klimat jak w prawdziwej łodzi podwodnej. POLECAM !!!

 • La Devinette

  La Devinette

  Liczba recenzji: 15
  Wiarygodna opinia

  Łódź podwodna

  18.04.2016 0 0

  Klimat - jak we wszystkich pokojach Quest Cage super, pokój wygląda rzeczywiście jak wnętrze łodzi. Ciekawe rozwiązania technologiczne.
  Co do zagadek - poziom trudności średni, ani za łatwe, ani za trudne.
  Niestety kilka z nich wydało nam się mało jasnych - po zdobyciu kodu trzeba "strzelać" z kolejnością - wypróbowac po kolei 6 kombinacji - niby nie az tak dużo, ale warto by było jednak jakos naprowadzić na kolejność. Nie do końca wiadomo w jakiej kolejności rozwiązaywac zagadki - a ma to znaczenie, bo przez złą kolejność ciężko było połączyć wskazówki do innych. Dodatkowo, aby dobrze poradzić sobie z zagadkami trzeba znać się nieco na filmach - są to rzeczywiści szlagiery, można też domyślić się rozwiązań bez ich znajomosci, ale może to być trudniejsze.
  Plus za fajną fabułę - jak zawsze w Quest Cage nie chodzi tylko o ucieczkę.
  Obsługa bardzo miła, pomocna - pokój polecam do odwiedzenia, chociaż inne pokoje tej firmy są moim zdaniem duuużoo lepsze

 • wos.chris

  wos.chris

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Naprawdę Warto

  04.05.2016 0 0

  Wszystko było super. Klimat, wystrój, pomysłowość ale najwięcej punktów chciałbym przyznać za podejście do Klienta! Rewelka

 • Julia

  Julia K.

  Liczba recenzji: 72 Profil FB

  Polecam

  12.03.2017 0 0

  bardzo ciekawe zagadki, ciekawie przygotowany pokoj, bardzoo mila obsluga ...

 • Łukasz

  Łukasz Z.

  Liczba recenzji: 94 Profil FB

  Loftogame odzyskuje nielegalny ładunek

  27.02.2017 | data wizyty: 26.02.2017 0 0

  W dotychczasowej karierze byliśmy na łodzi podwodnej już trzeci raz. Ta jest numerem jeden :) Ciekawe zagadki, świetne rozwiązania techniczne i zadanie główne, które naprawdę nie jest banalne... ale naprawdę. Oczywiście konkrety, bo nie byliśmy tam dla zabawy. Świetny wystrój, super rozwiązania techniczne i logiczne, naprawdę pokój typu - must be there. Oczywiście obsługa zafundowała nam wstęp na absolutnie najwyższym poziomie. Pokój jest dostosowany dla grup zaawansowanych z opcją dla grup podstawowych, co czyni go wyjątkowo przystępnym dla każdego poziomu i jednym i drugim da dużo satysfakcji. Bardzo polecamy!

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 178 Profil FB

  Nurkujemy

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Nasz śląski maraton zaczęliśmy od firmy Quest Cage, odwiedzając wszystkie cztery pokoje. Od samego początku zachwyciło nas podejście właścicieli i ich pomysł na rodzinny biznes. Cały nasz pobyt odbywał się w przemiłej atmosferze, czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Trzecim pokojem, z którego nasza ekipa postanowiła uciec, była Łódź Podwodna. I tu znowu zupełnie inny klimat, co upewniło nas, że kolejną zaletą Quest Cage jest różnorodność i bogactwo pomysłów oraz ciekawa tematyka. Na duże brawa zasługuje fabuła, która jest bardzo oryginalna i wkręciła nas w klimat. Wystrój dopełnia narracje i jest dopracowany w każdym szczególe jak wszystkie pozostałe elementy tego ERu. Jakby tego było mało, zagadki są różnorodne, logiczne i sprawiają ogromną satysfakcje. Wszystko tworzy spójną, grywalną całość.
  Pobyt w Quest Cage był kwintesencją tego, co w ERach lubimy najbardziej - fantastyczne pokoje stworzone przez fantastycznych ludzi z pasją, z którymi można usiąść, napić się herbaty, porozmawiać i pożartować. Dziękujemy! Na pewno wrócimy po więcej!

 • Alaya

  Alaya

  Liczba recenzji: 24 Profil FB

  Uratujesz rozrywkę?

  31.03.2017 | data wizyty: 13.03.2017 0 0

  Łódź podwodna była drugim pokojem jaki odwiedziłam, szczere mówiąc trochę bałam się , że tym razem nie uda nam się wyjść - jednak ten pokój okazał się strzałem w 10!!!

  Pokój jest liniowy , ale zdecydowanie zaskakuje różnorodnością zagadek z jakimi trzeba się uporać ! Niektóre z zagadek sprawiały , że "grzały nam się styki" - w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
  Podwójny cel zabawy dodatkowo podkręca atmosferę !
  Podobno trzymaliśmy obsługę w napięciu do ostatniej sekundy!;)

  Co do obsługi - bardzo sympatyczni ludzie , wiedzący co robią i kibicujący każdemu teamowi z całych sił !

  Klimat pokoju bez zarzutu , czuliśmy się w nim doskonale .
Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM