Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Szalony Naukowiec
Partner lockme

Szalony Naukowiec

Gorzów Wielkopolski | Lubuskie | Open The Lock

8.8/10
Gorzów Wielkopolski: 5. miejsce | Lubuskie: 10. miejsce | Polska: 732. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fabularny

Czy obłąkany umysł geniusza może być aż tak niebezpieczny dla otoczenia?
Oto jego laboratorium. Musicie znaleźć odpowiedzi dotyczące tajemnicy jego postaci i o czasie uciec z pokoju - bo oczywiście wtargnęliście tu pod jego nieobecność, a za godzinę wróci do swojego laboratorium, aby kontynuować swoje naukowe praktyki i lepiej, aby nie wykorzystał was do kolejnego ze swoich eksperymentów...

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
Time For Fun Bartosz Jaz
Długie, ul. Dobiegniewska 22
66-500 Strzelce Krajeńskie
NIP: 5993101311
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 9 opinii o tym pokoju

8.8/10

Gorzów Wielkopolski: 5. miejsce
Polska: 732. miejsce

Obsługa 8.6/10

Klimat 8.7/10

0

0

2

5

2

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • MarcinChefPL

  MarcinChefPL

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Gorzowski naukowiec

  18.06.2018 | data wizyty: 17.05.2018

  Pokój Szalonego Naukowca dostarczył dużo frajdy. Dobrze przemyślane zagadki, zróżnicowany poziom skomplikowania - nad niektórymi trzeba chwilę pomyśleć, inne przychodzą bez większego problemu. Niestety jest możliwość w jednym miejscu rozwiązania zagadki w sposób, którego scenariusz nie zakłada, a to wprowadza torszkę zamieszania w końcowej części pokoju. Ogólne wrażenia b. pozytywne, choć sam wystrój mało kojarzący się z naukowcem.

 • Stado

  Stado

  Liczba recenzji: 22

  Naukowiec w stylu późny Gierek

  07.01.2018 | data wizyty: 28.12.2017

  Pod względem wystroju pokój przeciętny, mało co wskazywało, że mamy do czynienia z szalonym naukowcem, a elementy wystroju wydawały się być losowe. Zagadki bardzo fajne, kreatywne, aczkolwiek mamy uwagi co do jednej zagadki, która w zasadzie przeczy ogólnym zasadom tego typu pokoi (szuflada). Wystarczyłoby dorzucić jakąś konkretną wskazówkę, albo uprzedzić przed wejściem do pokoju, że takie rozwiązania mogą być konieczne. Dodatkowo jedna grupa miała problem z zacinającym się elementem w grze. Możliwość gry po angielsku w miarę ok. Plus za drzwi na szyfr zamiast klucza.

 • Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 112 Profil FB

  Naukowiec

  01.07.2017 | data wizyty: 01.07.2017

  Faktycznie nazwa pokoju trafiona idealnie, gdyż faktycznie przenosimy się do pracowni szalonego naukowca. Jest tu wszystko czego zbzikowany mózgowiec do szczęścia potrzebuje. Ponoć jest to najtrudniejszy ze wszystkich pokoi dostępnych w Open The Door ale nam jednak zajął najmniej czasu i w sumie najmniej problemów. Tutaj również polecam się wybrać w 3-4 osoby, gdyż dwójka może mieć problem z odczytaniem myślenia szalonego naukowca ;)

 • Rafał (Escape Hunters Szczecin)

  Rafał (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 55 Profil FB

  super:)

  01.07.2017 | data wizyty: 01.07.2017

  dobrze się bawiliśmy, dużo ciekawych zagadek. Ogólnie ciężko się przyczepić do czegokolwiek. Polecam dla 3+ osób. Pokój niby najtrudniejszy a wyszliśmy najszybciej ze wszystkich 6 =] żeby było śmiesznie- najłatwiejszy zajął nam najwięcej czasu :D

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

  Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 54 Profil FB

  Opinia

  03.07.2017 | data wizyty: 01.07.2017

  Pokój logiczny, udało nam się z niego wyjść w jakieś 40 minut, niestety jedna zagadka nie bardzo nam się widziała. kilka błędów, gdzie można było rozwiązać zagadki bez niezbędnych elementów... ogólnie pozytywne wrażenia tylko ta obsługa... brak jakiegokolwiek wprowadzenia , zainteresowania po wyjściu

 • AgnieszKa

  AgnieszKa

  Liczba recenzji: 327 Profil FB

  Beautiful Mind

  11.07.2016

  Na duży plus – konieczność pracy zespołowej, pokój zwięzły, zagadki logiczne, wszystko do czego potrzebna była podpowiedź, naprowadzenie – wszystko było w pokoju. Fajny pokój, warty odwiedzenia. Poziom trudności – początkujący +

 • drzazgaa

  drzazgaa

  Liczba recenzji: 17 Profil FB

  Piękny Umysł

  07.05.2016

  Nie było łatwo, ale na szczęście nasz kochany szalony geniusz wyszedł na troszkę dłużej niż godzinkę, co pozwoliło nam się wydostać. Dużo ciekawych zagadek, ale to normalne w Open the Door - zawsze coś nowego i niezwyczajnego. W tym pokoju współpraca była niezbędna. Minus był taki, że jedna kłódka chyba była niedomknięta (chociaż i tak znaleźliśmy potem do niej kod) i raz podpowiedź otrzymaliśmy do tego, co już znaleźliśmy, ale spodziewam się, że było to spowodowane dość dużym zamieszaniem. Podsumowując - czas jak zwykle spędzony przyjemnie, polecam.

 • Sachmet

  Sachmet

  Liczba recenzji: 11 Profil FB

  Najlepszy pokój w jakim byłam!!!

  02.03.2016

  Genialny klimat, mimo, że nikt nie próbował udusić nas dymem ani zabić egipskimi ciemnościami. Zagadki, jakich nigdzie indziej nie widziałam. Realna konieczność współpracy, nie polegająca na konieczności przyciskania guzików w różnych miejscach sali równocześnie, ale na sprawnej komunikacji, współdziałaniu. Polecam gorąco:))) Przy następnej wizycie w Gorzowie na pewno znów pojawię się w Open the door.

 • Ania R. 1

  Ania R. 1

  Liczba recenzji: 6

  Pozytywnie :-)

  13.03.2016

  Cieszę się, że w Gorzowie powstał pokój na tak dobrym poziomie. Podoba mi się, że nie ma w nim bzdurnego przeszukiwania kątów i zwykłych kluczy do zwykłych kłódek. Zagadki są logiczne, z częścią z nich się już spotkałam, ale było też dla mnie kilka fajnych nowości :-) kawał dobrej roboty, gratulacje dla ekipy :-) nie polecam dużym, doświadczonym grupom, pokój jest raczej mały. Idealny dla trzech nowicjuszy albo dwóch starych wyjadaczy. Ciężko ocenić klimat, ponieważ w pokojach tego typu nie trzeba tylu gadżetów jak w podróżniczych czy kryminalnych. Brakuje mi fabuły, zwykle rozwiązywanie zagadek. Czym są "obłąkańcze pomysły szalonego geniusza" o których jest mowa w opisie pokoju? Mimo to polecam :-)

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM