Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Tajemnica Egipskich Bogów
Partner lockme

Tajemnica Egipskich Bogów

Gorzów Wielkopolski | Lubuskie | Open The Door

9.2/10
Gorzów Wielkopolski: 5. miejsce | Lubuskie: 10. miejsce | Polska: 764. miejsce

 • 2-5 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Historyczny

Niewielu ludzi zdecydowało się przejść przez próg starożytnej piramidy, lecz żaden z tych, którzy się na to odważyli, nigdy już nie zobaczył słońca. Jaką tajemnicę skrywa krypta Faraona? Dlaczego klątwa dotyka każdego, kto chce ją poznać?

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
Time For Fun Bartosz Jaz
Długie, ul. Dobiegniewska 22
66-500 Strzelce Krajeńskie
NIP: 5993101311
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 15 opinii o tym pokoju

9.2/10

Gorzów Wielkopolski: 5. miejsce
Polska: 764. miejsce

Obsługa 8.9/10

Klimat 9.7/10

1

0

5

6

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • mario_zijo

  mario_zijo

  Liczba recenzji: 8
  Wiarygodna opinia

  Irytacja

  31.03.2018 | data wizyty: 31.03.2018

  Irytacja towarzyszy odwiedzinom w tym pokoju. Na 4 osoby dostajesz dwa źródła światła wiec 2 osoby nie mają co ze sobą zrobic. Mechanizmy na elektrozamkach wymagają dodatkowej ingerencji bo drzwi sie nie otwierają skrytka nie odmyka wiec nie wiesz czy źle wykonałeś zadanie i tracisz czas na kolejne próby pomimo ze mechanizm zadziałał (warto dodać mala sprężynę ktora odchyli drzwi czy skrytkę po zwolnieniu mechanizmu). Będąc w starożytnym grobowcu oczekiwalibyście zagadek logicznych i zamków otwieranych w sposób mechaniczny a nie za pomocą cyfrowych kłódek ktore dominują w pokoju. Jedna z zagadek zawierała błąd, ktory jak sie okazało został tam umieszczony specjalnie - trudność pokoju nie powinna polegać na dostrzeganiu pomyłek tylko na inteligentnych zagadkach. Pokoj jest ładnie zrobiony, z klimatem i można łatwo poprawic niedociągnięcia i dopracować zagadki. Osoby obsługujące nie były zainteresowane wysłuchaniem naszych spostrzeżeń a szkoda bo jest tam potencjał na bardzo fajny pokój. Póki co, biorąc pod uwagę, że to najwyżej oceniany pokój w tej lokalizacji, to nie zachęcił nas do odwiedzenia kolejnych oferowanych przez Open the door pokoji.

 • MarcinChefPL

  MarcinChefPL

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Labirynt w ciemnościach

  18.06.2018 | data wizyty: 17.05.2018

  Klimat tego pokoju to po prostu bajka. Przenosimy się do starożytnego Egiptu spowici ciemnościami grobowca Faraona. Ze względu na sporą powierzchnię, trzeba się sporo nachodzić. Ciekawie grać w większej grupie ze względu na ograniczone źródła światła. Zagadki logiczne, wymagające chwili skupienia i dokładności. Zadania, jakie są do wykonania są zróżnicowane, przez co nie grozi nuda czy rozczarowanie po wyściu z pokoju. Warto wybrać się na wycieczę do Egiptu w Open The Door ;)

 • Stado

  Stado

  Liczba recenzji: 22

  Ten grobowiec będzie waszym grobowcem!

  07.01.2018 | data wizyty: 28.12.2017

  Super klimat, świetne dekoracje i dużo przestrzeni, chociaż dla dwóch osób może być trochę za dużo. Dobre zagadki, doskonale dopasowane do klimatu i fabuły. Pokój był bardzo wciągający i przekonujący. Niestety jedna grupa miała problemy techniczne z jedną zagadką, a także podpowiedź do zagadki z drzwiami była myląca. Tak samo jak w pozostałych przypadkach, pokój słabo przygotowany do gry po angielsku.

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 350 Profil FB

  W piramidzie

  09.07.2017 | data wizyty: 02.07.2017

  W tym pokoju znajdujemy się we wnętrzu piramidy i faktycznie wystrój pozwala uwierzyć, że jesteśmy w grobowcu Faraona. Jest trochę duszno, jest piasek i jest mrocznie, a przestrzeń zagospodarowana jest tak, że zapomina się, że to pokój w budynku. Zagadki są spójne z klimatem i większość z nich jest intuicyjna i płynna, choć i tu pojawiły się dla nas dwie mało logiczne zagadki, które spowodowały mały zastój. Pokój warto odwiedzić dla klimatu i dobrej zabawy, która towarzyszyła nam w trakcie ucieczki.

 • Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 110 Profil FB

  Bogowie :)

  18.03.2017 | data wizyty: 18.03.2017

  Byliśmy w pięć osób i tak samo jak w przypadku Czarnej Perły bawiliśmy się przednio. Pokój miał bardzo wiele, przejść oraz korytarzy. Można było się poczuć jak w labiryncie, czy prawdziwej piramidzie. Zagadki były ciekawe, o poziom trudniejsze niż w przypadku Czarnej Perły. Polecam raczej grupom do 4 osób, gdyż miejscami było za gorąco w związku z ograniczoną przestrzenią oraz ograniczoną ilością powietrza.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Rafał (Escape Hunters Szczecin)

  Rafał (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 55 Profil FB

  rewelacja

  18.03.2017 | data wizyty: 18.03.2017

  Wybraliśmy się z ekipą do open the door ze Szczecina i muszę przyznać że pokój jest na bardzo wysokim poziomie.

  Piasek, ciemności egipskie, wystrój oraz gorące powietrze oddają w 100 % klimat egipskich piramid. Sam pokój przeogromny. Jeszcze w tak dużym nie byłem. Pełno tajemniczych pomieszczeń i metry ciemnych korytarzy.

  Zagadki bardzo ciekawe, dosyć trudne.

  Byliśmy w 5 osób (3 pro i 2 amatorów) wyszliśmy w 47 min. Tak więc polecam grupom średnio zaawansowanym +.

  Jedynie mam uwagi co do systemu podpowiedzi. Zasada ich limitu do maksymalnie 3 psuje cały urok zabawy. Na szczęście dla nas nie stanowiło to problemu. Nigdzie na stronie nie znalazłem wzmianki na ten temat. Same podpowiedzi powinny być bardziej konkretne.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Wanessa P.

  Wanessa P.

  Liczba recenzji: 5

  Super

  08.09.2017 | data wizyty: 19.06.2017

  Można poczuć sie jak w prawdziwej piramidzie. Super :)

 • Tomasz W. 6

  Tomasz W. 6

  Liczba recenzji: 5

  Piaskiem po zębach...

  25.01.2017

  Drugi pokój w Gorzowskim lokalu który odwiedziłem, już od samego początku czuć klimat egipskiej piramidy. Wysoka temperatura i pisak na podłodze. Do tego ciemno i labirynt. Zagadki zaskakujące, nie udało nam się wyjść w 60 minut :(

 • AgnieszKa

  AgnieszKa

  Liczba recenzji: 323 Profil FB

  tajemnica skarabeusza

  10.07.2016

  Moja setna recenzja – rok temu nie wiedziałam, że tak nas ta zabawa wciągnie …
  Scenograficznie bardzo fajny pokój, wg nas najlepszy w „open the door” – można się poczuć jak na planie „Mumii” albo „Indiany Jonesa” – klimat na 100%, zagadki trochę na szukanie, trochę mechanizmów. Bardzo dobre wrażenie. Wg nas dla grup, które dopiero zaczynają swoją przygodę z ER to będzie niesamowite przeżycie. Dla nas też było :)

 • drzazgaa

  drzazgaa

  Liczba recenzji: 17 Profil FB

  Tajemnica Egipskich Bogów

  18.04.2016

  Genialny wystrój, super zagadki, a obsługa jak zawsze na najwyższym poziomie. Od początku czujemy się jak w starożytnym Egipcie, a łamigłówki bardzo przyjemne i różnorodne. Szczerze polecam - zresztą jak inne pokoje w gorzowskim Open the Door.

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM