Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Krwawa Rzeźnia

Krwawa Rzeźnia

Partner lockme

->Nowość<- Wcielacie się w ekipę Sanepidu w celu skontrolowania rzeźni (dzień jak co dzień). To nie pierwsza taka wizyta w tym miejscu, niestety... [więcej]

9.6/10

Gdańsk: 3. miejsce | Trójmiasto: 8. miejsce | Pomorskie: 8. miejsce | Polska: 155. miejsce

2-5 osób

60' minut

Horror

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

->Nowość<-
Wcielacie się w ekipę Sanepidu w celu skontrolowania rzeźni (dzień jak co dzień).
To nie pierwsza taka wizyta w tym miejscu, niestety poprzednie nic nie wykazały.
Przełożony wyznaczył niezłą sumkę za znalezienie nieprawidłości - do dzieła !

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Płatność kartą na miejscu

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Adres

Questrooms - Gdańsk

Gdańsk, ul.Startowa 4A
Poziom -1

Inne pokoje w tym miejscu

Dane właściciela

AGNES Wioleta Reich Dariusz Reich S.C.
ul Powstańców Warszawskich 57
80-165 Gdańsk
NIP: 5833172408

Regulamin gry

Regulamin gry

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 91 opinii

Ocena ogólna 9.6/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.7/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.8/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

75

60

45

30

15

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

91 opinii pokoju

Niobeon
Niobeon

Zwiadowca
90 pkt

12 opinii

Gdańska Masakra Piłą Mechaniczną #9

08.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

Wiarygodna opinia

Niobeon 12 opinii

Nasza druga wizyta w Questrooms. Zachęceni dobrze spędzonym czasem w "5. Morderstwach", postanowiliśmy iść dalej, we dwójkę, tropem horroru.
Kontrola sanepidu ma iście krwawą fabułę oraz kilka zaskakujących momentów ;) Niektóre rekwizyty aż proszą się o ich użycie w niecnym celu hehe ;)

Pokój dobrze zrobiony, zachęcający wstęp, ciekawe zagadki. Widać, że postarano się w nim zastosować nietypowe rozwiązania i... parę zabawnych straszydeł :) Oczywiście są też kłódki, ale nie one są główną atrakcją.

W dwie osoby można spokojnie go przejść, nawet bez podpowiedzi, ale potrzebna jest współpraca, spostrzegawczość i odrobina giętkości... czyli standard :)

Obsługa, jak zwykle, na duży plus: rozgadana, pomocna i pozytywnie nakręcona, którą serdecznie pozdrawiamy.
Polecamy fanom dobrej zabawy, osobom lubiącym tematykę teksańskiej masakry, maksymalnie dla 4 osób, średniaków, takich jak nasza dwójka :)

Minusów nie ma, natomiast parę rzeczy można by jeszcze podkręcić, by było jeszcze ciekawiej i straszniej, ale to kwestia gustu ;)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Bartosz M.
Bartosz M.

Przewodnik
313 pkt

119 opinii

Rozczarowanie

09.07.2018 | data wizyty: 05.07.2018

Bartosz M. 119 opinii

Nie ukrywam, że wiązałem z tym pokojem spore nadzieje, słyszałem już o nim jakiś czas temu i liczyłem na dużą dawkę emocji. Emocje były, ale niestety nie takie, jakich oczekiwałem.

Przede wszystkim jest to pokój, którego głównym atutem jest klimat i gra na emocjach. Podkreślę, że nie ma w tym nic złego, takie fabuły są w porządku i można się w nie wkręcić. Początek jest dość obiecujący, choć moim zdaniem można go przeprowadzić bardziej nastrojowo (np. przez zasłonięcie oczu). Niestety dalej zadziało się dwie rzeczy, które wywołały sporą frustrację:
-> zgodnie z informacją od obsługi jedna zagadka została zmieniona dzień przed naszą wizytą - koncepcyjnie spowodowała sporą zmyłkę, posiłkowaliśmy się podpowiedzią i wówczas zmagaliśmy się ze złośliwością rzeczy martwych, które wbrew temu co usłyszeliśmy po wyjściu z pokoju - zostały rozwiązane przez obsługę fizycznie w trakcie naszej gry;
-> przez naszą indolencję próbowaliśmy wykonać jedną czynność nie tym przedmiotem co trzeba; byłoby to OK, gdyby nie fakt, że dowiedzieliśmy się o tym od obsługi po 15 minutach mocowań, bo wydawało nam się, że idziemy do przodu; gra straciła na płynności, a my się napociliśmy i zirytowaliśmy; nie wymagamy patrzenia w monitor przez całą godzinę naszej gry, natomiast sugestia, że my przestawiliśmy kamerę i nie było można tego zobaczyć wcześniej jest nie na miejscu.

Dalszy etap rozgrywki przebiegł w miarę sprawnie, wizualnie sam pokój wygląda w porządku i tworzy napiętą atmosferę, ale znów nie wszystkie elementy są dla nas współgrające (info od obsługi na ścianie). Sam pokój jest dość przestronny i nadaje się na max grupy 4-osobowe.

Pan z obsługi wydawał się sympatyczny i dość szczegółowo wytłumaczył dwójce debiutantów zasady gry (byliśmy w 4, z czego dwie osoby +100 pokoi). Po samej rozgrywce nie wyczuliśmy pozytywnej reakcji na feedback i odnieśliśmy wrażenie, że każdą piłeczkę można odbić, niezależnie od racji. Nie wygląda to dobrze, jak grupie sugerowane jest przesunięcie kamery czy gęste tłumaczenie, że czasami coś się może zaciąć i samo naprawić, kiedy sami widzieliśmy obsługę naprawiającą tę rzecz . W kwestii PR jest trochę do nadrobienia.

Podsumowując - Krwawa Rzeźnia jest pokojem ze sporym potencjałem i niezłym klimatem. Nie oferuje dużej ilości zagadek, natomiast nie o to tutaj chodzi. Niestety nie wszystko koncepcyjnie zagrało - sugerujemy testowanie pokoi po jakichkolwiek zmianach zagadek, a także popracowanie nad jakością obsługi.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Odpowiedź firmy Questrooms

Bartku, jesteś strasznie uparty:)!
Wytłumaczyliśmy Ci dokładnie wszystko o co pytałeś, tak abyś zobaczył nasz punkt widzenia i zrozumiał dlaczego co jak działa.

- Obwiniasz nas o nie otrzymanie podpowiedzi, a sam zażyczyłeś sobie "Podpowiedź na mój znak", którego oczywiście nie dałeś. To od nas wyszła inicjatywna pomocy, tak abyście nie stali dłużej w miejscu - w takim wypadku to chyba nie nasza wina:)?
- Jako doświadczony gracz escaperoomowy, sam zauważyłeś, że faktem jest stwierdzenie "jedna rzecz jest wykorzystywana raz", a mimo to próbowaliście wykorzystać ten sam przedmiot drugi raz przez co pojawiła się frustrakcja.

Komentarz bardzo nieadekwatny, ponieważ reszta grupy bawiła się "ponoć" dobrze i nie miała żadnych zastrzeżeń.

Życzymy powodzenia w innym escaperoomach i więcej ciepliwości:)!
Ekipa Questrooms

karolina 1
karolina 1

Wędrowiec
44 pkt

45 opinii

mroczny

03.09.2018 | data wizyty: 07.08.2018

karolina 1 45 opinii

Fajny wystrój, chociaż może trochę dla nas za ciemno. No ale to taka tematyka więc nie jest to minus. Bardzo logiczne zagadki, jak zawsze w Questrooms.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Moninia Team
Moninia Team

Nawigator
133 pkt

72 opinie

Sanepid by się załamał

04.07.2018 | data wizyty: 29.06.2018

Moninia Team 72 opinie

Wystrój świetnie wpasowany w klimat.
Dużo elektroniki, kilka kłódek.
Świetnie rozmieszczenie i pomysłowe przejścia :)
Mogłabym wymieniać zalety w nieskończoność ale najlepiej jak odwiedzicie Rzeźnie sami!
Nie będziecie żałować

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Zwiaduś
Zwiaduś

Zwiadowca
54 pkt

16 opinii

D:

13.09.2018 | data wizyty: 13.09.2018

Zwiaduś 16 opinii

Kolejny świetny pokój od Questrooms. Jak to bywa w horrorach, klimat był pierwszorzędny. Został zapewniony przez dokładny i przerażający wystrój, ale też przez innego rodzaju "straszaki". Absolutnie wszystkie zagadki zostały przygotowane solidnie (zero problemów z elektroniką i mechanizmami!), były bardzo ciekawe i oryginalne i chociaż nie sprawiły nam większych trudności (udało się nam wyjść bez podpowiedzi), to dowiedzieliśmy się, że to my odbiegaliśmy od normy. :p Oczywiście GM, na którego mamy przyjemność trafiać za każdym razem, jak zwykle był bardzo sympatyczny i rozmowny. :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Emson
Emson

Zwiadowca
58 pkt

19 opinii

#16 Ręka, noga, mózg na ścianie!

09.08.2018 | data wizyty: 07.08.2018

Emson 19 opinii

To przedostatni pokój ekipy Questrooms (na Rytuał na razie brak nam odwagi :)), który dość długo widniał na naszej liście do odwiedzenia. W końcu i na niego przyszedł czas, jednak, nieco wbrew oczekiwaniom, wrażenia po wyjściu mamy mieszane.

Sam moment wprowadzenia do pokoju jest mocno obiecujący, wprawia w przyjemne zakłopotanie i przyprawia o dreszczyk. Klimat każdego z wnętrz oraz przejść pomiędzy nimi również został zachowany - jest strasznie, momentami aż zbyt strasznie, ale to przecież krwawa historia! :) Jeśli chodzi o zagadki... Tutaj czegoś zabrakło. Były i manualne, i elektroniczne, i kłódkowe, ale jakoś tego... mało? Odnieśliśmy wrażenie, że były one stosunkowo niezaawansowane i bardziej wymagały spostrzegawczości lub czystych strzałów niż logicznego myślenia. Kilka przedmiotów wyprowadziło nas z dobrego toru rozumowania, do tego stopnia, że sami nie pamiętamy, jak niektóre rzeczy udało nam się przejść.

Niemniej jednak, warto Rzeźnię odwiedzić i przekonać się o wszystkim na własnej skórze!

Ocena ogólna: 7/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Natalia C. 2
Natalia C. 2

Zwiadowca
57 pkt

6 opinii

Mega klimatycznie... :D

12.07.2018 | data wizyty: 13.06.2018

Wiarygodna opinia

Natalia C. 2 6 opinii

Długo nie mogłyśmy się zebrać na ten pokój z przyczyn nam nieznanych ale w końcu się udało, jednak w odrobinę innym składzie. Koleżanka była kompletnie nowa także dziękujemy bardzo za obszerne wytłumaczenie o co chodzi w tego typu zabawie ^^. Co do samego pokoju.. Sama nie wiem od czego zacząć - pomysłowy start pokoju od razu wprowadził w nastrój, a potem było tylko lepiej – nie chcę zdradzać szczegółów ;) Temat oddany perfekcyjnie, jest krwawo i mrocznie ale nie za bardzo i nie zawsze – ilość światła idealna do ukończenia pokoju ale bez psucia klimatu. Zagadki polegające bardziej na jak Pan nazwał przy wprowadzaniu: myśleniu przyczynowo-skutkowym, dużo elektroniki / zagadek typowo manualnych, gdzie akcja wywołuje kolejną reakcje. Bardzo mało kłódek, ale my akurat je lubimy to nawet jakby było więcej to nic złego :D. Pokój dosyć trudny, jednak po każdej mocniejszej podpowiedzi jaką brałyśmy (wzięłyśmy cztery) to robiłam plaskacza w czoło z myślą „Naprawdę na to nie wpadłam? To było oczywiste!” także kolejny plus bo zagadki nie są przekombinowane. Ogólnie pokój baaardzo polecamy, może zaskoczyć w niejednym miejscu ^^. Pozdrawiamy Kajetana z obsługi i niech jego oko szybko się wyleczy :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Obserwator
Obserwator

Zwiadowca
76 pkt

38 opinii

mało krwawa rzeźnia

12.09.2018 | data wizyty: 07.09.2018

Obserwator 38 opinii

Po pokojach z dreszczykiem spodziewać się można różnych rzeczy - kończyn, ran, mięsa, trupów. W "Krwawej rzeźni" wszystko to w jakimś sensie jest obecne, ale... no właśnie... w jakimś sensie. Dreszczyk emocji raczej do nich nie należy.

Za to to miejsce ciekawych zagadek - kilku rozwiązań nie spotkaliśmy nigdzie indziej. Choć zagadek nie jest dużo, są takiego, które wymagają kreatywności, myślenia nieszablonowego, co tak bardzo lubimy, idąc do pokoju.

Escape room jest urozmaicony, są w nim ciekawe rozwiązania, wymaga nieco gimnastyki i jest zrobiony z pomysłem, choć widać tu raczej pracę ekipy z Zaspy, bo w Sopocie wszystko jest jakby trochę bardziej. Właśnie trochę brakuje mi klimatu, bo jak na horror to było dość letnio. Poza tym niezbyt dobrze dysponowany prowadzący nie bardzo dający sobie radę z gromadką dzieci, które przyszły do innego pokoju w tym samym czasie co my. W efekcie zasłużona ósemka i nic ponadto.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Questrooms

Łukasz dziękujemy za konstruktywny komentarz, chcielibyśmy tylko sprostować kilka faktów:)
- Mamy jedną ekipę, która tworzy pokoje niezależnie od lokalu - po prostu każdy pokój ma inne zagadki czy klimat^^
- Odnośnie dzieci, proszę zauważ fakt, że każdy kiedyś był dzieckiem i zachowywał się podobnie:D! Nie przepadamy za uciszaniem ich, w końcu też przyszli się pobawić (a w dodatku na urodziny jednego z nich:))

Mimo to dziękujemy i pozdrawiamy !

Kubałke
Kubałke

Zwiadowca
52 pkt

12 opinii

Mocny początek

12.05.2018 | data wizyty: 11.05.2018

Wiarygodna opinia

Kubałke 12 opinii

Był to mój pierwszy pokój w gdańskim Questrooms i muszę przyznać, że wysoko ustawił poprzeczkę swoim następcom. Klimatyczny ER ze świetnie wpisującym się w fabułę początkiem rozgrywki. W środku trzeba się zmierzyć z ciekawymi zagadkami, mającymi nietuzinkowe rozwiązania - niektóre z nich spotkałem pierwszy raz i z pewnością je zapamiętam. Nie zawsze chodziło tylko o znalezienie kodu do kłódki, czasem należało pokombinować i dać z siebie coś więcej, za co spory plus :)
Polecam wszystkim wybrać się do gdańskiej Rzeźni, nawet tym osobom, które nie lubią się bać i nie przepadają za horrorami - w środku wcale nie jest tak źle ;)
A do Questrooms z pewnością wrócę i z chęcią przetestuję kolejne ich propozycje! :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

ejw
ejw

Wędrowiec
44 pkt

17 opinii

Krew się nie polała

24.07.2018 | data wizyty: 19.07.2018

ejw 17 opinii

Co do Krwawej Rzeźni mamy nieco mieszane uczucia. Podsumowanie jest chyba takie, że pokój epicki nie był, ale mocno trzymał poziom.

Na ogromny plus zasługuje zagospodarowanie przestrzeni i wystrój tego miejsca. Na minus jest dla nas fakt, że adrenalinę poczuliśmy dopiero na sam koniec i to naprawdę w niewielkiej ilości. Samo wejście do pokoju nie było w żaden sposób ubarwione, także potrzebowaliśmy czasu, żeby wczuć się w grę. Przez 90% czasu w zasadzie robiliśmy na spokojnie zagadki, bez żadnych dodatkowych emocji. I efekt jest niestety taki, że musiałam się bardzo konkretnie zastanowić, jakie były zagadki, a od naszej wizyty w pokoju nie minął tydzień :D
No ale co do zagadek, to bardzo fajnie się nam je rozwiązywało. Wydaje mi się, że przeważały raczej zagadki manualne, w zasadzie łamigłówek sobie nie przypominam.
Jeszcze raz: mega zagospodarowanie przestrzeni, każde pomieszczenie robiło coraz lepsze wrażenie, a sama ucieczka z rąk psychopaty to już w ogóle hit.

Obsługa jak zawsze w Questrooms przywitała nas z uśmiechem. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie zwrócili uwagi na to, że po wyjściu z pokoju ciągnięcie dyskusji o tym, co nabroiły inne grupy, nie jest chyba spełnieniem marzeń uciekinierów. Anegdotka zawsze spoko, ale nie
w ilościach przychodzących na myśl wylewanie żali 😉

W Questrooms była to nasza trzecia i na pewno nie ostatnia wizyta. Póki co w naszym rankingu górą jest Czarnobyl, ale czekamy na dalszą moc wrażeń 😊

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM