Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Okręt podwodny
Partner lockme

Okręt podwodny

Gdańsk | Trójmiasto | Pomorskie | Podziemna pułapka

9.4/10
Gdańsk: 12. miejsce | Trójmiasto: 19. miejsce | Pomorskie: 19. miejsce | Polska: 234. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Przygodowy

Wasza sytuacja jest dość nieciekawa. Znajdujecie się na okręcie podwodnym, unieruchomionym na dnie morza. W dodatku jesteście zamknięci w jednej z jego kajut, a na okręcie nie ma ani jednego członka załogi. Jak do tego doszło? Tego wkrótce się dowiecie. A czy uda Wam się stąd wydostać? To już zależy tylko od Was.

 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
Adres

Podziemna pułapka

Lilli Wenedy 18c, Gdańsk
(wejście przez przybudówkę)

Strona WWW 600793360 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Dane właściciela
Dorota Szkudlarek
Lilli Wenedy 18c
80-419 Gdańsk
NIP: 5832872049
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 48 opinii o tym pokoju

9.4/10

Gdańsk: 12. miejsce
Polska: 234. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.6/10

0

1

18

27

2

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 287 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Pip pip piiiiiip!

  15.03.2018 | data wizyty: 30.07.2017

  Jedno trzeba zaznaczyć na wstępie - ten pokój świetnie wykorzystuje przestrzeń, w której się znalazł. Dzięki temu adaptacja pomieszczenia na dobrze oddaną łódź podwodną udała się w pełni. Dzięki temu można na prawdę dobrze się bawić :)

  A jest się czym bawić - nie mamy tu do czynienia tylko z kłódkami czy zamkami, ale całą serią zupełnie innych, ciekawych zadań, dzięki którym uśmiechnie się chyba każdy :)

  Choć cała zabawa nie należała do najłatwiejszych, to uważamy, że każda grupa znajdzie tu coś dla siebie i pokój jest wart polecenia każdemu.

 • Lodzermensch

  Lodzermensch

  Liczba recenzji: 65 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  We all live in the yellow...

  01.07.2018 | data wizyty: 30.06.2018

  Fantastyczny, rewelacyjny i niepowtarzalny - tak można opisać pokój w trzech słowach. W środku dużo dobrych zabawek i patentów, a ja akurat uwielbiam takie pokoje.
  Bawiliśmy się przednio całą ekipą (4 osoby) - bo dla każdego coś się znalazło do roboty.
  Był jakiś drobny problem techniczny i jedna zagadka jest zbyt mało jasna ale to tylko drobnostki nie wpływające na ostateczną ocenę 10/10.

 • ma.ruda

  ma.ruda

  Liczba recenzji: 7 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  podwodna przygoda

  28.07.2018 | data wizyty: 08.07.2018

  Podwodny Okręt odwiedziliśmy we trójkę - dwoje doświadczonych + jeden świeżak. Pokój trudny , wymagający - z kilkoma podpowiedziami udało nam się skończyć grę w ostatnich minutach. Myślę, że większym grupom rozwiązywanie zagadek może pójść sprawniej.
  Klimat świetny, aranżacja na 5+, można naprawdę poczuć się jak w podwodnej łodzi.

 • magdalena.wieczorek91

  magdalena.wieczorek91

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Podwodna przygoda..

  12.07.2018 | data wizyty: 11.07.2018

  Pokój bardzo klimatyczny. Zagadki trudne i wymagające, ale bardzo ciekawe i zaskakujące. Wystrój niesamowity. Czuliśmy się jak na prawdziwej łodzi podwodnej. Kilka zadań wymagało współpracy kilku osób jednocześnie co nam akurat bardzo się podobało. Każdy mógł znaleźć jakieś zadanie dla siebie. Obsługa miła i fajna, pozytywne wprowadzenie w fabułę.

 • dresov

  dresov

  Liczba recenzji: 9 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Karmazynowy przypływ?

  27.08.2018 | data wizyty: 26.08.2018

  Pokój świetnie wykorzystuje przestrzeń, jest się czym bawić, zwłaszcza dużym chłopcom.

 • Niobeon

  Niobeon

  Liczba recenzji: 6 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Das Boot i San Escobar :)

  15.08.2018 | data wizyty: 15.08.2018

  Nasza pierwsza wizyta we dwójkę w Podziemnej Pułapce, a ogólnie 7 pokój, więc doświadczenie niewielkie.
  Skorzystaliśmy z wakacyjnej promocji cenowej (szkoda, że więcej firm nie bierze z nich przykładu pod tym względem).

  Obsługa konkretna, pomocna i otwarta na ludzi :) Pomaga, wtedy, kiedy naprawdę potrzeba, nie narzuca się z podpowiedziami. Na plus :)

  Pokój genialnie przygotowany. Od początku do końca wszystko precyzyjnie dopracowane, naprawdę można się poczuć jak na okręcie podwodnym: koje, peryskop, światełka, włączniki itp. Po wyjściu dowiedzieliśmy się, że ekipa każdy szczegół przygotowała sama, więc tym bardziej szacun :)

  Najbardziej zaskakującym elementem była całkiem inna forma zagadek, co mi się bardzo podobało. Oczywiście kłódki też są, ale tych jest najmniej ;) Trzeba być bardzo dokładnym, sprawdzać każdy fragment i element, niczemu nie odpuszczać :)
  Można naprawdę poczuć się jak jakiś nawigator czy porucznik, bo nie szukanie kluczy tu się liczy.
  Komunikaty głosowe warto wysłuchiwać dokładnie.

  Minus: jeden komunikat głosowy, który może zmylić, jeśli człowiek jest nadgorliwy i zbyt obawia się, że zatonie ;) Natomiast sama obsługa przyznała, że mają z tym elementem problem i nie wiedzą jak go usunąć. Pewnie z czasem się uda ;)

  Ocena ogólna: pokój, jak dla mnie, jest trudny, ale nie niemożliwy do wyjścia. Ma wiele drobnych detali, które można pominąć, natomiast nie ma tam zbyt wielu zbędnych rekwizytów, co pozwala spokojnie główkować nad konkretnymi zagadkami. Nam niestety nie udało się wyjść w regulaminowym czasie, do tego potrzebowaliśmy paru podpowiedzi, ale wszystko przed nami :)
  Dzięki uprzejmości pani z obsługi, mogliśmy spokojnie dokończyć grę po czasie, za co jesteśmy mega wdzięczni :)

  Wrócimy na pewno!

 • Selove

  Selove

  Liczba recenzji: 73 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  HALP!

  16.05.2018 | data wizyty: 11.11.2017

  Okręt podwodny odwiedziłem w 2 osobowej doświadczonej grupie. Pokój jest bardzo wymagający i mimo sporego bagażu doświadczeń z innych pokoi nie udało się nam opuścić go w regulaminowym czasie.

  Zagadki są złożone, zwłaszcza w ostatniej części gry. Pamiętam, że nie raz, nie dwa, staliśmy jak ciołki i nie mogliśmy załapać, co i dlaczego powinniśmy zrobić. Do dziś nie wiem, o co chodziło w końcowej fazie gry, pomimo wytłumaczenia wszystkiego przez mistrza gry, nadal nie jestem w stanie pojąć, skąd miałem wiedzieć co i jak obsłużyć. I dlaczego łączyć coś z czymś innym xD

  Wystrój jest całkiem sympatyczny, przestrzeń wykorzystano bardzo dobrze, a aranżacja całości jest godna podziwu. Polecam zaawansowanym grupom, bo początkujący mogą się bardzo zdziwić, bo przecież mówili, że będzie extra w escape roomach i na pewno wyjdziecie xD

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 140 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #15

  15.09.2017 | data wizyty: 15.09.2017

  Oh man, to była naprawdę bardzo wymagająca gra dla naszej dwójki :) Świetna aranżacja wnętrza. Czego tu nie było? Alarmy, kontrolki, pociski, peryskopy, maszyna-która-robi-bip, znów kontrolki, włazy, reaktory, nawigacja, jeszcze więcej kontrolek... A więc tak - wszystko było :) Pokój, w który włożono mnóstwo pracy. Godny polecenia! I znów ten znakomity, surowy klimat schronu przeciwlotniczego. Ale jeszcze jedno warto tu napisać, co chyba niewystarczająco często wybrzmiewa w opiniach a dotyczy bezpośrednio samej firmy. Podziemna Pułapka, duży ukłon dla Was! Za to, że dbacie o swoich graczy wprowadzając mega atrakcyjne cenowo oferty, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości Waszych pokoi. I nie mamy tu na myśli okazjonalnych weekendów za pół ceny, czy eventów typu LU, ale regularne promocje i zniżki a to dla rekordzistów z najkrótszym czasem wyjścia, a to urodzinowe, a to za wyjście bez żadnej podpowiedzi, a to wakacyjne i wiele innych. Szkoda, że niedługo odwiedzimy trzeci i (póki co) ostatni z Waszych pokoi. Na pewno wrócimy do kolejnych, jak tylko się pojawią!

 • Karol P. 1

  Karol P. 1

  Liczba recenzji: 55 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Łódź w schronie.

  23.06.2017 | data wizyty: 22.06.2017

  Szczerze mówiąc po poprzedniej wizycie w pokoju Podziemnej Pułapki byłem sceptycznie nastawiony. Słyszałem, że na łodzi górują rozwiązania elektroniczne. Ostatnio była jedna taka zagadka, która w dodatku totalnie nie działała. Nie spodziewałem się więc, że ta sama ekipa zrobi dobry pokój oparty właśnie na takich rozwiązaniach. Na szczęście tym razem wszystko działało, a pod wrażeniem zastosowanych rozwiązań byliśmy z każdą kolejną zagadką.
  Przede wszystkim ciekawy jest fakt, iż rozwiązując kolejne problemy niejako brniemy do przodu z fabułą. Następujące po sobie zagadki są ściśle powiązane z przedstawioną historią, co sprawia, że łączą się w logiczną całość i wraz z przebiegiem zadań czujemy zbliżający się finisz. Niestety powyższe nie dotyczy wszystkich zadań (szczególnie tych początkowych), w środku mieliśmy duży problem z jedną zagadką, co więcej dowiedzieliśmy się, że jeszcze nikt nie zrobił jej bez podpowiedzi. Rozumiem, że pokój jest otwarty niedługo, ale jeśli ani jedna grupa nie jest w stanie rozwiązać zagadki chyba warto pomyśleć nad jej zmianą (ja osobiście bym ją zastąpił jakąś inną, a nie ułatwiał obecną).
  Klimat ciasnych pomieszczeń łodzi podwodnej został wiernie odzwierciedlony (chociaż nigdy w żadnej nie byłem :), ale widziałem Polowanie na Czerwony Październik !). Zbudowane własnoręcznie elementy, połączone z dobrymi rozwiązaniami elektroniczno-mechanicznymi sprawiają, że po prostu chce się tym wszystkim bawić. My byliśmy we 4 osoby w środku i każdy miał za co się zabrać, niemniej myślę, że dwuosobowe grupy mogą mieć problem ogarnąć wszystko co dzieje się w pokoju.
  Obsługa dobrze wprowadziła nas w zasady pokoju oraz przedstawiła zalążek fabuły. Myślę, że podpowiedzi które otrzymywaliśmy były nieźle wymierzone czasowo. Chyba wraz z doświadczeniem będzie lepiej. Uważam, że bardziej pomoże trzymać ludzi głowiących się nad zagadkami w drugiej fazie gry, która jest zdecydowanie fajniejsza.
  Mimo pewnych mankamentów z wielką chęcią przyznaję temu Escape Roomowi maksymalną ocenę. Wnętrze pokoju robi mega wrażenie, widać ogrom pracy włożony przez obsługę. Strasznie fajnie jest obserwować wszystkie pracujące mechanizmy oraz palące się kontrolki. Cała ekipa wyszła zadowolona, a mieliśmy w składzie osoby o całym przekroju doświadczenia w tego rodzaju zabawie, i to właśnie jest chyba najlepszą rekomendacją.
  Na razie polecam, oby weszły poprawki do zagadek, jak wejdą, będę mega polecał ;). Ognia !!!

  Podziemna pułapka

  Odpowiedź Podziemna pułapka

  Ciężka zagadka została już zmodyfikowana :) Pozdrawiamy serdecznie :)

 • paulakapela

  paulakapela

  Liczba recenzji: 43 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  ><(((*> Na dnie morza ><(((*>

  18.07.2017 | data wizyty: 20.06.2017

  Właścicielom udało się bardzo dobrze oddać klimat łodzi podwodnej. Wystrój jest dopracowany, a w poszczególnych elementach widoczny jest wysiłek jaki został włożony w ich stworzenie.
  Na pochwałę zasługuje również scenariusz, który jest ciekawy a przede wszystkim spójny. Szczególnie w drugiej części gry odczuwamy jak kolejne zadania przybliżają nas do celu jakim jest wydostanie się z unieruchomionego na dnie morza okrętu podwodnego.
  Jeśli macie jakiekolwiek pojęcie o okrętach i ich sterowaniu będzie Wam łatwiej, jeśli nie posiadacie takowego ten ER będzie dodatkowo pełnił funkcję edukacyjną ;) Oczywiście w przypadku braku wiedzy wszystkie informacje potrzebne do uruchomienia okrętu znajdziemy na miejscu. My jednak odnaleźliśmy je zbyt późno i początkowo byliśmy jak dzieci we mgle.
  Okręt podwodny to niewątpliwie solidna propozycja, warta odwiedzenia. Dopracowałabym jedynie wprowadzenie do gry - w końcu jesteśmy jeńcami – można pomóc graczom wczuć się w rolę ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM