O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Sala Przesłuchań
Partner lockme

Sala Przesłuchań

Gdańsk | Trójmiasto | Pomorskie | Escape Time

9.5/10
Gdańsk: 15. miejsce | Trójmiasto: 25. miejsce | Pomorskie: 27. miejsce | Polska: 340. miejsce

 • 2-4 osób
 • eksperci
 • 60 minut
 • Thriller

Cała komenda żyła porwaniem nadinspektora Mieczysława Jareckiego, dla Was sprawa była tym bardziej przykra, że znaliście się z nim z czasów szkoły policyjnej.

Dlaczego znaleźliście się w sali przesłuchań jako podejrzani ? A może Wy sami jesteście kluczem do rozwiązania śledztwa... Wszędzie tylko poszlaki, niedomówienia i domysły... Udowodnij, że jesteś niewinny.

Jeżeli wolisz zapłacić gotówką zapraszamy do rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.escapetime.pl lub do kontaktu telefonicznego 535-858-527

 • Pokój eliminacyjny PolandEscape
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres
Godziny otwarcia

11.00 - 21.30

Dane właściciela
Escape Time Marta Dudzińska
ul. Asesora 78
80-119 Gdańsk
NIP: 5833186445

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 11 opinii o tym pokoju

9.5/10

Gdańsk: 15. miejsce
Polska: 340. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 9.7/10

0

0

0

8

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Karol P. 1

  Karol P. 1

  Liczba recenzji: 48 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przesłuchanie ekspertów

  16.08.2017 | data wizyty: 16.08.2017 0 0

  No i kolejna wizyta w Escape Time za nami. O ile o poprzednich nie mogliśmy powiedzieć, że sprawiły nam jakieś większe problemy, tutaj zostaliśmy postawieni przed jednym z najtrudniejszych wyzwań w naszej dotychczasowej karierze Escape Roomowej.
  W repertuarze Escape Time brakowało pokoju o bardzo wysokim stopniu trudności. Od samego początku nie ma tutaj miejsca na odpoczynek. Zadań jest bardzo dużo i są one mega złożone. W sumie aby cokolwiek przejść potrzeba nam informacji z co najmniej 2 źródeł. Co ważne, zagadki zaproponowane przez tę firmę, ponownie są w pełni logiczne. W momencie otrzymywania podpowiedzi ( a trochę ich było) sam łapałem się za głowę, jak nie udało nam się na to wpaść.
  Klimatycznie jest chyba dokładnie tak jak można się spodziewać z opisu pokoju. Wchodzimy do środka i niejako odnajdujemy się w samym centrum filmu fabularnego. Wszystko dookoła się zgrywa ze sobą perfekcyjnie, a każdy element przywodzi na myśl filmy gangsterskie.
  Rozwiązania techniczne zaproponowane w pokoju to znowu majstersztyk. Szczególnie jeden techniczny bajer to coś z czymś się nigdy wcześniej nie spotkałem. Nic nie będę zdradzał, ale podpowiem że nic w środku nie znalazło się tam bez przyczyny ;).
  Obsługa ponownie bez zarzutu - dla mnie Escape Time to mistrzowie udzielania podpowiedzi. Prosta zagadka do trudnej zagadki to coś co powinny stosować wszystkie inne firmy, po prostu chapeu bas !
  Dzięki Sali Przesłuchań, ekipa ma coś dla ludzi o każdym stopniu zaawansowania, a fakt że ten pokój brał udział w oficjalnych mistrzostwach Polski, sprawia że wszyscy którzy czują się mocni, powinni tam zajrzeć.
  My po wejściu do środka nabraliśmy sporo pokory i doświadczenia.
  Gorąco polecam !!, tyle że nie wszystkim, jak nie macie za sobą przynajmniej 15 pokoi możecie się nie połapać w tej rozgrywce, my mamy za sobą już 40 i pomimo potknięć, bawiliśmy się świetnie !
  Gut Dżob !

 • Selove

  Selove

  Liczba recenzji: 58 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  TO NIE MY!!!

  31.08.2017 | data wizyty: 27.08.2017 0 0

  Przesłuchaniom zostałem poddany w dwuosobowej grupie, która ma już za sobą kilkadziesiąt pokoi. Sala jest pokojem o dość wysokim poziomie trudności, ale wydaje mi się, że oznaczenie go „dla ekspertów” jest nieco nad wyrost. Tym bardziej dziwią niektóre komentarze, wedle których ten escape room powinien być niemal nie do przejścia, a tak nie jest. Ale po kolei.

  Grę rozpoczynamy…no właśnie w sali przesłuchań :) Pomieszczenie zostało dobrze zaaranżowane i rzeczywiście przypomina te z filmów czy programów kryminalnych. W oczy od razu rzucają się charakterystyczne elementy. Jest lustro weneckie, przez które pewnie naszym zeznaniom przygląda się szef wydziału. Jest lampa, by nieco zaburzyć nasze poczucie komfortu. Jest minimalistycznie, by nie odwracać uwagi od zeznań. Brakuje jedynie gliniarzy – dobrego, który zaproponuje kubek kawy i złego, który wkroczy w połowie przesłuchania i będzie blefował, że odkryto nowe fakty i lepiej dla nas, żebyśmy się przyznali.

  W miarę progresu odkryjemy dość ciekawą tajemnicę, w końcu jesteśmy niewinni, więc o coś grubszego musi tu chodzić. Fabuła nie jest może zbyt oryginalna, ale przeprowadzona dość dobrze. Chociaż przyznam, że tak do końca, to nie wiem co się tak naprawdę stało. Na koniec gry w sumie nie miałem kilka wątpliwości, ale zapomniałem o nie zapytać. Nie wiem, czy moja niepewność wynika z braku czasu, by wszystko wewnątrz przemyśleć, czy z czegoś innego :)

  Twórcy przygotowali dla nas szereg zagadek, które dobrze pasują do pomieszczenia. Są wkomponowane zarówno pomysłem jak i wykonaniem. Jest też efekt zaskoczenia, co potęguje wrażenie dobrze spędzonego czasu. W razie problemów możemy liczyć na podpowiedź, która wyświetli się na monitorze odliczającym czas. Zagadki wsparte są ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Okazuje się, że w kwestii wykorzystania sensorów nadal jest możliwość wymyślenia czegoś nowego, za co pochwała dla twórców.

  Obsługa na plus, miło, sympatycznie, itd. Itp. Ale to tradycja w Escape Time :) Cena w weekend nieco spora. Za zabawę w dwóch pokojach dla dwóch wychodzi 200 zł. Ale chyba warto. Chociaż Krwawy Wódz lepszy :P Polecam wszystkim zaawansowanym ekipom i miłośnikom pokoi i gier paragrafowych.

  PLUSY
  + kooperacja
  + elementy zaskoczenia
  + wyścig z czasem
  + obsługa

  MINUSY
  - niezbyt oryginalna fabuła
  - nie wiem o co tak naprawdę chodziło i jak to się wszystko skończyło
  - pokój wydaje się trochę zwyczajny, ale to moje subiektywne odczucie
  - dla 2 osób trochę drogo

 • Krytyczne nerdy

  Krytyczne nerdy

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pełna immersja!

  07.09.2017 | data wizyty: 04.09.2017 1 0

  Po czym poznać pokój najlepszy z najlepszych? Nie po poziomie trudności, ani nawet wyjątkowo zwariowanej historii, lecz po zapomnieniu, że w ogóle bierze się udział w jakiejś opłaconej grze.
  Sposób ukrycia ważnych przedmiotów i elementów zabawy był tak naturalny, że byłabym w stanie uwierzyć, że tak przebiegają podobne historie. Rozwiązania technologiczne świetne - pomysłowe, nietypowe i baaaardzo związane z fabułą.
  Obsługa jak zawsze na wielki plus. Prowadzący ewidentnie kocha to, co robi ;)

 • agnes.sen

  agnes.sen

  Liczba recenzji: 114 Profil FB

  Surowe przesuchanie

  13.08.2017 | data wizyty: 13.08.2017 0 0

  No cóż...bardzo ale to bardzo lubimy Ekipę z Escape Time...i wszystkie pokoje, które tam odwiedziliśmy..tylko ten ostatni - Sala Przesłuchań - nie przypadł nam do końca do gustu.
  Odwiedziliśmy pokój w cztery osoby...osoby, które raczej ogarniają ten rodzaj zabawy ..a tu proszę..bardzo ciężko nam się grało i oczywiście nie wyszliśmy w czasie (dziękujemy za dogrywkę - przedłużenie czasu o aż 30 min!)..może był to nasz słabszy dzień..albo nie wiem..
  Trochę, jak dla mnie, pokój nielogiczny i chyba właśnie z tym mieliśmy największy problem. Poza tym nie lubimy wczytywać się w różne treści aby dojść do rozwiązania..
  Ale to nasze odczucia..myślę, że znajdą się fani tego i pokoju. Moim numerem 1 zostanie na razie Ale Cyrk:-)

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 251 Profil FB

  Przesłuchanie na Mistrzostwach

  17.08.2017 | data wizyty: 29.07.2017 1 0

  Odwiedziliśmy pokój trochę w innej formule w ramach eliminacji do finału mistrzostw Poland Escape. Emocje pojawiły się nie tylko w związku z ekscytacją i chęcią wygranej, ale też dzięki temu, że sam ER okazał się ciekawą propozycją od Escape Time. Firma ta, za każdym razem przygotowuje oryginalny pokój, wypełniony po brzegi ciekawymi, oryginalnymi, logicznymi zagadkami. Pokój jest dość trudny, ale bardzo grywalny, dzięki czemu nam udało się uciec z niego bez podpowiedzi. Pojawiło się kilka ciekawych, pomysłowych rozwiązań i elementy zaskoczeń, które podgrzały emocje w naszej grupie. Wszystko to, uzupełniała ciekawa fabuła i spójny wystrój. Każdy z pokojów Escape Time jest bardzo dobrą propozycją na rynku trójmiejskich ERów. Pokoje są zróżnicowane i każdy może wybrać sobie coś, co odpowiada mu najbardziej. I jak zawsze soczysta dziesiątka za profesjonalną, niezawodną obsługę. Dziękujemy!

 • j. zaleska

  j. zaleska

  Liczba recenzji: 21 Profil FB

  Jak z kryminału

  10.09.2017 | data wizyty: 09.09.2017 0 0

  Trudno, ciekawie, różnorodnie i dopracowanie. Świetne, oryginalne zagadki, szczególnie jedna to majstersztyk, nie dane nam było samemu wpaść na jej rozwiązanie ;) Nie obyło się bez podpowiedzi, które były jednak fajnymi naprowadzeniami, a nie gotowcami. Zagadki tworzą logiczną całość, wszystko jest na swoim miejscu i w klimacie sali przesłuchań.

  Pokój jest bardzo fabularny, znajduje się tu sporo do czytania, jest bardzo dużo faktów i informacji. Troszkę szkoda, bo po wyjściu z pokoju nie za bardzo byłam w stanie przypomnieć sobie fabularne szczegóły, które zupełnie mi gdzieś umknęły.

  Nie wiem, czy to pokój aż dla ekspertów - na pewno dla osób doświadczonych. Wymaga współpracy, kojarzenia faktów i otwartości na nietypowe rozwiązania :) Polecamy gorąco!

 • Mordo

  Mordo

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Klasyka w jak najlepszym wydaniu

  09.09.2017 | data wizyty: 01.09.2017 0 0

  Temat detektywistyczny jeśli chodzi o pokoje zagadek to nic nowego. Jest tego sporo. Ale nie wszędzie jest zrobione tak świetnie jak w Escape Time. Zresztą, firma przyzwyczaiła już mnie do swoich standardów i w każdym pokoju tylko podbija poprzeczkę. W każdym razie, pokój bardzo KLIMATYCZNY, a wszystkie zagadki ORYGINALNE i POMYSŁOWE. Pokój zdecydowanie dla grup przynajmniej średnio-zaawansowanych.

 • Grzegorz S. 3

  Grzegorz S. 3

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Dla marzących o pracy w policji...

  09.09.2017 | data wizyty: 01.09.2017 0 0

  ... pora zmierzyć się z rzeczywistością. Odrzućcie wizje o pracy, rodem z "W11" - tutaj wszystko jest wyzwaniem. I może właśnie dlatego pokój jest tak niesamowity! Potrzeba spostrzegawczości (wzrokowej i nie tylko ;) ), trochę nietypowych rozwiązań i umiejętności czytania ze zrozumieniem. Kto ma z tym problemy, nie powinien zostawać policjantem... to znaczy nie powinien rzucać wyzwania dość trudnemu i genialnemu pokojowi, jakim jest "Sala przesłuchań". Polecam dla zdecydowanie zaawansowanych :D

 • Misianna

  Misianna

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Znowu zaskakuja!

  12.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 0 0

  Jeszcze emocje po odwiedzinach w Cyrku nie zdazyly opasc a tu juz kolejna przygoda z Escape Time! Tym razem klimat bardziej powazny.. jestesmy w sali przesluchan.. kto jest morderca?!
  W pokoju mamy juz spowrotem rozwiazania wszelkiego rodzaju: i elektroniczne i mechaniczne i klodki. Ale po szalenstwach w Cyrku milo bylo wrocic do metod bardziej "tradycyjnych". Stnadardowo poziom zagadek i fabula mistrzowskie. Zaskakujace. Wystroj pokoju dopracowany, klimat jak najbardziej zachowany - bardzo realistyczny!
  Jednym slowem - WARTO!

  Czekam czym jeszcze Escape Time zaskoczy.. a pokazali ze potrafia! :)

 • jakub.slupek

  jakub.slupek

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Zostawicie nas w spokoju : o

  30.08.2017 | data wizyty: 25.08.2017 0 0

  Nowy pokój od Escape time stawia poprzeczkę bardzo wysoko na scenie ER w trójmieście ponieważ pokój jest bardzo trudny ale gdy już wszystko poznamy możemy stwierdzić że ten pokój jest logiczny i bardzo grywalny .

  Zagadki na najwyższym poziomie a jedna to istna petarda nie będę nic pisał : P

  Widać ze ludzie którzy tworzyli ten pokój znają się na swoje robocie i robią to z głową a co najważniejsze z sercem bo jego zostawiono tu bardzo dużo

  Jak dla mnie jest to najlepszy pokój który można zagrać w Escape time i czekamy na następne pokoje

  Ocena ogólna 10/10

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM