Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Sala Przesłuchań
Partner lockme

Sala Przesłuchań

Gdańsk | Trójmiasto | Pomorskie | Escape Time

9.6/10
Gdańsk: 10. miejsce | Trójmiasto: 15. miejsce | Pomorskie: 15. miejsce | Polska: 194. miejsce

 • 2-4 osób
 • eksperci
 • 60 minut
 • Thriller

Cała komenda żyła porwaniem nadinspektora Mieczysława Jareckiego, dla Was sprawa była tym bardziej przykra, że znaliście się z nim z czasów szkoły policyjnej.

Dlaczego znaleźliście się w sali przesłuchań jako podejrzani ? A może Wy sami jesteście kluczem do rozwiązania śledztwa... Wszędzie tylko poszlaki, niedomówienia i domysły... Udowodnij, że jesteś niewinny.

Jeżeli wolisz zapłacić gotówką zapraszamy do rezerwacji poprzez naszą stronę internetową www.escapetime.pl lub do kontaktu telefonicznego 535-858-527

 • Pokój eliminacyjny PolandEscape
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres
Godziny otwarcia

11.00 - 21.30

Dane właściciela
Escape Time Marta Dudzińska
ul. Asesora 78
80-119 Gdańsk
NIP: 5833186445

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 21 opinii o tym pokoju

9.6/10

Gdańsk: 10. miejsce
Polska: 194. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

0

0

16

5

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 49 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #40

  16.12.2017 | data wizyty: 15.12.2017 1 0

  Debiut w pokoju eksperckim. Czekałem na ten pokój cierpliwie, a czas oczekiwania liczył dokładnie 39 escape roomów :-) Oj, warto było poczekać, żeby "nie spalić" sobie tego pokoju. Escape Time nigdy nie zawodzi. Pokój dopracowany w najmniejszym szczególe, w tym co najmniej dwa genialne elementy gry. Zmierzyliśmy się z salą przesłuchań w 2 osoby, wyszliśmy w ok. 2 minucie czasu dodatkowego, wzięliśmy 2 podpowiedzi. Ocena końcowa to oczywiście dycha, bo ten pokój to absolutnie zasłużony trójmiejski top :-)

 • Krzysztof Z.

  Krzysztof Z.

  Liczba recenzji: 63 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Solidne maglowanie

  01.11.2017 | data wizyty: 15.09.2017 2 0

  Klimat:

  Jako praworządny obywatel nigdy nie byłem maglowany na komisariata i całą swoją wiedzę o przesłuchaniach czerpię z przygód Jacka Bauera i innych amerykańskich twardzieli. Hollywoodzkie sale przesłuchań to zazwyczaj nijakie pomieszczenia wyposażone w stół, krzesła i kogoś, kto leje delikwenta po pysku. Nie bardzo wiedziałem więc czego się spodziewać, bo raz, że tematyka niezbyt się według mnie nadawała na escape room, a dwa - Pani Prowadząca była naprawdę miła i jakoś nie wyglądała na taką, co zaraz nam zacznie przerabiać nosy na tatara.

  Wszelkie wątpliwości szybko się rozwiały. Znajdujemy się w Polsce, a wiadomo przecież, że służb nie stać na szastanie kasą, gdy z budżetu trzeba dawać pięćsetki każdemu rodzicowi - w rezultacie w środku trafiamy na skrzyżowanie sali przesłuchań, archiwum i ściany do line-upów, co oznacza, że mamy gdzie szperać i co badać. Pomieszczenie jest zrobione niezwykle realistycznie, rekwizyty są wykonane bardzo profesjonalnie, a fabuła jest dobrze przedstawiona oraz sprawia, że historia zostanie nam w pamięci jeszcze przez spory czas. I na dodatek po wyjściu nic nas nie boli!

  Trudność:

  Nie sądziłem, że można stworzyć taką przygodę w miejscu tak mocno osadzonym w rzeczywistości! Sala musiała być prawdziwym wyzwaniem dla Twórców, ale podołali mu i wewnątrz czekają na nas ciekawe, satysfakcjonujące łamigłówki. Nie są za one za proste i potrzebowaliśmy w dwóch miejscach pomocy, więc tej pozycji na pewno nie polecałbym świeżym grupom.

  Wrażenia:

  Daliśmy radę opuścić pokój bez znalezienia jednego z kluczyków - miesiąc po otwarciu byliśmy pierwsza grupą, która dokonała tej sztuki. Więcej tu nie napiszę, bo mnie trochę wstyd ogarnia…

  Ogólnie:

  Bardzo dobry pokój. Twórcom udało się wytyczyć magiczną ścieżkę pomiędzy surowym policyjnym klimatem, a klasyczną escapową zabawą - efekt jest znakomity! Sala Przesłuchań nie obije Was po twarzach, ale kto wie, może podbije Wasze serce?

 • Karol P. 1

  Karol P. 1

  Liczba recenzji: 52 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przesłuchanie ekspertów

  16.08.2017 | data wizyty: 16.08.2017 2 0

  No i kolejna wizyta w Escape Time za nami. O ile o poprzednich nie mogliśmy powiedzieć, że sprawiły nam jakieś większe problemy, tutaj zostaliśmy postawieni przed jednym z najtrudniejszych wyzwań w naszej dotychczasowej karierze Escape Roomowej.
  W repertuarze Escape Time brakowało pokoju o bardzo wysokim stopniu trudności. Od samego początku nie ma tutaj miejsca na odpoczynek. Zadań jest bardzo dużo i są one mega złożone. W sumie aby cokolwiek przejść potrzeba nam informacji z co najmniej 2 źródeł. Co ważne, zagadki zaproponowane przez tę firmę, ponownie są w pełni logiczne. W momencie otrzymywania podpowiedzi ( a trochę ich było) sam łapałem się za głowę, jak nie udało nam się na to wpaść.
  Klimatycznie jest chyba dokładnie tak jak można się spodziewać z opisu pokoju. Wchodzimy do środka i niejako odnajdujemy się w samym centrum filmu fabularnego. Wszystko dookoła się zgrywa ze sobą perfekcyjnie, a każdy element przywodzi na myśl filmy gangsterskie.
  Rozwiązania techniczne zaproponowane w pokoju to znowu majstersztyk. Szczególnie jeden techniczny bajer to coś z czymś się nigdy wcześniej nie spotkałem. Nic nie będę zdradzał, ale podpowiem że nic w środku nie znalazło się tam bez przyczyny ;).
  Obsługa ponownie bez zarzutu - dla mnie Escape Time to mistrzowie udzielania podpowiedzi. Prosta zagadka do trudnej zagadki to coś co powinny stosować wszystkie inne firmy, po prostu chapeu bas !
  Dzięki Sali Przesłuchań, ekipa ma coś dla ludzi o każdym stopniu zaawansowania, a fakt że ten pokój brał udział w oficjalnych mistrzostwach Polski, sprawia że wszyscy którzy czują się mocni, powinni tam zajrzeć.
  My po wejściu do środka nabraliśmy sporo pokory i doświadczenia.
  Gorąco polecam !!, tyle że nie wszystkim, jak nie macie za sobą przynajmniej 15 pokoi możecie się nie połapać w tej rozgrywce, my mamy za sobą już 40 i pomimo potknięć, bawiliśmy się świetnie !
  Gut Dżob !

 • Selove

  Selove

  Liczba recenzji: 61 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  TO NIE MY!!!

  31.08.2017 | data wizyty: 27.08.2017 0 0

  Przesłuchaniom zostałem poddany w dwuosobowej grupie, która ma już za sobą kilkadziesiąt pokoi. Sala jest pokojem o dość wysokim poziomie trudności, ale wydaje mi się, że oznaczenie go „dla ekspertów” jest nieco nad wyrost. Tym bardziej dziwią niektóre komentarze, wedle których ten escape room powinien być niemal nie do przejścia, a tak nie jest. Ale po kolei.

  Grę rozpoczynamy…no właśnie w sali przesłuchań :) Pomieszczenie zostało dobrze zaaranżowane i rzeczywiście przypomina te z filmów czy programów kryminalnych. W oczy od razu rzucają się charakterystyczne elementy. Jest lustro weneckie, przez które pewnie naszym zeznaniom przygląda się szef wydziału. Jest lampa, by nieco zaburzyć nasze poczucie komfortu. Jest minimalistycznie, by nie odwracać uwagi od zeznań. Brakuje jedynie gliniarzy – dobrego, który zaproponuje kubek kawy i złego, który wkroczy w połowie przesłuchania i będzie blefował, że odkryto nowe fakty i lepiej dla nas, żebyśmy się przyznali.

  W miarę progresu odkryjemy dość ciekawą tajemnicę, w końcu jesteśmy niewinni, więc o coś grubszego musi tu chodzić. Fabuła nie jest może zbyt oryginalna, ale przeprowadzona dość dobrze. Chociaż przyznam, że tak do końca, to nie wiem co się tak naprawdę stało. Na koniec gry w sumie nie miałem kilka wątpliwości, ale zapomniałem o nie zapytać. Nie wiem, czy moja niepewność wynika z braku czasu, by wszystko wewnątrz przemyśleć, czy z czegoś innego :)

  Twórcy przygotowali dla nas szereg zagadek, które dobrze pasują do pomieszczenia. Są wkomponowane zarówno pomysłem jak i wykonaniem. Jest też efekt zaskoczenia, co potęguje wrażenie dobrze spędzonego czasu. W razie problemów możemy liczyć na podpowiedź, która wyświetli się na monitorze odliczającym czas. Zagadki wsparte są ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Okazuje się, że w kwestii wykorzystania sensorów nadal jest możliwość wymyślenia czegoś nowego, za co pochwała dla twórców.

  Obsługa na plus, miło, sympatycznie, itd. Itp. Ale to tradycja w Escape Time :) Cena w weekend nieco spora. Za zabawę w dwóch pokojach dla dwóch wychodzi 200 zł. Ale chyba warto. Chociaż Krwawy Wódz lepszy :P Polecam wszystkim zaawansowanym ekipom i miłośnikom pokoi i gier paragrafowych.

  PLUSY
  + kooperacja
  + elementy zaskoczenia
  + wyścig z czasem
  + obsługa

  MINUSY
  - niezbyt oryginalna fabuła
  - nie wiem o co tak naprawdę chodziło i jak to się wszystko skończyło
  - pokój wydaje się trochę zwyczajny, ale to moje subiektywne odczucie
  - dla 2 osób trochę drogo

 • banda

  banda

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  SUPER !

  02.10.2017 | data wizyty: 30.09.2017 2 0

  Bardzo fajny pokój i bardzo trudny. Pokój w klasycznym stylu typu ucieczka, trudne i zaskakujące zagadki, nam się udało wyjść ale po czasie :D
  Oczywiście pochwały należą się też obsłudze, jesteście genialni ! Otwórzcie więcej pokoi żebyśmy mogli Was częściej odwiedzać :D

 • malgorzata.portjanko

  malgorzata.portjanko

  Liczba recenzji: 10 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Najbardziej zaskakujący ER w naszej karierze!

  07.01.2018 | data wizyty: 06.12.2017 0 0

  Na pierwszy rzut oka w pokoju nie ma nic. Oczywiście pozornie, ponieważ pokój ten jak żaden inny naszpikowany jest zaskakującymi rozwiązaniami! Zabawę nieco popsuł nam problem natury technicznej, ale nie zmienia to faktu, że pokój zasługuje na najwyższe uznanie. Jest klimat, jest napięcie, jest zaskakująco i trudno. Trzeba przestawić mózg na inny schemat myślenia. Pokój warty odwiedzenia. Obsługa miła i kompetentna, aczkolwiek brakuje troszkę budowania atmosfery przy wprowadzeniu, które jest bardziej zapodaniem kilku suchych faktów. A szkoda, bo byłaby to wisienka na torcie, jakim bez wątpienia są pokoje w escape time! Podkreślić należy jednak, że żaden mistrz gry w tak rewelacyjny sposób nie udzielał nam podpowiedzi, które były jak mała zagadka do dużej zagadki, ale świetnie naprowadzały na właściwe tory :) No i pozwolono nam przedłużyć grę, za co dziękujemy!

 • Krytyczne nerdy

  Krytyczne nerdy

  Liczba recenzji: 4 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pełna immersja!

  07.09.2017 | data wizyty: 04.09.2017 3 0

  Po czym poznać pokój najlepszy z najlepszych? Nie po poziomie trudności, ani nawet wyjątkowo zwariowanej historii, lecz po zapomnieniu, że w ogóle bierze się udział w jakiejś opłaconej grze.
  Sposób ukrycia ważnych przedmiotów i elementów zabawy był tak naturalny, że byłabym w stanie uwierzyć, że tak przebiegają podobne historie. Rozwiązania technologiczne świetne - pomysłowe, nietypowe i baaaardzo związane z fabułą.
  Obsługa jak zawsze na wielki plus. Prowadzący ewidentnie kocha to, co robi ;)

 • Agnieszka H. 3

  Agnieszka H. 3

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Petarda!

  23.10.2017 | data wizyty: 21.10.2017 2 0

  Polecam wszystkim:) pokój dobrze przemyślany i zaskakujący.

 • VooVoo

  VooVoo

  Liczba recenzji: 43 Profil FB

  ...

  16.12.2017 | data wizyty: 15.12.2017 1 0

  Pokój wciąga od samego początku. Jak już napisano wcześniej - minimalistyczny klimat, sporo czytania... Dobrzy śledczy dadzą sobie jednak radę. Zagadki logiczne - udało się wydostać w drugiej minucie po czasie i gdyby nie lekka awaria pewnie wyszlibyśmy o czasie. Pokój absolutnie perfekcyjny, zresztą jak każdy Escape Time'u. Zasłużone 10.

 • Mateusz 6

  Mateusz 6

  Liczba recenzji: 32 Profil FB

  Bardzo dobry, bardzo trudny

  24.11.2017 | data wizyty: 27.10.2017 0 0

  Bardzo dobrze zrobiony pokój. Wszystko jak zawsze w Escape Time logiczne, spójne i pomysłowe. Pokój dla zaawansowanych graczy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM