Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Krwawy wódz

Krwawy wódz

Partner lockme

Lata '90 liczne morderstwa, nie wyjaśnione porwania... strach paraliżujących mieszkańców Gdańska. Po długich poszukiwaniach udało się złapać sprawcę... [więcej]

262

262 opinie

|

5

Gdańsk: 5 miejsce

|

Trójmiasto: 8. miejsce

|

Pomorskie: 8. miejsce

|

PL 159

Polska: 159. miejsce

|

9.3/10

2-6 osób

60' minut

Thriller

doświadczeni

Fabuła pokoju

Lata '90 liczne morderstwa, nie wyjaśnione porwania... strach paraliżujących mieszkańców Gdańska. Po długich poszukiwaniach udało się złapać sprawcę potocznie zwanego Krwawym Wodzem. Policji udało się odnaleźć liczne kryjówki mordercy, gdzie znaleziono totalnie zbezczeszczone ciała ofiar, wszystkie z nich były oskalpowane.

Po dziesięciu latach morderca uciekł z więzienia. Po wnikliwej analizie okazało się, że proces resocjalizacji nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, a morderca rządny złożenia kolejnych ofiar znów rozpocznie swą krwawą rzeź...

Zostaliście schwytani! Morderca przetrzymuje was w swojej dawnej kryjówce, która jako jedyna nie została odnaleziona przez policję. Jedynym ratunkiem jest ucieczka, zanim morderca wróci i rozpocznie krwawy obrzęd.

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Możliwość gry po angielsku

Pokój klimatyzowany

Płatność kartą na miejscu

Od 16 lat

Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Przycisk bezpieczeństwa

Tylko niskie napięcie w zasięgu graczy

Awaryjny system otwierania drzwi

Adres

Escape Time - Gdańsk

Ulica Asesora 78 ,
Wzgórze Mickiewicza

Inne pokoje w tym miejscu

Dane właściciela

Escape Time Marta Roszak
ul. Asesora 78
80-119 Gdańsk
NIP: 5833186445

Regulamin gry

Regulamin gry

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 262 opinie

Ocena ogólna 9.3/10

200

160

120

80

40

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.8/10

225

180

135

90

45

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.6/10

200

160

120

80

40

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

150

120

90

60

30

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

262 opinie pokoju

LockMe
LockMe

Przewodnik
468 pkt

314 opinii

Spokojny początek

21.08.2016

Opinia Lockme.pl

LockMe 314 opinii

Fenomen tego pokoju leży w świetnym modelowaniu emocji. Na początku jest miło, przyjemnie, ale... No właśnie - cały czas jest jedno małe "ale", które podżega naszą ciekawość i zmusza do wykonania kolejnego kroku. I kolejnego... A mroczna historia jest głęboka i łatwo Was nie wypuści.

Ten pokój to nie są same zagadki - to przeżycie. A przeżyć opisać się nie da; po prostu trzeba je odczuć na własnej skórze.

Polecamy przede wszystkim drużynom doświadczonym.

Poziom trudności: Trudny

2Easy
2Easy

Zwiadowca
63 pkt

23 opinie

Krwawy(?) wódz

23.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

2Easy 23 opinie

Pokój Krwawy Wódz odwiedziliśmy podczas wizyty w Gdańsku. I określilibyśmy go jako... poprawny. Właściwie wszystko było w porządku, pokój był dobry, miło spędziliśmy czas, ale to tyle. Nie zrobił na nas wow! i nie wyszliśmy jakoś szczególnie zachwyceni. W porównaniu do AleCyrk!, w którym byliśmy chwilę wcześniej wydał nam się sporo słabszy, po Wrocławiu może mamy też wysokie wymagania co do szczegółów i dopracowania pokoju, więc pokój nie był dla nas jednym z tych, które zapadają w pamięć. Niestety obsługa też go nie obroniła, wręcz przeciwnie... Klimat mógłby być troszkę mroczniejszy, skoro ma to być miejsce krwawego wodza.Dla grup, które nie mają dużego porównania na pewno wyda się ciekawy i może zaskakiwać, zagadki są różnorodne i w miarę logiczne, ale dla bardzo doświadczonych grup może być nieco nudno. Chociaż warto go odwiedzić, żeby sprawdzić to na własnej skórze!

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Łatwy

Dominika...
Dominika...

Wędrowiec
34 pkt

6 opinii

Polecamy!

01.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

Wiarygodna opinia

Dominika... 6 opinii

Klimat pokoju bardzo fajny, rozkręca się jednak stopniowo. Jest ciekawie, ale nie bardzo strasznie. Zagadki nie są łatwe, ale trzeba uważać, bo można je niepotrzebnie przekombinować.
Obsługa bardzo miła. Cena przystępna.
Bardzo polecamy :)

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pinky&theBrain
Pinky&theBrain

Nawigator
131 pkt

35 opinii

Są tu jacyś Apacze? #27

28.02.2019 | data wizyty: 07.02.2019

Pinky&theBrain 35 opinii

Trzeci pokój naszej dwójki w Escape Time :) Po Ale Cyrk! i Chacie Guślarki nie można przejść obok nich obojętnie.
Zwabieni historią o Krwawym Wodzu szalejącym dawniej w naszym kochanym Gdańsku, postanowiliśmy zgłębić historię sławnego "skalpownika" ;)

Wystrój i atmosfera są dobrze skonstruowane, należy brać pod uwagę historię pokoju: jakby nie patrzeć Krwawy Wódz, psychopatyczny zabójca, który po latach ucieka z więzienia, przetrzymuje nas w swojej dawnej kryjówce, więc na duchy, wampiry i zombiaki nie ma co liczyć ;)
Co nie zmienia faktu, że wystrój pozwala wczuć się w klimat, do tego stopnia, że były momenty, gdzie wolałam na pierwszy ogień rzucić mojego męża na wszelki wypadek ;)
Początki są delikatne, ale jak to mówią "Im głębiej w las, tym...". Jedno czego mi odrobinę brakowało, to trochę więcej akcentów... indiańskich? Były, owszem, ale moim skromnym subiektywnym zdaniem, ginęły momentami w tle rozgrywki.

Zagadki znajdziemy różne, zarówno kłódki jak i inne rozwiązania. Spostrzegawczość i logika, jak zawsze obowiązkowa. W pojedynczych zadaniach współpraca też, bo nie ma możliwości wykonania ich w pojedynkę :)
Jest co robić od początku do końca. Wtopienie się w fabułę też jest pożądane.

Obsługa oczywiście nie zawiodła :) MG wprowadziła w grę, przedstawiła wszystkie zasady BHP i zastosowała się do naszej prośby względem podpowiedzi.
Naszej dwójce udało się wyjść przed czasem z jedną drobną podpowiedzią do czegoś, co było tak oczywiste, że to zwyczajnie bezmyślnie pominęliśmy :)

Ogólnie pokój oceniam bardzo dobrze, choć zdecydowanie w Escape Time to właśnie Ale Cyrk! uważam za majstersztyk (jeszcze Sala Przesłuchań nam została jako wisienka na torcie).
Poziom na pewno nie dla początkujących, ale dla kogoś, kto już ma coś za sobą. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to na pewno się nie zawiedzie, natomiast ja osobiście miałam wrażenie, że "już to gdzieś chyba widziałam".

Polecam ze szczerego serca, bo jednak widać, że wsadzono w ten pokój trochę serca i kreatywności. Można spokojnie iść zarówno w dwie jak i sześć osób (choć osobiście uważam, że 6 może być w tym wypadku tłokiem).
Kwestia dobrej organizacji pracy ;)

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

ejw
ejw

Zwiadowca
71 pkt

30 opinii

Wrażenia gwarantowane!

16.12.2018 | data wizyty: 16.12.2018

Wiarygodna opinia

ejw 30 opinii

Udało nam się uniknąć spotkania z Krwawym Wodzem. Długo się zastanawialiśmy nad wizytą w tym pokoju, bo wciąż uważamy się za team co najwyżej średnio-zaawansowany. I słusznie. Bo było ciężko, a dostalibyśmy kosę pod żebra, gdyby nie pomoc Mistrzyni Gry! Niemniej nie żałujemy.

Przede wszystkim: wrażenia audio-wizualne. Że tym ten pokój stoi, to niedopowiedzenie. Uwielbiamy tak rozwinięte miejsca i zawsze jesteśmy zachwyceni, kiedy na Escape Roomy nie szczędzi się miejsca. A temu zdecydowanie nie poszczędzono. Wszystko było dopracowane i wpasowujące się w klimat. Pomimo braku towarzystwa Krwawego Wodza, dało się poznać jego charakter, a to nie zawsze jest takie oczywiste.

Zagadki są przyjemnie skonstruowane. W pewnym momencie rozgrywka z nieliniowej przechodzi w liniową, co pod koniec trochę ułatwia sprawę. Potrzebna tu jest spostrzegawczość i dobre obmacywanie, bo nie wszystko od razu można zauważyć. Kłódek było niewiele, za to zostały wykorzystane w bardzo przyjazny sposób. Kolejny raz w Escape Time ważne są gesty, co zawsze urozmaica rozgrywkę.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne projekty, bo tutejsza ekipa zdecydowanie wie, co robi!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Michał Psztyć
Michał Psztyć

Nawigator
108 pkt

54 opinie

Wódz nas nie dopadł!

03.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

Michał Psztyć 54 opinie

Wchodząc do pokoju byliśmy trochę zmęczeni po wcześniejszym Ale Cyrk!. Nie zabrało nam to jednak radości. Zagadki są logiczne, przemyślane, intuicyjne, nie wymagają wiele główkowania... no, może na początku :). Pokój jest dynamiczny, zmienia się jego historia, zmienia się również forma zagadek. Elektronika i klasyczne zamknięcia są tu ze sobą przemyślanie połączone. Pokój jest też nieprzewidywalny, nigdy nie wiadomo co kryje się za rogiem. Miłośnicy kryminałów i thrillerów znajdą tu coś dla siebie. Warto być spostrzegawczym i uważnie się rozglądać. Wszystko w pokoju może nam coś o nim opowiedzieć. Na pierwszy raz nie polecam.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Karol Majer
Karol Majer

Świeżak
22 pkt

3 opinie

Warto!

03.05.2019 | data wizyty: 30.04.2019

Wiarygodna opinia

Karol Majer 3 opinie

Pokój odwiedziliśmy w grupie trzy osobowej, z czego dla dwóch osób był to pierwszy escape room w życiu. Trochę obawiałem się czy damy radę wyjść patrząc na klasyfikacje pokoju jako trudny z opinii ludzi. Ostatecznie wyszliśmy parę sekund po czasie, przy czym to nie poziom trudności pokoju sprawił nam problemy tylko raczej nasz brak spostrzegawczości w ostatnich momentach gry.
Zgodnie uważamy, że jest to pokój o średnim poziomie trudności. Dla nas był taki w sam raz - nie za trudny, nie za łatwy :P
Wystrój klimatyczny a nastrój był bardzo dobrze budowany wraz z przebiegiem rozgrywki. Zagadki różnorodne, zarówno klasyczne kłódki jak i bardziej kreatywne rozwiązania.
Zdecydowanie warto odwiedzić! Dla mnie był to jeden z przyjemniejszych escape roomów, w których byłem ^^

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Łukasz T. 11
Łukasz T. 11

Wędrowiec
37 pkt

4 opinie

Dobra zabawa

26.04.2019 | data wizyty: 13.01.2019

Wiarygodna opinia

Łukasz T. 11 4 opinie

To zdecydowanie jest pokój w którym możecie się dobrze bawić i świetnie spędzić czas. Początkowo dzieje się niewiele, jednak z każdą kolejną zagadką emocje są coraz większe. Zagadki są logiczne i czasami mają więcej niż jedno rozwiązanie.

zgłoś komentarz

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Michał R. 43
Michał R. 43

Świeżak
21 pkt

5 opinii

WOW!

10.03.2019 | data wizyty: 07.03.2019

Michał R. 43 5 opinii

Pokój dostarcza świetnej rozrywki na bardzo wysokim poziomie. Idealny dla fanów horrorów i filmów gore. Nie był trudny z mojego punktu widzenia (mam już za sobą kilka pokoi na chwilę pisania tej opinii), ale może dzięki temu dużo dynamiczniej szło to mi i mojej ekipie :) Potrzebowaliśmy jednej podpowiedzi, ale to raczej z uwagi na nasze gapiostwo (pozdrawiam Pana z Obsługi ;) ). Ocena 10/10 bez wahania.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

fa-falka
fa-falka

Zwiadowca
81 pkt

36 opinii

Skalp!

21.08.2018 | data wizyty: 20.08.2018

Wiarygodna opinia

fa-falka 36 opinii

Ależ to było dobre! Pokój zdecydowanie wskakuje do mojego Trójmiejskiego TOP5.

Bardzo dobre, logiczne zagadki, ciekawe mechanizmy i dużo do przeszukiwania. Nie brakuje przestrzeni nawet dla doświadczonych grup. Klimat fantastycznie się rozkręca razem z fabułą i postępem gry.

Wyszliśmy pełni emocji i naprawdę zadowoleni, było super :)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM