Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Obiekt Beta
Partner lockme

Obiekt Beta

Gdańsk | Trójmiasto | Pomorskie | Escape Room Center

8.0/10
Gdańsk: 30. miejsce | Trójmiasto: 52. miejsce | Pomorskie: 65. miejsce | Polska: 774. miejsce

 • 2-8 osób
 • brak informacji
 • 60 minut
 • Fantasy

FABULARNY / FANTAZY / ABSTRAKCYJNY

Poranek. Zaraz pójdziesz do pracy. Wychodzisz, przekraczasz próg mieszkania i… dramatyczna pustka w pamięci. Nie pamiętasz czym się zajmujesz - jaka jest Twoja profesja, nie wiesz gdzie pracujesz… Zostałeś okradziony z tożsamości. Decyzja może być tylko jedna - musisz odnaleźć najbliższy ratunkowy OBIEKT BETA. Telekinetyczne Bańki Czasoprzestrzeni na pomoc okradzionym z tożsamości ludziom nieustannie budują takie chwilowe obiekty. OBIEKTY. Czasami powstają one w miejscach wcześniejszych budowli wojskowych. Od chwili wejścia do obiektu masz 60 minut na odnalezienie choćby części tożsamości - swojej profesji. Potem obiekt zostaje pochłonięty przez ciemność grzebiąc bezimienne ciało pozbawione tożsamości.

[To jest druga część trylogii Algorytmu Tożsamości. Jednak każdy z pokoi stanowi odrębną fabułę.]

Ze względu na interakcję z Mistrzem Gry w tym pokoju możliwe są 3 poziomy trudności:
# ŁATWY dla początkujących,
# TRUDNY dla zaawansowanych,
# TURBO-TRUDNY dla wymagających.

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
E8 Agnieszka Mierosławska
ul. 23 Marca 77 C
81-820 Sopot
NIP: 5842753961
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 3 opinie o tym pokoju

8.0/10

Gdańsk: 30. miejsce
Polska: 774. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 8.7/10

0

1

1

1

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • sylwia.janowicz

  sylwia.janowicz

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Ale efekty!

  10.11.2017 | data wizyty: 09.11.2017 0 0

  Kolejności odwiedzania nie zachowaliśmy, ale to nie przesądza sprawy. Na pewno zaś zachęca do powrotu do Algorytmu Tożsamości.
  Pokój o fajnym klimacie i nietypowych rozwiązaniach ze sporym udziałem "mistrza gry". Zagadki można było odgadnąć na więcej niż 1 sposób, co ułatwia wpadanie na właściwy trop. Zagadki są logiczne i rozwiązanie nie budzi wątpliwości, kiedy się już je odgadnie. Pokój wymaga dużej spostrzegawczości.
  Zdecydowanym minusem jest wysoka cena i trudna do odnalezienia lokalizacja, która jednak znacząco wpływa na klimat miejsca.

 • Alicja 6

  Alicja 6

  Liczba recenzji: 25 Profil FB

  Ciąg dalszy ukrytej tożsamości

  08.09.2017 | data wizyty: 12.07.2017 0 0

  Obiekt Beta to drugi rozdział Algorytmu tożsamości, też musimy ją odnaleźć ale w nieco łatwiejszy sposób. Jest dużo mniej zagadek, a te co występują są po prostu inne. Nie są łatwe ale też nie jakieś super trudne - powiem tak czasem ciężko wpaść na dobry tok rozumowania. Nasz momentami był zupełnie inny od oryginalnego. Jeśli chodzi o wystrój to przypomina on pierwsze pomieszczenie ich pierwszego pokoju. Jest specyficzny klimat - półmrok rozświetlany przez kilka żarówek. Plus ale i minus za pewien charakterystyczny "inny" element. Spowodował zaskoczenie, były światła, iskry, dym. Wszystko było niezwykle efektowne, wielkie "WOW" za pomysł, ale dla mnie osobiście ciut za głośno.
  Jeśli chodzi o obsługę to nie można się przyczepić, ten sam Pan co przyjmował Nas w Algorytmie. Miły i " na czasie", skory do wymiany uwag na temat tego oraz innych escape roomów. Co można więcej powiedzieć? Czekamy na otwarcie 3 rozdziału :)

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 298 Profil FB

  Tożsamość vol. 2

  27.06.2017 | data wizyty: 23.06.2017 0 0

  Obiekt Beta ma charakterystyczny dla Escape Room Center klimat, który zdążyliśmy już poznać w Algorytmie Tożsamości. Zaletą tego pokoju jest jedyna w swoim rodzaju oryginalna fabuła i postapokaliptyczny wystrój. ER ma dużo elementów związanych z szukaniem i według nas, ta czynność przeważa w tym pokoju. Samych zagadek było ciut za mało, a te które znaleźliśmy były szczególnie dla nas trudne i powodowały zacięcia. Może to kwestia nietuzinkowego myślenia twórców, a może to brak naszego złapania flow podczas ucieczki. Plus dla tego pokoju za jeden element, z którym nie spotkaliśmy się nigdy wcześniej w żadnym ER. Ten kawałek szczególnie nas zaskoczył i spowodował emocje. Minusem jest bardzo wysoka cena, która jak na warunki trójmiejskich pokoi jest według nas zdecydowanie wygórowana i warto by było pomyśleć nad zmianą. Bardzo miły Pan właściciel wysłuchał naszych refleksji i uwag, wyraźnie był zainteresowany informacją zwrotną i podzielił się z nami swoimi myślami. Trzymamy kciuki za zmiany i dalsze projekty tej firmy.

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM