Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Algorytm Tożsamości
Partner lockme

Algorytm Tożsamości

Gdańsk | Trójmiasto | Pomorskie | Escape Room Center

8.4/10
Gdańsk: 25. miejsce | Trójmiasto: 42. miejsce | Pomorskie: 45. miejsce | Polska: 538. miejsce

 • 2-8 osób
 • brak informacji
 • 60 minut
 • Fantasy

FABULARNY / FANTASY / ABSTRAKCYJNY

Budzisz się pewnego pięknego ranka a tam co? Wszystko niby w porządku. Lecz coś jest nie tak. Widzisz, że ręce są starsze, że twarz też jakaś szara. "Oj nie, nie - w tym świecie jesteśmy przecież prawie nieśmiertelni!" Ale… teraz masz jeszcze tylko 60 minut na to, aby odnaleźć swoją TOŻSAMOŚĆ! Bo tak się stało, że ktoś Ci ją… ukradł! Teraz masz już tylko 59 minut… więc... szukaj! Już tylko 58 - czas ucieka…

Ze względu na interakcję z Mistrzem Gry w tym pokoju możliwe są 3 poziomy trudności:
# ŁATWY dla początkujących,
# TRUDNY dla zaawansowanych,
# TURBO-TRUDNY dla wymagających.

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
E8 Agnieszka Mierosławska
ul. 23 Marca 77 C
81-820 Sopot
NIP: 5842753961
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 94 opinie o tym pokoju

8.4/10

Gdańsk: 25. miejsce
Polska: 538. miejsce

Obsługa 9.0/10

Klimat 8.6/10

1

2

8

36

47

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 241 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Świetna rozrywka

  12.11.2015 0 0

  Ten pokój znacznie wyróżnia się na tle innych na mapie polskich Escape Rooms. Właściciele pokoju postawili na pełną interakcję z graczami oraz dużą dozę humoru pomimo poważnego scenariusza gry.

  Byliśmy w tym pokoju we 2 osoby. Wybraliśmy trudniejszą wersję scenariusza. Tak świetnie się bawiliśmy, że kompletnie nie zauważaliśmy tego, że czasem byliśmy prowadzeni za rękę przez mistrza gry. Cała rozgrywka niezależnie od umiejętności drużyny jest bardzo przystępna i interesująca.

  Bardzo mocno polecamy zarówno doświadczonym jak i początkującym ekipom. Warto odwiedzić. Miejsce obowiązkowe dla każdego miłośnika Escape Rooms.

 • Rafał Ż. 1

  Rafał Ż. 1

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Super

  18.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017 0 0

  Super klimat i super zagadki. Idealny pokoj dla grup 4-5 osobowych.

 • sylwia.janowicz

  sylwia.janowicz

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Świetne miejsce, tylko trafic trudno :)

  30.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017 0 0

  "Algorytm tożsamości" to pokój trudny, wieloetapowy i nieliniowy, budzący wiele emocji, oczywiście pozytywnych, i pobudzający do główkowania. Wymagający ogromnej spostrzegawczości, w czym nie zawsze umiemy się wykazać :). Charakterystyczna jest konieczność interakcji z operatorem gry.
  Wybraliśmy poziom średni - co oznacza 4 podpowiedzi "za darmo", a kolejne zabierają cenne minuty gry. Na szczęście limit okazał się wystarczający.
  Specjalne ukłony dla obsługi za dbałość o bezpieczeństwo graczy!
  Już nie możemy doczekać się kolejnego pokoju w Escape Room Center.

 • CałaNaprzód!

  CałaNaprzód!

  Liczba recenzji: 62 Profil FB

  Coś innego

  11.08.2017 | data wizyty: 31.07.2017 0 0

  Fajny pokój, ciekawie zrobiony! Kilka efektów zaskoczenia, zagadki logiczne, obsługa fajnie wprowadza w klimat . Pokój ciekawy. Tego dnia odwiedziliśmy jeszcze inny abstrakcyjny pokój i oba wypady zaliczam jako udane !

 • Pati R.

  Pati R.

  Liczba recenzji: 15 Profil FB

  Algorytm Tożsamości

  06.09.2017 | data wizyty: 02.09.2017 0 0

  Pokój ten odwiedziłam przy okazji wieczoru panieńskiego przyjaciółki. Było nas 7 i to zdecydowanie na ten pokój za dużo. Według mnie, to pokój na maksymalnie 4 osoby, bo inaczej robi się po prostu chaotycznie. I nie chodzi tu o wielkość pomieszczenia, jak bardziej o liniowość i ilość zagadek, gdyż nie ma ich aż tak wiele. Poza tym, lista kluczowych zagadnień do odnalezienia jest spisana w pokoju, co osobiście uważam za minus, gdyż odbiera część zabawy. MG wtrącał co jakiś czas swój komentarz, mimo iż ustaliliśmy, że będziemy prosić o podpowiedzi same, co też mogło denerwować, ale tłumaczę to faktem, iż dla dziewczyn, z którymi odwiedzałam ten pokój, była to pierwsza przygoda z Escape Roomami i zapewne starał się trochę nas nakierować. Plusy pokoju to na pewno jego ułożenie oraz parę fajnych efektów specjalnych. Natomiast, mimo iż udało się wyjść z pokoju, to w tej sytuacji wyszłam z raczej mieszanymi uczuciami. Ogólnie, myślę, że gdybym odwiedziła ten pokój w mniejszej grupie, byłoby na pewno ciekawiej. Więc jeśli macie ochotę wypróbować ten escape, to polecam zrobić to w zdecydowanie mniejszej grupie na poziomie średniozaawansowanym.

 • Tomek P. 1

  Tomek P. 1

  Liczba recenzji: 28 Profil FB

  Bardzo nieszablonowy

  05.06.2017 | data wizyty: 18.05.2017 0 0

  To nieszablonowy pokój. Mamy doświadczoną ekipę, ale już na samym początku utknęliśmy.... nie wiedzieliśmy co robić, a niestety wszystko jest tu dość liniowe. Niektóre zagadki wydają mi się przesadzone i wymagające specyficznej interpretacji autorów, a nie typowej logiki człowieka. Mimo wszystko nieszablonowość pokoju można potraktować również jako plus... jeśli byłeś już w wielu pokojach i chcesz doświadczyć czegoś innego, to warto zobaczyć. My byliśmy tam w ramach ligi i przez presje wyniku, potrzebowaliśmy aż 3 podpowiedzi, może dlatego mam tak mieszane odczucia. Zdecydowanie nie polecam początkującym!!!

 • Can you enter

  Can you enter

  Liczba recenzji: 85 Profil FB

  Ciężko, ciężko... :)

  15.10.2017 | data wizyty: 06.05.2017 0 0

  Gdyby nie udział w Lidze Uciekinierów to nie zdecydowalibyśmy się na ten pokój, bo z abstrakcją zawsze jesteśmy na bakier... nie inaczej było tym razem. Zupełnie nie potrafiliśmy się odnaleźć w pokoju, nie wiedzieliśmy czego potrzebujemy, zagadki skomplikowane i wieloetapowe, bardzo topornie nam to szło.. Faktycznie był to pokój zupełnie inny niż wszystkie, interakcja z Mistrzem Gry była duża (ale nie zgadzam się z niektórymi komentarzami, że było to irytujące). Myślę, że koncepcja pokoju jest ciekawa (po prostu nie dla nas), ale wykonanie mogłoby być lepsze, bardziej dopracowane, bo firma ma bardzo dużą przestrzeń do dyspozycji i duży potencjał. W trakcie naszego pobytu był tam remont, więc firma nie miała (jeszcze?) poczekalni, ani nie była oznaczona na zewnątrz budynku (którego otoczenie wygląda jak melina i totalnie nie zachęca).

 • Alicja 6

  Alicja 6

  Liczba recenzji: 25 Profil FB

  Tożsamość odnaleziona!

  25.05.2017 | data wizyty: 24.05.2017 0 0

  Na samym początku trzeba zaznaczyć, że na próżno szukać drugiego takiego ER w Trójmieście. Jest inny i niepowtarzalny, ponieważ Mistrz Gry jest częścią całej zabawy (pomaga, pociesza, nadaje tempo całej akcji). Jeśli widzi, że coś idzie w złym kierunku pyta się czy chcemy podpowiedź, czasem sam naprowadza na właściwy tor rozumowania. Widząc inne opinie o tym pokoju przyznam, że byliśmy nieco pesymistycznie nastawieni do Algorytmu, sądząc, że taka interakcja będzie nas rozpraszać, ale nam do absolutnie nie przeszkadzało! Od samego wejścia do ER wielkie " WOW" - ogromna przestrzeń, firma dopiero się rozkręca po przeprowadzce z Sopotu, ale ten pokój na maksa dopracowany. Gdy zamykają się drzwi przyznam, że kompletnie nie wiedzieliśmy co się dzieje. Półmrok, umiejętna gra świateł, dym, bańki mydlane - wszystko czego dusza zapragnie. Nie wiadomo od czego zacząć. Przez pierwsze 15 minut miotaliśmy się praktycznie nie odgadując żadnej z 8 części składowych kodu do wyjścia.
  Pokój jest nieliniowy ( nie trzeba robić wszystkiego po kolei ) , praktycznie bez kłódek, zagadek jest dużo
  ( umysłowych, na szukanie,na spryt - nam go zabrakło, mam wrażenie, że zrobiliśmy z siebie głupków, a Mistrz nie mógł patrzeć na naszą nieporadność). Tak naprawdę tylko dzięki Niemu wyszliśmy o czasie, dzięki mikrofonom słyszał nasz tok rozumowania. Topologia ER bardzo nam odpowiadała, wiele pomieszczeń- trzeba się wspinać, schylać, a nie tylko stać i myśleć. Po wyjściu z pokoju wszyscy niemal jednocześnie powiedzieliśmy: Co to było? Nie wiedzieliśmy co się stało, masze mózgi były dosłownie odwirowane. Mistrza Gry odebraliśmy bardzo pozytywnie. Mega wyluzowany, cześć i czołem, piąteczka :), zasłużona dycha. Jedno do czego można się przyczepić to tylko i wyłącznie cena regularna ( 160-180 zl), w szczególności jeśli chodzi o grupy 2-3 osobowe, nas ta przyjemność kosztowała tylko 88 zl z racji LU. Ale warto odwiedzić ten pokój, by przeżyć coś innego. Pokój absolutnie w moim TOP 3. Czekamy na otwarcie Obiektu Beta.

 • Wachciach

  Wachciach

  Liczba recenzji: 38 Profil FB

  Zaskakujący

  23.06.2017 | data wizyty: 15.05.2017 0 0

  Pokój naprawdę robi wrażenie. Świetnie zrobiony, dopracowany, ze niespotykanym klimatem. Ciekawa fabuła która prowadzi nas przez cały ER. Zagadki zróżnicowane, bardzo często za bardzo kombinowaliśmy kiedy rozwiązanie było oczywiste :)
  Polecamy!

 • Klaudiaaa

  Klaudiaaa

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Nietypowy...

  28.11.2017 | data wizyty: 08.08.2017 0 0

  Kompletnie nie mogliśmy odnaleźć się w tym pokoju, koncepcja ciekawa, ale nie dla nas.
  Na pewno zagadki do najłatwiejszych nie należą, schemat gry jest zupełnie inny, więc może okazać się trafny dla grup doświadczonych szukających nowych rozwiązań.
  Interakcja z mistrzem gry mogła przebiec sprawniej, na początku otrzymaliśmy sporo podpowiedzi o które nie prosiliśmy, a gdy były one nam potrzebne nie dostaliśmy ich, gdyż mistrz gry myślałam, że szukamy czegoś w powietrzu machając i że najlepiej wyjść z pokoju i poprosić o podpowiedź.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM