Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Algorytm Tożsamości
Partner lockme

Algorytm Tożsamości

Gdańsk | Trójmiasto | Pomorskie | Escape Room Center

8.4/10
Gdańsk: 28. miejsce | Trójmiasto: 50. miejsce | Pomorskie: 54. miejsce | Polska: 591. miejsce

 • 2-8 osób
 • brak informacji
 • 60 minut
 • Fantasy

Wygląda na to, że to kolejny poranek, podobny do setek innych poranków. Patrzysz w lustro i coś jest nie tak... To nie twoje ręce, nie twoja twarz. I nie twoja tożsamość! Musisz odzyskać ją w ciągu godziny - inaczej na zawsze utkniesz w ciele, które nie jest nawet twoje!

Ze względu na interakcję z Mistrzem Gry w tym pokoju możliwe są 3 poziomy trudności:
# ŁATWY dla początkujących,
# TRUDNY dla zaawansowanych,
# TURBO-TRUDNY dla wymagających.

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
E8 Agnieszka Mierosławska
ul. 23 Marca 77 C
81-820 Sopot
NIP: 5842753961
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 96 opinii o tym pokoju

8.4/10

Gdańsk: 28. miejsce
Polska: 591. miejsce

Obsługa 9.0/10

Klimat 8.6/10

1

2

8

36

49

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 283 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Świetna rozrywka

  12.11.2015

  Ten pokój znacznie wyróżnia się na tle innych na mapie polskich Escape Rooms. Właściciele pokoju postawili na pełną interakcję z graczami oraz dużą dozę humoru pomimo poważnego scenariusza gry.

  Byliśmy w tym pokoju we 2 osoby. Wybraliśmy trudniejszą wersję scenariusza. Tak świetnie się bawiliśmy, że kompletnie nie zauważaliśmy tego, że czasem byliśmy prowadzeni za rękę przez mistrza gry. Cała rozgrywka niezależnie od umiejętności drużyny jest bardzo przystępna i interesująca.

  Bardzo mocno polecamy zarówno doświadczonym jak i początkującym ekipom. Warto odwiedzić. Miejsce obowiązkowe dla każdego miłośnika Escape Rooms.

 • Rafał Ż. 1

  Rafał Ż. 1

  Liczba recenzji: 16 Profil FB

  Super

  18.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017

  Super klimat i super zagadki. Idealny pokoj dla grup 4-5 osobowych.

 • Swistakk

  Swistakk

  Liczba recenzji: 20 Profil FB

  Pierwsze kroki

  13.05.2018 | data wizyty: 01.11.2017

  To był mój pierwszy escape room ever, na dłuugo zanim się na porządnie zajarałem escape roomami (było to bodajże w listopadzie 2014, ale chyba nie mogę aż tak starej daty wizyty zaznaczyć tutaj - wtedy to jeszcze było w Sopocie, a nie w Gdańsku). Byliśmy ekipą ośmioosobową (i pewnie dla większości był to pierwszy raz) i było to jednak trochę za tłoczno jak na ten pokój.

  Pokój moim zdaniem był bardzo ciekawy. Niestety miałem wrażenie, że poza mną mało kto się rzeczywiście przykładał i trochę żałuję, że nie mogę tej wizyty wymazać z pamięci, aby móc jeszcze raz doświadczyć przyjemności jego przechodzenia, gdy już mam trochę większe doświadczenie i bardziej zorganizowaną grupę :P. Co do trudności to wydał mi się on bardzo trudny, zabrakło nam całkiem dużo, aby go ukończyć, ale dość możliwe, że tłok i małe doświadczenie grupy rzutują na tę ocenę.

  Obcinam za obsługę, bo po pierwsze skoro nam tak źle szło, to pewnie mogliśmy dostawać więcej podpowiedzi oraz w trakcie gry wynikła nieprzyjemna sprzeczka pomiędzy naszą grupą a operatorem. Co prawda większa wina po naszej stronie i swoim znajomym obciąłbym za wychowanie jeszcze więcej punkcików, ale operator też mógł to lepiej rozegrać.

  Tak czy siak, moim zdaniem pokój naprawdę godny polecenia, super zabawa.

 • sylwia.janowicz

  sylwia.janowicz

  Liczba recenzji: 15 Profil FB

  Świetne miejsce, tylko trafic trudno :)

  30.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017

  "Algorytm tożsamości" to pokój trudny, wieloetapowy i nieliniowy, budzący wiele emocji, oczywiście pozytywnych, i pobudzający do główkowania. Wymagający ogromnej spostrzegawczości, w czym nie zawsze umiemy się wykazać :). Charakterystyczna jest konieczność interakcji z operatorem gry.
  Wybraliśmy poziom średni - co oznacza 4 podpowiedzi "za darmo", a kolejne zabierają cenne minuty gry. Na szczęście limit okazał się wystarczający.
  Specjalne ukłony dla obsługi za dbałość o bezpieczeństwo graczy!
  Już nie możemy doczekać się kolejnego pokoju w Escape Room Center.

 • Pati R.

  Pati R.

  Liczba recenzji: 18

  Algorytm Tożsamości

  06.09.2017 | data wizyty: 02.09.2017

  Pokój ten odwiedziłam przy okazji wieczoru panieńskiego przyjaciółki. Było nas 7 i to zdecydowanie na ten pokój za dużo. Według mnie, to pokój na maksymalnie 4 osoby, bo inaczej robi się po prostu chaotycznie. I nie chodzi tu o wielkość pomieszczenia, jak bardziej o liniowość i ilość zagadek, gdyż nie ma ich aż tak wiele. Poza tym, lista kluczowych zagadnień do odnalezienia jest spisana w pokoju, co osobiście uważam za minus, gdyż odbiera część zabawy. MG wtrącał co jakiś czas swój komentarz, mimo iż ustaliliśmy, że będziemy prosić o podpowiedzi same, co też mogło denerwować, ale tłumaczę to faktem, iż dla dziewczyn, z którymi odwiedzałam ten pokój, była to pierwsza przygoda z Escape Roomami i zapewne starał się trochę nas nakierować. Plusy pokoju to na pewno jego ułożenie oraz parę fajnych efektów specjalnych. Natomiast, mimo iż udało się wyjść z pokoju, to w tej sytuacji wyszłam z raczej mieszanymi uczuciami. Ogólnie, myślę, że gdybym odwiedziła ten pokój w mniejszej grupie, byłoby na pewno ciekawiej. Więc jeśli macie ochotę wypróbować ten escape, to polecam zrobić to w zdecydowanie mniejszej grupie na poziomie średniozaawansowanym.

 • CałaNaprzód!

  CałaNaprzód!

  Liczba recenzji: 64

  Coś innego

  11.08.2017 | data wizyty: 31.07.2017

  Fajny pokój, ciekawie zrobiony! Kilka efektów zaskoczenia, zagadki logiczne, obsługa fajnie wprowadza w klimat . Pokój ciekawy. Tego dnia odwiedziliśmy jeszcze inny abstrakcyjny pokój i oba wypady zaliczam jako udane !

 • Alicja 6

  Alicja 6

  Liczba recenzji: 42 Profil FB

  Tożsamość odnaleziona!

  25.05.2017 | data wizyty: 24.05.2017

  Na samym początku trzeba zaznaczyć, że na próżno szukać drugiego takiego ER w Trójmieście. Jest inny i niepowtarzalny, ponieważ Mistrz Gry jest częścią całej zabawy (pomaga, pociesza, nadaje tempo całej akcji). Jeśli widzi, że coś idzie w złym kierunku pyta się czy chcemy podpowiedź, czasem sam naprowadza na właściwy tor rozumowania. Widząc inne opinie o tym pokoju przyznam, że byliśmy nieco pesymistycznie nastawieni do Algorytmu, sądząc, że taka interakcja będzie nas rozpraszać, ale nam do absolutnie nie przeszkadzało! Od samego wejścia do ER wielkie " WOW" - ogromna przestrzeń, firma dopiero się rozkręca po przeprowadzce z Sopotu, ale ten pokój na maksa dopracowany. Gdy zamykają się drzwi przyznam, że kompletnie nie wiedzieliśmy co się dzieje. Półmrok, umiejętna gra świateł, dym, bańki mydlane - wszystko czego dusza zapragnie. Nie wiadomo od czego zacząć. Przez pierwsze 15 minut miotaliśmy się praktycznie nie odgadując żadnej z 8 części składowych kodu do wyjścia.
  Pokój jest nieliniowy ( nie trzeba robić wszystkiego po kolei ) , praktycznie bez kłódek, zagadek jest dużo
  ( umysłowych, na szukanie,na spryt - nam go zabrakło, mam wrażenie, że zrobiliśmy z siebie głupków, a Mistrz nie mógł patrzeć na naszą nieporadność). Tak naprawdę tylko dzięki Niemu wyszliśmy o czasie, dzięki mikrofonom słyszał nasz tok rozumowania. Topologia ER bardzo nam odpowiadała, wiele pomieszczeń- trzeba się wspinać, schylać, a nie tylko stać i myśleć. Po wyjściu z pokoju wszyscy niemal jednocześnie powiedzieliśmy: Co to było? Nie wiedzieliśmy co się stało, masze mózgi były dosłownie odwirowane. Mistrza Gry odebraliśmy bardzo pozytywnie. Mega wyluzowany, cześć i czołem, piąteczka :), zasłużona dycha. Jedno do czego można się przyczepić to tylko i wyłącznie cena regularna ( 160-180 zl), w szczególności jeśli chodzi o grupy 2-3 osobowe, nas ta przyjemność kosztowała tylko 88 zl z racji LU. Ale warto odwiedzić ten pokój, by przeżyć coś innego. Pokój absolutnie w moim TOP 3. Czekamy na otwarcie Obiektu Beta.

 • Selove

  Selove

  Liczba recenzji: 72 Profil FB

  ZZZZZZZ

  27.05.2018 | data wizyty: 10.06.2017

  Pokój odwiedziłem w 4 osobowej grupie. Mieliśmy sporo problemów, by ukończyć grę. Jest to jedno z niewielu pomieszczeń, które nie wiem jak ocenić. Z jednej strony wystrój i fabuła byłe ciekawe. Z drugiej strony „przeszkadzający” mistrz gry i zagadki jakoś mnie nie zachwyciły.

  Klimat jest…nie wiem, senny? Wyimaginowany? Twórcy mieli swój pomysł na przestrzeń, do mnie on do końca nie przemawia. Ale nie jest źle. Widziałem wiele gorszych scenerii.

  Pozwolę sobie jedynie napisać, że warto odwiedzić to miejsce dla samego testu. Pamiętam, że prowadzący powiedział coś takiego – ten pokój albo się kocha, albo nienawidzi. Ja stoję gdzieś pośrodku. Niektórym może spodobać się ten klimat. Nie zachęcam i nie odradzam.

 • Klaudiaaa

  Klaudiaaa

  Liczba recenzji: 9

  Nietypowy...

  28.11.2017 | data wizyty: 08.08.2017

  Kompletnie nie mogliśmy odnaleźć się w tym pokoju, koncepcja ciekawa, ale nie dla nas.
  Na pewno zagadki do najłatwiejszych nie należą, schemat gry jest zupełnie inny, więc może okazać się trafny dla grup doświadczonych szukających nowych rozwiązań.
  Interakcja z mistrzem gry mogła przebiec sprawniej, na początku otrzymaliśmy sporo podpowiedzi o które nie prosiliśmy, a gdy były one nam potrzebne nie dostaliśmy ich, gdyż mistrz gry myślałam, że szukamy czegoś w powietrzu machając i że najlepiej wyjść z pokoju i poprosić o podpowiedź.

 • Tomek P. 1

  Tomek P. 1

  Liczba recenzji: 29

  Bardzo nieszablonowy

  05.06.2017 | data wizyty: 18.05.2017

  To nieszablonowy pokój. Mamy doświadczoną ekipę, ale już na samym początku utknęliśmy.... nie wiedzieliśmy co robić, a niestety wszystko jest tu dość liniowe. Niektóre zagadki wydają mi się przesadzone i wymagające specyficznej interpretacji autorów, a nie typowej logiki człowieka. Mimo wszystko nieszablonowość pokoju można potraktować również jako plus... jeśli byłeś już w wielu pokojach i chcesz doświadczyć czegoś innego, to warto zobaczyć. My byliśmy tam w ramach ligi i przez presje wyniku, potrzebowaliśmy aż 3 podpowiedzi, może dlatego mam tak mieszane odczucia. Zdecydowanie nie polecam początkującym!!!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM