Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
FunEscape
Partner lockme

FunEscape

Warszawa

9.6/10 | Polska: 75. miejsce

Funescape to największe i najbardziej zaawansowane technicznie w Europie centrum Escape Roomów. Posiadamy 9 zróżnicowanych tematycznie pokoi w jednej lokalizacji, umieszczonych na 400 metrach kwadratowych powierzchni.

Nasz największy, dwu poziomowy pokój "Bezludna Wyspa" ma powierzchnię 80m2 i perfekcyjnie odwzorowuje klimat opuszczonej wyspy, z lasem tropikalnym. "Mistrz Zen", przenoszący Was do kraju kwitnącej wiśni, "Klaun w krzywym zwierciadle", "Przygoda na dnie oceanu" - gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć dno oceanu zza okien turystycznej łodzi podwodnej, "Rytuał" - pokój nagrodzony główną nagrodą w Łódzkim "Game Jam 2016" - tajemniczy dom szamana, w którym musicie odprawić pradawny rytuał, "Zaginiona" - jedyny pokój przeznaczony dla osób powyżej 16go roku życia, mroczny, ciemny i przerażający,. Już wkrótce dołączą również "Iluzja 1" i "Iluzja 2". Te ostatnie mogą zarówno służyć jako dwa osobne pokoje, jednak przewidzieliśmy również scenariusz dla jednej grupy, którą dzielimy na dwie drużyny, a w momencie startu zegara, tylko jedna z nich, ma szansę wydostać się z pokoju i wygrać "Wyścig".

Oprócz tradycyjnych gier "dla dorosłych", oferujemy również możliwość zabawy dla rodzin z dziećmi, dzięki specjalnie przygotowanym scenariuszom własnie dla nich.

Na terenie naszego lokalu, udostępniamy Wam również taras, na którym można swobodnie odpocząć po przygodzie w pokoju.

Pokoje firmy FunEscape

Warszawa

FunEscape Warszawa

ul. Powsińska 64a/4 piętro
02-903 Warszawa

Strona WWW 508 528 528 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę

Co to jest escape room?

Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego! Jej ewolucja przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia, gdyż gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie Waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości.

Najpierw zamkną Was w pokoju
Najpierw zamkną Was w pokoju
Przeszukajcie całe pomieszczenie
Przeszukajcie całe pomieszczenie

                    Rozwiążcie wszystkie łamigłówki
Rozwiążcie wszystkie łamigłówki
Uwolnijcie się z pokoju
Uwolnijcie się z pokoju
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM