Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape Land Kraków
Partner lockme

Escape Land Kraków

Kraków

9.5/10 | Polska: 48. miejsce

Escape Land jest świetnym pomysłem na solidny zastrzyk adrenaliny. W grupie od 2 do 4 znajomych trafiacie do pomieszczenia, gdzie operowała siatka terrorystyczna lub prowadzono okrutne eksperymenty medyczne. To jest Wasza szansa żeby przez najbliższe 60 minut być bohaterami i poczuć emocje, które towarzyszyły Wam podczas oglądania filmów akcji lub horrorów. Rzecz jednak w tym, że nic nie będziecie oglądać, tylko będziecie głównymi bohaterami tej zapierającej dech w piersi historii. Czy dacie radę ?

Escape Land reprezentuje nowopowstały nurt escape games, czyli zabawy wypełnionej aż po brzegi adrenaliną. W zespole 2 - 4 osobowym, będziecie mieli okazje poznawać tajemnice pokoi Escape Land. Nie ma co oglądać kolejnego mrożącego krew w żyłach filmu, lepiej poczuć tę samą adrenalinę, tyle że dużo silniej, będąc w centrum wydarzeń i kreując ich rozwój.

Pokoje firmy Escape Land Kraków

Kraków

Escape Land Kraków Kraków

ul. Długa 43/6
31-147 Kraków

Strona WWW +48 796 77 22 73 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę

Co to jest escape room?

Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego! Jej ewolucja przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia, gdyż gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie Waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości.

Najpierw zamkną Was w pokoju
Najpierw zamkną Was w pokoju
Przeszukajcie całe pomieszczenie
Przeszukajcie całe pomieszczenie

                    Rozwiążcie wszystkie łamigłówki
Rozwiążcie wszystkie łamigłówki
Uwolnijcie się z pokoju
Uwolnijcie się z pokoju
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM