Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape Land Kraków

Escape Land Kraków

Escape Land jest świetnym pomysłem na solidny zastrzyk adrenaliny. W grupie od 2 do 4 znajomych trafiacie do pomieszczenia, gdzie operowała siatka... [więcej]

4 pokoje

2 oddziały

Opis firmy

Escape Land jest świetnym pomysłem na solidny zastrzyk adrenaliny. W grupie od 2 do 4 znajomych trafiacie do pomieszczenia, gdzie operowała siatka terrorystyczna lub prowadzono okrutne eksperymenty medyczne. To jest Wasza szansa żeby przez najbliższe 60 minut być bohaterami i poczuć emocje, które towarzyszyły Wam podczas oglądania filmów akcji lub horrorów. Rzecz jednak w tym, że nic nie będziecie oglądać, tylko będziecie głównymi bohaterami tej zapierającej dech w piersi historii. Czy dacie radę ?

Escape Land reprezentuje nowopowstały nurt escape games, czyli zabawy wypełnionej aż po brzegi adrenaliną. W zespole 2 - 4 osobowym, będziecie mieli okazje poznawać tajemnice pokoi Escape Land. Nie ma co oglądać kolejnego mrożącego krew w żyłach filmu, lepiej poczuć tę samą adrenalinę, tyle że dużo silniej, będąc w centrum wydarzeń i kreując ich rozwój.

Adres oddziału Escape Land ul. Długa

Escape Land ul. Długa

ul. Długa 43/6
31-147 Kraków

Pokoje dostępne w oddziale Escape Land ul. Długa

Adres oddziału Escape Land ul. Zacisze

Escape Land ul. Zacisze

Zacisze 14/U3
31-156 Kraków

Pokoje dostępne w oddziale Escape Land ul. Zacisze

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM