Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
ESCapada

ESCapada

411 opinii | Polska: 57. miejsce

ESCapada jest nie tyle firmą zajmującą się tworzeniem Live Escape Roomów, co koncepcją opartą o zamiar tworzenia gry, w której gracze wcielają się w... [więcej]

3 pokoje

1 oddział

Opis firmy

ESCapada jest nie tyle firmą zajmującą się tworzeniem Live Escape Roomów, co koncepcją opartą o zamiar tworzenia gry, w której gracze wcielają się w konkretne role, a nad przebiegiem fabuły kontrolę sprawuje stale czujny, dedykowany dla pokoju Mistrz Gry. Pokoje u nas tworzone są z myślą o zachowaniu formy "gier fabularnych" w pełnym rozumieniu tego pojęcia.

Chcielibyśmy wprowadzić nowy sposób podejścia do pokojów zagadek, czyniąc je czymś więcej niż jedynie pomieszczeniami, w których zamyka się ludzi. Dlatego staramy się stale znajdować rozwiązania pozwalające na zwiększenie jakości oraz dynamiki rozgrywki, poprzez animowanie odwiedzających nas grup.

Bo zagadki to jedno (choć wiadomo, że powinny być na odpowiednim poziomie i staramy się, aby były sporym wyzwaniem). Jednak drugie, to przede wszystkim zabawa. Czasem na poważnie, czasem na wesoło, jednak nie po to wychodzi się z domu ze znajomymi, żeby czuć, że zmarnowało się czas.

Adres oddziału Szczecin

Szczecin

UL. KRZYSZTOFA KOLUMBA 4, SZCZECIN

Pokoje dostępne w oddziale Szczecin

Zamknięte pokoje w oddziale Szczecin

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM