Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
ESCapada
Partner lockme

ESCapada

Szczecin

9.7/10 | Polska: 63. miejsce

ESCapada jest nie tyle firmą zajmującą się tworzeniem Live Escape Roomów, co koncepcją opartą o zamiar tworzenia gry, w której gracze wcielają się w konkretne role, a nad przebiegiem fabuły kontrolę sprawuje stale czujny, dedykowany dla pokoju Mistrz Gry. Pokoje u nas tworzone są z myślą o zachowaniu formy "gier fabularnych" w pełnym rozumieniu tego pojęcia.

Chcielibyśmy wprowadzić nowy sposób podejścia do pokojów zagadek, czyniąc je czymś więcej niż jedynie pomieszczeniami, w których zamyka się ludzi. Dlatego staramy się stale znajdować rozwiązania pozwalające na zwiększenie jakości oraz dynamiki rozgrywki, poprzez animowanie odwiedzających nas grup.

Bo zagadki to jedno (choć wiadomo, że powinny być na odpowiednim poziomie i staramy się, aby były sporym wyzwaniem). Jednak drugie, to przede wszystkim zabawa. Czasem na poważnie, czasem na wesoło, jednak nie po to wychodzi się z domu ze znajomymi, żeby czuć, że zmarnowało się czas.

Pokoje firmy ESCapada

Pokoje w przygotowaniu

Szczecin

ESCapada Szczecin

UL. KRZYSZTOFA KOLUMBA 4, SZCZECIN

Strona WWW +48 690 02 02 01 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę

Zamknięte pokoje

Co to jest escape room?

Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego! Jej ewolucja przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia, gdyż gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie Waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości.

Najpierw zamkną Was w pokoju
Najpierw zamkną Was w pokoju
Przeszukajcie całe pomieszczenie
Przeszukajcie całe pomieszczenie

                    Rozwiążcie wszystkie łamigłówki
Rozwiążcie wszystkie łamigłówki
Uwolnijcie się z pokoju
Uwolnijcie się z pokoju
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM