okoolarnik

okoolarnik

Hi, I'm okoolarnik. I have visited 2 escape rooms. My favorite category is Horror. I invite you to browse my profile. Follow me or write a message to talk about escape rooms.

2 Visited

0 Planned

Newbie

11 Points

0
11 pts
25

All reviews

Escape room Czarnobyl – ostatnia godzina
Czarnobyl – ostatnia godzina

Niezwykła podróż w czasie i przestrzeni

3/12/20 | visit date: 3/10/20

okoolarnik 2 reviews

Pokój przygotowany w tak przemyślany i perfekcyjny sposób jak to tylko możliwe. Widać, że nad wymyśleniem historii, zagadek oraz mega-starannym wykonaniem rekwizytów, dekoracji i pokoju ogólnie ktoś (a raczej więcej "ktosiów") spędził bardzo dużo czasu. Ogólnie można serio poczuć się jak jeden z naukowców, który stara się powstrzymać eksplozję reaktora, a jeśli idziesz tam ze zgraną ekipą - emocje sięgają zenitu. Nawet gdybym bardzo chciał nie miałbym się do czego przyczepić, normalnie "mucha zdycha w locie zanim usiądzie". Do tego wszystkiego obsługa i wprowadzenie to czysta poezja, widać, że nie pracują tam znudzone panienki, lecz prawdziwi pasjonaci, zarówno właściciele jak i personel, bardzo wysoka kultura osobista oraz duża wiedza i chęć pomocy wykraczająca daleko poza ramy obsługi pokoju. Mistrz gry - no cóż, tutaj ciekaw jestem ile właściciele świec spalili szukając tego człowieka, ale takiego pracownika w życiu bym nie wypuścił z rąk.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium

Escape room Rytuał - Historia prawdziwa
Rytuał - Historia prawdziwa

Niesamowita przygoda z horrorem (a fanem horrorów nie jestem)

3/12/20 | visit date: 3/10/20

okoolarnik 2 reviews

Do pokoju wprowadzono nas (grupa 4 osób) kolejno... chciałbym napisać więcej, ale musiałbym uderzyć w spoilery, a to mogłoby tylko czytającemu tę opinię i odwiedzającemu ten pokój zepsuć zabawę. Warto zwrócić uwagę, że nie jestem jakimś zagorzałym fanem horrorów, a bawiłem się przednio. Zagadki na wysokim poziomie, nieoczywiste, a jednak układające się w jedną świetnie wymyśloną historię. Dekoracje, wystrój i elementy zagadek wykonane i dobrane bardzo dobrze, powiedziałbym nawet, że po mistrzowsku. Nawet gdybym bardzo chciał nie miałbym się do czego przyczepić, normalnie "mucha zdycha w locie zanim usiądzie". Do tego wszystkiego obsługa i wprowadzenie to czysta poezja, widać, że nie pracują tam znudzone panienki, lecz prawdziwi pasjonaci, zarówno właściciele jak i personel, bardzo wysoka kultura osobista oraz duża wiedza i chęć pomocy wykraczająca daleko poza ramy obsługi pokoju. Mistrz gry - no cóż, tutaj ciekaw jestem ile właściciele świec spalili szukając tego człowieka, ale takiego pracownika w życiu bym nie wypuścił z rąk.

Overall rating: 10/10

Customer service: 10/10

Interior: 10/10

Difficulty: Medium